Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W najbliższy wtorek otwarcie Orlika w Jaśle

35
W dniu 11 maja br. (wtorek) na Ogródku Jordanowskim przy ul. Jana Pawła II 8a w Jaśle, o godz. 14:00 odbędzie się uroczystość otwarcia i poświęcenia kompleksu boisk „Orlik 2012”. Następnie na terenie nowych obiektów sportowych, o godzinie 15:00 odbędzie Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Jasła w kategorii chłopców – rocznik 2001 i młodsi.



Budowę kompleksu boisk „Orlik 2012” na terenie Ogródka Jordanowskiego rozpoczęto w lipcu 2009 r., a zakończono w kwietniu bieżącego roku. Koszt inwestycji to 1 064 000 zł. Środki finansowe na realizacje inwestycji pochodziły z budżetu Państwa 333 tys. zł,  Samorządu Województwa Podkarpackiego 333 tys. zł oraz z budżetu Miasta Jasła 398 tys. zł.


Agata Krygowska
Biuro Obsługi Medialnej
UM w Jaśle
Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mario88
dnia 10.05.2010, 13:02 · Zgłoś
i kto to będzie pracował na tym obiekcie??:)
Odpowiedz
0
@ Leonisko
dnia 08.05.2010, 14:42 · Zgłoś
W Kołaczycach, coś szybciej wybudowali Orlika :)
Odpowiedz
0
@ orlik
dnia 07.05.2010, 14:06 · Zgłoś
Wszystko fajnie, tylko pogoda ma byc fatalna w najblizszych tygodniach... I mam nadzieje, ze na drugim boisku bedziemy grac wylacznie w kosza ;p
Odpowiedz
0
@ zJasla
dnia 07.05.2010, 13:28 · Zgłoś
wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Anciol
dnia 07.05.2010, 08:04 · Zgłoś
dobra wszystko ładnie nowe aż sie świeci i cudnie osiatowane-więc ilu trzeba pozwoleń żeby tam wejść i zagrać?A wogóle to gdzie dzień dziecka będzie teraz robiony?
Odpowiedz
0
@ struktura
dnia 07.05.2010, 07:57 · Zgłoś
Czytam, że Radny Rewizor jest specjalistą z wielu dziedzin m.inn. od złej struktury podkładu pod trawą. Dołączył zatem do grona ludzi o wszechstronnej wiedzy. Zakres działania człowieka renesansu to m.inn.: strzyże , goli,........, krawaty wiąże, usuwa ciąże - wszystkie te czynności powinny być wykonywane jednocześnie.
Odpowiedz
0
@ opakkk
dnia 07.05.2010, 06:54 · Zgłoś
a czemu az 1 064 000? wziąłbym połowe tej kasy i własnymi rękami zrobiłbym to samo!!!

Druga sprawa jest taka ze nie wszystkie dzieci chca, lubia i moga grac w Pilke, tenisa itp. Co z dziecmi które maja inne zainteresowania? Czy wystarczy im "zjeżdzalnia" i pare "hustawek" obok tego "PIEKNEGO" ORLIKA? Powinni wybudowac tego orlika kolo MOSIR-u a na Ogródku zrobic NOWY PLAC ZABAW!!!
Odpowiedz
0
@ do EEE
dnia 07.05.2010, 06:26 · Zgłoś
A w piśmie stoi ..." co boskie Bogu co cesarskie cesarzowi".. nie mieszajmy wiary do wszystkiego bo za chwile strach będzie otworzyć lodówkę. Zrobiła się Polska wyznaniowa już dawno jak u arabów jeśli nie gorzej bo oni boisk nie święcą.
Odpowiedz
0
@ EEE
dnia 06.05.2010, 22:09 · Zgłoś
Nie rozumiem. Nie było boiska było żle bo nie ma. Jest to też żle bo jest. Niektórym jak widac nie można dogodzic niestety. A przy okazji..ciekawe rzeczą dla mnie jest czy osoby które narzekają na fakt, iz biosko będzie poświęcone chodzą co niedziela do Kościoła... Domyślam się że chodzą... :-))))
Odpowiedz
0
@ ab
dnia 06.05.2010, 22:06 · Zgłoś
Na pewno otwierać będzie pani SENATOR
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec jasła
dnia 06.05.2010, 21:57 · Zgłoś
1000 szkół na 1000 lecie państwa Polskiego, 2012 Orlików na Euro 2012 - prawie nie robi różnicy
Odpowiedz
0
@ ludyczny
dnia 06.05.2010, 21:39 · Zgłoś
Ludyczny Zbigniew z żalem wspomina pokomuszy fajans. Idzie nowe, stare są dobre tylko wina i skrzypce.
Odpowiedz
0
@ jas
dnia 06.05.2010, 20:41 · Zgłoś
A bez [...] ta impreza by się nie odbyła?
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 06.05.2010, 20:02 · Zgłoś
W sumie to lepiej nieć taki "orkik" za 398 tys. zł. niż rondo hitlera za 3 mln. zł. i deptak za ... szkoda klawiatury! może "nowy" senator coś zmieni?
Odpowiedz
0
@ fcpinkasa
dnia 06.05.2010, 19:49 · Zgłoś
panie Zbigniewie. Zgadzam się w 100%... były lata że na tym boisku spędzałem kilka godzin dziennie no i najbardziej właśnie szkoda tych wspomnień.
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 06.05.2010, 15:21 · Zgłoś
no własnie teraz czas na nowy stadion i na nowa płyte na czarnych bo ta juz jest do *******
Odpowiedz
0
@ pppp
dnia 06.05.2010, 14:17 · Zgłoś
boiska są postawione tam gdzie były dawniej "boiska" asfaltowe (o ile dało sie to nazwać asfaltem) a dzieci mają plac obok i niema co sie żalić że przez orlika nie mają sie gdzie dzieci bawić bo co by one robiły jeśli by nie było orlika, tylko ten stary, zjechany aż do spodu "asfalt" po co dzieci miały by się tam bawić na starym boisku? tam nic nie było! a teraz przynajmniej młodzież bedzie miała gdzie zagrać!!! i w piłke i w kosza i w siatke i w tenisa... i szatnie są i [...]!!!
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 06.05.2010, 13:17 · Zgłoś
ten orlik nie spełnia warunków budowlanych i prosze to sprawdzic pan CZelusniak cos otym wie ze struktura podkładu pod trawą jest zła
Odpowiedz
0
@ onaa jasłooo
dnia 06.05.2010, 13:14 · Zgłoś
szkoda ze tylko musieli zepsuć plac zabaw dla dzieci..
co z tego ze sa boiska..
a nie ma gdzie dzieci zabawic..
Odpowiedz
0
@ ben
dnia 06.05.2010, 12:34 · Zgłoś
W [...] jak zwykle, będą święcić. Płakać się chce ze śmiechu jak człowiek popatrzy na to zupełnie z boku. Kolesie wybudowali ulice, od razu przyleciała zgraja panujących i księży i święcą, oblewają woda aby się lepiej grało, jeździło , chodziło...

