Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ukrył marihuanę za licznikową skrzynką

68

Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili podczas interwencji. Środki odurzające i elektroniczną wagę ukrył za obudową liczników elektrycznych 17-letni mieszkaniec Jasła. Podejrzany przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

 

Wczoraj uwagę policjantów patrolujących teren miasta zwrócił młody mężczyzna, który na widok radiowozu podejrzanie zaczął się zachowywać, a po chwili szybko wbiegł do pobliskiego bloku. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co było tego powodem.

Nastolatek został zatrzymany na klatce schodowej. W trakcie interwencji 17-letni mieszkaniec Jasła zachowywał się bardzo nerwowo i próbował uciec. Policjanci podejrzewając, że ma coś do ukrycia zaczęli sprawdzać pomieszczenie. Za skrzynką liczników elektrycznych ujawnili schowaną wagę i foliowy worek, w którym znajdowało się dziesięć woreczków strunowych wypełnionych suszem roślinnym. Po użyciu testera funkcjonariusze potwierdzili, że jest to marihuana.

Młody człowiek przyznał się, że znalezione narkotyki i waga należą do niego. W toku postępowania usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Złożył wyjaśnienia i poddał się dobrowolnie karze.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii:

kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3,

kto, wbrew przepisom ustawy, uprawia mak, z wyjątkiem maku niskomorfinowego, konopie, z wyjątkiem konopi włóknistych, lub krzew koki, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3,

kto, wbrew przepisom ustawy, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia albo umożliwia ich użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3,

kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 66

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...] patologię
dnia 06.12.2013, 10:34 · Zgłoś
teraz za karę w Polsce czeka cię nielegalna praca na budowie albo w uk na zmywaku. kariera typowego polskiego dresa :D
Odpowiedz
0
@ ,p
dnia 29.11.2013, 23:56 · Zgłoś
Nie sypnie jak koledzy za nim to on za nimi.prostmd
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 27.11.2013, 14:57 · Zgłoś
przy kumplach bujaka, przy policji [...] :!!!
Odpowiedz
0
@ rest
dnia 27.11.2013, 12:48 · Zgłoś
I dobrze niech sypie mam nadzieje ze i tak dostanie 10 lat :) Hahah mam ubaw z dilerow
Odpowiedz
0
@ 997
dnia 29.11.2013, 13:59 · Zgłoś
za to my mamy ubaw z twojej twarzy brzydalu :)
Odpowiedz
2
@ Wawerak
dnia 26.11.2013, 15:39 · Zgłoś
Na Wawrze byłoby to nie do pomyślenia! :( ja się pytam - gdzie byli rodzice! :(
Odpowiedz
-1
@ Jaślak Maślak
dnia 26.11.2013, 15:46 · Zgłoś
Ty żeś Wawra nie widział [...] ! Gdzie był Cugowski pytam gdzie był ?
Odpowiedz
0
@ BTC
dnia 25.11.2013, 18:55 · Zgłoś
Teraz takie rzeczy się na ulicy nie kupuje. Wszystko jest w sieci wystarczy poszukać "Black Market Reloaded , Sheep czy SilkRoad 2.0 . Udanych zakupów
Odpowiedz
0
@ sgdhgh
dnia 25.11.2013, 17:46 · Zgłoś
Hardcore! ;D
Odpowiedz
1
@ gsgdgd
dnia 25.11.2013, 12:36 · Zgłoś
te dzieci coraz gorsze..jeszcze chwila i beda pisac o 10-latku [...] albo [...]
Odpowiedz
1
@ tretty
dnia 24.11.2013, 21:09 · Zgłoś
Komentować Svena straszno i śmieszno kak tigra [...]t :)
Odpowiedz
0
@ Mike
dnia 24.11.2013, 11:20 · Zgłoś
Zakitrał pięknie... ;D
Odpowiedz
-4
@ amoretto
dnia 24.11.2013, 01:27 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
3
@ bus
dnia 23.11.2013, 22:09 · Zgłoś
Policja to niby nie pali?? nie jeden na pewno by sobie pociagnal albo ciagnie. To sa dopiero imprezowi ludzie.
Odpowiedz
-3
@ NO NAME
dnia 23.11.2013, 17:34 · Zgłoś
Dlaczego zakładacie z gory, ze odrazu bedzie sypal jak nawet niewiecie kto to.
Odpowiedz
1
@ xxxxx
dnia 27.11.2013, 14:59 · Zgłoś
1,2,3, frytki... tylko tobie sie tak wydaje !!
Odpowiedz
1
@ anema
dnia 23.11.2013, 15:34 · Zgłoś
przetrzepali by w koncu cala ekipe ktora siedzi na "kotlinie"
Odpowiedz
2
@ 997
dnia 29.11.2013, 13:55 · Zgłoś
ty daj spokój kotlinie [...]
Odpowiedz
-2
@ M.M.M.M
