Umorzono śledztwo w sprawie dewastacji grobów w Czeluśnicy
23
Postępowanie w sprawie zniszczenia grobów w Czeluśnicy zostało umorzone.
Przyczyną jest niewykrycie sprawcy.

Groby zostały zdewastowane na początku stycznia 2010 roku. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ
Jak powiedział rzecznik jasielskiej policji, Łukasz Gliwa, dochodzenie może zostać podjęte na nowo w przypadku uzyskania nowych informacji.
- Postępowanie w sprawie dewastacji nagrobków zostało umorzone z powodu
niewykrycia sprawcy i wpisane do rejestru przestępstw. Sprawa ta nadal
pozostaje w naszym zainteresowaniu, prowadzone są czynności wykrywacze. W przypadku uzyskania informacji pozwalających ustalić sprawcę,
dochodzenie zostanie podjęte na nowo. - powiedział Gliwa.
(ks)
Przyczyną jest niewykrycie sprawcy.
Groby zostały zdewastowane na początku stycznia 2010 roku. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ
Jak powiedział rzecznik jasielskiej policji, Łukasz Gliwa, dochodzenie może zostać podjęte na nowo w przypadku uzyskania nowych informacji.
- Postępowanie w sprawie dewastacji nagrobków zostało umorzone z powodu
niewykrycia sprawcy i wpisane do rejestru przestępstw. Sprawa ta nadal
pozostaje w naszym zainteresowaniu, prowadzone są czynności wykrywacze. W przypadku uzyskania informacji pozwalających ustalić sprawcę,
dochodzenie zostanie podjęte na nowo. - powiedział Gliwa.
(ks)
