Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W czasie wakacji brakuje krwi!

21


Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie Oddział Terenowy w Jaśle zaprasza osoby zdrowe w wieku 18-65 lat do oddania krwi w dniu 14.08.2010. /sobota/ od godz. 7.00 - 11.30 w siedzibie Oddziału w Jaśle przy ul. Lwowskiej 22 w Szpitalu Specjalistycznym.


OT Jasło

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jasia
dnia 11.08.2010, 10:03 · Zgłoś
No to fajnie , bo ja własnie rzucam palenie i nie wiedziałam czy mogę. Myślę, że to strasznie fajne. Uwielbiam patrzeć na krew.
Odpowiedz
0
@ Głos ludu
dnia 11.08.2010, 08:05 · Zgłoś
Oczywiście że może. No chyba że będziesz na kacu to raczej Ci nie wezmą ^^
Ja osobiście oddaje do kiedy skończyłem 18 i uważam że naprawde warto. Czekolady są przepyszne i sumienie spokojne że zrobiło się coś dobrego dla innych w tych ciężkich czasach.
P.S Następnym razem dostane już odznake honorowego dawcy krwi :]
Odpowiedz
0
@ jasia
dnia 10.08.2010, 12:18 · Zgłoś
a czy ten kto pali [...] może oodać krew?
Odpowiedz
1
@ stoję obok
dnia 10.08.2010, 10:51 · Zgłoś
ja też byłem tydzien temu juz 5 litrów krwi oddałem i co ok 2 3 miesiące chodzę oddawać, dla czystej ludzkiej pomocy bo o to chodzi, a nie o kasę jak ktoś na początku napisał krwi brakuje nikt nie oddaje i są problemy nie można operacji robić
boję się igieł ale i tak chodzę na początku ze szkoły żeby mieć usprawiedliwioną labę ale lepszy taki powód niż " nie idę bo nic mi nie dadzą " po szkolę dalej chodzę biorę dzień wolny w pracy i idę pomóc ludziom
LUDZIE ODDAWAJCIE KREW JEST NAPRAWDĘ POTRZEBNA
Odpowiedz
1
@ K-9
dnia 10.08.2010, 10:48 · Zgłoś
Ja oddam ale za 5 miesięcy gdyż zrobiłam sobie kolczyka i niestety nie mogę.Ale jeśli tylko będę mogła zaraz polecę do szpitala.Nic nie kosztuje a życie ratuję.Pozdrawiam wszystkich bezinteresownych krwiodawców :)
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 06.07.2010, 17:58 · Zgłoś
ddd sam jesteś [...],nie oddawaj nikt cie prosił nie będzie
Odpowiedz
-1
@ ddd
dnia 05.07.2010, 14:38 · Zgłoś
Ale [...] !!!Oni nawet igieł nie mają a krew chcą pobierać hi.hi.hi...,a pozatym tam jest s.f , najpierw niech odkarzą!!!
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 04.07.2010, 11:39 · Zgłoś
A dlaczego brakuje? Bo w wakacje nie ma dla uczniów laby i punkcików z zachowania. Tak wygląda ich społeczne zaangażowanie, niestety.
Odpowiedz
1
@ max
dnia 04.07.2010, 09:17 · Zgłoś
Byłem 21.06. To naprawdę nie jest takie trudne, a można komuś życie uratować. Pozdrawiam wszystkich krwiodawców.
Odpowiedz
1
@ msi
dnia 03.07.2010, 09:33 · Zgłoś
Na pewno przyjdę w sierpniu (w sobotę). Dobrze, że robi się takie akcje w dni wolne od pracy, bo niestety niektórzy w tygdniu nie mogę, a z chęcią by krew oddali :)
Odpowiedz
1
@ do ek
dnia 02.07.2010, 23:59 · Zgłoś
Można ale przypuszczam, ze to ukłon do tych, którzy w dni robocze pracują i nie raz już pisali, że z chęcią by krew oddali ale nie maja jak bo są w pracy. Inna sprawa, że niby na dzień oddawania krwi nieobecność w pracy jest usprawiedliwiona - tak wynika z rozporządzenia. Niestety pracodawcy respektują tylko prawo, które pozwala im zarobić, natomiast prawo, które pozwala uratować komuś życie mają gdzieś. Oby nie znaleźli się w sytuacji, gdy będą potrzebować krwi, a tej nie będzie, gdyż ich pracownik nie oddał, bo nie mógł liczyć na wolny dzień. A może taka sytuacja by ich czegoś nauczyła?
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 02.07.2010, 22:18 · Zgłoś
Ja bede 12 lipca oddac krew
Odpowiedz
1
@ .....
dnia 02.07.2010, 21:41 · Zgłoś
Edyta masz problem osobowościowy?? albo dziewczynka albo chłopiec :)
Odpowiedz
1
@ lukaso
dnia 02.07.2010, 21:29 · Zgłoś
ja byłem w ubiegłym tygodniu :)
dopiero 3 raz, ale będzie więcej :)
Odpowiedz
-1
@ do AAA..
dnia 02.07.2010, 21:25 · Zgłoś
[...] naucz się pisać a później zabieraj głos. Może lepiej, że nie oddajesz krwi bo gdyby tak ktoś potrzeujący ją otrzymał to mógłby postradać zmysły. Oddaj krew na kiszki dla psów.
Odpowiedz
1
@ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dnia 02.07.2010, 19:58 · Zgłoś
Uczniowie chodzą tylko po to, żeby zrobić sobie usprawiedliwioną labkę. Wakacje są to i po co............
Odpowiedz
1
@ edyta
dnia 02.07.2010, 19:11 · Zgłoś
oddałem już 32 litry,więc co jeszcze można
Odpowiedz
1
@ ek
dnia 02.07.2010, 18:35 · Zgłoś
a w inne dni nie można?

W sumie 4.07.2010 rano można oddać głos w wyborach a następnie oddać krew :)
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 02.07.2010, 18:01 · Zgłoś
wcale się nie dziwię...komary wszystko wyssały
Odpowiedz
1
@ Jaślak
dnia 02.07.2010, 17:18 · Zgłoś
Byłem wczoraj , oddałem .... czekoladki mniam mniam :))
Odpowiedz
-1
@ AAA
dnia 02.07.2010, 17:15 · Zgłoś
A ILE ZA LITRE PŁACĄ ???????????????????????
CZY TO TAK JAK WSZYSCY ZA DARMO BY CHCIELI????????????A ONI POTEM DO AMERYKI TYM CHANDLUJĄ, TO SĄ PRZEKRĘTY !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.