Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Utrudnienia w ruchu na drogach powiatu jasielskiego

53

Wznowiono ruch dla samochód osobowych na odcinku drogi wojewódzkiej nr 992 Jasło – Nowy Żmigród. Usunięty z jezdni został samochód ciężarowy, który w miejscowości Zarzecze blokował drogę.

W związku z trudnymi warunkami, droga na tym odcinku wciąż jest nieprzejezdna dla kierowców samochodów ciężarowych. Pojazdy powyżej 3,5 tony kierowane są na objazd Jasło- Krosno drogą krajową nr 28.

Utrudnienia występują również na drodze krajowej nr 28 w Skołyszynie, gdzie jeden pas ruchu blokuje samochód ciężarowy – ruch odbywa się wahadłowo. Apelujemy o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 53

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gwiazdka
dnia 16.03.2013, 22:08 · Zgłoś
lubie zime
Odpowiedz
-4
@ staliniec
dnia 15.03.2013, 19:14 · Zgłoś
ej ty operator tego chłamu zablokuj raz na zawsze te komentarze .
Odpowiedz
4
@ Dyndaj91
dnia 15.03.2013, 15:26 · Zgłoś
na radar dzis nic nie zarobia hahaha
Odpowiedz
2
@ sss
dnia 15.03.2013, 16:55 · Zgłoś
Mało, dzisiaj to jeszcze dołożą do interesu :D
Odpowiedz
3
@ ktoś
dnia 15.03.2013, 14:23 · Zgłoś
może mi ktoś powiedziec po co te pługi jeżdzą? Żeby się powozic? pług w górze i nic się sypią. Oszczedzaja piasek i paliwo żeby mieli co upuszczać... premia musi przecież być
Odpowiedz
2
@ zoch
dnia 15.03.2013, 14:45 · Zgłoś
A nie mają płacone od kilometra czasem??
Odpowiedz
2
@ ktoś
dnia 15.03.2013, 14:50 · Zgłoś
może tak ale jeszcze im za mało...
Odpowiedz
1
@ pepsi
dnia 15.03.2013, 14:55 · Zgłoś
to tak samo jak jest chłop a całe..[...] wort :):)
Odpowiedz
1
@ si
dnia 15.03.2013, 14:19 · Zgłoś
jak droga Kąty - Krempna?
Odpowiedz
1
@ juhas
dnia 15.03.2013, 14:45 · Zgłoś
Przejezdna, ale bardzo ciężko
Odpowiedz
3
@ pepsi
dnia 15.03.2013, 14:00 · Zgłoś
ale macie problemy dawniej trzeba bylo dojsc dojechac i ludzie zyli a teraz sie Wam dupska ruszyc nie chce kazdy wygodny wsiasc w samochod..przez to wszyscy tacy...chorowici. cwiczyc...kondycja...a nie...siedzenie przez 60 lat na stolkach i tycie
Odpowiedz
0
@ zasypany
dnia 15.03.2013, 13:37 · Zgłoś
Czy miasto ma w tej chwili jakąś obowiązującą umowę na odśnieżanie?
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 15.03.2013, 13:50 · Zgłoś
ma ale mają wyj... na to ,w sumie jak na wszystko :P
Odpowiedz
0
@ a
dnia 15.03.2013, 13:53 · Zgłoś
Traktorki do odśnieżania chodników owszem jeżdżą, ale ulicą i z pługiem w górze.
Odpowiedz
1
@ dil
dnia 16.03.2013, 15:30 · Zgłoś
jeden z nich to chinczyk
Odpowiedz
3
@ sss
dnia 15.03.2013, 13:16 · Zgłoś
Mam pasata b5 w tedeiku od [...]ka lekarza z niemiec to przejade
Odpowiedz
-2
@ ktoś
dnia 15.03.2013, 13:26 · Zgłoś
a opony zimowe to masz?
Odpowiedz
1
@ amivisage
dnia 16.03.2013, 02:17 · Zgłoś
Miał gumy na głowie i oczach jak kupował od [...]ka lekarza emeryta 85 lat z niemiec.
