Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uczniowie jasielskich szkół sprzątali cmentarz na Podzamczu

12

W dniu 29 października 2010 r. młodzież ze szkół powiatu jasielskiego uczestniczyła w sprzątaniu cmentarza nr 36 na Podzamczu w Jaśle.


W pracach uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, Pierwszego Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, Gimnazjum Nr 1 w Jaśle, Gimnazjum nr 2 w Jaśle, Zespołu Szkół w Kołaczycach, Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle i Zespołu Szkół w Lipnicy Dolnej.

Prace podjęto z inicjatywy Młodzieżowej Rady Powiatu działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury. Młodzież składa podziękowanie Zarządowi Powiatu w Jaśle za pomoc w zorganizowaniu prac.


Agnieszka Kuczała
MDK Jasło

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dragoness
dnia 07.11.2010, 15:38 · Zgłoś
@kicu_94
To też jest nauka, pamięci o przeszłości, historii i wyciągania wniosków na przyszłość.
Odpowiedz
0
@ kicu_94
dnia 06.11.2010, 19:45 · Zgłoś
zall..
Odpowiedz
0
@ kicu_94
dnia 06.11.2010, 10:43 · Zgłoś
Takich Żuli powino sie do sprzątania cmentarzy wysłać;lepiej zeby sprzątali a nie siedzieli za sklepami " nawaleni ".

DZIECI POWINNY SIĘ UCZYĆ!
Odpowiedz
0
@ Podzamcze......
dnia 05.11.2010, 12:02 · Zgłoś
Nie na góze golesz. Tylko trzeba z góry golesz jeszcze troche odbić ;) Albo mozna całkiem inaczej. Główną drogą tez sie da dojsc. jak kto woli... A wie ktos cos na temat wykopalisk na Goleszu? Bo były ale zasypali wszystko i na tym koniec :/ A przeciez tam jeszcze tyle murów dobrze zachowanych i wogóle.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 04.11.2010, 21:46 · Zgłoś
ludzie! przecież to co roku są takie akcje! młodzież dobrowolnie sprzata!
jaki wstyd !?
to są akcje sprzątania a nie przymusowa robota!
Odpowiedz
0
@ mg
dnia 03.11.2010, 20:02 · Zgłoś
wstyd to jest nam za mariusza.
Tradycja niektórych szkol podstawowych było, aby corocznie przed 1.11 niższe klasy sprzątały cmentarze z I wojny św. Tak przynajmniej było na początku lat 90tych, kiedy były wyjątkowo zaniedbane.
Odpowiedz
0
@ Ludwik
dnia 03.11.2010, 18:36 · Zgłoś
Bardzo ładna chwalebna postawa. Szkoda, że młodzież musi przypominać odpowiednim instytucjom o ich powinnościach wobec miejsc wiecznego spoczynku oddalonych nieco od głównych dróg i plebanii.
Odpowiedz
0
@ do kjbv
dnia 03.11.2010, 18:04 · Zgłoś
tak się składa że ja byłem zapalić znicz w niedziele 31 bo w poniedziałek nie dałem rady tam iść...
Odpowiedz
0
@ kjbv
dnia 03.11.2010, 16:57 · Zgłoś
szkoda tylko, ze juz 01.11. nikt nie był znicza zapalić, przynajmniej do godziny 19.00
Odpowiedz
0
@ magic
dnia 03.11.2010, 16:42 · Zgłoś
Gdzie na Podzamczu jest cmentarz? Chodzi o górę Golesz?
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 03.11.2010, 16:13 · Zgłoś
wstyd wielki wstyd aby uczniowie sprzątali cmentarz
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 03.11.2010, 16:12 · Zgłoś
wstyd wielki wstyd aby uczniowie sprzątali cmentarz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.