Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W odwecie bili i niszczyli

354

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali dziesięciu młodych mężczyzn, w wieku od 16 do 26 lat. Podejrzani są o pobicie dwóch osób, uszkodzenie elewacji i drzwi wejściowych do pubu oraz zniszczenie samochodu. Miał to być odwet za wcześniejsze pobicie ich znajomych. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grożą im surowe konsekwencje.

Policjanci, którzy zajęli się wyjaśnieniem zdarzenia ustalili, że w minioną sobotę w nocy kilkudziesięciu mężczyzn przyjechało samochodami do Osobnicy. Pojazdy zaparkowali niedaleko miejscowego pubu. Część z nich ubrana była w kominiarki i miała ze sobą drewniane pałki. Młodzi ludzie zebrali się w grupę i wykrzykując wulgaryzmy wbiegli na przyległy do lokalu teren. Następnie kilku z nich napadło na stojącego przed pubem młodego mężczyznę. Zaczęli go bić pałkami i kopać. Zaatakowali również dziewczynę, która stanęła w obronie swojego znajomego.

Widząc co dzieje się na zewnątrz, pracownicy lokalu zamknęli drzwi wejściowe uniemożliwiając napastnikom wtargnięcie do środka budynku. Wówczas kilku z nich kopiąc i uderzając pałkami zaczęło niszczyć elewację i drzwi lokalu. W tym samym czasie inna grupa mężczyzn wyładowała swoją agresję na zaparkowanym w pobliżu samochodzie, przewracając go na bok. Gdy na miejsce wezwano Policję, napastnicy szybko uciekli na pobliski parking, wsiedli do samochodów i odjechali. Całe zdarzenie trwało kilka minut. Pobite osoby trafiły do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie były poważne.

Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców. Przez kolejne godziny zabezpieczali ślady, gromadzili materiał dowodowy, ustalali świadków, zbierali informacje o zdarzeniu i napastnikach. Dzięki zdobytym informacjom, już następnego dnia zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie pierwszych podejrzanych. Dzień później na komendę trafili pozostali napastnicy. Zatrzymanymi okazali się młodzi mężczyźni w wieku od 16 do 26 lat, mieszkający w sąsiednich gminach w powiecie gorlickim.

W trakcie czynności procesowych śledczy ustalili, że podejrzani chcieli w ten sposób wyrównać rachunki za wcześniejsze pobicie ich znajomych w pubie. Łącznie policjanci postawili zarzuty dziesięciu osobom, w tym dwóm 16-latkom, którzy za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem rodzinnym. Trzej podejrzani usłyszeli zarzut pobicia dwóch osób z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Pięciu kolejnym postawiono zarzut uszkodzenia samochodu fiat 126p. Pozostali odpowiedzą za uszkodzenie elewacji budynku pubu i drzwi wejściowych do lokalu. Policjanci ustalili także tożsamość innych osób, które były na miejscu zdarzenia z podejrzanymi.

Decyzją prokuratury wobec sześciu zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, wobec dwóch poręczenie majątkowe. W zależności od popełnionego czynu grozi im kara do 5 lub 8 lat pozbawienia wolności. Będzie ona zaostrzona z uwagi na chuligański charakter zachowania podejrzanych.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 350

Dodaj komentarz Widok:
1
@ @@@@:!
dnia 05.03.2012, 14:11 · Zgłoś
z wójtoewj są inni ludzie panne bić hard po prostu
Odpowiedz
1
@ @@
dnia 05.03.2012, 14:08 · Zgłoś
zapraszamy Po adwencie.
Odpowiedz
3
@ .
dnia 04.03.2012, 20:53 · Zgłoś
coś ci to dzieciak nie wyszło z tym zakładem xd .
Odpowiedz
-2
@ @ @@.............
dnia 04.03.2012, 19:44 · Zgłoś
Szkoda ze was tam nie bylo uffff:D

wtedy byscie sobie najblizszego zakladu pogrzebowego szukali haha :)
Odpowiedz
0
@ llllllllllllllllllllol
dnia 04.03.2012, 11:03 · Zgłoś
a ten na zdjęciu to widać ze wójtowa na [...] zostawiona czuprynka i kapturek w piórka :D jeszcze łańcucha brakło na szyji takiego ze stali nie rdzewnej bo na srebro brakło by kasy:D
Odpowiedz
-1
@ @ @@.............
dnia 04.03.2012, 19:38 · Zgłoś
haha to Ty tam jestes<lol2>
Odpowiedz
0
@ SPARTANIN
dnia 04.03.2012, 10:17 · Zgłoś
macie szczescie ze nas wtedy w kalwadosiku nie było tylko same dziewczyny z chlopakami bo nie siedzieli byscie teraz w aresztach tylko w szpitalu :) pzdr wojtowa:DDDD hahahah odwet za kolegow:) przyjechali sie bic ale sie przeliczyli to co to za odwet :D a cwaniaki bo nikogo nie bylo to dobre i dziewczyne zbic:D zal was napastnicy haahha
Odpowiedz
-2
@ @ @@.............
dnia 04.03.2012, 19:40 · Zgłoś
hahaha kto siedzi w arescie??

