Uporządkowali kościół szybko i sprawnie
18
Kilkadziesiąt osób uczestniczyło wczoraj w akcji sprzątania kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej w Jaśle. Prace porządkowe, które trwały od godziny 8.00 zakończyły się w samo południe.



15 minut później została odprawiona msza święta polowa, której przewodniczył proboszcz tej parafii ksiądz Tadeusz Gąsiorowski. Podziękował parafianom za zaangażowanie i wkład w porządkowanie kościoła i terenu położonego wokół.


We mszy uczestniczyli także jasielscy samorządowcy oraz przebywający z wizytą w Jaśle wicewojewoda podkarpacki Mirosław Karapyta.
(kp)
15 minut później została odprawiona msza święta polowa, której przewodniczył proboszcz tej parafii ksiądz Tadeusz Gąsiorowski. Podziękował parafianom za zaangażowanie i wkład w porządkowanie kościoła i terenu położonego wokół.
We mszy uczestniczyli także jasielscy samorządowcy oraz przebywający z wizytą w Jaśle wicewojewoda podkarpacki Mirosław Karapyta.
(kp)
