Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Lipnicy palił się zakład stolarski

28

Wczoraj o około 7 rano wybuchł pożar w miejscowości Lipnica. Po przybyciu na miejsce straży pożarnej okazało się, że ogniem objęty był budynek stolarni.

Na miejscu zdarzenia pracowało 7 zastępów Ochotniczych Straży Pożarnych oraz 4 Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze. Pożar objął dach pokryty płytami eternitowymi oraz poddasze budynku.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli dopływ prądu do palącego się budynku. Po ugaszeniu pożaru oddymili pomieszczenie i wynieśli drewniane elementy poszycia dachu. Następnie z pomieszczeń wyniesiono mienie, które zagrożone było pożarem.

Budynek został sprawdzony kamerą termowizyjną. Straty, jakie wyrządził pożar oszacowano wstępnie na 50 tysięcy złotych.

(icz)

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
2
@ hm
dnia 26.12.2013, 10:51 · Zgłoś
Większość komentarzy, to [...] uwagi na temat organizacji straży pożarnej. Sednem sprawy/jeśli już/, to jest nieszczęście, które kogoś spotkało. Myślę, że znaczącą przyczyną było palenie śmierdziuchów przez pracujących w warsztacie.
Odpowiedz
2
@ KSRG
dnia 24.12.2013, 16:00 · Zgłoś
Link do stronki OSP KSRG Brzyska na której w aktualnościach Jest Fotogaleria z Pożaru w Lipnicy Dolnej. http://www.osp_brzyska.republika.pl/
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 24.12.2013, 09:01 · Zgłoś
brawo dla strażaków dzielne chłopaki
Odpowiedz
3
@ eko [...]
dnia 23.12.2013, 21:18 · Zgłoś
Przynajmniej eternit się spalił i nie trzeba utylizować...
Odpowiedz
1
@ rr
dnia 24.12.2013, 03:12 · Zgłoś
ale [...] rakotworcze ktore [...] i pjesz a takze fale radiowe,sat. sieci komorkowych itd...sie nie spali niestety
Odpowiedz
2
@ do eko [...]
dnia 24.12.2013, 11:51 · Zgłoś
Eternit to materiał ognitrwały i się nie pali. Gratuluję wiedzy ale czas wrócić do szkoły
Odpowiedz
8
@ podziemnatv_pl
dnia 23.12.2013, 20:59 · Zgłoś
Gdybysmy np. my ludzie z czystego serca chcieli pomoc temu czlowiekowi ktoremu spalil sie dobytek w normalnym kraju sciagam beretke z glowy i kazdy wrzuca do niej po 10z albo podaje nr konta i wpaca. Niestety w tym niewolniczym kraju [...] nie pozowola nam na to i takie zbiorki sa zakazane. (Albo doliczaja pasozytniczy VAT 23%)
Odpowiedz
4
@ SSS
dnia 23.12.2013, 20:05 · Zgłoś
Dziennikarzom to sie nie chce [...] ruszyć żeby zdj zrobic?
Odpowiedz
-1
@ POGROMCA [...]
dnia 23.12.2013, 19:48 · Zgłoś
no wysz jak to jest no juziu...
Odpowiedz
-3
@ xxx
dnia 23.12.2013, 19:32 · Zgłoś
wszyscy [...] jesteście.
Odpowiedz
5
@ bee
dnia 23.12.2013, 22:50 · Zgłoś
odezwała się baranica
Odpowiedz
-2
@ memo
dnia 23.12.2013, 18:23 · Zgłoś
wszyscy jesteśmy ...
Odpowiedz
-6
@ łodyniec
dnia 23.12.2013, 17:45 · Zgłoś
Eternit ? ile jeszcze czasu będziemy tym truci ?
Odpowiedz
3
@ sss
dnia 24.12.2013, 08:42 · Zgłoś
W Jaśle jeszcze funkcjonuje wiele odcinków azbestowych rur wodociągowych, wodę pijecie, mówicie, że dobra i jakoś jeszcze żyjecie.
Lobby anty azbestowe zrobiło wam wodę z mózgu.
Odpowiedz
0
@ az
dnia 31.12.2013, 15:58 · Zgłoś
azbest jest szkodliwy tylko i wyłącznie gdy pyli... woda może nim płynąć
Odpowiedz
2
@ ;D
dnia 23.12.2013, 16:49 · Zgłoś
a ochotnicza straż pożarna była z Jabłonicy auto im odpaliło?
Odpowiedz
8
@ znafca
dnia 23.12.2013, 18:41 · Zgłoś
byli! dzielne chłopaki :D
Odpowiedz
1
@ lolek
dnia 24.12.2013, 12:49 · Zgłoś
haha byli ale bez wody... - bo po co do pożaru :D
Odpowiedz
0
@ TAK
dnia 24.12.2013, 15:08 · Zgłoś
była i osp jabłonica
Odpowiedz
1
@ nnnaik
dnia 23.12.2013, 16:14 · Zgłoś
No właśnie, pożar był w Lipnicy Dolnej.
I nie palił się zakład stolarski, tylko jego część - suszarnia!
Odpowiedz
0
@ obecny
dnia 24.12.2013, 10:47 · Zgłoś
nie , to nie była suszarnia , to było poddasze dawnej stodoły .
Odpowiedz
7
@ ???
dnia 23.12.2013, 16:05 · Zgłoś
Co to za miejscowość Lipnica? W naszym powiecie są dwie miejscowości z podobna nazwą - Lipnica Dolna i Lipnica Górna, a w które był pożar?
Odpowiedz
19
@ poprawić
dnia 23.12.2013, 15:14 · Zgłoś
"oraz 4 Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze" od jakiego czasu w Jaśle są cztery budynki PSP? Po za tym na miejscu pracowały dwa zastępy gaśnicze i jeden operacyjny, to jest nie dopuszczalne publikować informacje z takimi błędami... brak słów ;)
Odpowiedz
11
@ łodyniec
dnia 23.12.2013, 17:46 · Zgłoś
A czemu te 4 jednostki ... są z dużej litery ?
Odpowiedz
8
@ Tarzan-zan
dnia 23.12.2013, 18:29 · Zgłoś
bo nie wiadomo jak się pisze małe "4"
Odpowiedz
13
@ gramatyka
dnia 23.12.2013, 22:45 · Zgłoś
bo (icz) tradtcyjnie musi uwalić byka :-)))
Odpowiedz
2
@ dd
dnia 23.12.2013, 23:35 · Zgłoś
3 jednostki ratowniczo gaśnicze KSRG Jasło , Brzyska, Skołyszyn i reszta OSP
Odpowiedz
3
@ poprawić
dnia 24.12.2013, 12:45 · Zgłoś
KSRG Jasło? KSRG to nie jest PSP tylko OSP, z KSRG to były Brzyska, Skołyszyn a reszta to był jednostki poza KSRG, tak nawiasem :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.