Chyba twojapusta glowa:D
Odpowiedz
2
@ JakNieWieszToRyjZamknij
dnia 02.03.2012, 22:38 · Zgłoś
Wójtowa, Męcina dobrze wiem gdzie leży, osobnica ?? Gdzie to jest ? Na marsie ? Połowa z was to kablowi kozacy, ciekawe co byś śpiewał jakbyś się nacisnął na jednego z tych KOZAKÓW ? Przejdźmy do meritum, wieś czy miasto to wszystko jedno, zasady ulicy wszędzie takie same, bez wyjątków więc jeśli macie z tym jakieś większe problemy to pozamykajcie się jak te typki z osobnicy czy tam z innej planety, więc pretensje do tych którzy sprowokowali, JEDEN ZA WSZYSTKICH I WSZYSCY ZA JEDNEGO.
Odpowiedz
-1
@ @ @@.............
dnia 04.03.2012, 09:57 · Zgłoś
Sama prawda!!!
Odpowiedz
-1
@ nathan
dnia 01.03.2012, 17:27 · Zgłoś
Na jakiej dlugości i szerokosci geograficznej leży, Wójtowa i Męcina? To musi być [...] a jacy tam mieszkają kozacy !!!
Odpowiedz
0
@ żal
dnia 01.03.2012, 16:11 · Zgłoś
[...] z Wójtowej
Odpowiedz
-2
@ dsgseg
dnia 01.03.2012, 13:02 · Zgłoś
kgr haha z rurkami lataja jak [...]
Odpowiedz
1
@ kukuryku
dnia 01.03.2012, 10:37 · Zgłoś
paragraf xDDD
Odpowiedz
1
@ kukuryku
dnia 01.03.2012, 10:35 · Zgłoś
ty z wojtowej wyslij mi swoja fotke bo mam ochote na kanapke z pasztetem
Odpowiedz
5
@ nmnmn
dnia 01.03.2012, 08:50 · Zgłoś
oleoooleoolleeeoleee nie damy sie wojtowej o nie
Odpowiedz
4
@ nmnmn
dnia 01.03.2012, 08:49 · Zgłoś
idzcie sie lyczyc wszyscy pło kłolei kupcie se kilo lynczu i loske swojski i popijcie mlykiem prosto od krewy i złosci wom przejdom jo wom godom ze tak bedzie .to pisalem ja.
Odpowiedz
0
@ @ @@.............
dnia 04.03.2012, 19:41 · Zgłoś
Widac ze z osobnicy :)
Odpowiedz
-1
@ lol
dnia 29.02.2012, 20:42 · Zgłoś
ty musza wioski laczyc zeby na oso wbic hahaa wezcie zbierzcie kogo jeszcze do teamu i wbijajcie wtedy pionki [...]e
Odpowiedz
0
@ @ @@.............
dnia 04.03.2012, 19:41 · Zgłoś
ok spoko:D
Odpowiedz
1
@ haha
dnia 29.02.2012, 15:51 · Zgłoś
Nauczcie sie pisac WÓJTOWA hah jakis ortografik napisal wujtowa<lol2>!
Odpowiedz
-1
@ haha
dnia 29.02.2012, 15:47 · Zgłoś
hahaha mogla sie [...] w to nie mieszac jak widziala co sie dzieje!
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 29.02.2012, 15:58 · Zgłoś
a to co miala robic patrzyc jak bija jej chlopaka i bic brawo???
Odpowiedz
-4
@ haha
dnia 29.02.2012, 17:00 · Zgłoś
mogla kogos poprosic o pomoc a nie ona sie wtracac bo dobrze wiedziala ze tak to sie skonczy dla niej
Odpowiedz
1
@ Skinhead69
dnia 29.02.2012, 17:14 · Zgłoś
tylko taki gangster "ze wiesi" jest taki mądry, żeby uderzyć dziewczynę. Choćby Cię cegłami po [...] waliła koleś, to dziewczyny uderzyć nie wolno!
Odpowiedz
2
@ Skinhead69
dnia 29.02.2012, 17:54 · Zgłoś
Uderzając dziewczynę, jesteście większe [...] niż Oni. Gangsterze za piątke
Odpowiedz
-1
@ xd
dnia 29.02.2012, 15:00 · Zgłoś
studenckom* zeby nie bylo
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 29.02.2012, 16:01 · Zgłoś
Pierwsza wersja była zdecydowanie lepsza.. :) - studencką.. :)
Odpowiedz
1
@ xd
dnia 29.02.2012, 14:59 · Zgłoś
dobry temat na jakąś prace studencka czy cos ;) "ulomnosc wsrod mlodziezy"
Odpowiedz
0
@ wolny
dnia 29.02.2012, 14:39 · Zgłoś
Piszcie cos bo wciaglem sie w ta wasza wojenke jak w niezla ksiazke. Do boju.
Odpowiedz
3
@ robin
dnia 28.02.2012, 22:57 · Zgłoś
ty z w---u---jtowej nie pisz juz lepiej idz orać pole bo wiosna za pasem!!!
Odpowiedz
0
@ www .wujtowa +mecina=same [...]
dnia 29.02.2012, 19:31 · Zgłoś
to celowo zaznaczył tak ty--- [...]---
Odpowiedz
2
@ do @@@
dnia 28.02.2012, 22:36 · Zgłoś
Synu możesz obrażać gości z Osobnicy ile chcesz, ale u nas nie znajdziesz żadnego kolesia który by pobił dziewczynę, bo się napatoczyła i jeszcze chwalił się tym tak jak ty. Jesteście [...].
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 28.02.2012, 19:56 · Zgłoś
Ty jestes sama/sam bezmozgowiec! <lol2>
Odpowiedz
1
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 19:21 · Zgłoś
hahahaha dobra skończ już bo nie chcę mi się czytać tych bezmózgich wypowiedzi :)
Odpowiedz
-1
@ haha
dnia 28.02.2012, 19:18 · Zgłoś
napewno nie taka [...] i [...] jak osobnica !
Odpowiedz
1
@ xyz
dnia 29.02.2012, 19:28 · Zgłoś
to po co jechałeś do--- oso-- [...] zobaczyc jak cywilizacja wygląda zazdrość pewnie
Odpowiedz
1
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 19:15 · Zgłoś
[...]...a wy to co miasto?
Odpowiedz
0
@ tadek
dnia 28.02.2012, 19:12 · Zgłoś
to jeszcze ta [...] osobnica nie zaorana, a co na to Zejska
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 28.02.2012, 19:09 · Zgłoś
haha teraz sie tlumaczycie ze byli szkuty po 16-17 lat :D

