Udany występ jasielskich kadetów. Pechowa inauguracja ligi juniorów.

11

W ostatnią sobotę jasielscy siatkarze w kategorii kadetów wzięli udział w przedsezonowym turnieju piłki siatkowej, który przeprowadzono w Krośnie.

Jaślanie pod wodzą trenera Bartosza Kilara odnieśli zdecydowane zwycięstwo wygrywając wszystkie mecze; z KS SMS NEDBUS Niebylec 2:0, z Karpatami MOSiR Krosno 2:1 i TSV TRANS – Gaz 2:0.Jasielscy siatkarze wystąpili w składzie: Owsiak G., Polar M., Ryzner Sz., Michalec M., Gromek K., Pankiewicz S.,  Procanin J., Dryja M., Kaleta M., Juszczyk D., Źrebiec D., Hołodniak P. Najlepszym zawodnikiem wybrano Jakuba Procanina.

Gorzej powiodło się juniorom, którzy zainaugurowali rozgrywki podkarpackiej ligi juniorów na własnym terenie w hali jasielskiego MOSiR-u meczem z MKPS Stal Mielec.

Pierwszy set przebiegał w nerwowej atmosferze, był wyrównany i zakończył się zwycięstwem gości 25:23. W secie II i III jaślanie wręcz zdemolowali mielczan, w setach do 18. Wydawało się, że zwycięstwo jest pewne. Jednak czwarty set miał bardzo zmienny charakter i zakończył się porażką do 23. Piąty, decydujący set rozgrywany był pod dyktando mielczan, i ostatecznie mecz zakończył się porażką 2:3.

Jaślanie pod wodzą trenera Marcina Cioska wystąpili w składzie: Jamróg W., Pawlik B., Rogaczewski M., Hołodniak T., Warchoł F., Waśko K., Półchłopek M., Pankiewicz S., Dryja M., Myśliwiec P.