Odpowiedz
1
@ littleboy.
dnia 15.03.2013, 13:12 · Zgłoś
Z jasła Do krosna przejedzie??
Odpowiedz
1
@ ....
dnia 15.03.2013, 12:53 · Zgłoś
A droga Rzeszow-Strzyzow-Jasło przejezdna???
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 15.03.2013, 12:59 · Zgłoś
taa do Babicy :p
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 15.03.2013, 13:04 · Zgłoś
Oo to daleko mozna dojechac :D
Odpowiedz
-3
@ kuullass
dnia 15.03.2013, 12:35 · Zgłoś
najbardziej sie beda cieszyc [...] z gazownictwa bo ludziska beda musieli grzac i znowu moga naciagac i puszczac powietrzogaz, a tak poza tym firma ktora zajmuje sie odsiniezaniem powinna beknąc za to jakie sa drogi, 250 zł podatku za to ze sam musze odsniezac, [...]
Odpowiedz
4
@ zoch
dnia 15.03.2013, 12:50 · Zgłoś
A co to jest ten powietrzogaz kolego?Chyba nie wiesz o czym piszesz...
Odpowiedz
0
@ bambuko
dnia 15.03.2013, 13:34 · Zgłoś
Trzeba by było badać chromatografem czy dobijają powietrza ale to drogie urządzenie jest no i normalny śmiertelnik nie ma szans sprawdzić jakości dostarczonego gazu
Odpowiedz
2
@ el
dnia 15.03.2013, 14:19 · Zgłoś
wystarczy przepływowy miernik stężenia metanu, koszt ok. 2000zl
Odpowiedz
2
@ kuullass
dnia 15.03.2013, 19:08 · Zgłoś
ja wiem doskonale o czym pisze, a ty też wiesz bo pracujesz w tym przedsiebiorstwie i zajmujesz sie tym procederem
Odpowiedz
5
@ do łodynca
dnia 15.03.2013, 12:33 · Zgłoś
ciebie chyba jak byłeś malutki kopnął koń
Odpowiedz
-10
@ łodyniec
dnia 15.03.2013, 12:28 · Zgłoś
konkurencja jeździ małym traktorkiem po chodnikach i spycha śnieg na posesje hahaha ,a odśnieża na wysokości kostek hahahahaahahaha oby się [...] zagrzebał to znowu $$$ wpadnie :PP
Odpowiedz
7
@ kkkkkkkk
dnia 15.03.2013, 12:28 · Zgłoś
[...] pogoda...proszę nie narzekac!!!
Odpowiedz
0
@ Weronika ;d
dnia 15.03.2013, 12:23 · Zgłoś
Ja się pytam;d Gdzie byli rodzice ? xD ahahhaha :)
Odpowiedz
7
@ erbusik
dnia 15.03.2013, 12:21 · Zgłoś
my radzimy sobie dobrze dziś kanarów niema.
Odpowiedz
2
@ madzai
dnia 15.03.2013, 12:21 · Zgłoś
a droga do nowego zmigrodu przejezna jest teraz dojedzie sie
Odpowiedz
-13
@ łodyniec
dnia 15.03.2013, 12:27 · Zgłoś
no co ty nie powiysz :P naprowde ?
Odpowiedz
-5
@ j23
dnia 15.03.2013, 12:16 · Zgłoś
Czy z jasła do czeluśnicy dojedzie?
Odpowiedz
-3
@ poi
dnia 15.03.2013, 12:19 · Zgłoś
tak...
Odpowiedz
2
@ tryk
dnia 15.03.2013, 12:08 · Zgłoś
A wczoraj pod górke w jarniówce cała droga była zablokowana, dziś wcale lepiej z rana nie było.
Pytam się gdzie pługi. A jak już jadą to dlaczego z podniesionym lemieszem?
Odpowiedz
-14
@ łodyniec
dnia 15.03.2013, 12:07 · Zgłoś
panuję nad sytuacją :P kogo teraz wyciągnąć ?? $$$
Odpowiedz
-3
@ normalny
dnia 15.03.2013, 12:10 · Zgłoś
chyba siebie
Odpowiedz
2
@ filippo
dnia 15.03.2013, 12:39 · Zgłoś
Józek daj juz spokój
Odpowiedz
4
@ :)
dnia 15.03.2013, 12:02 · Zgłoś
trasa Jasło - Strzyżów - Rzeszów MASAKRA