nie macie juz sie czym tlumaczyc powiedzcie ze jestescie [...] i tyle..!
Odpowiedz
1
@ haha
dnia 28.02.2012, 19:08 · Zgłoś
Skończy wam sie to skończy :D
Odpowiedz
-2
@ @ @@.............
dnia 28.02.2012, 20:59 · Zgłoś
Racja... ;)
Odpowiedz
2
@ haha
dnia 28.02.2012, 19:08 · Zgłoś
Wy jestescie oisobnica zdolni do rozrzycania [...]u po polu <lol2>
Odpowiedz
-1
@ haha
dnia 28.02.2012, 19:06 · Zgłoś
haha racja @ @@...
Odpowiedz
1
@ xd
dnia 28.02.2012, 19:04 · Zgłoś
ej ty [...] kto mial wyjsc jak wybraliscie sobie dzien kiedy tam wiekszosc kolesi to szkuty po 16-17 lat tak trudno bylo sie ustawic a nie wpadac w 30 i lac z nienacka i to nie ludzi z osobnicy [...] macie ochote dawaj nr tel ustawimy sie wszyscy ladnie gdzies gdzie nie bedzie swiatkow i zobaczy co potraficie pozdro :*
Odpowiedz
1
@ xxxxx
dnia 29.02.2012, 19:25 · Zgłoś
popieram daj [...]u z wójtowej nr tel i załatwione a nie śliń sie przed kompem bo sie spuścisz jeszcze
Odpowiedz
0
@ qqqq
dnia 28.02.2012, 18:59 · Zgłoś
Wiecie co [...] nie wypisujcie bzdor bo to naprawde tylko o was świadczy!
Przeciez to normalne jest ze wymyslacie nie wiadomo co zeby tylko napisac cos na Wójtową czy Męcine bo głupio wam sie przyznac ze sie baliście wyjśc!!:D
Dla wszystkich czytających to jest oczywiste ze jak was jest wiecej to cwaniakujecie do ludzi! ale sie wam to skączy! i to mam nadzieje ze szybko;)
Odpowiedz
0
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:57 · Zgłoś
tu przynajmniej szczekają, bo nie wiem czy w twoich stronach wgl ktoś wie czym jest pies ;p
Odpowiedz
0
@ @ @@.............
dnia 28.02.2012, 19:00 · Zgłoś
Macie sie czym chwalic widze;);P;P;P

wiemy, wiemy kozaki;D
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 28.02.2012, 19:11 · Zgłoś
u was szczekaja bo wy jestescie tymi psami xD
Odpowiedz
1
@ neutralny@
dnia 28.02.2012, 18:55 · Zgłoś
Bić dziewczynę co za [...]e zero honoru !!!
Odpowiedz
-3
@ ;)
dnia 28.02.2012, 18:50 · Zgłoś
tam w tej osobnicy to psy [...]mi szczekają;D
Odpowiedz
-1
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:44 · Zgłoś
i wzajemnie :)
Odpowiedz
1
@ @ @@..............
dnia 28.02.2012, 18:46 · Zgłoś
Jaki [...] z tego kkkkk;P hahaha
Odpowiedz
-3
@ lol
dnia 28.02.2012, 18:43 · Zgłoś
[...] osobnice!!!;)
Odpowiedz
3
@ aaa
dnia 29.02.2012, 16:54 · Zgłoś
twoja matke chyba
Odpowiedz
1
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:43 · Zgłoś
ile myślałes nad tym komentarzem? poł dnia? czy poprosiłęs twojego takze "inteligentnego" kolegę zeby pomogł ci cos odpisac? ;pp
Odpowiedz
-1
@ @ @@..............
dnia 28.02.2012, 18:45 · Zgłoś
Ejj wez sie naucz pisac;D

poprosilęs???
poprosiłeś sie pisze;D
[...] bez szkoly!!;D
Odpowiedz
1
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:47 · Zgłoś
pff..nie umiesz wymyślić niczego swojego tylko kopiować czyjeś pomysły?
Odpowiedz
0
@ @ @@....................
dnia 28.02.2012, 18:52 · Zgłoś
wolno mi ;P;P
Odpowiedz
-1
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:54 · Zgłoś
no właśnie bo jesteś taką [...]ą ze nie masz swojego rozumu
Odpowiedz
-1
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 18:41 · Zgłoś
Ty kkkkk jestes[...] y jak kret łopatą;D hahaha
Odpowiedz
1
@ xd
dnia 28.02.2012, 18:40 · Zgłoś
ej małpko małpko @ @@... lepiej sie za nauke zlap bo marnie to widze a potem sie na forum udzielaj :)
Odpowiedz
-1
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 18:42 · Zgłoś
Ja nie musze w przeciwieństwie do cb;P
Odpowiedz
2
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:40 · Zgłoś
hahahahaha tak, bardzo mądrze mowisz :D twoj poziom inteligencji wynosi 0 :)
Odpowiedz
1
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:30 · Zgłoś
chyba ty , naucz się pierwsze pisać , chyba ci mleko jeszcze z [...] kapie :) a tak nawiasem mówiąc pisze się skądś [...] z podstawówki
Odpowiedz
5
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:26 · Zgłoś
halikopter? nie ma takiego czegoś ;d
Odpowiedz
-2
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 18:24 · Zgłoś
[...] [...] )

[...] jak mowicie na halikopter??
- kołewrot??? hahahahaha;);););)
Odpowiedz
1
@ aaa
dnia 29.02.2012, 16:55 · Zgłoś
ale sie [...] zbłaźniłeś
widać właśnie jaki macie tam w tej dziurze poziom
Odpowiedz
-1
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 18:23 · Zgłoś
haa!;)

zebys ty sie czasem nie spocil!!:D
Odpowiedz
0
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:20 · Zgłoś
uważaj bo się spocisz :D
Odpowiedz
-1
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 18:11 · Zgłoś
a ty [...] niby nie?
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 28.02.2012, 17:52 · Zgłoś
zjaw się z kumplami to raźniej ci bedzie [...] c haha :D:D
Odpowiedz
0
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 18:08 · Zgłoś
Bo oni cwani w grupce sa;)
Odpowiedz
0
@ kkkkk
dnia 28.02.2012, 17:43 · Zgłoś
hahahah na tyle cie stać?
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 28.02.2012, 17:12 · Zgłoś
o osobnicy- jak się urodziłeś to Cię patykami dotykali bo nie wiedzieli co to jest- schowaj się bo z taką [...] to nawet po kanałach nie chodzą a nie co dopiero po osobnicy <lol2>
Odpowiedz
1
@ aaa
dnia 29.02.2012, 16:56 · Zgłoś
jaki ten tekst stary jest, ale u was to nowe powiedzenie wiec trzeba zaszpanować
Odpowiedz
-1
@ Skinhead69
dnia 28.02.2012, 16:55 · Zgłoś
A mi "żal" i jednych i drugich. Do pola robić a nie za pseudo-gangsterkę się zabrali [...]żeria!
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 28.02.2012, 17:06 · Zgłoś
hahaha dobrze zrobili mogli wyjsc cwaniaki z[...] !

Nie od[...]e sie od jakiegos OSO bo to[...] !