Orliki to pomysł PO więc normalne że budowa musiała trać chwilę, tak długo aż ludzie zapomną kto stoi za inicjatywą orlików.
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 06.05.2010, 12:05 · Zgłoś
JJ - poświęcenie gwarantuje, że twojemu dziecku nic się nie stanie podczas gry w piłkę! :D
Odpowiedz
0
@ fff
dnia 06.05.2010, 10:23 · Zgłoś
Takie małe sprostowanie: 11 maja br. ;)
Odpowiedz
0
@ ZbiGNIEW
dnia 06.05.2010, 09:46 · Zgłoś
Orlik TAK, ale nie w tym miejscu.Zmarnowano plac zabaw przeznaczny do gier zespołowych i imrez ludycznych dla setek młodych jaślan, dewastując przy tym zieleń, wycinając drzewa, pozbawiąc nas także ogródkowych wspomnień!
Odpowiedz
0
@ JJ
dnia 06.05.2010, 08:56 · Zgłoś
CZY POŚWIĘCENIE GWARANTUJE, ZE MOJEMU DZIECKU NIC SIĘ NIE STANIE PODCZAS GRY W PIŁKĘ?
Odpowiedz
0
@ meDuza
dnia 06.05.2010, 08:44 · Zgłoś
fajne;)_


szkoda ze w mojej mIEjscOwosci
nie ma takich rzeczy
bo nawet nie ma gdzie isc;///
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 06.05.2010, 07:18 · Zgłoś
I super. Teraz pora na nowy stadion pełnowymiarowy.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 06.05.2010, 07:15 · Zgłoś
A kto zagra w tym turnieju ? Kluby sportowe czy szkoły z terenu Jasła ?
Odpowiedz
0
@ Jamal
dnia 06.05.2010, 06:57 · Zgłoś
Nie no fajnie to wygląda:):):*
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 06.05.2010, 04:22 · Zgłoś
Idziemy w dobrym kierunku, pytanie jak długa jest to droga i drugie pytanie ...o zasady korzystania z Orlika. To chyba jedyny 'cud' który udał się ekipie Jaśnie Panującego nam Donalda T.
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 05.05.2010, 23:44 · Zgłoś
A KIEDY PANI BURMISTRZ ZROBI TURNIEJ DLA KIBICÓW? TAK JAK BURMISTRZ ROBI CO ROKU W PRZEWORSKU?!!
KIEDY DOCZEKAMY SIĘ WKOŃCU TAKIEGO TURNIEJU?
Odpowiedz
0
@ sumienie_urzedasow
dnia 05.05.2010, 23:25 · Zgłoś
W porównaniu do innych miast i wsi naszego województwa to porażka - mniejsi inwestorzy potrafili Orliki w 6 miesięcy oddać do użytku, tylko w Jaśle jak zwykle wszystko pod górkę i tłumaczenia, że pogoda zła, że wykonawca nie mógł - a można było zorganizować przetarg w zimie i na wiosnę rozpocząć, ale po co, urzędnicy zawsze mają czas.
Odpowiedz
0
@ jam niegodny
dnia 05.05.2010, 22:59 · Zgłoś
Przedtem krytykowano i śmiano się z tego bo to pomysł PO.Teraz przyszły wybory to krytykanci przypisują sobie sukces. JAKIEŻ TO MAŁOSTKOWE i NIEGODNE.
Odpowiedz
0
@
dnia 05.05.2010, 22:28 · Zgłoś
Szkoda czasu na uroczystości. UDOSTĘPNIAĆ i usuwać się na bok, bo piłka leci :D
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 05.05.2010, 22:21 · Zgłoś
Czy w tym mieście można coś otworzyć, oddać do użytku tak normalnie dla ludzi bez udziału czarnoksiężników i ich poświecenia, imprez, bibek , przecinania wstęg oraz zdjęć i pozoracji. Bez tej całej już naprawdę nudnej otoczki z tymi samymi twarzami ze sztucznym uśmiechem? Przecież to jest normalna kolej rzeczy że się buduje obiekty i je oddaje do użytku nie róbmy szopki a kasę która zostanie przeznaczona na to całe śmieszne przedstawienie dajmy dzieciom niech sobie piłki kupią by miały czym grac.

PS. A dlaczego nie poświecono nowo malowanych pasów na krzyżowce K.Wielkiego z Szajnochy? Toz to gafa na całego..... (c;
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 05.05.2010, 22:15 · Zgłoś
NARESZCIE !!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.