Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Utrudnienia w ruchu na drodze Jasło – Dębowiec – Folusz

28

W związku z układaniem ostatniej warstwy masy bitumicznej na drodze powiatowej nr 1854R relacji Jasło – Folusz od 7 maja br. zostanie zamknięty odcinek tej drogi między Dębowcem a Cieklinem.

Zdjęcie: archiwum

Wykonawca robót informuje, że 7 maja zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 1854R Jasło – Folusz od skrzyżowania na Załęże przy cmentarzu w Dębowcu do skrzyżowania w Cieklinie. Zmiana w organizacji ruchu nastąpi w związku z układaniem ostatniej warstwy masy bitumicznej.

Przewidywany termin zakończenia prac to piątek, 23 maja br. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych termin zakończenia może ulec zmianie. O ewentualnych utrudnieniach w ruchu w kolejnych dniach będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia na odbudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
1
@ obserwator
dnia 09.05.2014, 10:23 · Zgłoś
Co się czepiacie !! Bedzie dobra droga i co w tym złego ??
Odpowiedz
1
@ ja:)
dnia 08.05.2014, 10:18 · Zgłoś
Jasło - Folusz - Dębowiec??? Może tytuł miał brzmieć Jasło - Folusz w m. Dębowiec? Albo Jasło - Dębowiec - Folusz?
Odpowiedz
4
@ gazda
dnia 07.05.2014, 15:58 · Zgłoś
Dziś jest 07.05 jechałem tą drogą rankiem i popołudniu żadnych prac ...więc o czym jest mowa !!!najlepiej zamknijcie drogę na miesiąc lub dwa
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 07.05.2014, 17:03 · Zgłoś
Jak o mnie chodzi to może być zamknięta nawet na 3 miesiące :D
Odpowiedz
-1
@ kryptoreklama
dnia 07.05.2014, 15:55 · Zgłoś
Niby news o utrudnieniach na trasie ale zdjęcie to taka trochę kryptoreklama (lewy górny róg)
Odpowiedz
10
@ M.
dnia 07.05.2014, 14:55 · Zgłoś
Okej, wszystko fajnie, ale nie jest napisane którędy objeżdżać. Nie jestem mieszkańcem tamtych okolic, tak więc nie znam żadnych bocznych dróg. Taka informacja powinna być uzupełniona o zalecaną trasę objazdu.
Odpowiedz
-6
@ Tarzan-zan
dnia 07.05.2014, 17:03 · Zgłoś
to jak tam nie mieszkasz to nie masz po co tam jechać...
Odpowiedz
7
@ M.
dnia 07.05.2014, 17:08 · Zgłoś
Żeby szukać tarzana ;)
Odpowiedz
2
@ Twój pseudomim
dnia 07.05.2014, 17:56 · Zgłoś
I następnym razem dajcie informacje na strone ze dwa dni wcześniej.
Odpowiedz
5
@ miecio
dnia 07.05.2014, 14:38 · Zgłoś
Ciekawe kiedy zrobią w końcu chodniki od kiosku w dębowcu w stronę Jasła.
Na razie od tamtego roku tylko krawężniki. Jak poleje to masakra. może przed wyborami wójt się postara.
Odpowiedz
0
@ Jasio
dnia 07.05.2014, 15:01 · Zgłoś
Gorzej było a chwalili...
Odpowiedz
1
@ kierowca
dnia 08.05.2014, 10:39 · Zgłoś
a ja sie pytam po jakiego grzmota wojt zrobil chodniki w debowcu jak stare [...] o dwoch lagach i tak [...] droga i nie wyminiesz zeby nie wiem co szczegolnie niedaleko spara chodniki jak siemasz ale poco jak mozna srodkiem se isc
Odpowiedz
1
@ bbccdd
dnia 08.05.2014, 13:46 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
2
@ sx
dnia 09.05.2014, 10:53 · Zgłoś
To nawet nie sa stare [...], tylko w Dębowcu wszystkie kłaputy chodzą obok chodnika.
Odpowiedz
-8
@ takie tam [...]
dnia 07.05.2014, 14:30 · Zgłoś
