Uczennica Gimnazjum nr 4 w Jaśle w gronie najwybitniejszych talentów Podkarpacia
Magdalena Tomkiewicz, uczennica Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta w Jaśle, znalazła się w gronie najwybitniejszych talentów Podkarpacia w dziedzinie artystycznej.
Otrzymała stypendium ufundowane przez Samorząd Województwa Podkarpackiego w ramach programu : „Nie zagubić talentu". Magdalena Tomkiewicz ma na swoim koncie spektakularne sukcesy w plastycznych konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich.
Sukces uczennicy Gimnazjum nr 4 jest tym większy, że stypendium w dziedzinie artystycznej otrzymało tylko 23 uczniów z całego Podkarpacia. Stypendium wręczała Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, pani Anna Kowalska ,podczas uroczystej gali, która odbyła się w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.
Gimnazjum nr 4 w Jaśle