Ludzie ktorzy tam chodza chodzili to [...] :D
Odpowiedz
0
@ Skinhead69
dnia 28.02.2012, 16:55 · Zgłoś
A mi "żal" i was i was [...] jedne :) W pole robić a nie za pseudo-gangsterkę się brać. Filmów się [...] naoglądali!
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 28.02.2012, 16:34 · Zgłoś
taka prawda cwani przed monitorem a zamykaja sie bo boja sie...<lol2>

Osobnica jest przy...[...]na i to jest [...]!
Odpowiedz
2
@ Skinhead69
dnia 28.02.2012, 16:37 · Zgłoś
Niezwykle gramatyczne te Twoje wypowiedzi, nie powiem :)
Odpowiedz
-4
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 15:13 · Zgłoś
ej [...] teraz jesteście cwani przed monitorem , a jak Wójtowa tam wpadła to wtedy zamykacie ten[...] albo się chowacie[...]
Odpowiedz
2
@ ;;;
dnia 28.02.2012, 15:20 · Zgłoś
wrocilo dziecko ze szkoly i od razu przed kompa glupie komentarze dodawac idz lepiej zadanie odrob ha ha
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 28.02.2012, 17:00 · Zgłoś
wojtowa banda [...]i [...] [...] jak w afryce
Odpowiedz
-8
@ wójtowa
dnia 28.02.2012, 09:33 · Zgłoś
wójtowa zawsze i wszedzie dobra bedzie...moc i sila zostanie zawsze z chlopami..
Odpowiedz
3
@ Skinhead69
dnia 28.02.2012, 14:24 · Zgłoś
[...] z was zbita zostanie "chłopy" a raczej chłopcy. Chociaż jestem przeciwko przemocy policji wobec obywateli to niech was dorwą i wpierdzielą tak, że się pos*acie z bólu. Gangsterka się znalała, Wieś vs wieś. Dziwi mnie tylko, dlaczego żadna taka wioska np. nie przyjedzie szukać zaczepki na jakimś osiedlu w Jaśle..
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 15:07 · Zgłoś
Bo Jasło to dobre chłopy !!!

a osobnica [...] ...!
Odpowiedz
-1
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 18:04 · Zgłoś
zgadzam sie!
Odpowiedz
2
@ sieka
dnia 27.02.2012, 22:32 · Zgłoś
pub w [...] :D:D hehehehe dobre dobre :P niedługo The Pub zaczną pisać hehehe
Odpowiedz
2
@ aaa
dnia 28.02.2012, 17:01 · Zgłoś
a bo w takim[...] u jak wojtowa nie ma pubu
Odpowiedz
0
@ Skinhead69
dnia 27.02.2012, 21:48 · Zgłoś
Wójtowa, Męciny. Gdzie do [...] takie dziury wogóle są. W pole idź chłopie lepiej żeby ludzie mieli co jeść
Odpowiedz
3
@ fm...
dnia 28.02.2012, 09:19 · Zgłoś
Zgadzam się , lud potrzebuje płodów rolnych i nie mam zamiaru obrażać ciężko pracujących rolników, ale temu cwaniakowi ( @@@...) przydałoby się, żeby padł ze zmęczenia po ciężkiej pracy i już nic nie dał rady powiedzieć, bo nie umiejąc się wysłowić kaleczy nasz język; a może by tak zamiast pały i kominiarki książek więcej poczytać...taka dobra rada.
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 15:05 · Zgłoś
[...] to interesuje gdzie jest Wójtowa i Męcina !!!

ale istnieją i za niedługo się o tym osobnica przekona !!!
Odpowiedz
2
@ Skinhead69
dnia 28.02.2012, 16:05 · Zgłoś
blablabla. Skończyłeś synek?
Odpowiedz
0
@ @@...........
dnia 28.02.2012, 18:03 · Zgłoś
Sam skończ [...] )
Odpowiedz
1
@ gość
dnia 29.02.2012, 16:58 · Zgłoś
gdzie jest
100 lat za [...]
buahahaha
Odpowiedz
1
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 21:33 · Zgłoś
nie waze czy dostalem!!

wez sie ciag;P
Odpowiedz
0
@ .
dnia 27.02.2012, 21:25 · Zgłoś
dziecko nie szarp się tak bo ci zylka pęknie , przestan wypisywac jakies [...] na ich temat bo oni to samo mogą powiedziec o tobie. I nie zgrywaj tu hojraka przed wszystkimi bo pewnie dostałęs [...] i tak gadasz.
Odpowiedz
0
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 21:20 · Zgłoś
jak by byli w tym [...] ci cwaniacy co co przekopali 3 chlopakow z Wójtowej w 30 to tylko oni by dostali a nie niewinni!!

Bo Wójtowa pamieta te [...] !!!
Ale i tak pomalutku zostana wszyscy wylapani bo napewno im to Wójtowa i Męcina nie odpusci...!
Odpowiedz
1
@ gość
dnia 29.02.2012, 17:00 · Zgłoś
w jakich [...] 30 i nie [...] ze 3 bo jak sami zaczeliście z łancuchali i gasnicami to teraz nie płacz że wam nastukali
bo jak sie nalezalo to sie nalezało
Odpowiedz
2
@ .
dnia 27.02.2012, 21:09 · Zgłoś
ilw razy wam trzeba powtarzac do tych pustył łbow ze tam bylo kilka osob.? nie mieszkam w osobnicy ale czytac chyba umiem ze byli tam ludzie ktorzy nie byli niczemu winni wiec po co mieli dostac [...]? .
Odpowiedz
-1
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 21:01 · Zgłoś
[...] jak mozna byc taka [...] JAK osobnica zeby widziec jak bija kogos zamiast wyjsc to sie zamkneli hehe;);)
Odpowiedz
-1
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 20:59 · Zgłoś
WÓjTOWA zawsze pojdzie w ogień za swoim a nie to co osobnica pokazala!!!

[...] i tyle bo jakkby tacy byli to by nie zamykali drzwi i by wyszli!!
Odpowiedz
0
@ SPARTANIN
dnia 04.03.2012, 10:31 · Zgłoś
ciekawe kto miał wyjsc jak nas tam nie bylo w ten dzień :D tylko same dziewczyny :D
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 27.02.2012, 20:49 · Zgłoś
zal mi was jak dzieci nie wiecie co to Osobnica co to Wójtowa co to Męcina ludzie i co wam z tego czy Ci dostana czy tamci [...]cie sobie w papierach tylko to raz dwa albo jedni albo drudzy będą meli połamane szczeki nosy czy ubytki w uzębieniu i co taka to frajda??? nie lepiej dojść do porozumienia przy [...]?? i właściciel miałby spokój i było by OK. a tu sie jeszcze zachowują jak dzieci i przechwalają gdzie lepsza ekipa nie bo u nas nie bo u nas jak w przedszkolu proszę Pani bo on się na mnie popatrzył
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 20:55 · Zgłoś
Nigdy z taka osobnica nie bedzie zgoda!!

