Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Umorzono śledztwo w sprawie dewastacji grobów w Czeluśnicy

23
Postępowanie w sprawie zniszczenia grobów w Czeluśnicy zostało umorzone.

Przyczyną jest niewykrycie sprawcy.



Groby zostały zdewastowane na początku stycznia 2010 roku. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ

Jak powiedział rzecznik jasielskiej policji, Łukasz Gliwa, dochodzenie może zostać podjęte na nowo w przypadku uzyskania nowych informacji.

- Postępowanie w sprawie dewastacji nagrobków zostało umorzone z powodu
niewykrycia sprawcy i wpisane do rejestru przestępstw. Sprawa ta nadal
pozostaje w naszym zainteresowaniu, prowadzone są czynności wykrywacze. W przypadku uzyskania  informacji  pozwalających  ustalić sprawcę,
dochodzenie zostanie podjęte na nowo. -
powiedział Gliwa.

(ks)  

Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ aa
dnia 25.04.2010, 14:37 · Zgłoś
wiadomo ze sprawa umozona wkoncu Tarnowiecka Policja prowadzila sprawe
Odpowiedz
0
@ Stan
dnia 23.04.2010, 22:16 · Zgłoś
Do mariusza:masz racje,cos nie tak,bo ciebie "za kawalek gupiego papiera plakatu ukarali karom grzywnom" a powinni cie skierowac do Szkoly Specjalnej abys sie nauczyl czytac i pisac.A jakby skierowali cie na badania psychiatryczne,to moze stwierdzili by u ciebie zupelny [...],dali by ci "zolte" papiery i wtedy by umorzyli dochodzenie i nie mysialbys sie martwic "karom grzywnom".A tak wogole,to przez najblizsze 5 lat czyli do czasu przedawnienia scigania tego czynu sprawcy nie beda spokojnie spac i beda sie obawiac ,czy ktorys z nich przy jakiejs okazji nie pusci pary i wtedy wszyscy bekna.Piszecie,ze policjanci nie mieli [...] i nie znalezli sprawcow?-moze i macie racje,bo bez swiadkow niczego nie mozna udowodnic.Ale mysle,ze [...] nie potrzeba,bo teraz po umorzeniu dochodzenia,kiedu opiekunowie grobow beda musieli wylozyc swoje pieniazki na naprawe nagrobkow,w momencie,gdy czegokolwiek sie dowiedza o sprawcach tego czynu - sami o tym zglosza na Policje.Drzyjcie sprawcy i nie spijcie spokojnie,bo zaklociliscie spoczynek wieczny zmarlych.Kto nie szanuje zmarlych,sam nie zasluguje na szacunek.
Odpowiedz
0
@ Legia
dnia 23.04.2010, 21:09 · Zgłoś
Mam nadzieję,że to tylko kwestia czasu kiedy zacznie dręczyć ich sumienie wtedy sami zgłoszą się na policję.
Odpowiedz
0
@ anonim2
dnia 22.04.2010, 20:02 · Zgłoś
Jak zawsze brawo! Idzcie pobijcie małolata, albo wpadnijcie na ławkę że ktoś wypił [...] albo innaczej jak ostatnio - stoją koło kina syreny i wypisują mandat kolesiowi za to że zaparkował 20cm na pasie dla pieszych ... hahaha!!!
Odpowiedz
0
@ aras
dnia 22.04.2010, 16:58 · Zgłoś
ta kto jest !!! zawsze umarzaja i [...] sie udaje;/ patologia
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 22.04.2010, 10:57 · Zgłoś
mnie za kawałek gupiego papiera plakatu ukarali karom grzywnom a za dewastacjie grobów umorzone śledztwo coś nie tak
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 22.04.2010, 10:56 · Zgłoś
mnie za kawałek gupiego papiera plakatu ukarali karom grzywnom a za dewastacjie grobów umorzone śledztwo coś nie tak
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 22.04.2010, 09:51 · Zgłoś
do tej pory ani jednego mądrego komentarza
Odpowiedz
0
@ bus
