Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Jasło - Folusz

25

W związku z prowadzeniem zadania „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1854R Jasło – Folusz” wykonawca robót Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych z Jasła informuje, że od dnia 19 września br. planowane jest rozpoczęcie układania masy bitumicznej na całej szerokości drogi, na odcinku:

- początek układania masy za skrzyżowaniem z drogą powiatową Nr 1874R Dębowiec

– Kopaniny,

- koniec układania masy za skrzyżowaniem z drogą powiatową Nr 1875R Józefów -Duląbka.

Zakończenie prac przewidziano na dzień 28 września br. Terminy rozpoczęcia i zakończenia prac mogą ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych. Prowadzone prace wiązać się będą z zamknięciem odcinka o długości 3,7 kilometra dla ruchu kołowego i kierowaniem ruchu na wyznaczone objazdy.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gazda
dnia 23.09.2013, 20:31 · Zgłoś
czy jest ktoś kto zrobi fotkę objazdów...daję 2000 euro...NIE MA TAKICH ZNAKÓW
Odpowiedz
0
@ nemrod
dnia 22.09.2013, 12:08 · Zgłoś
w osieku też ta firma [...] mostek kto się tym zajmie
Odpowiedz
0
@ gienek
dnia 21.09.2013, 20:20 · Zgłoś
popieram ta firma ,powinna układać tylko chodniki , najlepiej tam gdzie nikt nie chodzi
Odpowiedz
3
@ nemrod
dnia 21.09.2013, 18:22 · Zgłoś
prdm jasło nadaje się do układania chodników na cmentarzach ale w dni słoneczne kobiety nie mogą chodzić w szpilkach.skanska robi tę drogę od dębowca do niegłowic zaczęła później i jaki jest postęp prac a zwłaszcza mostki.jako drugi przykład rondo na żółkowie na którym któryś raz zkolei wypada dziura za którą to robotę nadzór iprezesi firmy powinni odpowiadać
Odpowiedz
1
@ Drogowiec ;)
dnia 22.09.2013, 20:33 · Zgłoś
Tylko Skanska wygrala odcinek gdzie nie robili ani kanalizacji pare miesiecy chodznikow kraweznikow poszerzen itp ;p maja tylko czysta robote przyjsc , rypnac masą i na odcinku 50 metrow maja tylko chodniki :P zapewnie "nemrod" jest jednym z klapotow co codziennie robia jakies problemy :P Pozdr
Odpowiedz
0
@ Drogowiec ;)
dnia 22.09.2013, 20:35 · Zgłoś
a i PRDM nie kladzie chodnikow ;) Tylko podwykonawcy , to dla jasnosci ;)
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 21.09.2013, 09:23 · Zgłoś
w zimie na tym rozjeździe żadne auto nie ruszy po ustąpieniu pierwszeństwa, już nie mówiąc o autobusach... +przystanek na środku krzyżówki...
Odpowiedz
1
@ jaki rozjazd
dnia 21.09.2013, 17:46 · Zgłoś
Jaki rozjazd?
Odpowiedz
1
@ xxxx
dnia 21.09.2013, 18:17 · Zgłoś
koło cmentarza w dębowcu
Odpowiedz
-4
@ gazda
dnia 20.09.2013, 07:33 · Zgłoś
Czy ktoś zna nazwisko oosoby która pozwoliła zamknąć całą drogę ???
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 21.09.2013, 00:28 · Zgłoś
tak, ja znam, to był Jan Osik
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 19.09.2013, 23:28 · Zgłoś
czekamy n REMONT UL. ul Mickiewicza (Gamrat) następnym razem przyjdę z Fakturą od mechanika do Starostwa Powiatowego!!

Niech zapłacą za wymianę części które zniszczyła ta chole...na droga!! Płaće podatki to wymagam by droga nadawała się do jazdy a nie do manewru po dołkach!

Tak samo chodnik Bryły i Dąbrówka!! mamy 21 wiek w innych powiatach do 5 domów robione są chodniki oddalonych od aglomeracji miejskich a tutaj przy tak dużej liczebności osób (uczeszczających poboczem oraz przejeżdzających samochodów) to Wstyd! żeby nie było chodnika!!

Starostwo nie tylko osobnica istnieje na mapie!
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 19.09.2013, 23:41 · Zgłoś
Radar SM powinien stać na Mickiewicza jak dawniej stał, wtedy było bezpiecznie, a teraz - jak sam piszesz - koła można se pourywać tak pędząc...
Odpowiedz
11
@ gazda
dnia 19.09.2013, 20:10 · Zgłoś
paranoja, dziś wracam z jasła i znak zakaz ruchu...brak oznakowania objazdów. Tak może być tylko w kraju w którym nie da się żyć na trzeźwo . Chętnie porozmawiam z kierownikiem tego b...lu
Odpowiedz
5
@ Vontrupka
dnia 19.09.2013, 16:23 · Zgłoś
to którędy będziemy jeździli na dziewczyny z Folusza? : /
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 19.09.2013, 22:13 · Zgłoś
przez Tarnow...
Odpowiedz
-2
@ sx
dnia 21.09.2013, 07:05 · Zgłoś
Ty to chyba jeździsz je pooglądać^^
Odpowiedz
4
@ pseudonim
dnia 19.09.2013, 16:14 · Zgłoś
A może by tak powiedzieć w jakich godzinach?
Bo chyba nie 24h na dobę...
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 19.09.2013, 23:43 · Zgłoś
Tiry na tory, Tiry wiozą śmierć, zwolnij TIRa pod górę !!!
Odpowiedz
30
@ [..]
dnia 19.09.2013, 12:18 · Zgłoś
Zdjęcie do artykułu - niesamowite!
Odpowiedz
5
@ !!!!!!!!!
dnia 19.09.2013, 12:58 · Zgłoś
hahahha... no!! fakt i te pobocza jakie zielone ahhhh :DDDD
Odpowiedz
19
@ Tarzan-zan
dnia 19.09.2013, 14:22 · Zgłoś
nooo :) 100x większy pożytek był by z mapki terenu z zaznaczonym miejscem wyłączenia ruchu i objazdem... Ale to by trzeba sobie trochę trudu zadać więc wstawili zdjęcie koła jakiegoś bizona zbożowego :) i dowidzenia
Odpowiedz
0
@ icz
dnia 19.09.2013, 19:33 · Zgłoś
jak to jest bizon to gratulacje [...]
Odpowiedz
3
@ dzidek
dnia 19.09.2013, 21:01 · Zgłoś
to chyba jakiś [...] wymyślił pierwszeństwo przejazdu w tej formie jaka jest... zobaczymy ile będzie "dzwonów" w zimie.
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 19.09.2013, 23:40 · Zgłoś
to ironia była/ sarkazm - z tym BIZONEM, ale jak widać nie wszyscy są na tyle pojętni żeby to zrozumieć :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.