Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

U psa stwierdzono wściekliznę. Poszukiwany jest jego właściciel

20

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Jaśle informuje, że na terenie opustoszałego gospodarstwa w Myscowej został znaleziony pies, u którego stwierdzono wściekliznę.

red

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
1
@ smerfetek
dnia 02.11.2013, 11:06 · Zgłoś
to pisala osoba ktora nie potrafi pisac,. ale po co komentowac 2xto samo ktos juz o tym pisal.
Odpowiedz
0
@ smerfetka
dnia 01.11.2013, 10:32 · Zgłoś
czytając ten komunikat, miałam wrażenie, że czytam, opis właściciela '' poszukiwany jest wlasciciel psa : samiec, mieszaniec przypominajacy jamnika .. '' kto to pisze ...
Odpowiedz
2
@ ropuch
dnia 30.10.2013, 18:26 · Zgłoś
Może właściciel sam ma wściekliznę i pogryzł psa, a ten mu uciekł.
Odpowiedz
29
@ sat [...]
dnia 30.10.2013, 15:10 · Zgłoś
"Poszukiwany jest właściciel psa: samiec, mieszaniec przypomnający jamnika, w wieku ok roku, maść czarno - brązowa."

No to rysopis właścicela juz jest :)
Widać że nauka pisania w szkole poszła w las.
Odpowiedz
7
@ stary pies
dnia 30.10.2013, 18:30 · Zgłoś
he he rzeczywiscie, dobre
Odpowiedz
-19
@ Sven
dnia 30.10.2013, 14:31 · Zgłoś
[...] narodzie czekam na wasz upadek.
Odpowiedz
7
@ wiem o co chodzi.
dnia 30.10.2013, 14:35 · Zgłoś
ty juz dawno upadles!
Odpowiedz
4
@ stary
dnia 30.10.2013, 14:20 · Zgłoś
właściciel gdzieś jest tylko nie chce się do niego przyznać bo może zapomniał o obowiązkowym szczepieniu,najwyższy czas aby wprowadzić obowiązkowe czipowanie piesków i nie byłoby problemu z bezpańskimi kundlami.
Odpowiedz
0
@ wiem o co chodzi.
dnia 30.10.2013, 13:36 · Zgłoś
portalu...
Odpowiedz
12
@ wiem o co chodzi,.
dnia 30.10.2013, 12:28 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
7
@ hm...
dnia 30.10.2013, 13:24 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
3
@ wiem o co chodzi.
dnia 30.10.2013, 13:35 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-1
@ wiem o co chodzi.
dnia 30.10.2013, 13:58 · Zgłoś
to [...] mogles napisac ze twojej glowy po [...] komplikujesz sobie tak zycie i wyszukujesz nowych wyrazow.haha,. sabaka strasznie tego psa tym imieniem skrzywdziles k(...)mogles mu dac ahmed mailby typowo meskie.
Odpowiedz
-15
@ Sven
dnia 30.10.2013, 14:18 · Zgłoś
Z reguły w tym katolickim narodzie i pobożnym z gruntu nie trzeba prosić poza tym nie musisz się martwić o moje zdrowie psychopato cudze opowieści na temat kogoś[...] .
Odpowiedz
0
@ jezynka:)
dnia 30.10.2013, 14:26 · Zgłoś
Sabaka - po rosyjsku pies:)
Odpowiedz
-28
@ m
dnia 30.10.2013, 11:24 · Zgłoś
jajnik z wscieklizna:) to nie wrozy dobrze.bojcie sie plemni..:):)
Odpowiedz
12
@ szejan
dnia 30.10.2013, 12:54 · Zgłoś
piszesz jak plemnik
Odpowiedz
-4
@ cici
dnia 30.10.2013, 21:34 · Zgłoś
Szukają latyno- [...] z pyskiem jamnika a do tego roczniaka chyba łatwo będzie namierzyć tak charakterystyczna postać...
Odpowiedz
-5
@ JEDNEGO PSA MNIEJ
dnia 30.10.2013, 22:04 · Zgłoś
[.komentarz nie na temat]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.