Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uczennica Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych Agnieszka Ciciora najlepsza w konkursie fryzjerskim

24

W dniu 22 lutego 2012 r. w Zespole Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku odbył się Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Współczesna odsłona retro”. W konkursowych zmaganiach zmierzyło się 14 uczennic z różnych szkół o profilu fryzjerskim z Podkarpacia, między innymi Krosna, Rzeszowa, Tarnobrzega, Sędziszowa Małopolskiego, Jasła i Sanoka. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Agnieszka Ciciora z kl. 2 Tu oraz Katarzyna Kopeć z Kl. 2 Tf.

Uczestniczki konkursu rywalizowały w dwóch częściach: teoretycznej, którą stanowił test sprawdzający wiadomości z przedmiotów zawodowych oraz części praktycznej, przeznaczonej na wykonanie fryzury zgodnej z tematem przewodnim. Przyszłe fryzjerki zaprezentowały niecodzienne uczesania, które stanowiły połączenie stylizacji współczesnych z fryzurami z lat 20 -, 30 -, 40 -, aż do 50-tych XX wieku.

Wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali wysoki poziom przygotowania, jak również pomysłowości i kreatywności w odniesieniu do tematu. Zawody oceniali m.in. Dariusz Popłoński, stylista firmy Lecher i Lucjan Szajbel, Mistrz Fryzjerstwa.

Zwycięzcą zawodów została uczennica naszej szkoły Agnieszka Ciciora z klasy 2Tu. Młodej adeptce sztuki fryzjerskiej gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

ZSUiS Jasło

 

Reklama

Komentarze: 24

Dodaj komentarz Widok:
0
@ olek
dnia 02.03.2012, 11:28 · Zgłoś
Gratulacje!
Odpowiedz
0
@ ana
dnia 01.03.2012, 18:28 · Zgłoś
gratulacje dla Agnieszki, kto wie, może wyrośniesz nam na mistrzynię fryzjerstwa.
Odpowiedz
3
@ uczen morisa
dnia 29.02.2012, 17:36 · Zgłoś
brawo panie ;* ZSZ nr2 GÓRĄ :))
Odpowiedz
2
@ ola
dnia 28.02.2012, 23:43 · Zgłoś
Brawo brawo dziewczyny
Odpowiedz
9
@ jaślanka
dnia 28.02.2012, 19:52 · Zgłoś
Wreszcie jakaś miła wiadomość, młodzi osiągają sukcesy i dobrze. Jak widać dobre kwalifikacje zawsze się obronią. Nie pseudostudia typu marketing i zarządzanie, a konkretny fach to recepta na rosnące bezrobocie.
Odpowiedz
8
@ Kaczuszka
dnia 28.02.2012, 19:43 · Zgłoś
Gratulacje!
Odpowiedz
13
@ .
dnia 28.02.2012, 15:51 · Zgłoś
brawo laska tak trzymaj
Odpowiedz
-17
@ Jan
dnia 28.02.2012, 14:53 · Zgłoś
A gdzie byli rodzice?
Odpowiedz
14
@ [...]..
dnia 28.02.2012, 16:17 · Zgłoś
w kazdym poscie musisz pisac to samo? [...] mi sie juz chce tym . Szkoda ze swoich nie widziałes!
Odpowiedz
10
@ :)
dnia 28.02.2012, 16:32 · Zgłoś
Byli [...] jak cie drukowali
Odpowiedz
9
@ tak trzymac
dnia 28.02.2012, 14:39 · Zgłoś
taki sven czy rodzinny czy pis off i reszta [...] napisz to i tamto to s w i n ie a takich talentow nam trzeba
Odpowiedz
9
@ @
dnia 28.02.2012, 16:19 · Zgłoś
powinni całkiem zablokowac ich IP. nikt ich nie chce czytac.
Odpowiedz
12
@ xxxxx
dnia 28.02.2012, 09:33 · Zgłoś
Gratulacje Aguś :)))
Odpowiedz
12
@ stufek
dnia 28.02.2012, 08:47 · Zgłoś
No proszę takie talenty wokół mnie się kręcą a ja się dopiero dowiaduje z Portalów :) Ludzie ja z tą dziewczyną grillowałem :):D
Odpowiedz
21
@ Ona
dnia 28.02.2012, 08:09 · Zgłoś
Zazdrość przez Was przemawia!!! Aguś gratuluję!
Odpowiedz
12
@ <3
dnia 28.02.2012, 08:25 · Zgłoś
ja tez gratuluje kochana:*
Odpowiedz
-14
@ lena
dnia 28.02.2012, 00:31 · Zgłoś
a ja lubie elegancje . niechce tej fryzury nawet zadarmo -koszmar!
Odpowiedz
16
@ lola
dnia 28.02.2012, 06:32 · Zgłoś
nikt ci nie karze, fryzura konkursowa nie jest fryzura okolicznosciowa! poczytaj. Śliczna jest
Odpowiedz
19
@ Ronin
dnia 27.02.2012, 23:51 · Zgłoś
Gratuluje Aguś
Odpowiedz
38
@ TF
dnia 27.02.2012, 22:31 · Zgłoś
Wreszcie coś się dzieje ciekawego w naszym Jasełku :)
Gratulacje dla szkoły i trzymam za was kciuki
Oby tak dalej :)
Odpowiedz
9
@ TN
dnia 29.02.2012, 09:04 · Zgłoś
ho, hooo...widać w tej szkole coraz więcej laureatów różnych konkursów :)
GRATULACJE
Odpowiedz
6
@ 2 tu
dnia 29.02.2012, 10:30 · Zgłoś
technikum uzupełniajace górą :)) :*
Odpowiedz
0
@ mmm
dnia 02.03.2012, 20:50 · Zgłoś
a chcieli ją zlikwidować
Odpowiedz
45
@ A...
dnia 27.02.2012, 22:04 · Zgłoś
Agnieszka, gratulacje! :) Wow, jestem pod wrażeniem. Bardzo miło jest czytać takie dobre wiadomości o swoich znajomych :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.