Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Bączalu Dolnym peugeot wypadł z drogi

83

Dziś przed godziną 9.00 w Bączalu Dolnym doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu Peugeot 206. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca peugeotem – jadąc od strony Jabłonicy w kierunku Jasła – na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, wskutek czego wypadł on z drogi i zatrzymał się na terenie prywatnej posesji. Na miejsce zdarzenia przyjechały trzy jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Jasła i strażacy OSP Skołyszyn, policja oraz karetka pogotowia, która dwie poszkodowane osoby – kierującą samochodem i jego pasażerkę – zabrała do jasielskiego szpitala.

 

Kierująca peugeotem była trzeźwa. Apelujemy do kierowców poruszających się odcinkiem drogi, na którym miał miejsce dzisiejszy incydent o szczególną ostrożność i unikanie brawurowej jazdy, gdyż – co zauważyli okoliczni mieszkańcy – do niebezpiecznie wyglądających zdarzeń dochodzi tam od dłuższego czasu regularnie.

jh

Reklama

Komentarze: 83

Dodaj komentarz Widok:
0
@ lula
dnia 18.01.2014, 13:21 · Zgłoś
biedna pasazerka
Odpowiedz
0
@ To nie auto
dnia 06.01.2014, 20:31 · Zgłoś
raczej zabawka z odpustu
Odpowiedz
4
@ Ona22
dnia 05.01.2014, 21:40 · Zgłoś
miśka - dobrze mówisz ;D
Odpowiedz
4
@ miśka
dnia 04.01.2014, 22:08 · Zgłoś
do tarzana: idź pos[...]ć po drzewach i postrasz małpy a potem do spania do małpiego gaju...
Odpowiedz
0
@ peugot
dnia 04.01.2014, 21:21 · Zgłoś
może za szybko jechała
Odpowiedz
0
@ peugot
dnia 04.01.2014, 21:20 · Zgłoś
to straszne
Odpowiedz
0
@ xhm
dnia 04.01.2014, 19:56 · Zgłoś
a kim sa ci trzej królowie
Odpowiedz
4
@ .,.,.,.,.,.
dnia 03.01.2014, 21:24 · Zgłoś
ludzie,ale wy jesteście nienormalni,co wy tutaj za bzdury wypisujecie... każdemu mogło się to zdażyć. kobiety nieraz jezdżą lepiej niż mężczyzni... to,że akirat trafiło na tą kobietę to nie znaczy,ze jeźdżić nie umie,cZy coś w tym rodzaju!!! zastanówcie się poważnie,a poźniej piszcie głupoty!!! żegnam Was!!!
Odpowiedz
4
@ wrr
dnia 03.01.2014, 19:46 · Zgłoś
A gdzie był piasek z solą?
Gdyby było posypane to nic by się nie stało.
Jak nie trzeba to sypią, że aż brązowo, a jak trza posypać to ni ma komu...
Odpowiedz
-5
@ Adik
dnia 03.01.2014, 12:31 · Zgłoś
I po [...] bym to tak sporo jechoł?! :D
Odpowiedz
-6
@ hm
dnia 03.01.2014, 12:24 · Zgłoś
Zagęścić słupy energetyczne. Kierująca powinna, po wyzdrowieniu ucałować ten słup, na którym się zatrzymała. Najlepiej jednak gdyby go kupiła i postawiła w swoim ogródku i tam się codziennie modliła.
Odpowiedz
1
@ uuuuuuuuuu
dnia 02.01.2014, 21:43 · Zgłoś
ludzie z zazdrości nie wiedza co pisać a jak nie wiecie to palnijcie sie w leby [...];;;
Odpowiedz
3
@ Ona22
dnia 02.01.2014, 22:52 · Zgłoś
Czytam te komentarze i naprawde brak słów...
Jak można tak żerować na cudzej tragedii ;/
Odpowiedz
2
@ tre
dnia 03.01.2014, 17:17 · Zgłoś
