Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Utrudnienia w ruchu w kierunku Dębowca

32

Rozpoczęła się przebudowa „diablego mostka” (obiektu mostowego na granicy Niegłowic i Dębowca w ciągu drogi Jasło – Folusz) i remont drogi w Niegłowicach. W związku z tym zostały wprowadzone objazdy. Utrudnienia na drodze powiatowej nr 1854R Jasło – Dębowiec – Folusz potrwają do końca września br.

W związku z odbudową obiektu mostowego („diabli mostek”) wykonawca – firma SKANSKA - zamknął przejazd przez most w miejscowości Dębowiec. Mieszkańcy Dębowca i okolic oraz kierowcy powinni przygotować się na objazdy.

Kierowcy samochodów do 3,5 t będą mogli skorzystać z przygotowanego objazdu drogami gminnymi. Z kolei kierowcy pojazdów do 20 t powinni kierować się na drogę Dębowiec - Majscowa, natomiast pojazdy powyżej 20 t – na drogę Zarzecze – Dębowiec.

Utrudnienia w ruchu będą również na drodze w Niegłowicach. Na odcinku drogi od Dębowca do przejazdu kolejowego przy ulicy Rafineryjnej w Jaśle kładziona będzie nakładka na istniejącą drogę.

Ruch pojazdów do 3,5 t będzie odbywał się wahadłowo jednym pasem ruchu, a w trakcie kładzenia ostatniej warstwy droga zostanie całkowicie zamknięta, a ruch poprowadzony objazdami.

