Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Utrudnienia na drodze Siepietnica -Święcany

15

Do 15 grudnia 2010 r. na odcinku drogi powiatowej Siepietnica-Święcany do granicy województwa zmieniona zostanie organizacja ruchu. Droga będzie całkowicie zamknięta w związku z remontem zapadniętego pasa drogowego.

 W związku ze zmianą organizacji ruchu zostały wyznaczone i oznakowane objazdy. Ruch pojazdów został skierowany na drogi powiatowe:
· nr 1830R Lipnica Górna –Lisów –Skołyszyn,
· nr 1827R Święcany - Lisów.
 
Zarówno do zmotoryzowanych jaki i pieszych użytkowników dróg apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do znaków drogowych.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ arek
dnia 23.10.2010, 18:04 · Zgłoś
oczywiscie ze chce [...]
Odpowiedz
0
@ RpS
dnia 23.10.2010, 14:52 · Zgłoś
mieszkaniec> podaj adres
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec
dnia 22.10.2010, 22:21 · Zgłoś
Mieszkańcy Święcan i okolic to nie [...]. Ty [...] i [...] skąd jesteś. Z miasta??? określenie [...] jest jeszcze bardziej [...] niż [...]!!! Podaj adres [...] jak ci odwagi nie brak
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 22.10.2010, 17:32 · Zgłoś
ty arek to moze chcesz sie spotkac kozaku zobaczymy wtedy jak bedziesz kozaczył.chcesz??
Odpowiedz
0
@ jaaa
dnia 22.10.2010, 12:38 · Zgłoś
Srs mieszkasz w jasle i co myslisz ze to jest miasto?? to jest jedna wielka [...] a w dodatku zawsze rozkopana ze auta niema gdzie zaparkowac.
Odpowiedz
0
@ do srs
dnia 22.10.2010, 07:39 · Zgłoś
[...] to [...]
Odpowiedz
0
@ RpS do [...]** "srs"
dnia 21.10.2010, 23:07 · Zgłoś
[...] cw**ku to [...] dojade i trafie do ciebie zeby cie zniszczyc..
Odpowiedz
0
@ SRS
dnia 21.10.2010, 19:11 · Zgłoś
[...] nie bd miec jak gdziekolwiek dojechać !!! hahaha
Odpowiedz
0
@ rafał
dnia 21.10.2010, 16:12 · Zgłoś
super
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 21.10.2010, 16:09 · Zgłoś
15 grudnia?
Odpowiedz
0
@ arek
dnia 21.10.2010, 14:53 · Zgłoś
mieszkaniec..i chuu.. Ci do tego.. moga sobie patrzec ile chca jak chca i kiedy chca.. pajacujesz jak bys mial 5 lat i ci ciuciu wzieli..
Odpowiedz
0
@ RpS
dnia 21.10.2010, 14:40 · Zgłoś
<mieszkaniec>>> nie placz dziecko i tak wlasnie bedzie xDDD
Odpowiedz
0
@ ziomal
dnia 21.10.2010, 13:26 · Zgłoś
o kiedy ta droga zamknięta będzie??
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 21.10.2010, 13:25 · Zgłoś
od kiedy ta droga zamknięta będzie?
Odpowiedz
0
@ mieszaniec
dnia 21.10.2010, 09:30 · Zgłoś
I tak będą jeździć [...] bo każdy będzie chciał popatrzeć tak jak było gdy się zapadła z posesji nie można było wyjechać bo zablokowali cała drogę,zostawiali samochody na środku drogi bo dosłownie biegli popatrzeć,niektórym się tak spieszyło ze samochodu nie zdążyli zamknąć.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.