Zgadzam się z Ona22.Jak można takie komentarze wypisywać jak ktoś ma taką tragedię.Czy wy ludzie nie macie swoich problemów?Jak nie macie to módlcie się żeby was nie spotkały takie tragedię,jeśli oczywiście wierzycie w Boga,bo po komentarzach to wiedze,że jednak nie;śmiać się i nabijać z ludzkiej tragedii ludzie zastanówcie się nad tym co robicie.
Odpowiedz
0
@ znający temat
dnia 02.01.2014, 20:06 · Zgłoś
" na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, wskutek czego wypadł on z drogi i zatrzymał się na terenie prywatnej posesji ".
Nadmierna prędkość jest głównym problemem bezpieczeństwa ruchu drogowego, a zarazem powinna być najważniejszym obszarem działań „LOTNEJ” zmierzającym do poprawy bezpieczeństwa na drogach jasielszczyzny. Kilka podstawowych stwierdzeń:
- nadmierna prędkość zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku,
- nadmierna prędkość powoduje, że skutki wypadku są bardzo poważne,
- nadmierna prędkość nie jest kwestią przypadku, lecz świadomym zachowaniem kierowcy, w tym przypadku wiejskiej [...] …
- obniżenie prędkości jazdy zawsze prowadzi do poprawy bezpieczeństwa ruchu
Skala wypadków w 2013r. w powiecie jasielskim, zwłaszcza ze skutkiem śmiertelnym oraz kolizji powinna obudzić respekt. Najczęstszą przyczyną powodującą zagrożenie bezpieczeństwa na drogach jest łamanie przepisów prawa o ruchu drogowym, w szczególności dotyczących przestrzegania dozwolonych prędkości jazdy. Zmniejszenie tego zagrożenia musi być z priorytetem LOTNEJ, która do tego jest, a nie [...] w beretkach i gumofilcach, jak ci ze zdjęcia szóstego. Drżyjcie kierowcy poruszających się odcinkiem drogi, na którym miał miejsce incydent i unikajcie brawurowej jazdy, gdyż – co zauważyli okoliczni mieszkańcy – do niebezpiecznie wyglądających zdarzeń dochodzi tam od dłuższego czasu regularnie. Tera jus tego w Bączalu niebedzie, bo juści LOTNO ssie zjawi.
Odpowiedz
6
@ kobieta
dnia 02.01.2014, 19:55 · Zgłoś
a co panowie powiecie o panu który [...] wczoraj sześć osób samochodem???/
Odpowiedz
6
@ Ona22
dnia 02.01.2014, 19:29 · Zgłoś
Ciekawe jakbyś się czuł jakby ktoś z Twojej rodziny miał taki wypadek i teraz leżał w szpitalu , a ktoś takie brednie wypisywał na ich temat ;/
Zero empatii... ;/
Odpowiedz
11
@ Ona22
dnia 02.01.2014, 19:24 · Zgłoś
Ej Boże Boże...
ludzie, piszecie takie bezsensowne komentarze! Nie znając ludzi którzy mieli ten wypadek... Nie znam drugiej kobiety, która jeździ tak ostrożnie jak ta Pani a druga sprawa , że rano było ślisko na drodze i widocznie wpadła w poślizg i straciła panowanie nad kierownicą... A po za tym to był wypadek i niestety takich rzeczy sie nie przewidzi...
Wiec prosze nie piszcie głupot jak nie znacie kobiety!
Odpowiedz
-13
@ Tarzan-zan
dnia 02.01.2014, 19:27 · Zgłoś
Pewnie się malowały jadąc do miasta :) i nie zauważyły zakrętu :)
Odpowiedz
9
@ znajoma
dnia 02.01.2014, 20:55 · Zgłoś
Znam tą panią osobiście, jest to bardzo ostrożna i mądra kobieta, a wypadki się zdarzają nawet najlepszym :)
Odpowiedz
4
@ uuuuuuuuuu
dnia 02.01.2014, 21:29 · Zgłoś
ty sie wymaluj po [...]...
Odpowiedz
1
@ anonim
dnia 04.01.2014, 12:39 · Zgłoś
