Uczennice ZS nr 2 w Jaśle na Mistrzostwach Polski Cukierników
Uczennice z kl.3a Zespołu Szkół nr 2 w Jaśle – Ewelina Turek i Monika Fortuna 26.10.2010 r. wzięły udział w Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych organizowanych przez EZIG EXPO SWEET – Europejskie Zgrupowanie Interesów Gospodarczych w Warszawie.

Uczennice przygotowały tort z okazji Roku Chopinowskiego na okoliczność ogłoszenia wyników Konkursu Chopinowskiego, który odbył się w tym czasie.
Tort prezentujemy na zdjęciach – jest piękny i bardzo smaczny!
Opiekunem Moniki i Eweliny były:
Celina Płoskonka
Halina Kędzior
Ewa Zawilińska.
Zespół Szkół Nr 2 w Jaśle