NOGDY!!!

Bo oni sa cwani w grupce i w gebie !!
A jak przyjdzie co do czego to sie chowaja i nawet za kolega nie pojda tylko zamykaja drzwi !! TO JEST DOPIERO WSTYD!!!
Odpowiedz
1
@ gość
dnia 29.02.2012, 17:03 · Zgłoś
a ty za kolegami czego nie poszłeś na policje ???
Odpowiedz
0
@ Syriusz
dnia 27.02.2012, 18:15 · Zgłoś
Kazdy możne sei pochwalić znajomymi z końca świata wyjdź 1vs1 i pokaz co potrafisz a nie chowaj się za innymi poprzez monitor każdy Wielki tylko jak przyjdzie co do czego okazuje się ze to 16-latek wyzywa ci rodzinę od ... , a później krzyk jak się podjeżdża pod dom
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 27.02.2012, 17:14 · Zgłoś
Pies który szczeka nie gryzie :)
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 17:18 · Zgłoś
mówisz o sobie ???
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 16:41 · Zgłoś
no będziemy widzieć [...] jak przyjedziemy a nawet wiedzieć nie będziecie !!!
Odpowiedz
-2
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 16:20 · Zgłoś
tylko nie brońcie się brzeskiem !!!

jak jesteście tacy cwani psy !!!
Odpowiedz
5
@ ...
dnia 27.02.2012, 16:33 · Zgłoś
Czytać się naucz a nie wyskakuj z brzeskiem, i za edukacje się weź bo masz zasób słów jak typowy [...] co podstawówki nie skończył, nie obrażając [...]i.
Odpowiedz
2
@ Skinhead69
dnia 27.02.2012, 16:40 · Zgłoś
Powiedział co wiedział :)
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 16:18 · Zgłoś
szykujcie sobie wózki bo za niedługo na nich będziecie jeździć [...] HAHA!!!
Odpowiedz
-2
@ Skinhead69
dnia 27.02.2012, 14:14 · Zgłoś
racja! [...] obie [...]!
Odpowiedz
-4
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 16:12 · Zgłoś
[...] osobnice bo tam same cwaniaki a jak coś do czego przyjdzie to uciekają do mamy pod spodniczke !!!
Odpowiedz
-3
@ jjjj
dnia 27.02.2012, 14:06 · Zgłoś
Zenada>>>
Odpowiedz
-1
@ Jasło
dnia 27.02.2012, 12:14 · Zgłoś
zaorac te wioski i zasadzic las
Odpowiedz
8
@ JANOSIK
dnia 26.02.2012, 22:57 · Zgłoś
Wiekszość tych komentarzy pisze jakiś- 1en-- [...]--- z wójtowej nie [...] tak [...]

---daj znać kiedy wpadniesz i sprawę załatwimy !!!wtedy wyjdzie jaki z ciebie twardziel , a tak piszesz i poco to braknie ci tuszu w kompie ps jak bedziesz jechał do oso--- to się wykąp żeby nie waliło od ciebie...
Odpowiedz
-5
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 16:11 · Zgłoś
jak będziemy jechać to przyjedziemy traktorami na taką dziure jak osobnica bo szkoda aut pi*zdy osobnickie !!!
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 28.02.2012, 16:59 · Zgłoś
idz do stajni bo krowa Cię wzywa Leszczeu osobnicki
Odpowiedz
-2
@ Hools
dnia 26.02.2012, 20:22 · Zgłoś
Zna Ktoś Tą dziewczyne co została pobita ??? Co To Za Panna ???
Odpowiedz
3
@ xD
dnia 27.02.2012, 15:18 · Zgłoś
ja znam, a co ci do tego kto to ?
Odpowiedz
0
@ .
dnia 27.02.2012, 16:02 · Zgłoś
nie macie sie juz czym zajmowac tylko jak sie panna nazywala??i co wam z tego??wezcie zmknijcie to forum najlepiej bo czytac tego nie mozna coo tu wypisujecie...
Odpowiedz
4
@ żal
dnia 26.02.2012, 18:40 · Zgłoś
noo zgadzam sie, trzeba mieć nie równo po sufitem .
Odpowiedz
10
@ WTF
dnia 26.02.2012, 15:43 · Zgłoś
WOW! "Bohaterzy" z Męciny! Przyjechali na "ustawkę" z 16-latkami i w efekcie poboli niewinną DZIEWCZYNĘ. WSTYD! Niżej upaść już nie możecie!!!
Odpowiedz
9
@ yyy
dnia 26.02.2012, 15:22 · Zgłoś
Trzeba być niezłym KOKSEM żeby przywalić dziewczynie.. za grosz szacunku!
[...] z męciny mają nieźle [...] w tych pustych móżdżkach! przyjeżdzają na dyskoteki, zaczynają, dostaną [...] a potem na odwet! hah brawo za tą jakże "wielką" inteligencje. tą [...] powinni murem odgrodzić i jakąś [...] [...] wy tam nawet porządnego sklepu nie macie w tej wiosce to po jakiego[...] mówicie coś na Oso? Wstyd chłopczyki wstyd
Odpowiedz
-3
@ Syriusz
dnia 26.02.2012, 21:18 · Zgłoś
bombę to możesz miedz na twarzy ;)
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 28.02.2012, 22:34 · Zgłoś
miedz to taki metal he he jakiś inteligent to pisał
Odpowiedz
2
@ mm.
dnia 26.02.2012, 14:54 · Zgłoś
W sobotę to wszystko się nagrało bo nad pizzeją kołewrót latał mówiła mi o tym [...] co w wyje...cy masło wtedy robiła...
Odpowiedz
-4
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 14:42 · Zgłoś
Od nas nikt nie patrzy czy [...] czy chlopak!!
jakby sie nie odzywala to by sie nic nie stalo
Odpowiedz
3
@ b
dnia 26.02.2012, 14:48 · Zgłoś
Jak to że miejscowości nie ma na mapie a istnieje? Gdzież jest takie wspaniałe miejsce ?
Odpowiedz
3
@ (o_O)
dnia 26.02.2012, 19:57 · Zgłoś
to macie nieźle [...] w głowach, jakbyście ją [...] to byście siedzieli na dożywocie, ale i tak do pudła pójdziecie
Odpowiedz
4
@ ooooooo...
dnia 26.02.2012, 22:44 · Zgłoś
"Od nas nikt nie patrzy czy panięka czy chłopak" - wy to zwierzęta jesteście nie ludzie nawet Babkę zak by z kościoła wracała pobilibyście [...] ??? Mądrze piszą żeby tą mencine i wójtową od świata odgrodzic i bąbe puścić!!!
Odpowiedz
1
@ lol
dnia 27.02.2012, 17:40 · Zgłoś
O to widać tatuś mamusię bił i to z domu wyniosłeś.
Odpowiedz
6
@ xdd
dnia 26.02.2012, 14:29 · Zgłoś
wstyd to was bo nie macie jakiejkolwiek godności żeby [...] panience która wam nic nie zawiniła .
Odpowiedz
1
@ lol
dnia 26.02.2012, 14:18 · Zgłoś
Ale Osobnica to mądre chłopaki!!! ha ha. Po co się będą bić wysilać jak policja to zrobi za nich ha ha. Jeszcze sobie w [...] posiedzą. Ale że się dali złapać to się dziwię !!!
Odpowiedz
-4
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 14:21 · Zgłoś
Madre;);) hehehe smiech...

