Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ukradli kilkadziesiąt paczek papierosów

43

Wczoraj tuż po północy doszło do kradzieży kilkudziesięciu kartonów papierosów z jednego z osiedlowych sklepów spożywczych przy ul. Kochanowskiego w Jaśle. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

Do włamania z kradzieżą doszło wczoraj przy ul Kochanowskiego w Jaśle. Sprawcy prawdopodobnie przy użyciu łomu wyłamali zamki w drzwiach sklepu. Łupem złodziei padło kilkadziesiąt kartonów papierosów na tysiące złotych.

Całe zdarzenie trwało kilka minut. Po włączeniu się alarmu na miejsce przyjechała ochrona sklepu, która o zdarzeniu poinformowała dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Trwa postępowanie prowadzone przez policjantów z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 42

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ [...] psy
dnia 09.09.2013, 15:44 · Zgłoś
[...] wam w [...] [...]ne [...]. nie macie nic do gadania. to ze kazdy was [...] to nie znaczy ze macie prawo kazdego zamykac za nic.szczypiecie sie na wolność i tyle mam do powiedzenia. [...]Ć WAS
Odpowiedz
-1
@ a l
dnia 08.09.2013, 09:47 · Zgłoś
a co to za ochrona jak przyjezdza pokilkanastu minutach przeciez sygnał dociera na monitoring w pare sekund
Odpowiedz
3
@ aaaaa
dnia 08.09.2013, 14:07 · Zgłoś
skąd wiesz po ilu minutach przyjechali.///...złodzieje taką robotę robią w 1-3 minuty...
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 07.09.2013, 23:41 · Zgłoś
Na "[...], leczenie i inne przyjemności" to mogą pozwolić sobie tylko nieliczni {"elyty"} - dla "[...]" to towar deficytowy, więc dlaczego się dziwicie, że kradną .
"Sprawiedliwość" dla "[...]" tez inna - "robol tyra" za "tysiaka cały miech", aby "utrzymać rodzinę", a złapany "przestępca" może się poszczycić, że "robol" na jego utrzymanie będzie musiał wyłożyć prawie 3 tysiaki/ msc...itd...
Odpowiedz
3
@ jajko
dnia 07.09.2013, 21:44 · Zgłoś
i dobrze robia !! bo to jest polsko podnosza wszystko w gore a wyplata ta sama ..
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 07.09.2013, 09:11 · Zgłoś
brawo złodzieje !!! oby tak dalej ,tylko nie dajcie się złapać hihihi :PPP
Odpowiedz
-2
@ gość
dnia 07.09.2013, 09:39 · Zgłoś
Ciekawe, czy będziesz taki szczęśliwy jak w końcu Ciebie obrobią i będziesz im kibicował, żeby przypadkiem policja ich nie wyjęła?
Odpowiedz
5
@ łodyniec
dnia 07.09.2013, 15:58 · Zgłoś
jestem zbyt szczęśliwy i zdrowy aby narzekać ,a tego mi nie ukradną