wez ty tarzan sam sie pomaluj pedz spiewac koledy bo [...] jak potluczony a tak to praynajmniej cos ci wpadnie za listek figowy
Odpowiedz
3
@ xyz
dnia 02.01.2014, 17:49 · Zgłoś
Ci "trzej królowie" pomogli poszkodowanym wyjść z samochodu i byli na miejscu wcześniej niż służby ratownicze.
Odpowiedz
7
@ gwiazda
dnia 02.01.2014, 19:19 · Zgłoś
no ci wszyscy madrzy ze kobieta nie powinna prowadzic to prosze bardzo jaki madry i wspanialy kierowca zabil 6 osob nie kobieta i gdzie wyobrznia i madrosci tych wspanialych samcow [...] w glowe jezeli cos piszesz to madre
Odpowiedz
-5
@ 66 i już
dnia 02.01.2014, 17:22 · Zgłoś
Może [...] zadzałało i poczuła się jak Kubica
Odpowiedz
2
@ uuuuuuuuuu
dnia 02.01.2014, 21:32 · Zgłoś
ty to jestes beznadziejny gosc
Odpowiedz
10
@ Jim
dnia 02.01.2014, 17:06 · Zgłoś
Czemu moderator nie usunie niektórych postów?
Odpowiedz
-3
@ Ewa
dnia 02.01.2014, 14:34 · Zgłoś
Ale tam bieda na podkarpaciu !!!widać po tych willach jak z bajki !!!
Odpowiedz
10
@ FAN
dnia 02.01.2014, 14:59 · Zgłoś
To zasługa Tuska,to może jest kapitał zagraniczny,nie koniecznie.W większości osób tak.
Odpowiedz
12
@ aa
dnia 02.01.2014, 16:45 · Zgłoś
zasługa Tuska może być to że ludzie muszą za granice jechać by się czego kolwiek dorobić
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 02.01.2014, 17:03 · Zgłoś
co znaczy "kolwiek"? ;)
Odpowiedz
-1
@ aa
dnia 02.01.2014, 18:19 · Zgłoś
jak się domyślam prawie wszyscy wiedzą o co mi chodziło więc może nie czepiajmy się słówek
Odpowiedz
-1
@ xxx
dnia 02.01.2014, 18:39 · Zgłoś
Mieszkam poza Polską kilka lat ale języka polskiego nie zapomniałam i nie zamierzam zapomnieć, więc się czepiam ;)
Odpowiedz
1
@ aa
dnia 02.01.2014, 22:35 · Zgłoś
słowo cokolwiek znasz? ja skupiam się na przekazywaniu treści a nie sprawdzania każdego jednego słówka w słowniku, od tego mamy mózg by myśleć a nie czepiać się niepotrzebnie
Odpowiedz
-4
@ popraw
dnia 02.01.2014, 14:00 · Zgłoś
ile razy można mówić że nie jednostki tylko zastępy!
Odpowiedz
-7
@ tom
dnia 02.01.2014, 13:13 · Zgłoś
"Dziś przed godziną 9.00" - takie rozpoczęcie tekstu powoduje, że jutro będzie on wprowadzał w błąd czytelników
Odpowiedz
2
@ ......
dnia 02.01.2014, 13:15 · Zgłoś
piratem drogowym
Odpowiedz
8
@ zdzisek
dnia 02.01.2014, 13:33 · Zgłoś
jest napisana data pod tytułem artykułu.
Odpowiedz
1
@ gg
dnia 02.01.2014, 15:57 · Zgłoś
piratem drogowym to może ty jesteś,i jak nie wiesz jak było to nie komentuj.[...]...[...]
Odpowiedz
-5
@ aa
dnia 02.01.2014, 16:44 · Zgłoś
dla tych co nie potrafią korzystać z internetu to może wprowadzi w błąd bo sobie daty nie znajdzie
Odpowiedz
-11
@ elos
dnia 02.01.2014, 13:10 · Zgłoś
a kim była kierująca? wie ktos?
Odpowiedz
4
@ eeeee
dnia 02.01.2014, 21:18 · Zgłoś
wiem ale ci nie powiem ty [...]!!!
Odpowiedz
-5
@ m
dnia 02.01.2014, 12:57 · Zgłoś
ale sensacja lol [...]o se wypije z tego nerwa
Odpowiedz
-6
@ 10
dnia 02.01.2014, 13:46 · Zgłoś
wypij se wypij,,za zdrowie pań ,,za zdrowie,,wypijmy aż do dna,, panowie,,
Odpowiedz
-39
@ Ja xD
dnia 02.01.2014, 12:53 · Zgłoś
Kobieta za kierownica

