Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Urodzeni w Nowy Rok

40

W Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle, w Nowy Rok urodziły się trzy noworodki. Dwie dziewczynki i jeden chłopiec. Jak widać w naszym mieście dominują kobiety...

Pierwsza obywatelka powiatu jasielskiego przyszła na świat 1 stycznia 2011r. o godzinie 0:35. Córeczka mieszkanki Łysej Góry waży 3600g i mierzy 55cm.

- Drugi poród tego dnia odbył się o 3:30 nad ranem. Mama urodziła syna o wadze 3050g długiego na 54cm. Ostatni poród był o godzinie 14:20. Mama drugiej dziewczynki urodzonej w tym dniu pochodzi z Siedlisk Sławęckich. Córka waży 3450g. Były to pierwsze porody w Nowym Roku, jakie odbyły się na nowo wyremontowanym i otworzonym trakcie porodowym w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle - powiedział Łukasz Pietrus st. asystent oddziału ginekologiczno-położniczego w Jaśle.

Mama chłopca pochodzi z gminy Brzyska. Do końca ciąży nie znała płci dziecka. Uznała z mężem, że będzie to dla nich niespodzianka.

- Urodziłam swojego synka 1 stycznia 2011r. Jest to moje pierwsze dziecko, które ma na imię Maciej. Dla mnie i dla męża była to niespodzianka, gdyż nie chcieliśmy znać do końca ciąży płci dziecka - powiedziała Beata, mama jedynego urodzonego w tym dniu chłopca.

Mieszkanka Nowego Żmigrodu, mama pierwszej urodzonej w tym dniu dziewczynki jest bardzo szczęśliwa. Od początku chciała znać płeć swojego pierwszego dziecka.

- Moja córka ma na imię Emilka. Urodziłam o 0:35. Teraz po porodzie czuję się bardzo dobrze. Cieszę się, że mam zdrową córkę. -  zwierzyła się nam mama pierwszej urodzonej dziewczynki.

(icz)

