Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uwaga na burze i opady gradu!

24

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 15:00 w dniu 06.07.2012 r. do godz. 06:00 dnia 07.07.2012 r. przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 20 do 30 mm, lokalnie do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 70 km/h.

Burze mogą spowodować szkody w drzewostanie; utrudnienia w komunikacji; uszkodzenia budynków; straty w uprawach rolnych, zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych; zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów, zagrożenie pożarowe oraz lokalne podtopienia.

W związku z ostrzeżeniem :

UPRASZA SIĘ O :

1. Dokonanie zabezpieczenia mieszkań i domów oraz innego mienia przed silnymi burzami (pozamykanie okien, drzwi, uprzątnąć meble ogrodowe).
2. Usunięcie samochodów z okolic drzew.
3. Dostosowanie prędkości jazdy pojazdów samochodowych do warunków atmosferycznych lub zjechać na parking.
4. Zabezpieczenie przedmiotów mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa (przedmioty na balkonach, parapetach okien itp.) pod wpływem silnych podmuchów wiatru.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Kraków

Reklama

Komentarze: 24

Dodaj komentarz Widok:
0
@ trzezwy
dnia 09.07.2012, 10:21 · Zgłoś
komentujemy to co było wcześniej napisane, a nie poprawione
Odpowiedz
1
@ POLICEMAN
dnia 08.07.2012, 21:12 · Zgłoś
nie było zadnych burz hhhhhhaq
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 08.07.2012, 18:53 · Zgłoś
Do tego jeszcze gradobicie i koklusz.
Odpowiedz
0
@ E.W.
dnia 08.07.2012, 15:58 · Zgłoś
od godz. 15:00 w dniu 06.07.2012 r. do godz. 06:00 dnia 07.07.2012 r. przewiduje się wystąpienie - zanim coś skomentujecie dokładnie przeczytajcie bo ostrzeżenie było wydane z właściwą datą
Odpowiedz
0
@ trzeżwy
dnia 07.07.2012, 12:18 · Zgłoś
kiedy te burze
Odpowiedz
0
@ jjjjjj
dnia 07.07.2012, 05:20 · Zgłoś
wezcie sobie przeczytajcie to ostrzezenie to nie jest na.5.07 tylko na 6.07 i nie obrazajcie tu nikogo
Odpowiedz
2
@ trzeżwy
dnia 06.07.2012, 18:01 · Zgłoś
widzicie to samo co ja znowu inna data , jeszcze nic nie piłem
Odpowiedz
-2
@ Emily
dnia 06.07.2012, 18:00 · Zgłoś
Zapewne chodziło im o dzisiejszy dzień.
Odpowiedz
0
@ tarzan-zan
dnia 06.07.2012, 17:58 · Zgłoś
dobra, bede uważał. Wezme parasol
Odpowiedz
-1
@ jojo
dnia 06.07.2012, 17:00 · Zgłoś
to ostrzeżenie dla gości podróżujących w czasie:)
Odpowiedz
1
@ ale jaja
dnia 06.07.2012, 16:54 · Zgłoś
Żal ten portal już schodzi na psy///
Odpowiedz
2
@ kolo
dnia 06.07.2012, 16:54 · Zgłoś
ha [...]zwa dzis znowu czwartek
Odpowiedz
1
@ ad
dnia 06.07.2012, 16:40 · Zgłoś
dziękujemy portalowi za ostrzeżenie że wczoraj będą burze buahahaha
Odpowiedz
4
@ trzeżwy
dnia 06.07.2012, 16:39 · Zgłoś
normalnie jak to przeczytałem to pomyślałem że cos wypiłem,dzięki za ostrzeżenie
Odpowiedz
4
@ GF
dnia 06.07.2012, 16:35 · Zgłoś
brawo dla urzędu miasta, dziś wydaje ostrzeżenie na wczoraj.

ps to nie wina portalu jaslo4u tylko urzędu miasta bo to on wydaje komunikaty !
Odpowiedz
1
@ User
dnia 06.07.2012, 16:40 · Zgłoś
Ogłoszenie przez urząd miasta mogło być wydane wczoraj ale Jaslo4u ma taki refleks że dodali je dopiero dzisiaj.
Odpowiedz
3
@ burzek
dnia 06.07.2012, 16:26 · Zgłoś
[...] chooje , wtopa na maxxa która potwierdza inteligencję całego grona 4u
Odpowiedz
0
@ User
dnia 06.07.2012, 16:27 · Zgłoś
egzakli...
Odpowiedz
2
@ HAHA
dnia 06.07.2012, 16:22 · Zgłoś
Kierownik ma dzis warunki atmosferyczne HAHA
Odpowiedz
1
@ czytelnik
dnia 06.07.2012, 16:17 · Zgłoś
Przejaw Inteligencji i zaangażowania w pracę Redaktorów jaslo4u ;D poprostu żal...
Odpowiedz
1
@ pan kleks
dnia 06.07.2012, 16:22 · Zgłoś
pewno któryś się dziś obudził może dał za ostro w gaz i napisał to z małym poślizgiem to cały UM wszyscy są na swoim miejscu zwarci i gotowi brawo brawo UM jest the best
Odpowiedz
2
@ yogi
dnia 06.07.2012, 16:14 · Zgłoś
Yyy 05.07.2012r??? Wczoraj nie było żadnej burzy więc jaki jest sens ostrzegania o tym??? I to jeszcze dzień po???:D Czyżby jakaś mała wpadka pana redaktora???
Odpowiedz
4
@ User
dnia 06.07.2012, 16:10 · Zgłoś
Aha, czyli ostrzeżenie napisane 06.07.2012 przed burzami które mają wystąpić wczoraj (05.07.2012) ???
Odpowiedz
-1
@ :P
dnia 06.07.2012, 16:52 · Zgłoś
hehe no tak :P Świetne spostrzeżenie !!!Jak zwykle Jaslo4u dało wtope:P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.