Opis osobowości
Matka, żona, kochanka.
Główne wady i zagrożenia

- niemal cala uwage pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
- trzyma sie kurczowo środka jezdni,
- używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up'u,
- włącza lewy kierunkowskaz i skreca w prawo,
- zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręka lub światłami ("Co tak śmiesznie miga?"),
- obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
- nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala sie żółte światło),
- prędkośc uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
- zero wyobraźni i przewidywania,
- wjeżdża na skrzyżowanie mimo, że nie może z niego zjechac i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmiana świateł tworząc korek,
- blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrow skreca w lewo,
- po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w koncu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i... rusza. Bum,
- stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkowac na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających sie na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.
Ulubione samochody
Nie rozrożnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) wieksze.

Uwaga: Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają sie też niektorzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi sie dla nich tworzyc oddzielnej kategorii "[...] Wolowa".
Odpowiedz
19
@ pysiek
dnia 02.01.2014, 13:38 · Zgłoś
Facet za kierownicą : typowy samiec -szybko i byle jak :)
Odpowiedz
5
@ aaxx
dnia 02.01.2014, 16:21 · Zgłoś
ty mądry i przewidywalny ... jak stwierdzono nie dawno to mężczyzni robią więcej szkody niż kobiety na drodze a może miałeś na niej lornetkę co tak wypisujesz .. może i ty kiedy tak samo skończysz !
Odpowiedz
2
@ aa
dnia 02.01.2014, 16:43 · Zgłoś
z połową rzeczy się nie zgodzę ale z brakiem wyobraźni jak najbardziej, czasem jest kompletny brak
Odpowiedz
3
@ loopik
dnia 03.01.2014, 13:30 · Zgłoś
Samce tak mają ze wszystkim - szybko i byle jak :)))
Odpowiedz
2
@ anonim
dnia 04.01.2014, 12:36 · Zgłoś
nastepny madry wez sie czlowieku przejedz 1500 kilometrow za jednym zamachem to pogadamy gdzie masz te szybkie pasy kolo jasla mlotku,i nie obrazaj kobiet bo to z twoja wyobraznia jest cos nie tak wypij [...] i pedz przed siebie
Odpowiedz
-34
@ On
dnia 02.01.2014, 12:51 · Zgłoś
Nie chcę tutaj nikogo urazić, ale powiedzenie "kobieta za kierownicą" daje tutaj do myślenia poprzez ostatnie wydarzenia. Najpierw Pani w Osobnicy teraz w Bączalu, coś jest nie tak.
Odpowiedz
-15
@ pysiek
dnia 02.01.2014, 13:34 · Zgłoś
Urazileś...
Odpowiedz
-47
@ Tarzan-zan
dnia 02.01.2014, 16:30 · Zgłoś
[...] dostanie po [...] od męża za takie uszkodzenie wozu... oj dostanie...
Babie trzeba przylać od czasu do czasu, bo inaczej jej w głowie "fermentuje"
Odpowiedz
25
@ gg
dnia 02.01.2014, 18:47 · Zgłoś