 Starostwo Powiatowe w Jaśle/ red

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kot
dnia 24.10.2013, 10:33 · Zgłoś
kiedy mostek bedzie otwarty
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 29.07.2013, 22:54 · Zgłoś
Jeżdżą normalnie tak jak jeżdziły , tylko jest objazd .
Odpowiedz
0
@ amelia
dnia 29.07.2013, 19:42 · Zgłoś
czy ktoś wie jak teraz jeżdżą autobusy do Dębowca? którędy jest objazd?
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 28.07.2013, 20:56 · Zgłoś
to łazy będowieckie będą jeździły koło mojej żochy
Odpowiedz
5
@ l
dnia 26.07.2013, 22:47 · Zgłoś
Firma Skanska zaczęła remont drogi od Niegłowic do Dębowca pod koniec lipca i pewnie zanosi się na to że zakończy remont wcześniej niż ta firma która remontuje drogę od Dębowca do Cieklina która zaczęła w lutym,a odcinki drogi są równe w tym że firma Skanska ma do przebudowy jeszcze mostek.Zobaczycie jeszcze jak pojedziecie na Folusz komfort jazdy do Dębowca a do Cieklina to już widać po wykonywanych pracach.
Odpowiedz
-1
@ znający temat
dnia 26.07.2013, 22:18 · Zgłoś
Będzie nowy mostek, będzie wyprofilowana droga, będzie nowy asfalt. Będzie zaraz potem wypadek, będzie, będzie napewno.?
Odpowiedz
-1
@ qwerty
dnia 27.07.2013, 12:12 · Zgłoś
To dalej po klepaku jeździjmy. Nowy asfalt wszędzie być powinien tylko [...] nie umiejące jeździć wolniej niż 120 powinny się tego nauczyć.
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 26.07.2013, 22:03 · Zgłoś
Niezła reklama biedronki Hehehe
Odpowiedz
0
@ Rydz Śmigły
dnia 26.07.2013, 19:35 · Zgłoś
Dlaczego nie brali uniodopłaty ? Uważajcie bo staniecie się niezależni !
Odpowiedz
4
@ please
dnia 26.07.2013, 18:25 · Zgłoś
jaki by artykuł nie wyszedł tutaj na portalu to wiecznie coś ,albo za mało albo za dużo czegoś,albo nie potrzeba albo też pasowałoby,jak nie łodyniec to jakiś inny żrą się między sobą a zróbcie im jakiś pokój ludzi negatywnie nastawionych i będzie spokój...
Odpowiedz
-4
@ gluś
dnia 26.07.2013, 16:01 · Zgłoś
a by nie wystarczyło zaprosić egzorcystę z Dębowca celem poświęcenia mostka - przez co przestałby być diablim i zaoszczędziło by sie stresu na objazdach
Odpowiedz
0
@ gluś
dnia 26.07.2013, 16:00 · Zgłoś
jak to to będą przebudowywać ? rondo zrobią albo co
Odpowiedz
6
@ kaja;;;;;
dnia 26.07.2013, 13:29 · Zgłoś
to jest szansa na lepsza droge i dobry dojazd do miasta a nie w korku stac bo dziury na drogach
Odpowiedz
-2
@ xD
dnia 26.07.2013, 12:36 · Zgłoś
Skodzina to takie auto wśród prawdziwych samochodów jak wińsko za 5 zł wśród win.
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 27.07.2013, 12:10 · Zgłoś
Czyli tak samo jak passat bo skoda dziś to passat w innym wyglądzie (z ładniejszym wnętrzem)
Odpowiedz
3
@ heh
dnia 26.07.2013, 12:00 · Zgłoś
haha FIFI TDI zapewne bedziesz pędził starym złomskim niemieckim golfikiem w tdi !
Odpowiedz
1
@ czesio
dnia 26.07.2013, 12:24 · Zgłoś
taa...umsa umsa ,ciemny okular i zimny łokieć...fifi village king...ouuuyeee!
Odpowiedz
-1
@ heh
dnia 26.07.2013, 11:58 · Zgłoś
tak na marginesie gdzie maszyny, robotnicy, znaki drogowe ? Piszecie " Rozpoczęła się przebudowa „diablego mostka” (obiektu mostowego na granicy Niegłowic i Dębowca w ciągu drogi Jasło – Folusz) i remont drogi w Niegłowicach. W związku z tym zostały wprowadzone objazdy. Utrudnienia na drodze powiatowej nr 1854R Jasło – Dębowiec – Folusz potrwają do końca września br. Na zdjęciu zdjęciach żadny remont nie rozpoczął się ! Żenada
Odpowiedz
6
@ koto
dnia 26.07.2013, 13:05 · Zgłoś
Nie sugeruj się zdjęciami, tylko informacją zamieszczoną w opisie, a jak ci nie pasuje i jesteś niedowiarkiem to podjedź sobie pod nieistniejący już diabli mostek i zobacz na wlasne oczy że roboty ruszyły.
Odpowiedz
-17
@ King driver
dnia 26.07.2013, 11:57 · Zgłoś
To teraz zobaczycie co to znaczy zapie*** :D FIFI TDI
Odpowiedz
15
@ czesio
dnia 26.07.2013, 12:50 · Zgłoś
king...nie przejmuj sie słowami pana doktora...medycyna poszła dużo do przodu...jest szansa na leczenie...trzymamy kciuki za ciebie KING!
Odpowiedz
6
@ ITALART74
dnia 26.07.2013, 16:49 · Zgłoś
No to bedzie z ciebie gosc,nikt ci nie dorówna ''GŁUPOTĄ'' A czym ta bedziesz [...]ł,zapewne autem tatusia?
Odpowiedz
0
@ jasiu
dnia 26.07.2013, 17:39 · Zgłoś
Czesiu, ośmielam się jednoznacznie stwierdzić,że trzymanie kciuków nikomu jeszcze nie pomogło,modlitwy również.Liczą się tylko czyny
Odpowiedz
-2
@ czesio
dnia 26.07.2013, 22:39 · Zgłoś
to co jasiu proponujesz zrobić z Kingiem?kaftan i za burse...czy jak?he?
Odpowiedz
-2
@ jasiu
dnia 26.07.2013, 23:04 · Zgłoś
Czesiu,King jest niegroźny
Odpowiedz
15
@ DRIVER
dnia 26.07.2013, 10:58 · Zgłoś
cieszy mnie nowy asfalt :)
Odpowiedz
4
@ macieJ
dnia 26.07.2013, 18:19 · Zgłoś
szkoda, że tylko 100 metrów
Odpowiedz
2
@ PiO
dnia 27.07.2013, 20:54 · Zgłoś
Wcale nie 100m tylko 5,5km. Droga będzie wyremontowana od torów przy 3-Maja do Dębowca (do starego posterunku policji)
Odpowiedz
2
@ NIK
dnia 28.07.2013, 06:01 · Zgłoś
Nie mniej cieszy ilość przejeżdżających Tirów przez Niegłowice.Oby tak zostało
po zakończeniu remontu drogi.
Odpowiedz
1
@ meeen
dnia 28.07.2013, 06:39 · Zgłoś
5.5 Jaslo - Debowiec skanska - debowiec folusz prdm jaslo
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 28.07.2013, 22:10 · Zgłoś
tak tak... na pewno, tak jakbyś nie wiedział że w Załężu jest fabryka... Z resztą powycinaj TIRy i będziesz śmigał samodzielnie po wyroby po każdym zakątku europy
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 29.07.2013, 23:44 · Zgłoś
tiry na tory a ich kierowców do kąpieli
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.