Ulica Kościuszki już przejezdna
Do dnia dzisiejszego przedłużyły się utrudnienia w ruchu drogowym na ul. T. Kościuszki, które spowodowane były wykonywaniem przekopu, związanego z budową gazociągu.
Prace wykonywane były na wysokości zakładu energetycznego od wczoraj od godziny 18.00. Na czas prowadzenia robót – ulica została zamknięta, zaś ruch był prowadzony wyznaczonymi objazdami.
Dzisiaj w czasie trwania prac, przejezdny był tylko jeden pas ruchu. W chwili obecnej droga jest już całkowicie odblokowana.
Jenny
