Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Usprawnienia dla kierowców Powiatu Jasielskiego

26

Z dniem 1 marca br. przy Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle został uruchomiony Infokiosk, który służy klientom korzystającym z usług tego Wydziału.

Nowy system zarządzania pozwala na sprawną obsługę petentów, którzy w czasie oczekiwania mogą załatwić inne sprawy, nie obawiając się o utratę swojego miejsca w kolejce. - Tym sposobem nasi interesanci nie muszą siedzieć przed drzwiami Wydziału Komunikacji i Transportu i czekać. Mogą w tym czasie załatwić inne sprawy, bądź wybrać bilet na następny dzień – tłumaczy Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.

Każdy bilet ma nadany numer, datę oraz planowaną godzinę przyjęcia. Na monitorze zainstalowanym nad Infokioskiem wyświetla się informacja o kolejności przyjęcia.
Średni czas oczekiwania na załatwienie sprawy w Wydziale Komunikacji i Transportu wynosi około 20 minut. W ciągu dnia planuje się obsługę około 60 osób.

Katarzyna Pacwa
Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ [...]
dnia 04.03.2012, 10:27 · Zgłoś
Kaczorowy chcom autonomi!
Odpowiedz
1
@ przyszkly-interesant
dnia 02.03.2012, 23:25 · Zgłoś
Na monitorze widać dokładnie jak system "może" funkcjonować ;)
Czerwone - Zajęte
Żółte - (przerwa:P)
Zielone - Wchodzić