Noo pewnie bronia sie policja bo sobie smi nie dali rady!

Wstyd !!
Odpowiedz
-4
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 13:50 · Zgłoś
[...]* wyzej byl komentarz ze osobnica to wicha zabita dechami a teraz jakic [...] z takimi tekastmi wyjezdza;D hehehe zal

Łemki [...]on*!!!

No nie widac jej na mapie ale istnieje ;) jest bardzo glosno o niej;D
Odpowiedz
3
@ (o_O)
dnia 26.02.2012, 20:01 · Zgłoś
dziwne bo osobnica w atlasach jest zaznaczona
Odpowiedz
1
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 21:08 · Zgłoś
No i ???

tylko jest [...];);D
Odpowiedz
3
@ fm...
dnia 28.02.2012, 09:04 · Zgłoś
Dziecko może by cię rodzice uświadomili, że jak Osobnica miała kontakt ze światem to w tych Waszych pseudo - metropoliach ludzie nie wiedzieli jak asfalt wygląda i , że po nim jeżdżą autobusy i samochody. I nie mów mi, że piszę głupoty bo pochodzę z tych stron, a dokładnie z [...], której nie ma na mapie ( może z tej samej co Ty) i chociaż już dawno tam nie mieszkam to nie wstydzę się tego, że to jednak [...] i daleko jej do Osobnicy. A Tobie polecam żeby rodzice znów zaczęli uprawiać rolę, zaorali ją nie koniem tylko Tobą to ci się może proces myślowy poprawi jak się zmęczysz.
Odpowiedz
-3
@ lol
dnia 28.02.2012, 13:03 · Zgłoś
Po wypowiedzi widać że z [...] pochodzisz. I nteligencji nie masz wrodzonej i nabytej też, także nadal jesteś sto lat za [...].
Odpowiedz
3
@ xdd
dnia 26.02.2012, 13:30 · Zgłoś
bardzo inteligentna wypowiedź na poziomie dzieciaka z wsi zabitej dechami, ktorej nawet na mapie nie ma :)
Odpowiedz
-7
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 13:07 · Zgłoś
ej [...] dobrze że was wtedy nie było jak my przyjechaliśmy tam bo byli byście rozrzyceni jak [...] po polu HAHA:)
Odpowiedz
3
@ .
dnia 26.02.2012, 12:54 · Zgłoś
[...] damski boksery
Odpowiedz
9
@ lol
dnia 26.02.2012, 12:41 · Zgłoś
Skoro z Wójtowej takie chojraki to po co im te kominiarki?
Boją się [...] pokazać?
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 26.02.2012, 12:27 · Zgłoś
jedna prosba nie mylcie poj... z meciny czy wojtowej z Lipinkami to spoko miejscowosc i spoko ludzie a te łory w Lipinkach tez mieszali pozdrawiam!!
Odpowiedz
-1
@ xD
dnia 26.02.2012, 12:26 · Zgłoś
Osobnica piszcie piszcie jacy jestescie silni i odwazni i robcie swoje dalej ;) czyli uciekajcie ;)) pzdr
Odpowiedz
0
@ umc
dnia 04.03.2012, 10:40 · Zgłoś
po 1 nikt nie uciekał bo nikogo wtedy niie było:D po 2 madrzejsi od was jesteśmy bo my pod kamery byśmy sie nie pchali a po 3 sami sie przekonacie
Odpowiedz
8
@ lol
dnia 26.02.2012, 12:23 · Zgłoś
To się damskie BOKSERY popisały!!!
Odpowiedz
8
@ brt
dnia 26.02.2012, 12:08 · Zgłoś
Mówicie tutaj bezstresowym wychowaniu, o następstwach PRL-u, o złym dzieciństwie, ludzie.. Jak na moje oko to im się po prostu w głowach popie*doliło za przeproszeniem, bo ja też mam tyle lat i jakoś jestem normalnym człowiekiem, żyjącym w zgodzie z resztą społeczeństwa. I przykro mi, że ludzie próbują [...] bronić tak bezsensownymi argumentami. Mówiąc czystą prawdę: [...] to [...], uważam że te wywody są bezcelowe. Pozdrawiam, Brt
Odpowiedz
0
@ .........
dnia 26.02.2012, 11:36 · Zgłoś
ej [...] ciekawy jestem tylko kto by pierwszy uciekał jak by było po równo i cziaky jestem czemu was wczoraj nie było jak zeszło się więcej ludzi co???
Odpowiedz
-2
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 13:02 · Zgłoś
czemu w tamtą sobote w domu siedzieliście a nie wyszlisci do WÓJTOWEJ cwaniaki za grosza !!!
Odpowiedz
-2
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 17:42 · Zgłoś
no napewno osobnica by uciekała , no to mogliście daćnam znać to by my wpadli

ale to wtedy napewno z osobnicy by ktoś na wózku śmigał !!!
Odpowiedz
-4
@ lol
dnia 26.02.2012, 09:08 · Zgłoś
Osobnica takie cwaniaki a szukają pomocy w Brzyskach to dopiero obciach he he:):)
Odpowiedz
-12
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 22:51 · Zgłoś
osobnica prosi o litość WÓJTOWE !!!
Odpowiedz
-6
@ barack
dnia 25.02.2012, 22:26 · Zgłoś
Niech [...] swoje i wracają kolejnego malczana wywalić.
A tak poważnie, ci co przyjechali to źle zrobili, że pierwszych lepszych dorwali, ja bym sam chetnie walną jednego i drugiego cwaniaczka w [...] pałką, ale niestety przemoc rodzi przemoc!
Odpowiedz
-4
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 13:04 · Zgłoś
ale już niektórych wiemy jak mają na nazwiska ,

