Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Bukowej uruchomiono ruch wahadłowy – dojazd do Pilzna już możliwy

24

Dzisiaj otwarto remontowany odcinek drogi krajowej 73 w miejscowości Bukowa. W Bukowej w wyniku osuwiska droga uległa poważnym uszkodzeniom.


Droga nie została naprawiona do końca, na zniszczonym odcinku nadal trwają prace, jednak dopuszczono wahadłowy ruch pojazdów. Ponieważ możliwy jest już przejazd przez Kołaczyce i Kamienicę Dolną, gdzie powódź uszkodziła mosty, cała trasa z Jasła do Pilzna jest już przejezdna.

Należy jednak liczyć się z wydłużeniem czasu jazdy, ponieważ ruch wahadłowy nadal obowiązuje we wszystkich trzech remontowanych miejscach.


(ks)

Reklama

Komentarze: 24

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zetfa
dnia 21.07.2010, 08:06 · Zgłoś
To droga krajowa,więc to pana wojewodę trzeba pytać czemu tak zaniedbana.I dlaczego pomijana w programach przebudowy,skoro od dawna aż prosi się o jej poszerzenie choć o pas do wyprzedzania.Natężenie ruchu na niej nie ustępuje drodze Rzeszów-Barwinek i jest jedyną drogą zaopatrzeniową połowy (południowej) Podkarpacia.
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 18.07.2010, 21:03 · Zgłoś
do jaślan ty masz obsesję bukowa leży w powiecie dębickim to może wyluzuj pewnie do szkoły było pod górkę więc się nie dziwię pewnie ty taki jaślan jak ja warzawiak hahaha
Odpowiedz
0
@ dog
dnia 18.07.2010, 19:48 · Zgłoś
niema tam ograniczenia dla ciężarówek?
Odpowiedz
0
@ smpa
dnia 17.07.2010, 21:51 · Zgłoś
Może ktoś już jechał do Pilzna z Jasła ?? Jaki czas ?
Odpowiedz
0
@ OBIASD
dnia 17.07.2010, 16:27 · Zgłoś
do ''jarka '' a kiedy nie jeździły?
Odpowiedz
0
@ wrrr
dnia 17.07.2010, 02:43 · Zgłoś
a było tak cudownie, tak cicho... i już znowu głośno w nocy... mieszkam w kołaczycach przy samej trasie 73
Odpowiedz
0
@ Kierowca
dnia 16.07.2010, 22:49 · Zgłoś
Do [...]... Masz całkowitą rację, popieram cię
Odpowiedz
0
@ Jarek
dnia 16.07.2010, 21:22 · Zgłoś
Jeżdzą autobusy z Jasła do Kołaczyc ?
Odpowiedz
0
@ Autobusy
dnia 16.07.2010, 21:15 · Zgłoś
Czy jeżdżą już autobusy do Kołaczyc z Jasła i Pilzna?
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 16.07.2010, 19:50 · Zgłoś
co to za reklama PZU POMOC?:D przeciez oni nie pomagaja tylko PZU PO MOC JEDZIE :D
Odpowiedz
0
@ ana
dnia 16.07.2010, 14:57 · Zgłoś
do MISTRZU - dojedziesz
ale tak w ogóle to teraz jest horror tworzą się straszne korki i huk przez tiry - było trochę spokoju i się skończylo
Odpowiedz
0
@ Ona28
dnia 16.07.2010, 13:19 · Zgłoś
do Mistrzu.... tak dojedziesz bez problemu
Odpowiedz
0
@ jaślan
dnia 16.07.2010, 13:03 · Zgłoś
jeżeli przejdzie to chyba wyskoczę przez okno. Ta epidemia już się zaczęła.
A wiadomo już coś o innych kandydatach? Czy może będzie tak samo jak z A. Zając?
Odpowiedz
0
@ :))
dnia 16.07.2010, 12:36 · Zgłoś
Mam nadzieje Ze NIE przejdzie na 2ga kadencje
Odpowiedz
0
@ Mistrzu
dnia 16.07.2010, 11:47 · Zgłoś
niech mi ktoś powie czy dojadę bezproblemowo teraz osobówką do Tarnowa?
Odpowiedz
0
@ specjialista
dnia 16.07.2010, 11:11 · Zgłoś
ludzie jak myślicie przejdzie pani maria na drugom kadencjie na burmistrza miasta jasła czy nie
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 16.07.2010, 09:45 · Zgłoś
Uroczystego otwarcie nie było?? Prowizorka, która na lata będzie - zaczął się wieczny remont uszkodzonego odcinka, bo tutaj nie da się raz a dobrze. Do tego drogówka która za zakaz inkasowała 500zł i punkty, a sami musieli przez zakaz jeździć bo stali raz z jednej, a raz z drugiej strony, jakby nie można było gości jeżdżących po 150 wyłapywać tylko miejscowych którzy chcieli skrócić dorgę, lub zamiejscowych niewiedzących w co się wpakują. Kraj rządzony przez [...]. Zamknąć cokolwiek i zakazy wydawać to lekką ręką robią - a gdy trzeba coś dla ludzi zrobić do jak krew z nosa. Pozywać nie tylko GDDKiA, ale Urząd Wojewódzki. Gdzie idzie ponad połowa wartości ceny paliwa paliwa, którą są podatki??
Odpowiedz
0
@ Ww
dnia 16.07.2010, 08:12 · Zgłoś
Myślę że ktoś pozwie GDDKiA i wygra w sądzie ciężkie pieniądze za straty spowodowane "nicnierobieniem" w sprawie osuwiska przez kilkanaście lat........
uszkodzenia na mostach w Kołaczycach i Kamienicy Dolnej można wytłumaczyć powodzią, ale na pewno nie można nią wytłumaczyć osuwiska w Bukowej które było czynne od lat, a nasi dzielni drogowcy kładli tylko następną warstwę asfaltu zamiast zając się sprawą kompleksowo..... Grubość asfaltu w pęknięciu drogi dochodziła do 1,5 metra..... Polska rzeczywistość.....
Odpowiedz
0
@ fisz
dnia 16.07.2010, 07:43 · Zgłoś
i juz po spaniu tiry ruszyły
Odpowiedz
0
@ :d
dnia 16.07.2010, 00:01 · Zgłoś
wrescie
Odpowiedz
0
@ pazkrolowej
dnia 15.07.2010, 23:51 · Zgłoś
:))
Odpowiedz
0
@ jaślan
dnia 15.07.2010, 23:46 · Zgłoś
czyżby jakaś reklama PZU Pomoc?
Odpowiedz
0
@ jaślan
dnia 15.07.2010, 23:45 · Zgłoś
dopóki jej nie poświęcą nic z niej nie będzie. A gdzie fotograf, kamery, wójt, autografy, wizyty w zakładach pracy, etc, etc.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 15.07.2010, 23:02 · Zgłoś
nareeszcie ! nagrode nobla i impreze otwarcia tej drogi zrobic ! impreza pod tytułem open'er road jasło-pilzno festival
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.