Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 najlepsi w Polsce

18
W dniach 22-23 kwietnia 2010 r. w Poznaniu odbył się XII Ogólnopolski Turniej Przetwórstwa Mięsa, który zgromadził najlepszych uczniów z całej Polski. Wśród nich nie zabrakło również reprezentantów naszej szkoły. W zmaganiach uczestniczyli uczniowie klasy 3 e - Grzegorz Augustyn i Damian Żurawski, których we współpracy z Zakładem Masarskim TRIO, przygotowały Magdalena Rogowska i Urszula Ochała.

Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy, zarówno teoretycznej jak i praktycznej.


 

W ogólnej klasyfikacji uzyskali czołowe miejsca - Grzegorz Augustyn - miejsce II, a tuż za nim z niewielką różnicą punktów, na miejscu III znalazł się Damian Żurawski.

Finaliści tego turnieju otrzymali wiele cennych nagród, ponadto są zwolnieni z pisemnej części egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Po całodniowej rywalizacji, której towarzyszył duży stres, uczniowie mogli zrelaksować się podczas wycieczki na stadion Lecha Poznań, który mimo, że jeszcze w budowie zrobił na nich ogromne wrażenie.

Życzymy, aby odniesiony sukces, zaowocował w dalszej pracy zawodowej!










Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ haha
dnia 15.05.2010, 16:24 · Zgłoś
hahaha :D Zurek ;d polewka ;d
Odpowiedz
0
@ Mario
dnia 14.05.2010, 10:31 · Zgłoś
No szacun chociaz jeden Żurawski pnie sie w góre:]
Odpowiedz
1
@ uuuuu
dnia 31.07.2012, 00:18 · Zgłoś
Kojarzysz może Macieja Żurawskiego, 5-krotnnego mistrza Polski, 3-krotnego mistrza Szkocji, mistrza Cypru...? Pomyśl czasem, zanim coś napiszesz:/
Odpowiedz
0
@ tak dalej
dnia 13.05.2010, 19:56 · Zgłoś
bardzo dobrze szczerze gratuluje
Odpowiedz
1
@ Mm.Mm.
dnia 13.05.2010, 13:04 · Zgłoś
Gratuluje Damianku :)* i koledze również...
Odpowiedz
0
@ pseee
dnia 12.05.2010, 20:58 · Zgłoś
Brawo chłopy robićie to co lubicie lub musicie :D RZeźnicy górą :D:D:D
Odpowiedz
1
@ k<33
dnia 12.05.2010, 20:45 · Zgłoś
ładni chłopcy :*
Odpowiedz
0
@ brawo
dnia 12.05.2010, 20:12 · Zgłoś
brawo !!! Jaslo Pro Miasto
Odpowiedz
1
@ Natalia
dnia 12.05.2010, 19:11 · Zgłoś
Super Damian Gratulecje bracie :)
Odpowiedz
0
@ kazik
dnia 12.05.2010, 17:46 · Zgłoś
gratuluje
Odpowiedz
0
@ ona:)
dnia 11.05.2010, 23:05 · Zgłoś
brawo chłopaki!!! nasza szkoła górą:D i gratulacje dla was!!:D:*:*
Odpowiedz
1
@ Amagai Shusuke
dnia 11.05.2010, 19:22 · Zgłoś
Haha mistrzu... TEŻ się zdziwiłem :D HAHA...
No Damian Świetnie... Tu kolega z Zarzecza ;). Chłopaki robią to co lubią i o to chodzi!! :)
Odpowiedz
0
@ gratulacje
dnia 11.05.2010, 18:07 · Zgłoś
i powodzenia w swoim zawodzie. Tylko nie WYJEŻDŻAJCIE z kraju.
Odpowiedz
0
@ mamuśka.....
dnia 11.05.2010, 17:42 · Zgłoś
gratuluję moja szkoła a mówią o niej same źle rzeczy głupota:)
Odpowiedz
0
@ bravo
dnia 11.05.2010, 16:10 · Zgłoś
a to rzeźniki!!!!
Odpowiedz
0
@ Nata
dnia 11.05.2010, 15:50 · Zgłoś
gratulacje :-)
Odpowiedz
0
@ Kazimiesz
dnia 11.05.2010, 15:04 · Zgłoś
jo i tak byda sie śmiał , kaj oni tam pojechły kaj oni z Jasła.
Odpowiedz
0
@ miszcz
dnia 11.05.2010, 14:19 · Zgłoś
A gdzie uczniowie I LO w Jasle?To oni nie sa w czyms najlepsi?Niemozliwe?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.