to ich pomalutku wyłapiemy na tej osobnicy !!
Odpowiedz
0
@ klin
dnia 26.02.2012, 23:04 · Zgłoś
złap sie za Jajka lepiej [...]...
Odpowiedz
0
@ lili
dnia 26.02.2012, 23:12 · Zgłoś
napisz i tak co ci to da [...]
ze znasz nazwiska idz do banku i wez pożyczke na te nazwiska będziesz bogaty!!!
Odpowiedz
0
@ @
dnia 25.02.2012, 22:17 · Zgłoś
[...] te [...] i niech się leją do woli,pozbawić dostępu do cywilizacji i niech policja ich nie rozgania
Odpowiedz
8
@ gosc
dnia 25.02.2012, 21:53 · Zgłoś
Hihi goście z tej dziury zabitej dechami Wójtowej są podobni do...

MAĆKA Z "KLANU" :):):p
Odpowiedz
-5
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 22:51 · Zgłoś
ej wy [...] z osobnicy lepiej nie cwaniakujcie !!!
Odpowiedz
7
@ lol
dnia 26.02.2012, 12:39 · Zgłoś
Bo co? Bo znów wpadniecie i obijecie bezbronnej Pannie [...]??
Odpowiedz
0
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 13:05 · Zgłoś
z tego co było widać 2 tygodnie temu to wy macie [...] podobne do shreka :)
Odpowiedz
-2
@ ; D
dnia 25.02.2012, 20:27 · Zgłoś
zgadzam sie...
Odpowiedz
12
@ lol
dnia 25.02.2012, 19:05 · Zgłoś
Tak Wójtowa pokazała kozaków bo pannę pobili. Eh [...] skończone
Odpowiedz
-8
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 22:49 · Zgłoś
no bo te [...]asy z osobnicy nie wyszli to ona miała pecha !!!11
Odpowiedz
0
@ do@ @@.....................
dnia 04.03.2012, 10:45 · Zgłoś
tak sie udzielasz na tym forum a masz pewnie z 15 lat i od kolegów uslyszałes o wszystkim
Odpowiedz
-10
@ Hools
dnia 25.02.2012, 19:04 · Zgłoś
Osobnica [...] . Ale Są tam cwaniaczki i to wieksze niż w niektórych miastach sam spotkałem się z dwoma rok temu jak wychodzilem z omegi do samochodu ale trzeba sobie radzic wiadomo sami zaczynaja a pozniej płacza i sprzedaja sie nawzajem nic bywa
Odpowiedz
8
@ xD
dnia 25.02.2012, 18:46 · Zgłoś
wójtowioki uciekajcie w krzoki!!!
Odpowiedz
-5
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 22:48 · Zgłoś
widać jakis [...] pisze bo nawet pisać nie umie
Odpowiedz
4
@ Lol
dnia 26.02.2012, 23:46 · Zgłoś
odezwał sie miastowy z wójtowej, co psy [...]mi szczekają . aleś jest [...] [...]!!
Odpowiedz
-12
@ .........
dnia 25.02.2012, 18:26 · Zgłoś
chowali byście się wy jakby to było pare lat temu i stara ekipa pagorzyna też kozaków rżnęła dostali pare razy [...] i teraz się już nie pokazują jeszzce chwile i tak samo będzie z wami tylko żeby była [...] bitka to nawet znajomi z brzysk przyjadą wtedy bedzie dym
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 13:10 · Zgłoś
jak jesteście tacy cwaniacy to czemu zasłaniacie się Brzeskami,

ej wy to naprawde [...]* jesteście zasłaniać się haha :D
Odpowiedz
0
@ @@...........
dnia 27.02.2012, 21:13 · Zgłoś
nie porównujcie Pagorzyny z Wójyową i Męcina;)
Odpowiedz
1
@ lol
dnia 28.02.2012, 12:57 · Zgłoś
No to wiadomo że nie bo Pagorzyna to taka dziura że psy [...]mi szczekają ha ha!!!
Odpowiedz
4
@ .........
dnia 25.02.2012, 17:38 · Zgłoś
chyba was stąd karetki pozabieraja jeden był kozak s[...]ł do niemowy z gaśnica to sie dowiedział co to znaczy jak nie mógł po jednym szczale wstać z ziemi
Odpowiedz
-8
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 22:47 · Zgłoś
no smieszne po pierwsze nawet nie spadł !!!

[...]u z osobnicy !!!
Odpowiedz
3
@ !!!!!!!!!!!!!
dnia 27.02.2012, 17:54 · Zgłoś
Nie spadł ??? hehe tylko leżał i [...] jak ta [...] !!!
[...] z wójtowej!!!
Odpowiedz
1
@ lol
dnia 25.02.2012, 17:18 · Zgłoś
Sławni jesteście w dwóch powiatach w jasielskim i gorlickim hi hi ha ha :):):) tak trzymajcie sama inteligencja.
Odpowiedz
-5
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 16:18 · Zgłoś
no Łemki to osobnica :DD
Odpowiedz
1
@ lol
dnia 25.02.2012, 16:02 · Zgłoś
O jo joj to sie narobiło na stolyce napadło. Łemki na Tatarów he he :)))
Odpowiedz
3
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 16:19 · Zgłoś
to ty chyba nie wiesz jak Tatar wygląda [...] !!!11
Odpowiedz
-3
@ xD
dnia 25.02.2012, 15:36 · Zgłoś
a co za roznica czy ze sprzetem czy bez...jak osobnica i tak sie zawsze chowac bedzie!! chowala sie chowa i chowac bedzie
Odpowiedz
-4
@ OBROŃCA
dnia 25.02.2012, 15:36 · Zgłoś
a ponadto większość obecnie podejrzanych została zastraszona przez policję, zbesztana, nawet pobita, na co są dowody! nie wierzcie we wszystko co piszą bo to bzdury!
nie bronię tu osób, które dopuściło się jakiegoś tam występku lecz tych, którzy niewinnie zostali zmuszeni do przyznania się poprzez mobbing.
Odpowiedz
3
@ xyz...25
dnia 25.02.2012, 22:00 · Zgłoś
czy Ty człowieku wiesz co znaczy słowo mobing? nie jestem ani z Osobnicy ani z Wójtowej ale jak czytam co piszesz to jedyny wniosek- jesteś [...] i [...], weź słownik i zapoznaj się co znacza dane słowa zanim ich użyjesz
Odpowiedz
3
@ Siekira
dnia 25.02.2012, 22:13 · Zgłoś
takich [...] to tylko [...] ile wlezie aż się nauczą dobrego wychowania
Odpowiedz
5
@ ...
dnia 25.02.2012, 15:31 · Zgłoś
W wójtowej nie uczą przecinków stawiać?
I ładna moc, jak się przyjeżdża z pałkami i w kominiarkach... Jak takie z was kozaki to trzeba było sprzętu nie brać.
Odpowiedz
-7
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 15:37 · Zgłoś
a co wy pewnie nie macie kominiarek bo was nie stać !!!
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 26.02.2012, 18:37 · Zgłoś
To że robicie [...] a boicie sie [...] pokazać to świadczy o tym, ze nie macie jaj. A jak jeszcze pałki inne sprzęty bierzecie, to znaczy że na normalnej ustawce bez wspomagaczy byście nie mieli szans.
Odpowiedz
-2
@ haha
dnia 28.02.2012, 16:38 · Zgłoś
HAHAHAH Wójtowa Osobnice zniczszy ...

