Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uroczystości w Sanktuarium w Tarnowcu w intencji zmarłych w katastrofie lotniczej w Smoleńsku

6
Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu zaprasza wszystkich na uroczystości w intencji narodu Polskiego, oraz w intencjach zmarłych w katastrofie samolotu prezydenckiego  w Smoleńsku. Uroczysta Msza Święta i procesja światła na Kalwarię II Tysiąclecia odbędzie się 14 kwietnia 2010 (środa), początek godzina 18.00.

Zapraszamy wszystkich wiernych – Władze Powiatu, Gmin, Policji, Straży Pożarnej, Przedstawicieli szkół powiatu jasielskiego na każdym szczeblu, wszystkich mieszkańców naszego powiatu.


Sanktuarium w Tarnowcu
Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Świecany
dnia 13.04.2010, 08:10 · Zgłoś
Nasz Proboszcz Ks. Mazur i Ś.P. Pan Senator Zając pochodzą ze Święcan koła Jasła
Odpowiedz
0
@ pl
dnia 12.04.2010, 20:24 · Zgłoś
Stanisław Zając był bardzo związany z Sanktuarium w Tarnowcu. Przyjdźmy wszyscy oddać mu hołd, weźmy znicz.
Odpowiedz
0
@ Parafianka
dnia 12.04.2010, 17:54 · Zgłoś
Każą nam wysiadać... To już tu?... Ten brzozowy lasek - to mój grób... Jeszcze tylko westchnę jeden raz... Jeszcze myśl ostatnia: Kocham Was...
Odpowiedz
0
@ Janusz
dnia 12.04.2010, 15:41 · Zgłoś
Bardzo Dobra inicjatywa z Tarnowca. Jeszce tam nie byłem w końcu się wybiorę .
Odpowiedz
0
@ TO NIEPRZYPADKOWOŚĆ
dnia 12.04.2010, 15:29 · Zgłoś
Tegoroczny Wielki Piątek był zarazem piątą rocznicą śmierci naszego Papieża. A która wypadła wówczas w Wigilię Niedzieli Miłosierdzia Bożego - czyli w ten moment liturgiczny co i tegorocznym ofiarom Katynia przyszło odejść. Ufajmy, że OKOLICZNOŚCI i CZAS ŚMIERCI PATRIOTÓW WYZNACZA SAM PAN BÓG! Nasz Ś.P. Pan Prezydent, jak i Ś.P. Pan Senator St. Zając marzyli, by prawdę o zbrodni katyńskiej poznał cały świat. Katyń 2010 na zawsze ocali od zapomnienia Katyń 1940. Śmierci Patriotów nie poszły na marne!

i choć...

Pustka wokół nas coraz okrutniejsza
coraz nas mniej, zostają tylko cienie.
I pamięć samotna, najsamotniejsza
jak zimny wiatr trwoży wspomnienie...
AŻ STRACH!

Już czas się nie cofnie, życie nie powtórzy.
Zastygnie tęsknota i żal, łzy przelane...,
bo przecież dzień zawsze przychodzi po burzy –
I TO CO STRACONE BĘDZIE ODZYSKANE !
Odpowiedz
0
@ Dratewka
dnia 12.04.2010, 13:38 · Zgłoś
Przyjdźmy, i weźmy ze sobą znicze, jak prosił Ksiądz Kustosz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.