Wiecie dlaczego urzędznicy mają w d00pie Wasz czas i naprawiają te drogi w godzinach największego ruchu, a Wy stoicie w korkach ? Odpowiedź jest prosta, bo drogi są państwowe ! Gdyby drogi były prywatne i opłaty pobierane przy pomocy GPS (nie ma konieczniści budowy bramek !) to właściciel dbałby aby po jego drodzę przejeżdzało jak najwięcej samochodów. A kiedy przejeżdza najwięcej samochodów - W GODZINACH SZCZYTU (dlatego nigdy w tym czasie nie naprawiano by drogi !) Wynikiem prywatyzacji dróg byłby ich naprawy w godzinach nocnych i porannych gdzie ruch jest najmniejszy.
Odpowiedz
0
@ eee
dnia 07.05.2014, 16:38 · Zgłoś
i wtedy mówił byś że hałasują w nocy i spać nie dadzą
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 07.05.2014, 17:00 · Zgłoś
Tak :) to by musiało być kilka dróg poprowadzonych równolegle, a właścicielem każdej z nich ktoś inny - wtedy była by konkurencja. Inaczej - ktoś by kasę brał a ty jedź jak ci się podoba, wyjścia nie masz, droga jest jedna więc co zrobisz... Musisz jechać czy dziurawa czy nie dziurawa...
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 07.05.2014, 17:02 · Zgłoś
Poza tym po terenie budowy się nie jeździ... Jak zaczną asfaltować to nie zrobią tego w jeden dzień czy 6 godzin szczytu jak ci się to wydaje... Robota rozgrzebana, trzeba robić, potem musi wyschnąć :) i można jechać...
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 07.05.2014, 12:26 · Zgłoś
Tylko jeszcze przystanki autobusowe trzeba na tej trasie postawić, bo jadąc tam - nie ma gdzie pójść za potrzebą, jak by się komu zachciało... A tak to za przystanek i gotowe...
Odpowiedz
0
@ franciszek wisimulaga
dnia 07.05.2014, 12:19 · Zgłoś
zabic dechami i goodbye!
Odpowiedz
-9
@ Tarzan-zan
dnia 07.05.2014, 11:55 · Zgłoś
Super super, będzie wioska śmigać pastuchami B5 i audikami A4 a wielowachaczowe zawieszenie z aluminium już nie będzie stukało bo jezdnia gładka :)
Na naprawę nie stać, ale co tam że stuka... Ważne że jedzie :)
Odpowiedz
-14
@ z up.jordz busz- krol malp.
dnia 07.05.2014, 12:29 · Zgłoś
A4 fajny samochodzik wiec o co chodzi, zal [...]e sciska? powiedz czym ty smigasz faiat 125 moze polonez caro no ewentualnie ursus c c360 haha idz [...]j koze [...]!
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 07.05.2014, 12:41 · Zgłoś
owszem dla kogoś kto "śmiga" fiatem, polonezem albo ursusem to A4 jest fajne, nie powiem że nie...
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 07.05.2014, 12:49 · Zgłoś
Trudno żeby komuś normalnemu [...]... ściskał na 20to letnie auto warte w dobrym stanie 5 tysięcy...
Odpowiedz
-6
@ [..]
dnia 07.05.2014, 22:36 · Zgłoś
Śmiga - Mazdom albo jakimś Peżotem - żenada!
Odpowiedz
-3
@ azerty
dnia 07.05.2014, 23:23 · Zgłoś
a twoi rodzice przybyli z ...
Odpowiedz
1
@ WOLAŁBYM POLONEZA OD ZLOM A4
dnia 08.05.2014, 13:18 · Zgłoś
a4 to zlom wielkosci 126 p -tylko blachy wiecej i "techniki" na korbe wiecej -zenuchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa--niemieckie kwadratowe szroty juz w salonie
Odpowiedz
1
@ sx
dnia 09.05.2014, 10:53 · Zgłoś
Tarzan-zan zjedz snikersa.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.