W gminie Tarnowiec może zabraknąć wody
Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu ze względu na suszę a zarazem możliwość braku wody z ujęć Dobrucowa oraz Tarnowiec - Kwiatkowska zwraca się z prośbą o używanie wody tylko i wyłącznie do celów socjalno-bytowych. Zabrania się używania wody do podlewania, mycia samochodów itp.

Jednocześnie informujemy, że zakład dostarczy wodę pitną w beczkach dla odbiorców z miejscowości Umieszcz, w związku z przewidywanym brakiem wody.
Woda zostanie zlokalizowana w centrum umieszcza i na Kwiatkowiskach (obok zakładu „Eko-Karpaty”).
Informacja powyższa jest ważna do odwołania przez zakład.
Dyrektor ZBGK w Tarnowcu