dnia 23.11.2013, 14:15 · Zgłoś
[...] jak nie znacie tej osoby to nie [...]cie ze wyspiewał cos na psach czy cos takiego!
Odpowiedz
5
@ Tutaj wpisz Twój pseudonim
dnia 23.11.2013, 11:16 · Zgłoś
grunt to sie nie zniechecac
Odpowiedz
3
@ Zen
dnia 23.11.2013, 10:52 · Zgłoś
Lepiej Palić niż Pić to jeszcze nikogo nie [...] :) a co do małolata czasem tak bywa ze zdaża sie Przypał ..
Odpowiedz
-1
@ anonim :)
dnia 23.11.2013, 01:53 · Zgłoś
Holandia :P
Odpowiedz
4
@ anonim :)
dnia 23.11.2013, 01:53 · Zgłoś
hahahahahaha holandia pozdrawia :)
Odpowiedz
8
@ nie mam pseudonimu.
dnia 22.11.2013, 21:57 · Zgłoś
haha pewnie jasielski dres w [...] narobil- szukam pracy czy moge zostac testerem ?
Odpowiedz
3
@ HUMELS
dnia 22.11.2013, 21:14 · Zgłoś
czy to nie jest darek w. ze szkolnej???
Odpowiedz
0
@ krowamorowa
dnia 22.11.2013, 21:13 · Zgłoś
jak sie nazywa ten gość i skad jest ? wie ktoś?
Odpowiedz
10
@ he he
dnia 22.11.2013, 23:01 · Zgłoś
to przeciz jo czesiek zza wody a co chcesz kupic? wage mi zabrali ale moge ci sprzedac na oko
Odpowiedz
-4
@ ten najgorszy
dnia 22.11.2013, 20:33 · Zgłoś
nareszcie zlapali tego gangstera !!! ;ooo wsadzac na 10 lat za takie cos
Odpowiedz
-2
@ A palacz
dnia 22.11.2013, 19:59 · Zgłoś
Palisz zioło jest wesoło:)
Odpowiedz
3
@ gg
dnia 22.11.2013, 19:22 · Zgłoś
polskie przepisy, tj. kpk i inne mówią inaczej więc Sven nie ma racji.
Odpowiedz
6
@ gg
dnia 22.11.2013, 19:22 · Zgłoś
polskie przepisy, tj. kpk i inne mówią inaczej więc Sven nie ma racji.
Odpowiedz
11
@ l
dnia 22.11.2013, 21:31 · Zgłoś
sven nigdy nie ma racji, zawsze ma duże pokłady głupoty i wulgarności
Odpowiedz
9
@ he he
dnia 22.11.2013, 18:58 · Zgłoś
musieli miec cynk no ale dobrze ze go zlapali [...] teraz wszystko spiewa cienkim glosem jak biber
Odpowiedz
16
@ maz
dnia 22.11.2013, 17:18 · Zgłoś
Funkcjonariusze spalili po Lufie żeby sprawdzic czy to na pewno [...]
Odpowiedz
1
@ kazi
dnia 22.11.2013, 17:07 · Zgłoś
ppp- [...] polskie prawo
Odpowiedz
10
@ SMOKE WAWELSKY
dnia 22.11.2013, 17:07 · Zgłoś
i love [...] ganja smoking
Odpowiedz
-21
@ Sven
dnia 22.11.2013, 16:52 · Zgłoś
SŁUCHAJCIE ludzie jeżeli was zatrzymie [...] do kontroli w godzinach 6:00-22:00 nie ma najmniejszego prawa wam grzebać po aucie pamiętajcie o tym nawet gdy w kabinie będzie głowica jądrowa im .[...] do tego

