Uroczysta Gala na zakończenie I Jasielskiej Edycji Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
7
Uroczysta Gala w Zespole Szkół nr 2 w Jaśle zakończyła I Jasielską Edycję Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.



W dniu 13 maja 2010 roku w Zespole Szkół nr 2 w Jaśle odbyła się uroczysta Gala, która była zwieńczeniem lokalnego etapu XVI Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, nad którym patronat objęło Starostwa Powiatowego w Jaśle. Konkurs miał na celu promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Finaliści konkursu to Katarzyna Sepioł, uczennica II LO w Jaśle, która reprezentowała nasz powiat na szczeblu ogólnopolskim.
W Warszawie, Agnieszka Wojnarowicz, uczennica Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, Kacper Owiński, reprezentant Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, Justyna Wątroba, uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Jaśle, Karolina Faryj, uczennica Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, Beata Palar, uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Jaśle, Szkolne Koło Caritas działające w II Liceum Ogólnokształcącym oraz Szkolne Koło Caritas działające w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle. Laureaci konkursu za swoją prospołeczną działalność zostali uhonorowani znaczkami „Złote Ósemki”, otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Laureatom gratulowali i wręczali nagrody pani Alicja Zając, Przewodnicząca Rady Powiatu w Jaśle oraz pan Andrzej Papciak, wice-naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Jaśle.



Podczas Gali Szkolne Koła Caritasu w multimedialnych prezentacjach przedstawiły swoją działalność i dokonania. Uroczystość uświetnił występ Grupy Wokalnej z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle oraz wiersze recytowane przez uczennice Zespołu Szkół nr 2 w Jaśle.
Caritas Diecezji Rzeszowskiej Okręg Jasło, Firma Astra z Krajowic i Firma Argus z Jasła były fundatorami nagród dla uczestników konkursu. Komitet Organizacyjny Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” pragnie serdecznie podziękować sponsorom.
ZS nr 2 w Jaśle
W dniu 13 maja 2010 roku w Zespole Szkół nr 2 w Jaśle odbyła się uroczysta Gala, która była zwieńczeniem lokalnego etapu XVI Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, nad którym patronat objęło Starostwa Powiatowego w Jaśle. Konkurs miał na celu promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Finaliści konkursu to Katarzyna Sepioł, uczennica II LO w Jaśle, która reprezentowała nasz powiat na szczeblu ogólnopolskim.
W Warszawie, Agnieszka Wojnarowicz, uczennica Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, Kacper Owiński, reprezentant Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, Justyna Wątroba, uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Jaśle, Karolina Faryj, uczennica Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, Beata Palar, uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Jaśle, Szkolne Koło Caritas działające w II Liceum Ogólnokształcącym oraz Szkolne Koło Caritas działające w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle. Laureaci konkursu za swoją prospołeczną działalność zostali uhonorowani znaczkami „Złote Ósemki”, otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Laureatom gratulowali i wręczali nagrody pani Alicja Zając, Przewodnicząca Rady Powiatu w Jaśle oraz pan Andrzej Papciak, wice-naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Jaśle.
Podczas Gali Szkolne Koła Caritasu w multimedialnych prezentacjach przedstawiły swoją działalność i dokonania. Uroczystość uświetnił występ Grupy Wokalnej z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle oraz wiersze recytowane przez uczennice Zespołu Szkół nr 2 w Jaśle.
Caritas Diecezji Rzeszowskiej Okręg Jasło, Firma Astra z Krajowic i Firma Argus z Jasła były fundatorami nagród dla uczestników konkursu. Komitet Organizacyjny Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” pragnie serdecznie podziękować sponsorom.
ZS nr 2 w Jaśle
