Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uporządkowali kościół szybko i sprawnie

18
Kilkadziesiąt osób uczestniczyło wczoraj w akcji sprzątania kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej w Jaśle. Prace porządkowe, które trwały od godziny 8.00 zakończyły się w samo południe.





15 minut później została odprawiona msza święta polowa, której przewodniczył proboszcz tej parafii ksiądz Tadeusz Gąsiorowski. Podziękował parafianom za zaangażowanie i wkład w porządkowanie kościoła i terenu położonego wokół.



We mszy uczestniczyli także jasielscy samorządowcy oraz przebywający z wizytą w Jaśle wicewojewoda podkarpacki Mirosław Karapyta.

     
(kp)
Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ es
dnia 12.06.2010, 21:04 · Zgłoś
jak widac to Bog nie chce takiego kosciola to go i zalal a kiedys zniszczy wszystkie takie koscioly razem z ich gospodarzami
Odpowiedz
0
@ gfffdfdf
dnia 09.06.2010, 15:30 · Zgłoś
Do Agnieszka: gdybyś tam pozła pomóc to byś wiedziała, czy sprzątali.
Odpowiedz
0
@ Anytchryst
dnia 09.06.2010, 00:53 · Zgłoś
[...]a kościół najważnieszy !!!
Odpowiedz
0
@ do brooklin
dnia 07.06.2010, 19:35 · Zgłoś
A gdyby się nie pokazała, to by jeszcze wiecej niektórzy mieli do powiedzenia...
Odpowiedz
0
@ Pawlo
dnia 07.06.2010, 18:38 · Zgłoś
Sprzątali parafianie i pewnie ochotnicy, oczywiście bezintersownie i chwała im za to! ale strona uzurpująca sobie miano "portalu" i tak na ostatnim zdjęciu władze pokazuje. bardziej na miejscu było by pokazanie większej ilości zdjęć tych którzy naprawdę się tam napracowali. no i miło popatrzeć, że ludzie potrafią się zjednoczyć w imię czegoś większego :)
Odpowiedz
-1
@ POlak
dnia 07.06.2010, 18:33 · Zgłoś
żałosne, za kasę na tą świątynie, można było umocnić parę setek wałów....
Odpowiedz
-1
@ brooklin
dnia 07.06.2010, 16:05 · Zgłoś
a Marysia musi się pokazać bo jakby to tak:) Darmowa Reklama!!
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 07.06.2010, 14:57 · Zgłoś
ksieza tez sprzatali
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 07.06.2010, 14:52 · Zgłoś
pan kmiecik ma fajne buty:D
Odpowiedz
0
@ Parafianin
dnia 07.06.2010, 14:45 · Zgłoś
Agniś,jak jesteś ciekawa czy księża sprzątali,to trzeba było przyjść i jak nie mogłaś pomóc,była byś to sprawdziła.A tak w sekrecie ci powiem.SPRZĄTALI!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 07.06.2010, 14:38 · Zgłoś
fotorelacja jest super, gratuluje na prawdę (naprawcie to lepiej :))
Odpowiedz
0
@ do Agneiszka
dnia 07.06.2010, 14:31 · Zgłoś
Wyobraż Sobei ze sprzątali na równi z wszystkimi, i następnym razem zastanów się co piszesz.
Odpowiedz
-1
@ aa
dnia 07.06.2010, 13:23 · Zgłoś
Tak, [...] nam pomogła jak widać na osiedlu XX lecia czy Szajnochy to trzeba posprzątać . a zagonić czarnoksiężników do roboty niech się do czegoś przydadzą.
Odpowiedz
-1
@ ey
dnia 07.06.2010, 12:49 · Zgłoś
Cóż, świątynię obłudy też zalało...
Odpowiedz
1
@ SWOT
dnia 07.06.2010, 11:10 · Zgłoś
Agnieszka, nie zadawaj [...] pytań, trzeba było przyść, zobaczyć, pomóć.
Dziękujemy za TWOJĄ zbędną troskę.
Odpowiedz
1
@ NIKT
dnia 07.06.2010, 11:07 · Zgłoś
Tak szybkie uporządkowanie terenu kościoła oraz budynków przykościelnych, było możliwe na wskutek ogromnej mobilizacji parafian.
Szczególne podziękowania należa się Ochotniczym Strażom Pożarnym z Nienaszowa oraz Brzysk, bez których pomocy nie byłoby mozliwe tak szybkie uporządkwanie terenu wokół kościoła.
Strażakom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
Odpowiedz
-1
@ Agnieszka
dnia 07.06.2010, 10:47 · Zgłoś
Ciekawe czy ksieza tez sprzatali?czy bali sie zeby sobie sukienek nie ubrudzic...;-p
Odpowiedz
0
@ majk
dnia 07.06.2010, 09:33 · Zgłoś
dlaczego WICEwojewoda? Karapyta jest wojewodą
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.