Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Uroczystość Chrztu Świętego trzeba uczcić odpowiednim prezentem. Podpowiadamy, jakim!

0

Chrzest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka i jego rodziców. Młody człowiek zostaje bowiem włączony do konkretnej wspólnoty wyznaniowej. Jest to więc okazja, by spotkać się z najbliższą rodziną i wspólnie świętować ten wielki dzień. Aby go dodatkowo uświetnić, warto podarować maluchowi piękną pamiątkę, do jakiej będzie wracał z sentymentem, słuchając opowieści o swoim chrzcie i o bliskich, od których dostał dany prezent. I chociaż podarki z okazji chrzcin coraz częściej są po prostu praktyczne, nadal niesłabnącą popularnością cieszy się złota biżuteria czy prezenty personalizowane. Zobacz, co można kupić dziecku na chrzest!

Podaruj rzecz jedyną w swoim rodzaju: spodoba się i dziecku, i jego rodzicom

Każdy z nas chce posiadać coś, czego nikt inny nie ma i mieć nie będzie. Taki luksus możesz zapewnić chrzczonemu dziecku. Wystarczy, że znajdziesz produkt, który można spersonalizować: elegancki kocyk czy poduszka, srebrny obrazek, dedykowana Biblia albo sztućce dla dzieci. Możliwości są niemal nieograniczone: zajrzyj na przykład do sklepu Murrano, a się o tym przekonasz. Własny nadruk z imieniem dziecka oraz datą chrztu, specjalnie wybrany wzór lub grafika sprawią, że prezent na chrzciny stanie się unikatem. Świetnym pomysłem okaże się też specjalna księga chrztu, do której goście będą wpisywać swoje życzenia i dedykacje. Do takiego podarku miło wracać po latach, czytać zamieszczone słowa i być wdzięcznym za najcenniejszą rzecz, jaką bliscy mogą dać dziecku: za obecność.

Jesteś chrzestnym albo dziadkiem malucha? Wybierz srebro lub złoto w eleganckim wydaniu

Mówi się, że chrzestni są odpowiedzialni za wychowanie dziecka w wyznawanej przez jego rodziców wierze. Dlatego zarówno oni, jak i przywiązani do tradycji dziadkowie, mogą sprezentować bohaterowi dnia pamiątkowe dewocjonalia. W sklepie internetowym Murrano dostępne są złote oraz srebrne medaliki i krzyżyki, a także ryngrafy z wizerunkiem aniołków lub Świętej Rodziny. Doskonałym rozwiązaniem jest też podarowanie dziewczynce niewielkich kolczyków, a chłopcu srebrnej bransoletki z zawieszką w kształcie piłki lub skutera. Do każdej biżuterii można dodać indywidualny grawerunek, przykładowo z imieniem dziecka i datą chrztu albo tematycznym wierszykiem. Zwykle taka usługa jest bezpłatna (wliczona w cenę), ale jeżeli przyniesiesz do jubilera pamiątkę rodzinną, za grawerowanie trzeba będzie dopłacić. Taki prezent na chrzciny okaże się idealną pamiątką na lata, a obdarowany maluch chętnie założy podarowaną mu biżuterię nawet w dorosłości.

Artykuł Partnera

Napisany dnia: 01.07.2019, 09:14
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Tragiczny wypadek w Gorzycach. Nie żyje pieszy

  Dzisiaj, po godzinie 18. w miejscowości Gorzyce (DW nr 992) pod kołami samochodu osobowego zginął mężczyzna. Policja ustala przyczyny tragicznego wypadku.

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105