Nie każdy facet to [...].Są mężczyźni,którzy szanują swoje kobiety.Jak ty się w ogóle o kobietach wyrażasz,co z ciebie za facet.i komentarze zostaw dla siebie bo i ciebie lub kogoś ci bliskiego może to spotkać jak w ogóle masz kogoś takiego bo nie wyglądasz mi na takiego żebyś miał bliskie osoby,uczuć to ty w ogóle nie masz. Myślisz że auto to aż tak ważna rzecz bo mi się wydaje ze życie i zdrowie jest najważniejsze.I MOŻE KIEDYŚ TO DOCENISZ
Odpowiedz
-21
@ Tarzan-zan
dnia 02.01.2014, 19:26 · Zgłoś
[...] można szanować jeśli na to zasługuje... Szacunek nie należy się jej tylko dlatego że jest babą... "Pół światu takiego kwiatu"... Każdą [...] trzeba by wysłać do arabów na przyuczenie na rok czy dwa - wiedziała by każda co ma robić i gdzie jej miejsce w szeregu...
Tu w polsce - przez spantoflaciałych psełdo "[...]" macie za dobrze...
Odpowiedz
-17
@ Wcale źle nie gada...
dnia 02.01.2014, 20:18 · Zgłoś
Dokladnie,[...] jest pełno.Przyklad mojego(dawnego) kumpla z wioski.Jak sie hajtnął bo w sumie musieli sie hajtac,to od momentu jak sie do niej przeprowadził to nawet nie wolno mu odebrac telefonu ode mnie.Żoneczka mu zakazuje chyba,w koncu ni ejest u siebie i sie musi słuchac.Kiedys byłem w potrzebie bo mi auto nawaliło i dzwonie do niego i dzwonioe...A ten nic ,wcale nie odbiera.A jak kawalerzył to razem jezdzilismy na imprezy ,panny itd.Teraz juz mnie nie zna.
Odpowiedz
15
@ sąsiad
dnia 02.01.2014, 20:59 · Zgłoś
To "[...]" to dobra kobieta, która wychowuje dzieci i zajmuje się domem, a mąż pracuje za granicą. Należy jej się szacunek a nie takie teksty.
Odpowiedz
-22
@ Tak tak...
dnia 02.01.2014, 21:06 · Zgłoś
A gdy męzunio jest za granicą to ją sąsiad ,gaziorz i elektryk na spółkę ruszają.
Odpowiedz
9
@ iiiii
dnia 02.01.2014, 21:10 · Zgłoś
to ciebie tarzanie [...]..y powinni wysłać do arabii i nauczyli by cie rozumu bo po twoich komentarzach stwierdzam ze ty go wogóle nie masz jedyne co masz to troty w tym swoim zrytym [...]
Odpowiedz
3
@ Czep sie lepiej
dnia 02.01.2014, 21:18 · Zgłoś
swojej [...] [...]
Odpowiedz
6
@ uuuuuuuuuu
dnia 02.01.2014, 21:37 · Zgłoś
odezwal sie DAMSKI BOKSER dobrze mąż tej pani taki nie jest
Odpowiedz
3
@ iiiii
dnia 02.01.2014, 21:38 · Zgłoś
oj ty [...] zastanów się co piszesz
Odpowiedz
5
@ uuuuuuuuuu
dnia 02.01.2014, 21:38 · Zgłoś
nie znasz jej wiec daruj sobie nie kazda jest jak twoja matka
Odpowiedz
4
@ aa
dnia 02.01.2014, 22:31 · Zgłoś
teraz dobrze mowisz
Odpowiedz
4
@ Ona22
dnia 02.01.2014, 22:49 · Zgłoś
@Tak tak... czy ty jesteś normalny? patrzysz chyba tylko wyłącznie na te aktualności żeby sobie z tego sensacje zrobić i obrażać ludzi... weź się koleś zastanów co piszesz!!!
Odpowiedz
6
@ Ona22
dnia 02.01.2014, 23:04 · Zgłoś
Tarzan-zan skąd ty się urwałeś? takie [...] teksty są teraz niespotykane! ;d
po twoich wypowiedziach można stwierdzić, że sześć lat podstawówki było dla ciebie zdecydowanie czymś nieosiągalnym!
