Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W nocy pękł kolejny wał przeciwpowodziowy. Woda zalała Os. Żeromskiego i Ul. 17 Stycznia.

22
Dzisiaj w nocy około godziny 23.00 naporu wody nie wytrzymał kolejny wał przeciwpowodziowy. Woda zalała Osiedle Żeromskiego oraz posesje przy ulicy 17 Stycznia.

Na miejscu podtopień są strażacy, policja i wojsko. Służby pomagają w ewakuacji mieszkańców. Na miejscu są nasi reporterzy. O dalszym rozwoju wydarzeń będziemy informować Państwa na bieżąco.



Ponieważ nie wszędzie możemy być, prosimy o nadsyłanie zdjęć z terenów dotkniętych powodzią na adres: redakcja@jaslo4u.pl.


Red.

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Z Żeromskiego
dnia 06.06.2010, 15:11 · Zgłoś
Od południa wiedzieli wszyscy, że [...] puści bo była tam spora wyrwa. Prosiliśmy o worki, piasek, ale bez skutecznie po czterech godzinach ciągłego dzwonienia dowiedzieliśmy się, że worki możemy sobie odebrać w UM a piasku nie przywiozą. Około 17- tej przywieźli dwa nie pełne małe autka piasku i kilka worków. Nie było żadnej pomocy z niczyjej strony. Straż Pożarna przyjechała i odpoczywała a o Straży Miejskiej to szkoda w ogóle mówić. Panowie przyszli sporą grupą popatrzyli i nic nie robili. Obrazili się po kilku pytaniach czy przyszli sobie popatrzeć i poszli. To miała być pomoc!!!
Odpowiedz
0
@ vicini vicini
dnia 06.06.2010, 12:47 · Zgłoś
pozdrowienia dla powodzian z jasla niech sie wam powodzi powodzenia
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 06.06.2010, 00:26 · Zgłoś
Skandal jeżeli tak było to pani burmistrz jest ostatnią kadencje.....i spotka ją sromotna kara za to co zrobiła
Odpowiedz
0
@ z.k.l
dnia 05.06.2010, 23:19 · Zgłoś
ptr ,jakas decyzje musiala podjac,a ty co bys zrobil na jej miejscu ???
Odpowiedz
0
@ ptr
dnia 05.06.2010, 16:01 · Zgłoś
Podobno można było uratować [...] który chronił 17 Stycznia i Żeromskiego. Kiedy zaczęła się robić wyrwa, jeden ze strażaków podobno powiedział, że pani burmistrz zabroniła ratowania tego wału, żeby woda rozlała się tutaj a nie podniosła jeszcze bardziej w już zalanej części miasta.
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 05.06.2010, 15:15 · Zgłoś
czy może ktoś napisać jak wygląda ul. 17 stycznia w Jaśle ???
Odpowiedz
0
@ ja z 17 stycznia
dnia 05.06.2010, 13:34 · Zgłoś
woda podeszła koło 21:30-22 w momencie w jakieś 30 min miałem pod domem jasiołke a za wałami wisłoke szy w parze. Teraz woda schodzi ale dalej wali 20 metrów ode mnie równo w kowalowy i krajowice. O godz ok 13:20 włączyli nam prąd.
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 05.06.2010, 12:14 · Zgłoś
W radiu RMF o 12 slyszalam ze pletwonurkowie maja otworzyc sluze na Szajnochy zeby woda splynela do rzeki :/
Odpowiedz
0
@ piotrek
dnia 05.06.2010, 12:09 · Zgłoś
jak sie można skontaktować z centrum kryzysowym w jasle? może ktos potrzebuje noclegu???
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 05.06.2010, 11:56 · Zgłoś
Myslami i Sercem z calym Jaslem i okolica!!
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 05.06.2010, 11:54 · Zgłoś
Pokażcie przedmieścia Jasła od strony Kołaczyc Krajowice ... woda przez droge sie przelewa... a wody jest coraz wiecej ktora splywa z 17 stycznia...
Odpowiedz
0
@ luki
dnia 05.06.2010, 11:43 · Zgłoś
Trzymajcie się ludzie
Odpowiedz
0
@ sss
dnia 05.06.2010, 11:41 · Zgłoś
w osobnicy nic takiego sie nie dzieje.
Odpowiedz
0
@ netka
dnia 05.06.2010, 10:15 · Zgłoś
pokażcie Jabłonica Skołyszyn i Święcany
Odpowiedz
0
@ pati
dnia 05.06.2010, 10:08 · Zgłoś
MOJE MIASTO.:(
Odpowiedz
0
@ malowana
dnia 05.06.2010, 10:05 · Zgłoś
Tego wału nikt w ciągu dnia nie doglądał praktycznie wogóle !
Odpowiedz
0
@ Monix
dnia 05.06.2010, 09:58 · Zgłoś
Moja rodzinka tam była ;/
Odpowiedz
0
@ pit
dnia 05.06.2010, 09:57 · Zgłoś
słowo " powodzenia " w nawiązaniu do powodzi wydaje się trochę nietaktowne.
Odpowiedz
0
@ pseudo
dnia 05.06.2010, 09:50 · Zgłoś
Koniczni w akcji!!!
Odpowiedz
0
@ ADA
dnia 05.06.2010, 09:23 · Zgłoś
TRZYMAJ SIĘ JASEŁKO!!!!!!!!!!
POWODZENIA!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Agnieszka
dnia 05.06.2010, 09:18 · Zgłoś
Trzymajcie sie ,jestem z Wami:((
Odpowiedz
0
@ wiktor
dnia 05.06.2010, 09:08 · Zgłoś
przesyłajcie zdjęcia z Trzcinicy i Osobnicy
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.