Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 najlepsi w Polsce
18
W dniach 22-23 kwietnia 2010 r. w Poznaniu odbył się XII Ogólnopolski Turniej Przetwórstwa Mięsa, który zgromadził najlepszych uczniów z całej Polski. Wśród nich nie zabrakło również reprezentantów naszej szkoły. W zmaganiach uczestniczyli uczniowie klasy 3 e - Grzegorz Augustyn i Damian Żurawski, których we współpracy z Zakładem Masarskim TRIO, przygotowały Magdalena Rogowska i Urszula Ochała.
Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy, zarówno teoretycznej jak i praktycznej.


W ogólnej klasyfikacji uzyskali czołowe miejsca - Grzegorz Augustyn - miejsce II, a tuż za nim z niewielką różnicą punktów, na miejscu III znalazł się Damian Żurawski.
Finaliści tego turnieju otrzymali wiele cennych nagród, ponadto są zwolnieni z pisemnej części egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
Po całodniowej rywalizacji, której towarzyszył duży stres, uczniowie mogli zrelaksować się podczas wycieczki na stadion Lecha Poznań, który mimo, że jeszcze w budowie zrobił na nich ogromne wrażenie.



Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy, zarówno teoretycznej jak i praktycznej.



W ogólnej klasyfikacji uzyskali czołowe miejsca - Grzegorz Augustyn - miejsce II, a tuż za nim z niewielką różnicą punktów, na miejscu III znalazł się Damian Żurawski.
Finaliści tego turnieju otrzymali wiele cennych nagród, ponadto są zwolnieni z pisemnej części egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
Po całodniowej rywalizacji, której towarzyszył duży stres, uczniowie mogli zrelaksować się podczas wycieczki na stadion Lecha Poznań, który mimo, że jeszcze w budowie zrobił na nich ogromne wrażenie.
Życzymy, aby odniesiony sukces, zaowocował w dalszej pracy zawodowej!