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
4
@ ewelina
dnia 23.11.2018, 06:15 · Zgłoś
BRAWO !!! Dziewczynki zawsze lepsze i zawsze górą i to one zawsze pierwsze witają Nowy Rok, a chłopaki jak zawsze są za nami hehehehehe... BRAWO Dziewczyny tak trzymajcie !!!
Odpowiedz
6
@ ewelina
dnia 12.10.2018, 03:59 · Zgłoś
BRAWO !!! Dziewczynki zawsze lepsze i zawsze górą i to one zawsze pierwsze witają Nowy Rok, a chłopaki jak zawsze są za nami hehehehehe... BRAWO Dziewczyny tak trzymajcie !!!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 07.01.2011, 15:56 · Zgłoś
rzeźnik nie lekarz!!!
Odpowiedz
0
@ goga
dnia 05.01.2011, 21:02 · Zgłoś
to z Łysej Góry czy z Nowego Żmigrodu była mama jednej z dziewczynek bo chyba sie wam troche pomyliło hehe
Odpowiedz
0
@ dla tatusiow
dnia 05.01.2011, 19:55 · Zgłoś
duzo zdrowia dla tatusiow bo bedzie im potrzebne - drinken
Odpowiedz
2
@ lenkamii
dnia 05.01.2011, 18:57 · Zgłoś
życzę dla maluszlów zdrówka ,a dla rodzicow wytrwalości i cieszenia się każdą chwilka ze swymi skarbami:)
Odpowiedz
0
@ amag
dnia 05.01.2011, 17:12 · Zgłoś
jakie śliczniutkie dzieciaczki :*
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 05.01.2011, 15:57 · Zgłoś
gratuluje mamusiom pociech ale lekarz niestety [...] niestety rodzilam nie dawno na jego zmianie
Odpowiedz
0
@ moher
dnia 05.01.2011, 11:10 · Zgłoś
gratuluje ;d
Odpowiedz
1
@ agent 009
dnia 05.01.2011, 00:32 · Zgłoś
Panie doktorze Łukaszu Pietrus - zapamiętaj sobie na całe życie,że nie ma w pow.jasielskim miejscowości "Siedliska Sławęckie" tylko Siedliska Sławęcińskie.Czyzby to było aż tak trudne do zapamiętania?Poza tym szczere gratulacje dla rodziców dzieci.
Odpowiedz
1
@ AGNIESZKA
dnia 04.01.2011, 15:18 · Zgłoś
gratulacje dla rodzicow szczesliwych i zdrowka dla malcow:) kochane dzieciaczki rosnijcie zdrowo
Odpowiedz
1
@ buziiiiiiiiiiiiii
dnia 04.01.2011, 12:47 · Zgłoś
Gatulacje :P zdrówka dzieciakom ;P
Odpowiedz
0
@ do:Wiecej swiatla
dnia 04.01.2011, 12:45 · Zgłoś
Masz w 100% rację, do tego sądząc po zdjęciach, jeszcze walnął lampą na wprost, pewnie jak to w tym portalu jeszcze wbudowaną.
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 04.01.2011, 12:43 · Zgłoś
gratuluje
Odpowiedz
1
@ wiw123
dnia 04.01.2011, 12:20 · Zgłoś
Brawo brawo brawo ...
Odpowiedz
1
@ Lisek
dnia 04.01.2011, 11:02 · Zgłoś
Ale ten Pietrus ma śmieszną lewą brew :D Pasowało by przycięcie :P
Odpowiedz
1
@ jojo
dnia 04.01.2011, 10:14 · Zgłoś
a z jakiej wioski z gminy Brzyska ten chłopiec jest
Odpowiedz
1
@ AD
dnia 03.01.2011, 23:12 · Zgłoś
Śliczne pociechy. Mamy i tatusiowie ... za rok powtórka.
Odpowiedz
-1
@ st. asystent,,,
dnia 03.01.2011, 22:09 · Zgłoś
Łukasz Pietrus....sie dorobił...kota bym mu do okocenia nie oddał, ... taki fachowiec
Odpowiedz
1
@ jah
dnia 03.01.2011, 21:18 · Zgłoś
piękna data urodzin,sam mam syna który urodził się 1-go stycznia
nie może być lepszego prezentu na nowy rok , gratulacje
Odpowiedz
-2
@ hehe
dnia 03.01.2011, 21:01 · Zgłoś
bedzie wandal na brzyskach
Odpowiedz
-2
@ doktor
dnia 03.01.2011, 20:56 · Zgłoś
parodia . Jak dzieci zaczną mówic niech rodzice spytaja czy fajnie było dostac fleszem po oczach .kto na takie rzeczy pozwala ?
Odpowiedz
-1
@ Mika111
dnia 03.01.2011, 20:46 · Zgłoś
śliczna Emilka :*
Odpowiedz
3
@ jasło
dnia 03.01.2011, 20:23 · Zgłoś
gratulacje dla rodziców!!!!
Odpowiedz
-2
@ Wiecej swiatła
dnia 03.01.2011, 19:30 · Zgłoś
Ja bym tego fotoreportera i ludzi którzy mu na to pozwolili zapytał czy kiedykowlwiek błysneli sobie sami w oczy lampa błyskową . jesli nie to chetnie sie spotkam i odpale swoją . Bezmyslność pseudoreporterów i rodziców którzy na to pozwalają .
Odpowiedz
-2
@ zico
dnia 03.01.2011, 19:29 · Zgłoś
I ZNOWU ZE BRZYSK:)))))))
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 03.01.2011, 19:23 · Zgłoś
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAM:*
Odpowiedz
1
@ justyna
dnia 03.01.2011, 18:46 · Zgłoś
kto pisze te bzdety?! masakra!
Odpowiedz
1
@ JAŚLANIN
dnia 03.01.2011, 18:34 · Zgłoś
GRATULACJE
Odpowiedz
1
@ ania
dnia 03.01.2011, 18:23 · Zgłoś
niema to jak poród w nowym roku:D gratuluje mamusią i życze aby dzieci rosły zdrowo i były grzeczne
Odpowiedz
-3
@ qwe
dnia 03.01.2011, 18:12 · Zgłoś
on ten jest [...] wszystkie kobiety o tym wiedza
Odpowiedz
1
@ przyszła mama :)
dnia 03.01.2011, 17:53 · Zgłoś
serdeczne gratulacje dla szczesliwych rodziców :)
Odpowiedz
1
@ :):)
dnia 03.01.2011, 17:51 · Zgłoś
wszystkiego najlepszego dla Mam i niech Pociechy rosną zdrowo i szczęśliwie !!! Gratulacje
Odpowiedz
2
@ Avi3296
dnia 03.01.2011, 17:47 · Zgłoś
W tym nowym roku życzę maluszkom zdróweczka i dużo radości w ich małych serduszkach. A rodzicom pociech wszystkiego co najlepsze :)
Odpowiedz
2
@ xxx
dnia 03.01.2011, 17:16 · Zgłoś
Wszystkim mamą Gratuluje:)
Odpowiedz
2
@ Gratulacje!!
dnia 03.01.2011, 17:07 · Zgłoś
Gratulacje ślicznych dzieciaczków :))
Odpowiedz
2
@ hfd
dnia 03.01.2011, 17:03 · Zgłoś
rośnijcie zdrowo
Odpowiedz
1
@ BigAndrew
dnia 03.01.2011, 16:54 · Zgłoś
Gratulacje :) Ja też do końca niechce wiedzieć płci. Większa niespodzianka
Odpowiedz
-1
@ Gratulacje
dnia 03.01.2011, 16:51 · Zgłoś
Dla rodziców i młodych obywateli. Kobiety mogą dominować w Jaśle i powiecie, byle do rządzenia się nie pchały.
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 03.01.2011, 16:43 · Zgłoś
gratulacje dla wszystkich mam :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.