SVEN OLOF PALME !
Odpowiedz
7
@ gg
dnia 22.11.2013, 16:58 · Zgłoś
Niby z czego to wynika że nie może w tych godzinach? Jak jest powód ku temu to może.
Odpowiedz
-17
@ Sven
dnia 22.11.2013, 17:04 · Zgłoś
Niestety nie może.
Odpowiedz
14
@ kolos
dnia 22.11.2013, 19:04 · Zgłoś
Sven ma racje , w godzinach od 6-22 policjant nie wejdzie mu na teren szpitala psychiatrycznego zeby zrobic rewizję , w tym czasie oni tam na swietlicy ustawiaja krzesła w sznureczku i " jezdzą " . Tak wiec słuchajcie bo Sven wie o czym pisze
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 22.11.2013, 21:40 · Zgłoś
POLICJANT co najwyżej [...] i [...] z pod jasielskich wioch oto co !
Odpowiedz
3
@ mela
dnia 22.11.2013, 23:12 · Zgłoś
Sven,przyglupku z miasta informuje cie,ze nie istnieje slowo "zatrzymie" .skoro wszystkich nazywasz [...] to naucz sie poprawnie pisac po polsku,bo [...] to ty odstawiasz.w psychiatryku masz mnòstwo czasu,zamiast kolorowac malowanki poczytaj czasem jakas ciekawa ksiazke! moze zmadrzejesz chociaz troszke,wiem ze to graniczy z cudem,ale czasem cuda sie zdarzaja.pròbuj chlopie,moze sie uda
Odpowiedz
-3
@ LAHTI
dnia 23.11.2013, 10:28 · Zgłoś
ale głupoty piszesz...
Odpowiedz
3
@ B
dnia 24.11.2013, 11:03 · Zgłoś
:) wreszcie ktoś wyjaśnił jak to jest z tym svenem :D
Odpowiedz
-1
@ sikłor 2
dnia 25.11.2013, 13:25 · Zgłoś
dobre hehehhee
Odpowiedz
17
@ Clemens
dnia 22.11.2013, 16:50 · Zgłoś
[...] w pory na sam widok policji - sam sobie winisz. Szedłby spokojnie i nie byłoby tematu.
Odpowiedz
-3
@ Jejuuu
dnia 22.11.2013, 16:49 · Zgłoś
No coz zycie co z tego ze sobie pali . nie szkodil nikomu
Odpowiedz
8
@ LAHTI
dnia 22.11.2013, 15:37 · Zgłoś
...i dobrze tak [...]...
Odpowiedz
-3
@ LAHTI
dnia 22.11.2013, 16:14 · Zgłoś
"[...]"? widać kto tu jest dorosły ;)
Odpowiedz
-2
@ l
dnia 22.11.2013, 17:41 · Zgłoś
się odezwał inteligent
Odpowiedz
8
@ jwp
dnia 22.11.2013, 15:34 · Zgłoś
Kolejny fanatyk Ciepłej Strefy...
Odpowiedz
34
@ jaślan
dnia 22.11.2013, 15:27 · Zgłoś
Za karę powinien sam to wszystko wyfurać.
Odpowiedz
-5
@ ;)
dnia 23.11.2013, 10:25 · Zgłoś
Tak,a potem co ? Kanonizacja czy spalenie go na stosie ? Jak nic po wyfruwaniu czegoś takiego zanim wróci do rzeczywistości (o ile wróci) będzie miał oprócz wizyty szatanuf, goniących potforuf,jednororzcuf jakieś objawienie.Pół biedy zresztą jak zgodne z wiarą katolicką, ja się boję że on osiągnie nirvanę albo objawi mu się archanioł,zacznie mu coś dyktować,chłopina poślubi jaką wdowę i...
Odpowiedz
0
@ Ga
dnia 25.11.2013, 18:14 · Zgłoś
Głupoty człowieku piszesz. [...] jest mniej szkodliwa od kawy, a te niby zwidy o których piszesz to są brednie [...] który nigdy nie miał styczności z trawką. Lepiej idź na legalnego browara, toć to najgorszy ze wszystkich [...] - ALKOHOL ale władza zmieniła mu nazwę żeby był cacy.
Odpowiedz
48
@ fan
dnia 22.11.2013, 15:25 · Zgłoś
A 17 latek juz pewnie sypie od kogo i komu ... Juz po tym jak sie zachował na widok policji widac ze dzisiejsza młodzież nie je szczwiu i dlatego wątła jest i słabej konstrukcji [...] fizycznej :-P
Odpowiedz
21
@ he he
dnia 22.11.2013, 19:01 · Zgłoś
zaloze sie ze mial trampki spodnie rurki i przylizany jak biber
Odpowiedz
14
@ kolos
dnia 22.11.2013, 19:02 · Zgłoś
A na ręce dziare " Mam fszysko w tyle "
Odpowiedz
9
@ he he
dnia 22.11.2013, 19:39 · Zgłoś
jak pojdzie siedziec to faktycznie moze miec wszystkich w tyle he he
Odpowiedz
-13
@ piaskun
dnia 22.11.2013, 15:18 · Zgłoś
No to teraz awans by sie przydał dla tych funkcjonariuszy :P
Odpowiedz
35
@ Tarzan-zan
dnia 22.11.2013, 15:39 · Zgłoś
Następnego [...] trzęsącego galotami złapali :)
Odpowiedz
7
@ haha
dnia 22.11.2013, 16:12 · Zgłoś
Co w tym złego że pali trawę,za palenie [...] powinni wsadzać bo są bardziej szkodliwe niż [...].
Odpowiedz
7
@ rasta
dnia 22.11.2013, 16:24 · Zgłoś
Żucie gumy jeszcze bardziej;)
Odpowiedz
-3
@ he he
dnia 22.11.2013, 19:42 · Zgłoś
[...] elektryk amotor
Odpowiedz
6
@ luć
dnia 23.11.2013, 14:54 · Zgłoś
Atrybuty jakimi dysponował ów młody człowiek wskazują na dealerkę, a nie tylko niewinne popalanie "trawki". Tak więc ma szczęście, że Stróże Prawa nie nakryli gostka na niecnych czynach, odpowiadał tylko za posiadanie. Mam nadzieję,że Ty "haha" nie pijesz, nie palisz i nie ćpasz, jak też nie uprawiasz [...] na lewo i prawo dbając o dusze swoich koleżanek lub kolegów - jesteś tym samym przykładnym młodym człowiekiem - wzorem dla swojego pokolenia...
Odpowiedz
1
@ lolo
dnia 25.11.2013, 15:45 · Zgłoś
Nagroda dla policji ? nie osmieszajcie się ! Odbiorca podkablował dostawcę zielonego. PARODIA KOLEDZY SPRZEDAJĄ KOLEGÓW !
Odpowiedz
0
@ sdddd
dnia 12.02.2014, 07:50 · Zgłoś
jak on jest amatorem to ty jestes smieciem :d
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.