dnia 22.04.2010, 07:53 · Zgłoś
to słowo [...] paru cwaniaków z CZELUŚNICY wypowiada czyli...
Odpowiedz
0
@ sumienie_urzedasow
dnia 22.04.2010, 07:42 · Zgłoś
Policja potrafi tylko JDK-u od strony parku pilnować na 2 samochody (4 osoby) i czaić się w krzakach z radarem.
Odpowiedz
0
@ Jaślanin do sąsiada
dnia 22.04.2010, 06:42 · Zgłoś
to tak jak z moim telefonem szukaja go do dzis. zglosilem to nawet pismo nie przyszlo ze umozyli sprawe zaloze sie ze tylko przyjeli zgloszenie i na tym sie skonczylo...
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 21.04.2010, 23:23 · Zgłoś
Same [...] ...pogratulowac to można Wam...
Odpowiedz
0
@ ARA
dnia 21.04.2010, 23:04 · Zgłoś
A ja słyszałem taką plotkę , że umorzenie postępowania nastąpiło na prośbę miejscowego proboszcza.Sprawcami tego czynu podobno mieli być młodzi ludzie z sąsiedniej miejscowości.Ukaranie sprawców to co najwyżej pare lat w tzw.zawiasach , a do jakich czynów dochodziłoby między mieszkańcami tych miejscowości to sami oceńcie.
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 21.04.2010, 21:28 · Zgłoś
Wykrycie tych ów sprawców dewastacji grobów ich przerosło no bo nie została im podana pomocna dłoń [...],oni mają wykrywalność jak im się poda na tacy !!!
Odpowiedz
0
@ sąsiad jasła
dnia 21.04.2010, 20:11 · Zgłoś
Ja zgłosiłem sprawę na jasielską policje o założenie mi konta na nk w grudniu to do tej pory nic nie wiem... I to ma być policja
Odpowiedz
0
@ a kto za to zaplaci
dnia 21.04.2010, 19:40 · Zgłoś
nie ma sprawcy a szkody naprawic trzeba, niestety z kieszeni rodziny ktora opiekuje sie nagrobkiem...a powinien ktos za to odpowiedziec, lepiej popytac ludzi bo na wsi to przeciez zawsze kazdy o kazdym wszystko wie tylko trzeba uruchomic lokalne [...] i sprawa bedzie wyjasniona;
Odpowiedz
0
@ psy
dnia 21.04.2010, 18:19 · Zgłoś
i co bez [...] jestescie bezradni! cwaniaki stancie na przejsciu dla pieszych i wypisujcie mandaty i powtarzajcie "piesi w tym roku beda mieli [...]" tak jak to mi mowiliscie...
Odpowiedz
0
@ WWA
dnia 21.04.2010, 18:10 · Zgłoś
Policji potrzebne są takie sytuacje aby się ludziom przypominało że taka bezczynna organizacja istnieje.Później nie ma dowodów ponieważ policji nie chce się dalej prowadzić toku.Po to jest polska policja .
Odpowiedz
0
@ mlody
dnia 21.04.2010, 16:30 · Zgłoś
oni wola wybrac sie na wies i zlapac goscia na rowerze co caly dzien spedzil w polu i wypil [...]
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec jasła
dnia 21.04.2010, 16:10 · Zgłoś
nic nowego jak w Jaśle coś zginęło to za pośrednictwem jasielskiej policji się nie znalazło. Zawiadomienie o nie wykryciu sprawcy wykroczenia czy przestępstwa to najczęstsze pismo z jasielskiej policji chyba że złapią zakapowanego [...] za kierownicą to wtedy mają wykrywalnośc
Odpowiedz
0
@ lukescu
dnia 21.04.2010, 16:02 · Zgłoś
złapac za łyk [...] albo wylegitymowac podczas joggingu to potrafia a pierwsze lepsze zadanie i niestety przerasta to funkcjonariuszy
Odpowiedz
0
@ ja123
dnia 21.04.2010, 16:02 · Zgłoś
nie było [...] to co mogli zrobić... brawo dla policji !!
Odpowiedz
0
@ CHARY
dnia 21.04.2010, 14:46 · Zgłoś
BRAWO DLA POLICJI:) SPISAŁA SIĘ KOLEJNY RAZ. STATYSTYKI W GÓRĘ HAHAHA
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.