Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uczennica Gimnazjum nr 4 w Jaśle w gronie najwybitniejszych talentów Podkarpacia

17

Magdalena Tomkiewicz, uczennica Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta w Jaśle, znalazła się w gronie najwybitniejszych talentów Podkarpacia w dziedzinie artystycznej.


Otrzymała stypendium ufundowane przez Samorząd Województwa Podkarpackiego w ramach programu : „Nie zagubić talentu". Magdalena Tomkiewicz ma na swoim koncie spektakularne sukcesy w plastycznych konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich.

Sukces uczennicy Gimnazjum nr 4 jest tym większy, że stypendium w dziedzinie artystycznej otrzymało tylko 23 uczniów z całego Podkarpacia. Stypendium wręczała Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, pani Anna Kowalska ,podczas uroczystej gali, która odbyła się w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.


Gimnazjum nr 4 w Jaśle

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ bobo
dnia 13.12.2011, 11:01 · Zgłoś
Gratulacje dla Madzi! Jesteś świetna!
W Jaśle jest mnóstwo niezwykle uzdolnionych plastycznie młodych ludzi. To wspaniale, że zajmują się nimi nauczyciele, którzy niejednokrotnie z własnej inicjatywy czuwają nad ich rozwojem (ukłon w stronę pani Basi G. z Gimnazjum nr 1). Może warto pomyśleć nad jakimś programem promującym i wspierającym te młode talenty (a tu ukłon w stronę władz...)?
Odpowiedz
1
@ tomek
dnia 12.12.2011, 20:35 · Zgłoś
Gratuluję :)
Odpowiedz
4
@ kaja
dnia 11.12.2011, 21:16 · Zgłoś
az mio ze w koncu sa same fajne pochlebne komentarze pod jasielskim artykulem
w koncu
super
gratuluje dziecwzynie talentu
praca napewno nie jest Jej obca b o oprocz talentu trzeba pracy i poswiecenia
duzo duzo sukcesow i wytrwałości!
Odpowiedz
4
@ M
dnia 11.12.2011, 20:33 · Zgłoś
Gratulacje dla Madzi.
Odpowiedz
2
@ Maniek
dnia 10.12.2011, 22:43 · Zgłoś
Super Dziewczyna:)
Odpowiedz
6
@ aaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu
dnia 10.12.2011, 20:41 · Zgłoś
Gratulacje
Odpowiedz
6
@ elf
dnia 10.12.2011, 18:49 · Zgłoś
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)
Odpowiedz
5
@ talent
dnia 10.12.2011, 16:47 · Zgłoś
Dobrźe, źe powstało wspaniałe Gimnaxjum nr 4, które nie gubi talentów, ale je rowija. I program wychowawcźy jest tu najlepsźy w mieście ! Oby tak dalej !
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 12.12.2011, 22:59 · Zgłoś
a ja jestem z marsa
Odpowiedz
3
@ z.z.
dnia 10.12.2011, 16:31 · Zgłoś
GRATULACJE dla rodziców i nauczycieli, że w niej talentu nie [...]! ;) bo wiele szkól to niestety robi ;)
Odpowiedz
5
@ tomekk
dnia 10.12.2011, 15:10 · Zgłoś
Nie dość, że ładna dziewczyna, to jeszcze wybitnie uzdolniona ... po prostu ideał ;]
Ukłony dla rodziców za wychowanie takiej "pociechy". Mając takich mieszkańców Jasło nie zginie ;)
Odpowiedz
8
@ krs
dnia 10.12.2011, 13:22 · Zgłoś
Pozdrawiam obie sympatyczne i uzdolnione córki i ich mamę ...jej zaangażowanie jest godne podziwu !!!GRATULUJĘ
Odpowiedz
17
@ NP 1910
dnia 10.12.2011, 10:47 · Zgłoś
Wolę taka uzdolnioną zwykłą ,normalna dziewczynę niz szpaka-cudaka.Powodzenia.
Odpowiedz
7
@ kasiek
dnia 10.12.2011, 10:42 · Zgłoś
Gratulacje!
Szkoda tylko, ze nie pokazano tutaj zadnej z prac dziewczyny, bo na pewno jest co podziwiac.
Odpowiedz
10
@ ona
dnia 10.12.2011, 09:50 · Zgłoś
gratuluję! taki talent to skarb
Odpowiedz
16
@ jaslo
dnia 10.12.2011, 09:39 · Zgłoś
Gratulaccje ;)
Odpowiedz
19
@ Jaślanka
dnia 10.12.2011, 00:51 · Zgłoś
Serdecznie gratulujemy :) Więcej takich optymistycznych informacji by się chciało czytac :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.