Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uwaga "szabrownicy"!

28
Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle otrzymało liczne informacje od powodzian, że w pobliżu poszkodowanych powodzią posesji pojawili się „szabrownicy”. W związku z tym apelujemy o zachowanie ostrożności i zwrócenie większej uwagi na obce osoby pojawiające się w pobliżu domostw. Uprasza się również o zamykanie zalanych domów i budynków pod nieobecność właścicieli.

Agata Krygowska
UM Jasło


Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ m
dnia 10.06.2010, 20:11 · Zgłoś
a policja zamiast patrolować stoi na ulicy Jagiełły i wlepia mandaty czy ktoś wreszcie opanuje sytuację w Jaśle
Odpowiedz
0
@ ej_mo7
dnia 10.06.2010, 11:40 · Zgłoś
Życze każdemu szabrownikowi żeby następnym razem to jemu dom zalało!!!!!!
Odpowiedz
0
@ mosquito
dnia 10.06.2010, 09:35 · Zgłoś
jedni szabrowali domy a drudzy wszystko co nadawało się na złom ,ale na cudzej krzywdzie nikt się nie dorobi i dziś on kradnie a jutro okradną jego
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 10.06.2010, 08:38 · Zgłoś
Ludzie...jak zobaczycie takie podejrzane osoby dzwońcie na Policje---
Odpowiedz
0
@ mary
dnia 10.06.2010, 05:42 · Zgłoś
Gdzie PO rzadzi tam potrafiono obronic przed powodzia (Warszawa) gdzie PiS zalane -wniosek -prosze na przyszlosc lepiej wybierac sobie wladze...
Odpowiedz
0
@ do zak
dnia 10.06.2010, 02:16 · Zgłoś
jak wiecie to napiszcie teraz, a nie wkrótce - [...].
Odpowiedz
0
@ Kaatje
dnia 10.06.2010, 01:18 · Zgłoś
Do xxxx..Przenieś się do bloku [...] nie będziesz musiał remontować! Będziesz siedział w bloku, a kaszka manna będzie ci spływała sama.
Odpowiedz
0
@ david
dnia 09.06.2010, 22:59 · Zgłoś
do "Elo" tak prawo dzungli krasc, to prawo dzungli strzelac jak do psow :)
Odpowiedz
0
@ david
dnia 09.06.2010, 22:58 · Zgłoś
Strzelac po nogach zeby dlugo cierpieli i rece poobcinac [...]nom!!!
Odpowiedz
0
@ zalany
dnia 09.06.2010, 22:55 · Zgłoś
jak u siebie zobacze to ołowiem poczęstuje...
Odpowiedz
0
@ kazek
dnia 09.06.2010, 20:52 · Zgłoś
poszkodowani,polecam siekierę jak takie [...] maja się dorobic na czyjej biedzie...
Odpowiedz
0
@ babka
dnia 09.06.2010, 20:52 · Zgłoś
TO ZNOWU CI KOMUNIŚĆI OKRADAJ BIEDNYCH LUDZI ???,TAK TO POSTĘPUJĄ LUDZIE BEZ BOGA.
Odpowiedz
0
@ taki tam
dnia 09.06.2010, 20:03 · Zgłoś
politycy i handlarze już zaczynają zarabiać. To jest to samo co szabrownicy czy nie?
Odpowiedz
0
@ zak
dnia 09.06.2010, 19:40 · Zgłoś
Najwięksi szabrownicy pojawili się w niedzielę na wałach.Wiemy o kogo chodzi i odpłacimy wkrótce!
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 09.06.2010, 19:35 · Zgłoś
Ja tam proponuję dać prace takim złodziejaszkom,a w jaśle znalezienie pracy graniczy z cudem.więc wcale się im nie dziwię
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 09.06.2010, 18:41 · Zgłoś
wolność zlodzieja :) prawo dzungli krajsc i ***!!!
Odpowiedz
0
@ max21
dnia 09.06.2010, 17:57 · Zgłoś
Strzelać do hien!! [...] jedne!!!
Odpowiedz
0
@ msi
dnia 09.06.2010, 17:24 · Zgłoś
Już w piątek się tego czaiło pełno.
Odpowiedz
0
@ kk
dnia 09.06.2010, 16:35 · Zgłoś
a widziałem kręcącyhh się [...], lepiej uważać
Odpowiedz
0
@ aguska_22
dnia 09.06.2010, 16:08 · Zgłoś
do ja ,,,popieram cie jeszcze glupol bedzie sie bogacil na kogos nieszczesciu:( lapy przy [...] odciac
Odpowiedz
0
@ Powodzianka
dnia 09.06.2010, 16:05 · Zgłoś
Nie dość że takie nieszczęście i tyle strat,to jeszcze rodak rodaka okrada. Kary powinny być zwiększone,może w końcu by coś pomogło .I do tego jeszcze zagonić takich łotrów do pracy w sprzątaniu po powodzi.Boże co się dzieje w tej Polsce.
Odpowiedz
0
@ sosna
dnia 09.06.2010, 15:21 · Zgłoś
Szabry nie śpią. :D
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 09.06.2010, 13:55 · Zgłoś
Lenie z bloków do roboty, zbudjcie dom a potem remontujcie , a jak jest nieszczęscie spotka naprawiajcie i tak w koło.
Odpowiedz
0
@ nnnnnn
dnia 09.06.2010, 13:49 · Zgłoś
Uwgaga!!!... Z pomocy korzystają ci ktorym zalało rekrację , a ci ludzie którym zabrało dorobek życia, nie ma pomocy.Zawzsze będą [...].
Odpowiedz
0
@ Lacki
dnia 09.06.2010, 13:45 · Zgłoś
Co za [...] jak można okradać ludzi którzy tyle stracili podczas powodzi!!!
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 09.06.2010, 13:33 · Zgłoś
Takim to łapy przy samej [...]e uciąc!
Odpowiedz
0
@ domi
dnia 09.06.2010, 13:31 · Zgłoś
no tak to rzeczywiscie trzeba uwazac na zlodziji
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 09.06.2010, 13:30 · Zgłoś
ja już strzelbe kupiłem to lepiej sie nie nabliżać [...]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.