Ciekawe dlaczego jest żółte i dwa czerwone <hahaha>

PS: Oczywiście to do śmiechu, niech urzędnicy nie biorą tego na poważnie.
Bardzo dobrze że powstał taki system, tylko ciekawe czy nadal będzie można o coś "tylko zapytać" :)
Odpowiedz
2
@ loppo
dnia 02.03.2012, 20:58 · Zgłoś
system komunistyczny niech wraca robol 1000zł dyrektor 1400 a 2000r robol 1350 brutoo awładza 14000
Odpowiedz
2
@ Budowlaniec
dnia 02.03.2012, 19:48 · Zgłoś
Ja uważam ze to bardzo dobry pomysł bo w Niemczech ten system istnieje już z 15 lat i to działa idealnie bo kilka razy już to u Niemcowa używałem i myślę ze Jasło tez powinno iść z postępem i to idealny pomysł na to urządzenie bo tak to ludzie stali w kolejce i się wściekali bo mu ktoś wlazł w kolejkę a tak to masz numerek i spokój ze ktoś ci się [...] bez pytania.
Odpowiedz
4
@ podziwiacz
dnia 02.03.2012, 18:37 · Zgłoś
a kiedy pan starosta wpadnie na pomysł i zatrudni kilka bezrobotnych osób ??? a wtedy i kiosk będzie zbyteczny,kolejki nie będzie i kilka osób z zasiłku zejdzie.
Odpowiedz
5
@ kierowca
dnia 02.03.2012, 15:57 · Zgłoś
Brawo dobry pomysł poco ich tam tyle siedzi kawe chlipią i poznajomośći załatwiają
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 02.03.2012, 15:24 · Zgłoś
ale sie bawią za pieniądze podatników jest elektronika to po co jest informacja i te osoby co [...] w stołki może by kilka etatów zmniejszyć w urzędach MIASTA ,STAROSTWA, GMINY ,PRACY, ZUS .ITD...
Odpowiedz
9
@ rh
dnia 02.03.2012, 11:32 · Zgłoś
Aby pomóc kierowcom należy:
Wyłączyć sygnalizację na skrzyżowaniach 3 Maja i Baczyńskiego, 3 Maja i Metzgera, 3 Maja i Rafineryjna, Piłsudskiego i Bieszczadzka(tu powinno byś rondo) [ jeśli tu nie działa sygnalizacja ruch jest płynny]
Zmienić pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniach Floriańska(pierwszeństwo na wprost) i Jana Pawła II(podporządkowana), Gołębia i [...](stop),
Przejścia dla pieszych Rynek i Kazimierza Wielkiego(ZUS) sygnalizacja zsynchronizowana z sygnalizacją Kazimierz Wielkiego i Szajnochy
WYREMONTOWAĆ DROGĘ JASŁO-FOLUSZ.
Pozdrawiam Włodarzy Powiatu Miasta
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 02.03.2012, 15:58 · Zgłoś
ale Ty [...] jestes!!!
Odpowiedz
1
@ Zocha
dnia 03.03.2012, 07:59 · Zgłoś
Pewnie jesteś z tego[...] . Tam psy [...]i szczekają, więc po co tam droga są większe potrzeby.
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 02.03.2012, 09:17 · Zgłoś
i będzie tak że[...] i będa blokowac miejsca bo pójdzie taki i nadrukuje sobie bilecików a nie przyjdzie tak jak to jest w PUP rezerwacje 3-4 dni do przodu a na korytarzu zywej duszy. to jest dla ludzi tylko normalnych a nie ...
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 02.03.2012, 08:05 · Zgłoś
to teraz bendzie luz cztery stanowiska po pietnascie osub zaco biorom tyle kasy lesery
Odpowiedz
-4
@ .
dnia 02.03.2012, 07:52 · Zgłoś
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Odpowiedz
9
@ PO-PiS
dnia 02.03.2012, 06:51 · Zgłoś
Oczekuje wprowadzenia monitoringu w pomieszczeniach biurowych Starostwa.
Dokonać przeglądu kadry pod względem kwalifikacji.
Dokonać feryfikacji zbędnej dokumentacji tworzącą biurokracje.
Uniezależnić Starostwo od PARTYJNIACTWA!!!
TO dopiero początek działania zmierzające do uzdrowienia Urzedu Starostwa.
NIGDY STAROSTĄ nie powinna być osoba o zmanierowanych poglądach
partyjnych. TO jest wypatrzenie DEMOKRACJI.
Obecna demokracja służy tyko i wyłącznie cawniakom, hochsztaplerom,
naciągaczą i złodzieją. Jedni rządzili ponad piędziesiąt lat , przyszli następni
niczym się nie różnią od poprzednich. Jedynie ich działania są bardziej
wyrafinowane.A większość społeczeństwa i co najciekawsze w tym ludzie młodzi
poddali się bez reszty. A tym psełdodemokratom to ,,graj''. Jak długo???
Odpowiedz
2
@ Paweł Sobniów
dnia 02.03.2012, 07:15 · Zgłoś
Naucz się pisać!
Nie "feryfikacji" a weryfikacji, nie "wypatrzenie" demokracji a wypaczenie demokracji.
Nie "naciągacza i złodzieją" a naciągaczom i złodziejom!
Nie "piędziesiąt" a "pięćdziesiąt".
Potem czytają to [...] reprezentujący podobny poziom ortografii co i twój i tylko utwierdzają się w przekonaniu, że jednak można tak pisać.
Wstyd...
Odpowiedz
1
@ ..
dnia 02.03.2012, 07:48 · Zgłoś
nie " Psełdodemokratom" a pseudodemokratom
Odpowiedz
0
@ PO-PiS
dnia 02.03.2012, 11:45 · Zgłoś
I oto chodziło !!!
Odpowiedz
0
@ PO-PiS
dnia 02.03.2012, 11:49 · Zgłoś
Poza tym wszystko się zgadza???
Odpowiedz
4
@ do on
dnia 01.03.2012, 21:50 · Zgłoś
Nie przesadzaj z tą miłością bo może nie być odwzajemniona - a jeżeli dotyczyłaby tej samej płci to jest nie za bardzo mile widziana... Za co go kochasz? Umieścił kawałek informatora i to cię [...]? Niech przyczyni się do zmniejszenia bezrobocia o 1 czy 2 % to już będzie coś... a nie wydawanie kasy na kwiatek przy kożuchu. Chyba, że komentarz pisze rodzina - to rozumiem i uczucie i peany i uwielbienie...
Odpowiedz
-4
@ on
dnia 01.03.2012, 20:35 · Zgłoś
no brawo kmieciku kochany nareszcie!!!
Odpowiedz
10
@ blanka
dnia 01.03.2012, 19:45 · Zgłoś
dokładnie,sadze ze bedzie to kolejna porazka
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 01.03.2012, 19:54 · Zgłoś
a ja mam to [...]. www.petrosoft.pl zrobił (zarobił) i się chwali - zobaczcie na wydruk na zdjęciu. A kto ma takie zaniedbane paznokcie ?
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 01.03.2012, 20:07 · Zgłoś
UWAGA! Ten sam paznokieć jest na [...]. Kto im robi te zdjęcia ? To są dwa portale czy jeden ? Bo niczym się nie różnią. No może tym że u grzywacza większy bałagan (bo on nie wie gdzie umieszczać niusy a to w jednj zakładce a to w drugi a one skaczą i nic się nie idzie połapać. No i komentarze... jaslo4u zamieszcza komentarze a grzywacz filtruje, poprawia i umieszca tylke te które mu pasują. Chyba przestanę czytać tamten portal bo jaslo4u jest lepiej zorganizowane a i tak zamieszczają o samo... Szkoda, że nie ma już felietonów, które dawniej się od czasu do czasu pojawiały.
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 02.03.2012, 15:28 · Zgłoś
już jest i to nie bałagan bajzel !!!
Odpowiedz
10
@ wojtq
dnia 01.03.2012, 19:09 · Zgłoś
Oby to działało lepiej niż ten automat [...]...
Odpowiedz
13
@ ja
dnia 01.03.2012, 19:54 · Zgłoś
Dobry pomysł, ale stanowczo za późno. W dzisiejszym świecie takie rozwiązania raczej powinien już wypierać system informatyczny i oczywiście internet. Ale lepiej już to niż ten bałagan który był.
Chcę jeszcze wspomnieć o telewizorach wiszących na ścianie piętro niżej. To moim zdaniem nieporozumienie, zbędne koszty zakupu, obsługi, energii. No cóż nie wszyscy myślą logicznie i oszczędnie. Pzdr
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.