A takie teksty świadczą tylko i wyłącznie o twoim zakompleksieniu, zdajesz sobie sprawę z tego że każda jedna kobieta jest pod każdym względem lepsza od ciebie, dlatego chowasz sie pod płytkimi tekstami , taki typowy macho! ;p stad pewnie tez twoj login - tarzan-zan ;D
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 11:43 · Zgłoś
Dobrze mówisz - ja jestem MACZO jakich mało i każdej babie pokazuję gdzie jej miejsce w szeregu... Tobie by się taki maczo przydał bo ci w głowie fermentuje, ale nie dla psa kiełbasa, dla mnie są 100x lepsze damy niż ty...
Odpowiedz
2
@ Ona22
dnia 04.01.2014, 00:05 · Zgłoś
hahahahahahahahahahahahahahaha rozwaliłeś mnie tym tekstem , jedno trzeba ci przyznać - poczucie humoru to ty masz ;p
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 04.01.2014, 12:33 · Zgłoś
znalazl sie czlowiek lasu madrala wez sie czlowieku ogarnij i nie pieprz glupot bez ladu i skladu
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 06.01.2014, 21:16 · Zgłoś
a ty masz mózg no sądząc po wypowiedziach to już chyba zgnił bo tylko [...] potrafi coś takiego napisać
Odpowiedz
-8
@ ddddd
dnia 02.01.2014, 12:44 · Zgłoś
pierwszy ...
Odpowiedz
83
@ jj
dnia 02.01.2014, 12:44 · Zgłoś
trzej królowie:)
Odpowiedz
51
@ sl
dnia 02.01.2014, 14:35 · Zgłoś
w butach szybkiego montazu
Odpowiedz
-33
@ Tarzan-zan
dnia 02.01.2014, 16:28 · Zgłoś
CHŁOPU wyprać [...], CHŁOPU, nie chłopy... No i [...] grzecznie podawać jak PAN DOMU odpoczywa przed TV !!!
Odpowiedz
9
@ aa
dnia 02.01.2014, 16:41 · Zgłoś
Człowieku wyluzuj trochę, przesadzasz
Odpowiedz
13
@ gg
dnia 02.01.2014, 16:57 · Zgłoś
ale [...] z ciebie [...].
Odpowiedz
8
@ Lenka
dnia 02.01.2014, 17:22 · Zgłoś
oj jojo jaki typowy mężczyzna...
Odpowiedz
4
@ Wcale źle nie gada...
dnia 02.01.2014, 17:59 · Zgłoś
Bo Legalny sponsoring nazywany małżeństwemjest bardzo modny i opłacalny do momentu kiedy małżonek zarabia i ma forsę w portfelu.
Odpowiedz
5
@ aa
dnia 02.01.2014, 22:30 · Zgłoś
nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
Odpowiedz
4
@ tre
dnia 03.01.2014, 17:18 · Zgłoś
Jak można takie komentarze wypisywać jak ktoś ma taką tragedię.Czy wy ludzie nie macie swoich problemów?Jak nie macie to módlcie się żeby was nie spotkały takie tragedię,jeśli oczywiście wierzycie w Boga,bo po komentarzach to wiedze,że jednak nie;śmiać się i nabijać z ludzkiej tragedii ludzie zastanówcie się nad tym co robicie.
Odpowiedz
-6
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 18:18 · Zgłoś
tragedia po byku... do fosy dwie [...] wpadły, naprawdę tragedia narodowa... Powinni żałobę ogłosić i przez trzy dni wszystko na czarno-biało :)
Odpowiedz
3
@ tre
dnia 03.01.2014, 20:23 · Zgłoś
tyś to jest naprawde [...] człowieku idż sie lecz proszę co za [...] z ciebie kim sa twoi rodzice bo chyba nie ludzmi skora takiego [...] wydali na swiat
Odpowiedz
-2
@ Ona22
dnia 05.01.2014, 21:36 · Zgłoś
wcale nic sie nie stało, tylko dziewczyna w szpitalu nieprzytomna lezy ;/
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.