Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Bączalu Dolnym spłonęła stodoła

18

Dzisiaj wieczorem tuż przed godziną 20.00 w miejscowości Bączal Dolny doszło do zapalenia się budynku gospodarczego. Na miejsce pożaru zadysponowane zostały dwie jednostki PSP Jasło oraz OSP ze Święcan, Harklowej, Skołyszyna i Bączalu.

 

Pomimo szybkiej akcji strażaków pożar szybko się rozprzestrzeniał, czemu sprzyjało składowane w budynku słoma i siano. Duże zadymienie sprawiało, że akcja gaszenia była utrudniona. Straty powstałe w wyniku pożaru szacowane są na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Przyczyny i okoliczności pożaru ustala Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

Red.

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ lol2
dnia 25.08.2010, 21:49 · Zgłoś
do lol2 ahahah śmieszne to było ;(
Odpowiedz
0
@ lol2
dnia 24.08.2010, 15:09 · Zgłoś
macie coś do Jabłonicy to macie [...] !!!!
Odpowiedz
0
@ Predator
dnia 24.08.2010, 14:38 · Zgłoś
Zapomnieliście o OSP Siepietnica którzy mogli być [...] bo oni jechali do tego pożaru
Odpowiedz
0
@ o jaa
dnia 24.08.2010, 14:32 · Zgłoś
hahah nie mieli butów? xD to gasili butami ?
Odpowiedz
0
@ wf
dnia 24.08.2010, 14:31 · Zgłoś
Doszedł na czas też Garguś ale nie miał rozumku żeby to wszystko ogarnąć
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 24.08.2010, 14:18 · Zgłoś
Butów i jeszcze hełmów na głowie nie mieli:) zal.pl...
Odpowiedz
0
@ bywalec
dnia 24.08.2010, 12:28 · Zgłoś
to co wypisujecie to żal i żenada,ale trafi gwóźdź na młotka
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 24.08.2010, 12:02 · Zgłoś
Zastanówcie sie co psizecie. Ciekawe jakby któremuś z was palił sie dobytek, czy bylo by wam miło takie komentarze czytać
Odpowiedz
0
@ garguś
dnia 24.08.2010, 11:45 · Zgłoś
Hej zapomnieliście o OSP Jabłonica, którzy dojechali na czas ale nie mieli butów :D
Odpowiedz
0
@ Niemen
dnia 24.08.2010, 11:42 · Zgłoś
Mówią płonie stodoła płonie aż strach
Trzeszczy wszystko dokoła ściany i dach gorąco, że hej
Pobiegnij tam ze mną szkoda czasu , bo
stodoła płonie a w niej ludzie jacyś są,

Sołtys chyba już zwołał prawie pół wsi, pomagaj i ty.
Płonie stodoła, alarm trwa, jesteśmy na dnie.
Dlaczego właśnie ja miałbym brać w dudy miech?
Chwytam wiadro więc w dłonie biegnę co tchu i widzę tam co :

Płoną oczy i skronie, bawi się tłum, par chyba ze sto,
To sołtys swoją córkę za mąż dzisiaj dał
Do żonki pali się pan młody - chłop na schwał.
Zbrakło miejsca w mieszkaniu, ojciec i teść ugościć chciał wieś

W swojej stodole zrobił bal, tańczyłem i [...]
Tak mogą płonąć stodoły każdego dnia...

Mówią płonie stodoła płonie aż strach
Trzeszczy wszystko dokoła ściany i dach gorąco, że hej

To sołtys swoją córkę za mąż dzisiaj dał
Do żonki pali się pan młody - chłop na schwał.
Zbrakło miejsca w mieszkaniu, ojciec i teść ugościć chciał wieś -
W swojej stodole zrobił bal, tańczyłem i [...]
Tak mogą płonąć stodoły każdego dnia...
Odpowiedz
0
@ XxX
dnia 24.08.2010, 11:21 · Zgłoś
3 razy juz???
To może sami podpalają i zeby miec kase z odszkodowania....;P
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 24.08.2010, 10:26 · Zgłoś
A to w którym to miejscu??
Odpowiedz
0
@ zimnowodziak
dnia 24.08.2010, 10:14 · Zgłoś
... albo stoi w miejscu ubezpieczonym :D

dziwne, że ubezpieczyciel się jeszcze nie połapał :)

swoją drogą, przypomniała mi się historia gościa (nie powiem przez grzeczność skąd pochodzi) który podpalił swoją stodołę aby uzyskać odszkodowanie. odszkodowania nie uzyskał i zamknęli go.. ale w psychiatryku, bo zapomniał ubezpieczyć ową stodołę :D :D :D
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 24.08.2010, 09:03 · Zgłoś
albo skupia się wysokie ubezpieczenie:D
Odpowiedz
0
@ wiertło
dnia 24.08.2010, 08:47 · Zgłoś
Jak jest dobrze ubespieczona to może płonąc nawet dwa razy do roku.
Odpowiedz
0
@ do widz
dnia 24.08.2010, 08:18 · Zgłoś
zbieg okoliczności... albo stoi w miejscu gdzie skupia się energia z kosmosu ^^
Odpowiedz
0
@ peter
dnia 24.08.2010, 06:58 · Zgłoś
do trzech razy sztuka ;/
Odpowiedz
0
@ [widz]
dnia 23.08.2010, 23:58 · Zgłoś
no bylem tam i widzialem...juz chyba 3 rok pod rzad ta stodola sie sfajczyla...dziwne...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.