Strona główna

Uroczystość Chrztu Świętego trzeba uczcić odpowiednim prezentem. Podpowiadamy, jakim!

0
Napisany dnia: 01.07.2019, 09:14 , Tagi: Brak

Chrzest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka i jego rodziców. Młody człowiek zostaje bowiem włączony do konkretnej wspólnoty wyznaniowej. Jest to więc okazja, by spotkać się z najbliższą rodziną i wspólnie świętować ten wielki dzień. Aby go dodatkowo uświetnić, warto podarować maluchowi piękną pamiątkę, do jakiej będzie wracał z sentymentem, słuchając opowieści o swoim chrzcie i o bliskich, od których dostał dany prezent. I chociaż podarki z okazji chrzcin coraz częściej są po prostu praktyczne, nadal niesłabnącą popularnością cieszy się złota biżuteria czy prezenty personalizowane. Zobacz, co można kupić dziecku na chrzest!

Podaruj rzecz jedyną w swoim rodzaju: spodoba się i dziecku, i jego rodzicom

Każdy z nas chce posiadać coś, czego nikt inny nie ma i mieć nie będzie. Taki luksus możesz zapewnić chrzczonemu dziecku. Wystarczy, że znajdziesz produkt, który można spersonalizować: elegancki kocyk czy poduszka, srebrny obrazek, dedykowana Biblia albo sztućce dla dzieci. Możliwości są niemal nieograniczone: zajrzyj na przykład do sklepu Murrano, a się o tym przekonasz. Własny nadruk z imieniem dziecka oraz datą chrztu, specjalnie wybrany wzór lub grafika sprawią, że prezent na chrzciny stanie się unikatem. Świetnym pomysłem okaże się też specjalna księga chrztu, do której goście będą wpisywać swoje życzenia i dedykacje. Do takiego podarku miło wracać po latach, czytać zamieszczone słowa i być wdzięcznym za najcenniejszą rzecz, jaką bliscy mogą dać dziecku: za obecność.

Jesteś chrzestnym albo dziadkiem malucha? Wybierz srebro lub złoto w eleganckim wydaniu

Mówi się, że chrzestni są odpowiedzialni za wychowanie dziecka w wyznawanej przez jego rodziców wierze. Dlatego zarówno oni, jak i przywiązani do tradycji dziadkowie, mogą sprezentować bohaterowi dnia pamiątkowe dewocjonalia. W sklepie internetowym Murrano dostępne są złote oraz srebrne medaliki i krzyżyki, a także ryngrafy z wizerunkiem aniołków lub Świętej Rodziny. Doskonałym rozwiązaniem jest też podarowanie dziewczynce niewielkich kolczyków, a chłopcu srebrnej bransoletki z zawieszką w kształcie piłki lub skutera. Do każdej biżuterii można dodać indywidualny grawerunek, przykładowo z imieniem dziecka i datą chrztu albo tematycznym wierszykiem. Zwykle taka usługa jest bezpłatna (wliczona w cenę), ale jeżeli przyniesiesz do jubilera pamiątkę rodzinną, za grawerowanie trzeba będzie dopłacić. Taki prezent na chrzciny okaże się idealną pamiątką na lata, a obdarowany maluch chętnie założy podarowaną mu biżuterię nawet w dorosłości.

Artykuł Partnera

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • eOBRAZ 2.0 – czyli masa nowych możliwości!

   

  Łap swój tablet, smartfona albo smart lodówkę i zamawiaj foty w kilku prostych krokach. Nasz nowy konfigurator odbitek to istny kombajn zbierający plony.

   

 • Co za grzyb! Pan Wojciech znalazł borowika giganta

   

  To grzybobranie Pan Wojtek z pewnością uzna za jedno z najbardziej udanych w swoim życiu. W lesie, wraz z żoną znalazł bowiem rekordowego borowika. Grzyb ważył aż 1,6 kg!

 • Partie wytoczyły działa i szykują się do batalii o mandaty

   

  Kampania wyborcza przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Polacy 13 października zdecydują, którzy z kandydatów uzyskają mandaty i zasiądą w przyszłej kadencji w ławach poselskich i senatorskich. Perspektywa jest niezwykle kusząca. Nie powinien, więc dziwić fakt, że politycy aspirujący do roli parlamentarzysty coraz mocniej angażują się w prowadzenie kampanii.

 • Studenci z Krosna stworzyli prototyp łazika

  Co oznacza tajemniczy termin VDesign? Odpowiedź na to pytanie nie tylko nie przysparza trudności, ale wręcz sprawia przyjemność członkom Studenckiego Koła Naukowego, pasjonatom informatyki, mechaniki, mechatroniki, cybernetyki i innych podobnych dziedzin nauki.

 • Minione wieki przemówiły po raz dziewiąty

   

  Karpacka Troja nigdy wcześniej nie doświadczyła tak dużej liczby odwiedzających. Dziewiąta edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego "Dwa Oblicza" potwierdziła rosnącą popularność tego unikatowego miejsca. Po raz kolejny organizatorzy największego wydarzenia plenerowego w kalendarzu imprez organizowanych w skansenie zabrali swoich gości w fascynująca podróż do przeszłości.

 • Totalna wyprzedaż! Rabaty nawet do -50%

   

  W sklepie "U Leona" na klientów czekają wysokie rabaty, nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach można znaleźć tutaj kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną baterie łazienkowe i wiele innych.

 • Udar zmienił życie Marcina. Teraz walczy on o powrót do sprawności

   

  Marcin Machowski był energicznym, pełnym pasji trzydziestolatkiem. Jego życie zmieniło się z chwilą, w której doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od prawie pięciu lat każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W jej odzyskaniu pomóc mogą turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku w Koszalinie. Ich koszt to 50 tys. zł. Niestety kwota ta przekracza jego możliwości finansowe.

 • Firma atrakcyjna dla szukających pracy

   

  Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105