łohohohohho
Odpowiedz
8
@ agent
dnia 06.09.2013, 22:17 · Zgłoś
a w bloku naprzeciwko mieszka 2 policjantów!!! he he he
Odpowiedz
6
@ brawo policja
dnia 06.09.2013, 21:58 · Zgłoś
taa brawo... włamanie do sklepu między dzielnicówką a komendą policji...policja przyjechala i zabezpieczyła slady... jezdza spisuja niewinnych obywateli przyczepia sie do wszystkiego nawet do malych dzieci a sklepy okradaja pod ich nosem..w nocy pod ich nosem krzyki i wrzaski i chyba tylko siedza i trzęsą gaciami na tym posterunku bo zadnej z nich korzysci nie ma...
Odpowiedz
1
@ qqqqqq
dnia 06.09.2013, 21:45 · Zgłoś
http://ttv.pl/archiwum/83710,imprezujacy-policjanci-pobili-szesc-osob,1.html
O o o... o naszej policji mówili w telewizji . to jest materiał który wczoraj widziałem w telewizji TTV
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 07.09.2013, 13:33 · Zgłoś
Wreszcie ktoś się wzioł za te jasielskie święte krowy
Odpowiedz
1
@ kul
dnia 06.09.2013, 20:55 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
2
@ gwiazda
dnia 06.09.2013, 20:28 · Zgłoś
ahallo policja jest byla i bedzie w bieszczadach tez ale co chodzi o wyjazd za chlebem '''to masz racje wiele lez sie leje i traci sie wszystko tak czasem bywa
Odpowiedz
9
@ kiks
dnia 06.09.2013, 19:34 · Zgłoś
przepraszam bardzo...niech panstwo polskie zatrudni swoich polakow...to przeciez by nie kradli...niech polacy mjaa godziwe pensje aby mogli zyc we wlasnym kraju
bez opuszczania rodzin.
czemu nie?
coz stoi na przeszkodzie...?
:)
Odpowiedz
4
@ baflo
dnia 06.09.2013, 19:54 · Zgłoś
Jestem za skoczą się kradzieże to i tych darmozjadów policjantów wyślą w bieszczady :D
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 07.09.2013, 09:10 · Zgłoś
dobrze że przeprosiłeś hahahaha :P
Odpowiedz
-3
@ gość
dnia 07.09.2013, 09:31 · Zgłoś
Naiwny jesteś skoro myślisz, że godziwe pensje wyeliminują złodziei. Zawsze będą amatorzy taniego zarobku i podwyższonej adrenaliny.
Odpowiedz
0
@ ok
dnia 09.09.2013, 14:35 · Zgłoś
nauka nauka i jeszcze raz nauka. Dopiero potem proszę zająć się pisaniem.
Odpowiedz
3
@ tonieświatjestzłytylkoludzieto[...]
dnia 06.09.2013, 19:10 · Zgłoś
Sprzedam Opla !!!
Odpowiedz
10
@ ja
dnia 06.09.2013, 18:33 · Zgłoś
pod nosem policji i panów dzielnicowych
Odpowiedz
5
@ aaaaaaaaaaaaaaaa
dnia 06.09.2013, 18:06 · Zgłoś
jak nie maja z czego zyc ludzie to beda krasc
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 06.09.2013, 18:32 · Zgłoś
Faktycznie, [...] to towar pierwszej potrzeby. Bez nich biedny złodziej umrze z głodu...nikotynowego.
Odpowiedz
5
@ lol
dnia 06.09.2013, 18:46 · Zgłoś
nie jesteśmy na wojnie, żeby dbać tylko o towar pierwszej potrzeby... [...] są jakimś "luksusem"? nawet gdyby, palacza powinno być na to stać. przecież to państwo głównie na tym zarabia, czyż nie?
Odpowiedz
0
@ ITALART74
dnia 06.09.2013, 19:28 · Zgłoś
Nie pierwszej potszeby ale sprzeda za pol ceny i bedzie mial na jedzenie .
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 06.09.2013, 22:06 · Zgłoś
Podejrzewam, że raczej flaszkę.
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 07.09.2013, 09:29 · Zgłoś
Na pierwsze potrzeby w postaci imprez, może "zioła" lub temu podobne i zaspokojenie potrzeb dziewczyny. Czyż nie tak wygląda teraz życie młodych, a mama i tata na to nie zarabiają i nie mają tego w obowiązku
Odpowiedz
14
@ ghy
dnia 06.09.2013, 17:45 · Zgłoś
a gdzie była policja ?? pewnie trzymali jakiegoś rowerzystę brawo :)
Odpowiedz
9
@ aaaaa
dnia 06.09.2013, 21:42 · Zgłoś
moze bili niewninnego ?
Odpowiedz
2
@ bhp
dnia 06.09.2013, 17:32 · Zgłoś
Nie ulega wątpliwości,iż takie czyny najprostszych Obywetli są naganne.Ale jak to się m,a do potężnych aferalnych działań naszych notabli we Jaśle ?Wkrótce zostaną one nagłośnione .W chwili obecnej trwa wyścig Szczurów dot.wyjaśnień do Europejskiego Trybynału Praw Człowieka w Strasburgu
Odpowiedz
19
@ ja
dnia 06.09.2013, 17:25 · Zgłoś
Praktycznie pod nosem naszej kochanej policji :)
Odpowiedz
5
@ baflo
dnia 06.09.2013, 19:52 · Zgłoś
Pod latarnią najciemniej ;)
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 06.09.2013, 16:50 · Zgłoś
Tych co kradli w czasie wesel jakoś nie złapali.
Odpowiedz
5
@ qwerty
dnia 07.09.2013, 13:22 · Zgłoś
Hah i nie złapią,jasielska policja jest tylko od zatrzymywania kierowców i wlepiania mandatów za byle co i na tym sie kończy
Odpowiedz
0
@ Kaw
dnia 06.09.2013, 16:19 · Zgłoś
Chyba w tytule "paczek" a "kartonów" to jest jakaś różnica.
Odpowiedz
12
@ ...
dnia 06.09.2013, 16:03 · Zgłoś
na tysiące złotych... trzeba było napisać na grube dolary, cóż za precyzja informacji...
Odpowiedz
0
@ Pan [...]
dnia 07.09.2013, 21:55 · Zgłoś
Łupem złodziei padło kilkadziesiąt kartonów [...] na tysiące złotych. - hahaha
Odpowiedz
30
@ trty
dnia 06.09.2013, 15:09 · Zgłoś
napad stulecia w wieeeeeelkim miescie
Odpowiedz
19
@ lol
dnia 06.09.2013, 14:54 · Zgłoś
no tak, zapaliłoby, a szlugi coraz to droższe
Odpowiedz
22
@ Pola
dnia 06.09.2013, 21:27 · Zgłoś
Nie kradnij... Władza nie znosi konkurencji.
Odpowiedz
2
@ aaaaa
dnia 06.09.2013, 21:34 · Zgłoś
zal nawet na kochanowskiego nie chciało wam sie podjechac i zrobic zdjęcia. lleenniistwoo
Odpowiedz
0
@ ffdghfjgk
dnia 07.09.2013, 03:31 · Zgłoś
to psy okradły podobno
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.