Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ustalono przystanki i stawki dla przewoźników (VIDEO)

26

Prywatni przewoźnicy oraz operatorzy będą mogli korzystać z sześćdziesięciu sześciu przystanków, których właścicielem i zarządcą jest miasto Jasło. Opłata za jedno zatrzymanie środka transportu wynosi pięć groszy.

Do korzystania z przystanków komunikacyjnych należących do Miasta Jasła są uprawnieni ci przewoźnicy i operatorzy, którzy zawarli umowę z właścicielem i zarządcą przystanków. Jednorazowe skorzystanie z postoju wynosi pięć groszy. 6 tys. zł zostanie przeznaczone na wprowadzenie oznakowania przystanków komunikacyjnych.

(icz)

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kierowca ER BUSA
dnia 02.02.2013, 10:56 · Zgłoś
To teraz ER BUS się nie wypłaci jest to około 3000 tysiące złotych miesięcznie
a co z naszemi wypłatami.
Odpowiedz
0
@ figo
dnia 03.02.2013, 10:43 · Zgłoś
spoko, podrożeją bilety i dadzą radę...
Odpowiedz
1
@ kierowca
dnia 28.01.2013, 22:57 · Zgłoś
ja nie podpisalem umowy - a maluch mi sie zespuł i zatrzymałem sie... zostawilem pięc groszy w tej ŻÓŁTEJ skarbonce . Dziekuje
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 28.01.2013, 23:14 · Zgłoś
A ja stanąłem w nocy na przystanku żeby się wypróżnić, bo mi się bardzo zachciało, a do WC było daaaaleeeeekooooo. Wypróżniłem się dokładnie a 5 gr położyłem na ławeczce...
Odpowiedz
1
@ stary
dnia 28.01.2013, 21:14 · Zgłoś
i będą tam kasy fiskalne ? oj dziwny to kraj tylko patrzeć jak za chodzenie ulicą będą opłaty od przebytych metrów.
Odpowiedz
3
@ sma - kosz
dnia 28.01.2013, 20:52 · Zgłoś
a ja zakupiłem 6 browców i zaraz je spożyję. i mam was gdzieś.
Odpowiedz
2
@ michał
dnia 28.01.2013, 18:07 · Zgłoś
Popieram, tylko czego tak mało? To jest normalna sytuacja, stosowana w większości polskich miast,dlaczego mamy być wyjątkiem? W dużych miastach takie opłaty są naprawdę wysokie. A dlaczego przewoźnicy nie mogą zapłacić trochę pieniędzy za użytkowanie z przystanków? Przecież to miasto za nie zapłaciło, pośrednio z naszych podatków.
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 28.01.2013, 23:11 · Zgłoś
To jak z TWOICH podatków miasto zbudowało przystanki to dochód za korzystanie z nich powinien być przekazany TOBIE jako głównemu inwestorowi, a nie miastu... Pomyśl - TY zapłaciłeś miastu na budowę przystanku a miasto - choć nie wybudowało go za swoje, tylko za TWOJE podatki - kasiorę będzie brało dla siebie... I gdzie tu sprawiedliwość ??? Ty chyba musisz u urzędzie miasta pracować i tak zabiegasz o to żeby więcej kasiory do podziału na premie i nagrody było... Bo przecież te opłaty nie opłacą krasnoludki tylko WY czyli pasażerowie wszelkiego kalibru BUSÓW - będzie to w cenie biletu... No ale oczywiście "by żyło się lepiej" płaćcie wyższe podatki... POzdrawiam :)
Odpowiedz
0
@ michał
dnia 01.02.2013, 14:57 · Zgłoś
Rozumiesz słowo: POŚREDNIO? Czy nie czytasz uważnie postów?
Pozdrawiam
Odpowiedz
1
@ figo
dnia 03.02.2013, 08:51 · Zgłoś
Kłócicie się o głupoty, że podnieśli 5 groszy, że to dużo/mało, że te przystanki zostały zrobione z NASZYCH/TWOICH podatków ale w ostatecznym rozrachunku przecież i tak przewoźnicy za to nie zapłacą tylko MY - pasażerowie/korzystający.
Przewoźnicy podniosą ceny pewnie o 10-20gr no bo miasto od nich ciągnie taki haracz:) a my będziemy bulić i wyjdzie na to że wszyscy zarobią tylko MY stracimy :?
Odpowiedz
-1
@ marzzz
dnia 28.01.2013, 14:43 · Zgłoś