Niech ta zima się już wynosi!
Odpowiedz
2
@ zimowit
dnia 15.03.2013, 12:02 · Zgłoś
nie o take polske walczylem
Odpowiedz
4
@ a
dnia 15.03.2013, 12:27 · Zgłoś
[...] jak w kieleckim
Odpowiedz
1
@ pepsi
dnia 15.03.2013, 14:51 · Zgłoś
hmmmm skad ja znam ten tekst :)
Odpowiedz
3
@ filippo
dnia 15.03.2013, 11:57 · Zgłoś
Jak skierowali na droge nr.28 to za chwile bedzie zablokowana , juz wczoraj wieczorem przed Jedliczem była zablokowana wlasnie przez naczepe stojacą w poprzek
Odpowiedz
1
@ CO ZA FOTKA?
dnia 15.03.2013, 12:43 · Zgłoś
A co ten samochod psi to zasypało pod wiaduktem w nocy gdy spali???
Okradac ludzi dzis ciezko na predkosc???
Odpowiedz
24
@ zoch
dnia 15.03.2013, 11:52 · Zgłoś
Ostrożna jazda oczywiście dziś nas minuty nie zbawią. Ale pługi tez niech jeżdżą a nie czekają aż będzie wyżej kolan.
Odpowiedz
27
@ zima
dnia 15.03.2013, 12:28 · Zgłoś
Chyba robimy się społeczeństwem zbytnio wychuchanym i bardzo delikatnym. Apatyczność nas niszczy, zanikające relacje międzyludzkie, znieczulica, atakowanie nas z wszystkich stron złymi informacjami itp.
Żyjemy w takim a nie innym klimacie więc trzeba się dostosować, choć i tak ostatnie zimy są bardzo łagodne. To co dziś mamy za oknami to kilkadziesiąt lat temu było raczej normą. Oceńcie sami jak reaguje dzisiejszy świat na taki "potężny" atak zimy.
Odpowiedz
5
@ zoch
dnia 15.03.2013, 12:40 · Zgłoś
Tylko weź też pod uwagę że ileś tam lat temu nie mieli takich technik takiego sprzętu jak mają dzisiaj wiec dawniej ludzie nie wymagali bo nei mieli czego wymagać. Tak bynajmniej mi się wydaje
Odpowiedz
-8
@ Piotrus Pan
dnia 15.03.2013, 12:40 · Zgłoś
Aaaaaa tam Czyrmno-a po co maja gdzies jechac? Oni najwyzej do sasiada ida ...okrasc,wiec po co im droga??//
Odpowiedz
10
@ zoch
dnia 15.03.2013, 12:44 · Zgłoś
Już nie ważne czy Czermna czy nie Czermna ale nawet gdyby trzeba było z takiej właśnie Czermnej do szpitala jechać w razie czego to jak dojadą?NA nogach raczej nie dojdą...
Odpowiedz
-9
@ ja
dnia 15.03.2013, 12:48 · Zgłoś
A te dziury po Skołyszynie to niby przejezdne? [...] skołyszyński do szkoły dotarłeś? Po co - jesteś i tak najmądrzejszy więc szkoda Ci tracić czas w szkole lepiej w barze i pod sklepem postać:) Wy za to [...] nie jeździcie bo nawet wejść do auta nie dacie rady z powodu zamroczenia [...]. Ale jak sobie golniesz to z metra cięty chłopczyno jesteś bogiem na całej wsi co?:) Uważaj bo jak tak dalej pójdzie to Cie ksiądz nie pochowa!
Odpowiedz
-11
@ Ryszard Wielki
dnia 15.03.2013, 13:14 · Zgłoś
A ja słyszałem ze do tej Czyrmnej nie jezdza karetki -bo ich weterynarz leczy ,a porody odbiera [...] po"flaszce". Wiec co ze zasypało?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.