Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Bączalu Górnym citroen wpadł do rowu

21

W dniu wczorajszym w miejscowości Bączal Górny doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu marki citroen. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 18.30 w przysiółku Dutkowice, nieopodal ruin starej cegielni. Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, że kierująca citroenem berlingo z dołączoną przyczepką samochodową na skutek utraty kontroli nad pojazdem podczas zjazdu ze wzniesienia wylądowała w przydrożnym rowie.

Mieszkanka gminy Jasło karetką pogotowia została przetransportowana do jasielskiego szpitala. Kobieta nie doznała poważnych obrażeń i po otrzymaniu pomocy medycznej opuściła lecznicę. Podczas zdarzenia była trzeźwa. Pasażerowi citroena nic się nie stało.

W związku z czynnościami przeprowadzanymi na miejscu zdarzenia przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz Posterunku Policji w Skołyszynie fragment drogi powiatowej relacji Bączal Dolny-Skołyszyn przez kilkadziesiąt minut był całkowicie zablokowany. 

Zdjęcia z miejsca zdarzenia przesłał nam Czytelnik.

jh

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Henio z Kilonii.
dnia 04.09.2017, 23:14 · Zgłoś
Wypadek jak setki innych ktorych naogladalem sie jezdzac dziesiatki lat po drogach Polski i Europy. Wyjatkowy jest jednak dla mnie, gdyz wydarzyl sie w poblizu zamieszkania znanej mi rodziny,z ktora dawno utracilem kontakt. Gdyby ktos z tych ludzi przygladajacych sie zechcial mi pomoc,to byloby Super!!!
Odpowiedz
1
@ czytelnik
dnia 14.05.2014, 15:30 · Zgłoś
Ale macie temat wypadki sie zdarzają i to nie takie
dobrze że sie nic nie stało ludziom i była to tylko kolizjia a nie wypadek.
Odpowiedz
1
@ sx
dnia 09.05.2014, 10:51 · Zgłoś
Widzę, że w Bączalu Górnym są rdzenni Indianie - A-PACZE:D Grupę osobników ładnie widać na 3 zdjęciu.
Odpowiedz
0
@ levittowsky
dnia 09.05.2014, 22:42 · Zgłoś
chyba ja-pacze :d
Odpowiedz
-1
@ strażak
dnia 08.05.2014, 07:41 · Zgłoś
A ja wiem że to nie ona kierowała pojazdem tylko ten koleś...
Odpowiedz
3
@ zybert
dnia 09.05.2014, 00:00 · Zgłoś
i co z tego ze to wiesz:) ?
Odpowiedz
-2
@ Janek
dnia 07.05.2014, 23:22 · Zgłoś
Pytam gdzie byli rodzice...
Odpowiedz
-1
@ OOLLOO
dnia 10.05.2014, 11:48 · Zgłoś
Chyba gdzie był właściciel Onetexu...?
Odpowiedz
9
@ [..]
dnia 07.05.2014, 22:40 · Zgłoś
Kobieta ... opuściła lecznicę - to weterynarz ją obsługiwał?
Odpowiedz
5
@ [..]
dnia 07.05.2014, 22:39 · Zgłoś
Ile zastępów straży z wozami bojowymi zadysponowano? czy wszyscy strażacy mieli na [...] hełmy, żeby im coś na czape nie spadło - np. pustak?
Odpowiedz
-8
@ znający temat
dnia 07.05.2014, 21:09 · Zgłoś
To [...] prowadziła zespół pojazdów. Ciekawe czy dopuszczalna masa całkowita tego zespołu pojazdów nie przekracza 3,5t. Jeżeli by tak było, to kierowca (kierowczyni) [minister ale była też ministra sportu!?] czy miała zdaną część praktyczną egzaminu państwowego, potwierdzxoną wpisem do prawa jazdy.
Odpowiedz
2
@ rolnik
dnia 09.05.2014, 09:28 · Zgłoś
gdybyś był "znający temat" to wiedziałbyś że kategoria B uprawnia do prowadzenia pojazdu z przyczepą o DMC 4.25 T
Odpowiedz
-1
@ mix]
dnia 11.05.2014, 10:48 · Zgłoś
kategoria b uprawnia do prowadzenia pojazdu z przyczepa o DMc 3.5 t a jak chcesz ciagnac cos ciezszego to trzeba miec kat E
Odpowiedz
9
@ kierowiec
dnia 07.05.2014, 20:47 · Zgłoś
A to wszystko dlatego , ze przyczepa nei zachowała szczególnej ostrożności przy wyprzedzaniu citroena :)))
Odpowiedz
2
@ xxx
dnia 07.05.2014, 18:14 · Zgłoś
nic sie nie stalo
Odpowiedz
4
@ Gosc ;]
dnia 07.05.2014, 17:41 · Zgłoś
Ale urwała Pepepke :D
Odpowiedz
3
@ Tarzan-zan
dnia 07.05.2014, 16:58 · Zgłoś
Faktycznie, bardzo groźnie to zdarzenie wygląda. Aż mnie ciarki przeszły (po plecach).
Odpowiedz
9
@ angel
dnia 07.05.2014, 21:51 · Zgłoś
Ciebie tarzan-zan jakby ktoś zobaczył też by go ciarki przeszły jakiego [...] społeczeństwo uchowało.
Odpowiedz
-1
@ PAN NADCHODZI
dnia 07.05.2014, 16:57 · Zgłoś
Tyle nienawisci ,zawisci,jadu -czas pokuty nastanie juz wkrotce -kazdy sam sobie bedzie pokutą -jeszcze za zycia ziemskiego...
Odpowiedz
-6
@ l
dnia 07.05.2014, 19:13 · Zgłoś
spamer kaznodzieja
Odpowiedz
2
@ fgb
dnia 11.05.2014, 21:11 · Zgłoś
Kopcie głębsze fosy !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.