jak by na mojej posesji postawili to bym sobie z niego altanke zrobil o
Odpowiedz
-2
@ kabaret
dnia 28.01.2013, 14:28 · Zgłoś
kostki brukowej zabrakło na przystanek. [...]
Odpowiedz
-1
@ jaslanin
dnia 28.01.2013, 14:06 · Zgłoś
chory pomysl
Odpowiedz
5
@ ...
dnia 28.01.2013, 18:00 · Zgłoś
a dlaczego? narzekacie że marnuje się nasze podatki, a właśnie teraz chce się tego uniknąć (koszty remontu i utrzymania kosztują). Do tej pory prywatni przewoźnicy nie płacili nic za to, że korzystają z przystanków miejskich. To dobre rozwiązanie.
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 28.01.2013, 23:07 · Zgłoś
to powinni też płacić jegomoście którzy wieczorami korzystają z przystanków spożywając nań napoje wyskokowe. Przejedźcie się wieczorem bądź nocą po wioskach okolicznych jasłu to zobaczycie jak te obiekty są zaludnione, a PKS o tej porze już nie jedzie. To oni najbardziej demolują, zaśmiecają i niszczą więc powinni najwięcej płacić - wedle Waszego mniemania...
Odpowiedz
10
@ MMM
dnia 28.01.2013, 13:13 · Zgłoś
No przecież muszą gdzieś przez cały rok nazbierać na premie dla urzędników.
Odpowiedz
9
@ olo
dnia 28.01.2013, 12:58 · Zgłoś
za niedługo my zapłacimy 10 gr. za czekanie na przystankach na busy." chcesz czekać to płać "-tak będzie !!!
Odpowiedz
2
@ .....
dnia 28.01.2013, 12:48 · Zgłoś
Jeśli przestanek jest na prywatnej posesji pewnie płaci się za wzbogacenie :)
Odpowiedz
0
@ 1 2 3...
dnia 28.01.2013, 12:46 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
4
@ łodyniec
dnia 28.01.2013, 12:41 · Zgłoś
a jak to jest gdy przestanek jest na czyjejś posesji ? gdzie trafia kasa ?
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 28.01.2013, 17:54 · Zgłoś
to dotyczy tylko tych przystanków, które należą pod miasto
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 28.01.2013, 20:36 · Zgłoś
a ten na zdjęciu to nie jest aby na czyjejś posesji ?
Odpowiedz
0
@ 4nubis
dnia 28.01.2013, 12:32 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
20
@ Tarzan-zan
dnia 28.01.2013, 12:26 · Zgłoś
A no pewnie... Kasę brać skąd tylko się da... Bo tego przystanku ubędzie za te 5 groszy bo się tam zatrzyma bus i weźmie ludzi... Paranoja... Ciekawe ile płaci nieoznakowana laguna albo alfa za zatrzymywanie się na przystanku wraz ze "złapanym przestępcą drogowym" który przekroczył prędkość o 11 km/[...]
Odpowiedz
6
@ ad
dnia 28.01.2013, 15:32 · Zgłoś
Bardzo słuszna decyzja, tylko dlaczego tylko marne 5 gr, a nie więcej. Utrzymanie przystanku, jego wybudowanie, sprzątanie kosztuje. Kto che korzystać niech płaci, a kto mnie chce to droga wolna, niech wybuduje swoje przystanki, płaci za dzierżawę gruntu, podatek od nieruchomości, sprząta, wymienia rozbite szyby itd, wówczas się przekona ile to kosztuje.
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 28.01.2013, 23:02 · Zgłoś
:) śmiechu warte... :)
Myślę że wszyscy widzą i wiedzą jak to "utrzymanie" wygląda... Choćby przystanki w kierunku gamratu... Kto je wyremontował i doprowadził do jako takiego stanu ??? Prywatne firmy, w zamian za umieszczenie na nich reklam. A przedtem były owszem BAAARDZO ZADBANE. Wręcz wzorowo...
Posprzątane były zawsze, nigdy nie było tam nasikane ani nic grubszego :) nie wspominając o górach śmieci i totalnej demolce. Ale owszem, płaćcie, bo im się pieniądze przydadzą, ale nie liczcie na to że te pieniądze pójdą na utrzymanie czystości i należytego stanu tych obiektów...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.