Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Uptime-Project - Liga Jasło

19

 Uptime-Project - Liga Jasło od dzisiaj również na Jasło4u.pl. Korzystając z serwisu możesz zbierać informacje na temat czasu pracy Twojego komputera oraz rywalizować z innymi użytkownikami. Uptime-Project to dobra zabawa.


Rejestracji w Uptime-Project należy dokonać tutaj >klik<

Następnie w swim profilu należy dodać lige - Jaslo 

Bezpośredni link do ligi: http://jaslo.league.uptime-project.net

Klienta Uptime-Project należy pobrać tutaj >klik<

 Poniżej kilka najwazniejszych pytań na początek:

1. Jak zacząć rywalizację?

Musisz utworzyć konto (zobacz Rejestruj) oraz ściągnąć klienta odpowiedniego do Twojego systemu (zobacz Download). Po wypełnieniu nazwy użytkownika oraz hasła w programie klienckim będziesz miał możliwość aktualizowania w naszej bazie swojego uptime`u.

2. Co potrzebuje, aby rywalizować?

Potrzebujesz tylko komputera, połączenia z internetem (nie jest konieczne stałe połączenie) oraz program kliencki Uptime adekwatny do Twojego systemu. Wcześniej musisz utworzyć konto (zobacz Rejestruj).

3. Co z prywatnością? Czemu musze podawać adres E-Mail w czasie rejestracji?

Dane wprowadzone w czasie rejestracji nie będą udostępniane publicznie lub przekazywane gdzie indziej. Adres E-Mail jest wykorzystywany tylko do aktywacji konta, przypomnienia hasła, gdybyś je zapomniał oraz do otrzymywania newslettera`a (możesz wyłączyć otrzymywanie newsletter`a w swoim profilu.

tekst pomocy pochodzi z oficjalnej strony projectu >klik<

 

Pokażmy wszystkim ilu Nas - jasielskich internautów jest !! 

 


Napisany dnia: 17.08.2006, 10:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ qolo- lolo
dnia 15.02.2007, 20:05
Ocena
komentarza:
0
Qurde ale zenada z tej strony jestem zawiedzony:rol::@:mad:
@ Starjack
dnia 01.05.2007, 01:29
Ocena
komentarza:
0
Jeżeli rozpiera kogoś energia zapraszam do uczestniczenia w projekcie folding@home realizowanym przez Stanford University. Zajmuje się on symulacją fałdowania białek w celu nowych rybosomów i anybiotyków a przede wszystkim leków na nowotwory, choroby: Alzheimera, Huntingtona, Parkinsona, Creutzfeldta-Jakoba, BSE, Osteogenesis Imperfecta. Cel szczytny, a komputer uczestniczący czym szybszy tym lepszy. Można nawet spróbować mocy obliczeniowej swojej karty graficznej bądź konsoli PS3. Polski team ma nr 276 i obecnie zajmuje 71 miejsce w wielkim rankingu, przyda się każda pomoc. Wystarczy wpisać w google: "folding@home" lub f@h poland. Zapraszam.
@ ludzie
dnia 22.05.2007, 11:15
Ocena
komentarza:
0
zamiast na pis głosujcie na lige
@ mariusz
dnia 06.07.2007, 10:57
Ocena
komentarza:
0
zpisu będzie prezydent a zligi marszałek sejmu
@ GOŚĆ
dnia 16.08.2007, 12:40
Ocena
komentarza:
0
PROSZE USUNĄĆ TEN NAPIS MARIUSZ Z PISU BĘDZIE PREZYDENT A ZLIGI MARSZAŁEK SEJMU
@ gośc
dnia 18.08.2007, 12:50
Ocena
komentarza:
0
ludzie myślcie jak ktoś pisze do was prosze usunąć ten napis to go usuwajcie a nie dawajcie tego co ktoś napisał na strone
@ mariusz
dnia 30.08.2007, 13:12
Ocena
komentarza:
0
ludzie głosujcie na PIS i lis i na kaczyńskiego macie głosować
@ wierny
dnia 10.09.2007, 11:44
Ocena
komentarza:
0
ludzie głosujcie na pis i na lige
@ Driz
dnia 14.10.2007, 19:12
Ocena
komentarza:
0
Luzdzie nie głosujcie na PiS!!! Zrujnujecie Polske i wszyscy wjadą, za niedlugo w Anglii będzie polska a w Polsce Ukraina!!!:no:
@ rycerz
dnia 30.10.2007, 11:41
Ocena
komentarza:
0
panu bogu sie nie podobały rządy pisu
@ anioł
dnia 09.11.2007, 14:20
Ocena
komentarza:
0
z likwidujcie tą lige bo ligi już nie ma ,musi powstać nowa jakaś partia
@ anioł
dnia 10.12.2007, 10:44
Ocena
komentarza:
0
czemu PIS teraz nie rozpisze nowych wyborów
@ mariusz
dnia 04.01.2008, 15:15
Ocena
komentarza:
0
ludzie kturzyście dawniej należeli do ligi załóżcie teraz w jaśle lewica i demokraci.troche za póżno wzieliście sie za lige bo liga wcześniej powstała a wjaśle jak liga powstała to już była końcówka ligi musicie sie wcześniej dowiadywać o nowo powstałe partie albo przystąpcie do pisu będzie wtedy dwuch posłów z pisu pan zając i pan kołodziej dobrze wam radze
@ gosc
dnia 10.01.2008, 11:41
Ocena
komentarza:
0
szukajcie członków aby ta liga sie dzwigła kiedy aby tą prawice ratować
@ ktoś
dnia 17.01.2008, 12:56
Ocena
komentarza:
0
liga niech sie połączy przed wyborami z pisem,koalicjie zrubcie to wtedy jest szansa że liga wejdzie to sejmu
@ ciekawy
dnia 23.01.2008, 12:33
Ocena
komentarza:
0
powstaje nowa partia prawicowa załóżcie w jaśle tą nową partie niech pan janusz startuje do sejmu z nowej parti to będzie miał szanse
@ jaśko
dnia 31.01.2008, 22:52
Ocena
komentarza:
0
zmija w burokach
@ zakochany
dnia 04.02.2008, 12:11
Ocena
komentarza:
0
zrubcie nowe wybory
@ wierny
dnia 20.02.2008, 10:21
Ocena
komentarza:
0
załużcie nową partie
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657