Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Umowa koalicyjna podpisana

18

Zawiązana w ubiegłym tygodniu koalicja pomiędzy Platformą Obywatelską, Polskim Stronnictwem Ludowym oraz Porozumieniem Samorządowym Podkarpacia została wczoraj sfinalizowana. W dokumencie strony wyraziły wolę wspólnego tworzenia Zarządu Powiatu Jasielskiego i prezydium Rady Powiatu w przyszłej kadencji.

- Wspólnie chcemy wziąć na siebie odpowiedzialność za rozwój powiatu jasielskiego i pomyślność jego mieszkańców – mówi nam Adam Kmiecik, starosta jasielski. Nie chce jednak zdradzić szczegółów porozumienia. Poznamy je dopiero na I sesji Rady Powiatu Jasielskiego, która zostanie zwołana w połowie grudnia. Wtedy też zostanie wybrany nowy wicestarosta oraz etatowy członek zarządu. A do tego czasu będzie funkcjonował dotychczasowy zarząd.


 

(kp)

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ vv
dnia 06.12.2010, 08:03 · Zgłoś
Tylko Kmiecia wywalcie do Żmigrodu
Odpowiedz
0
@ yhy ?
dnia 05.12.2010, 16:24 · Zgłoś
yhy,,,, po flote
Odpowiedz
0
@ nowy
dnia 04.12.2010, 20:18 · Zgłoś
ja radzę przenieść powiat do żmigrodu tu w jaśle same farbowane lisy ha ha hi hi
Odpowiedz
0
@ .
dnia 04.12.2010, 12:19 · Zgłoś
PiSman, to aktualne sprzątaczki też musiały mieć wasze legitymacje ? To tylko potwierdza konieczność wysłania waszej postpezetpeerowskiej formacji na śmietnik.
Odpowiedz
0
@ wf
dnia 04.12.2010, 00:48 · Zgłoś
Wynajęli Ludwiczuka do negocjacji
Odpowiedz
0
@ do wszystkich
dnia 03.12.2010, 22:22 · Zgłoś
Po pierwsze - czemu marudzicie, przecież po każdych wyborach ktoś musi objąć władzę i usiąść na stołkach raz jest to ten a raz jest tamten, ot cała filozofia.
Po drugie - miny są poważne, bo i sytuacja jest podniosła, przecież biorą odpowiedzialność za powiat a to nie sa przelewki
Po trzecie - powiat jasielski to nie samo Jasło, tylko jeszcze dodatkowo dziewięć gmin, każdy z wybranych radnych ma prawo i obowiazek brac odpowiedzialność za losy powiatu
Po czwarte - Żmigród już płacze za Panem Miśkowiczem, a w szczególności Pan Wójt Krzysztof, bo straci swoją prawą rekę.
Po piąte - dajmy im szansę aby się wykazali, a jak będą solidnie pracować, to i kołderka bedzie wystarczająco długa i tak powinno być.
A po szóste - kto Im zazdrości tych stołków, niech juz dziś rozpoczyna kampanię i za cztery lata to właśnie on będzie rozdawał karty.
Powodzenia wszystkim, a szczególnie koalicjantom
Odpowiedz
0
@ obywatel
dnia 03.12.2010, 20:05 · Zgłoś
ciekawe czy kołderki wystarczy aby się wszyscy okryli i na jak długo
Odpowiedz
0
@ zxcv
dnia 03.12.2010, 20:02 · Zgłoś
pan Kmiecik zadowolony bo udało się zostać dalej starostą :)
co na to PiS ? haha
Odpowiedz
0
@ ji
dnia 03.12.2010, 16:25 · Zgłoś
pan Tusk i koledzy z PO zaczeli pokazywac klase kto sledzi wydarzenia wie o co chodzi..intrygą stolkami chca miec Polske a jak sie wypowiadaja jakich slow uzywaja...jeszcze nam pokaza nie jedno!!!!!!!!!! moda na PO wyjdzie wszystkim uszami!!!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 03.12.2010, 15:46 · Zgłoś
Gdzie można przeczytać pełny tekst umowy, bo chciałbym wiedzieć, ile działalność "tercetu egzotycznego" będzie kosztowała? :D p.s. sprzątaczki ze starostwa też będziecie wyrzucać? :D
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 03.12.2010, 15:21 · Zgłoś
Jasło opamięta się , ale może będzie już za późno - PIS i tak wygra
Odpowiedz
0
@ Kazimierz
dnia 03.12.2010, 13:47 · Zgłoś
Ten strój Panów na fotografii strasznie żałobny. Smutek na ich twarzach (za wyjątkiem Pana Kmiecika) ma coś oznaczać?
Odpowiedz
0
@ cyberchłop
dnia 03.12.2010, 13:17 · Zgłoś
trzech tenorów :)
Odpowiedz
0
@ hugo
dnia 03.12.2010, 12:14 · Zgłoś
Wejcie sobie [...] bez mydła. Tak to wygląda jak się jest rządnym władzy.
Odpowiedz
0
@ sta
dnia 03.12.2010, 11:53 · Zgłoś
Wspolnie bierzecie odpowiedzialnosc za rozwoj powiatu Jasielskiego ? tlumaczac na jezyk normalnych ludzi brzmi to tak -dzielimy sie wladza ,wzajemne kolesiostwo m.inn.likwidowanie bezrobocia w rodzinach wiadomych,tworzenie ukladow wszedzie gdzie jest to mozliwe ...itd, pis robil podobnie i w tym temacie jestescie jak blizniaki.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 03.12.2010, 11:09 · Zgłoś
Nareszcie bez PIS.
tylko wykorzystajcie tę szansę.
Powodzenia
Odpowiedz
0
@ pop
dnia 03.12.2010, 10:52 · Zgłoś
Pan Zastępce Wójta z UG NOWY Żmigród na wicestarostę!!! BRAWO!!!
Odpowiedz
0
@ KLAUDIUSZ
dnia 03.12.2010, 10:30 · Zgłoś
Tak trzymać tz. PiS daleko od żłobu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.