Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uzdolnieni uczniowie z Jasła nagrodzeni

20

22 uczniów zostało dzisiaj nagrodzonych przez burmistrza Jasła specjalnymi stypendiami za wybitne osiągnięcia edukacyjne, sportowe i artystyczne. 

Stypendia zostały przyznane w ramach lokalnego programu wspierania uzdolnionych dzieci i młodzieży. Program został uchwalony przez radę miasta Jasła w 2011 roku. - Przewiduje różne typy wyróżnień dla dzieci, które osiągają świetne wyniki w nauce. W czerwcu rozdaliśmy rzeczowe nagrody burmistrza miasta Jasła. Dzisiaj rozdajemy stypendia za wysokie osiągnięcia w nauce, oraz stypendia za wybitne osiągnięcia indywidualne - powiedziała nam Aleksandra Dacyl, kierownik Wydziału Oświaty UM Jasło. 

Program dotyczy szkół podstawowych i gimnazjalnych, które są prowadzone przez miasto. Stypendia otrzymało 22 uczniów, z czego 19 za za osiągnięcia w nauce, natomiast 3 osoby za wybitne sukcesy edukacyjne, artystyczne, sportowe.

(gm) 

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 10.09.2012, 21:35 · Zgłoś
a może te niby zdolne dzieci to tak od nazwiska tylko są zdolne albo od firmy tatusia?
Odpowiedz
1
@ ostatni11
dnia 03.09.2012, 17:52 · Zgłoś
przepraszam ale mam pytanie.ksieza zachecaja nas do robienia dzeci, a wiadomo ze parafie w wiekszosci do biednych nie naleza.czy ma ktos informacje ze jakis ksiadz ufundowal stypendium zdolnemu dzecku?bede bardzo wdzeczny za informacje.
Odpowiedz
0
@ ana
dnia 31.08.2012, 17:02 · Zgłoś
bardzo słusznie, nie wiecie ile dostali?
Odpowiedz
0
@ Kalina
dnia 30.08.2012, 23:42 · Zgłoś
Gratulacje Laura!
Odpowiedz
1
@ Rysiek
dnia 30.08.2012, 01:58 · Zgłoś
Zawsze jesli sie dzieli publiczne pieniadze nalezy podac do publicznej wiadomosci kto ile otrzymal i dlaczego. Spowoduje to ze komisje beda pracowac bardziej obietktywnie majac pelna swiadomosc ze ich praca bedzie publicznie dykutowana. Uniknie sie tez posadzen o prywate!!!
Odpowiedz
7
@ @
dnia 28.08.2012, 21:18 · Zgłoś
czy możemy poznać nazwiska tych dzieci? przecież to idzie z naszych podatków i chyba nie jest to żadna tajemnica
Odpowiedz
-5
@ SzczepanKulczak
dnia 28.08.2012, 22:26 · Zgłoś
Nazwiska?Po co?Nawet na dzieciach chcecie wyładowywać swoje frustracje?
Odpowiedz
4
@ @
dnia 29.08.2012, 17:18 · Zgłoś
mylisz się bardzo i jesteś bardzo złośliwy - może chcemy poznać dzieci, z których rodzice są dumni?
Odpowiedz
1
@ SzczepanKulczak
dnia 29.08.2012, 22:50 · Zgłoś
Tak.Zapewne:)
Odpowiedz
11
@ Ciekawy
dnia 28.08.2012, 20:22 · Zgłoś
Ciekawy jestem, czy którakolwiek gmina z pow. jasielskiego uchwaliła podobne stypendia dla uzdolnionych uczniów z jej terenu.
Jeżeli nie to dlaczego ?
Jakie jest źródło finansowania stypendiów uchwalonych i przyznanych przez RM?
Odpowiedz
8
@ Anka
dnia 28.08.2012, 19:04 · Zgłoś
Na wsi uzdolnionych dzieci też nie brakuje. Problem w tym, że gminy są zbyt biedne, żeby przyznawać stypendia za osiągnięcia.
Odpowiedz
11
@ Ja
dnia 28.08.2012, 20:17 · Zgłoś
Biedne? no taak...to dlatego pewien wójt zarabia 14 tys zł..
Odpowiedz
4
@ lukrecja
dnia 28.08.2012, 18:20 · Zgłoś
ważne że te dzieci ..zostana kiedys w Jasle ze wzgledu na rozwoj zakladow pracy itd :):):);0
Odpowiedz
-17
@ ŁajzaMinelli
dnia 28.08.2012, 18:28 · Zgłoś
Gdybyś nie zauważyła komuna w Polsce skończyła sie około 23 lat temu.Przez ten czas powinnaś sie oswoić z nową rzeczywistością i nie szukać tanich usprawiedliwień dla swojej nieudolności.Każdy średnio rozgarniety człowiek potrafi wykazać minimu elastyczności i iść tam gdzie praca jest albo zorganizować Ją sobie na miejscu samemu.Moge Ci tu na forum nieodpłtnie podać 30 pomysłów na zarobkowanie w zgodzie z prawem bez koneksji i szlacheckiego pochodzenia w Jaśle.Ot...taka specyfika małych miast podkarpackich plus [...] u żłoba.Oznacza to,że ruch należy do Ciebie...Kapujesz czy dalej bedziesz sie użalać nad losem?
Odpowiedz
9
@ [...]
dnia 28.08.2012, 18:58 · Zgłoś
czy w rodzinie wszyscy zdrowi?
Odpowiedz
-10
@ ŁajzaMinelli
dnia 28.08.2012, 19:03 · Zgłoś
Nie wiem.Nie obchodzi mnie twoja rodzina...
Odpowiedz
8
@ .
dnia 28.08.2012, 23:00 · Zgłoś
ja się pytam czy ty ŁajzaMinelli jesteś zdrowa? Po komentarzu sądzę, że chyba nie!
Odpowiedz
2
@ ssss
dnia 29.08.2012, 18:01 · Zgłoś
zdrowi zdrowi, dziękować... :D
Odpowiedz
1
@ Kalina
dnia 30.08.2012, 23:46 · Zgłoś
Proszę podaj te 30 sposobów , to będzie mniej biednych i bezrobotnych. Sama chętnie dorobię do pensji
Odpowiedz
1
@ SzczepanKulczak
dnia 31.08.2012, 01:57 · Zgłoś
Chcesz dorobić proponuję GPW,wyłudzenie funduszy z dofinansowania ze środków UE na własną firme(musisz mieć źródło lewych faktur i kreatywną księgową),numizmatyke,filatelistyke,zbieranie miedzi i innych surowców,blog internetowy,ciąg fibonacciego w zakładach bukmacherskich,tak popularną fotografie ślubna i okazjonalną,handel autami,mini sklep internetowy,udzilanie korepetycji,kupowanie markowych ciuchów w tzw.szmateksach za 6 zł i sprzedawanie z 10-krotnym zyskiem np.na allegro,pisanie felietonów,tekstów i artykułów np.na temat twojej pasji tj.sportu,kultury,ekonomii,sztuki,bieżących wydarzeń,zbiór owoców sezonowych,pieczarkarnia lub inna mini uprawa:),skręcanie długopisów,jeśli coś umiesz to firma jednoosobowa,możesz roznosic ulotki,możesz kupować np.róże w Niemczech,gdzie są przeraźliwe tanie i rozwozić po kwiaciarniach na terenie województwa lub innych prywatnych odbiorcach i pare innych.Wystarczy minimum wiedzy i odrobina kreatywności.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.