Wy jestescie bez jaj i bez rozumu i wysmiac was<osobnice>
Odpowiedz
-5
@ OBROŃCA
dnia 25.02.2012, 15:29 · Zgłoś
jeśli ktoś nie zna tej sytuacji to niech nie komentuje! bo kryminalni "zgarniali" wszystkich kogo popadnie, nawet niewinnych przetrzymując ich w spartańskich warunkach nawet ponad 36 godzin, co nie jest dozwolone (jeśli nie wystąpi o areszt do prokuratury).
Odpowiedz
11
@ prawnik
dnia 25.02.2012, 15:36 · Zgłoś
Napisz skargę to zobaczysz jaki z Ciebie tzw. znawca.
Odpowiedz
-5
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 15:09 · Zgłoś
ŻaL mi tej osobnicy jedna wielka [...] zabita dechami i nic wiecej!!!
Odpowiedz
2
@ ??
dnia 25.02.2012, 21:04 · Zgłoś
a dlaczego sam sie wypowiadasz caly czas a gdzie twoja ekipa ??
Odpowiedz
-7
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 15:04 · Zgłoś
2 tygodnie temu Osobnica cwana byla bo z Wójtowej bylo 3 a od nich 30 wiec pokazali ze sa cwani w grupce a na solo nikt nie poszedl !!
A jak Wójtowa chciala zlapac tych co tak cwaniakowali to ich nie bylo bo pochowali sie u jakiegos [...]a!!!
Weźcie sie [...] ogarnijcie bo i tak nie macie szans z Wójtową i Męciną!!!
Pokazaliscie tym co zescie zrobili na co was stac!!;)
Odpowiedz
0
@ ; D
dnia 25.02.2012, 13:08 · Zgłoś
ciekawe czy przyajdą jeszcze po adwencie :D
Odpowiedz
-7
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 14:55 · Zgłoś
Jak bedzie trzeba to nie ma sprawy;)
ale wtedy juz kazdy z Osobnicy bedzie na wozkach śmigał!;P hehe
Odpowiedz
3
@ .........
dnia 25.02.2012, 12:54 · Zgłoś
Jak po równo jest 30stu na 15stu to umiecie liczyć a takie z was kozaki jak we wcześniejszą sobotę wbiliście z łańcuchami linkami holowniczymi gaśnicami itd a i tak dostaliście po [...] jeden największy kozak znalazł się w szpitalu i cieszcie się że zamknęli drzwi bo wtedy [...] przyjechała by ale żeby was ratować i z aut też nie mieli byście co zbierać sam niemowa 1/3 z was by wyzamiatał podłogę WÓJTOWA WIELKIE KOZAKI [...]
Odpowiedz
-6
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 14:45 · Zgłoś
Po poiewsze w tamtą sobote bylo nas tylko 3 a was 30!!!
I Wy wielcy cwaniecy idziecie na 3 w 30!!

No to jak jestescie tacy cwani to zapraszamy do Wójtowej!!!
Odpowiedz
2
@ JANOSIK
dnia 25.02.2012, 19:41 · Zgłoś
do @@@...

JAK naprawię ---TRAKTOR--- to tam wpadnę !!! i naprawie wreszcie ta drogę bronami--->

na razie nie mam czym a bez TRAKTORA tam nie dojadę--- nic sie nie martw [...] zaproszę ciebie na solo, odechce ci się pisać [...] lepiej daj krową jeść bo głodne w stajni stoją słychać jak beczą aż do Osobnicy !!!
[...]!!!
Odpowiedz
1
@ :0
dnia 25.02.2012, 21:02 · Zgłoś
chyba w 7 a nie w 3 haha
Odpowiedz
1
@ he he
dnia 25.02.2012, 12:52 · Zgłoś
trzeba mieć [...] w głowach... może jak dostaną wyroki to się uspokoją.
Odpowiedz
-3
@ siw..
dnia 25.02.2012, 12:49 · Zgłoś
a ja sie pytam gdzie byli rodzice??:D
Odpowiedz
4
@ ha ha ha
dnia 25.02.2012, 12:42 · Zgłoś
macie moc ale [...] ha ha ha
Odpowiedz
2
@ ........
dnia 25.02.2012, 12:40 · Zgłoś
Wójtowa myśli ze jest nie wiadomo [...] kim a jest nikim. Myślą że jak pobili panienkę i kolesia to teraz sie szczycą ha ha ha śmieszni [...] jesteście.
Zmądrzejcie bo mogą przez was ten "pub" zamknąć...
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 14:49 · Zgłoś
Wójtowa przynajmniej sie nie boi takich [...]i jak osobnica bo to [...] ta i tyle!!!
Dobrze z Wójtowej moze dostali ale sie zorganizowali i nie w 3 tylko w 40 pojechali na ta [...]!!!

TEN [...] I TAK BEDZIE ZAMKNIETY!!!
Odpowiedz
1
@ a
dnia 25.02.2012, 21:00 · Zgłoś
[...] masz w domu
Odpowiedz
-6
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 12:37 · Zgłoś
ty w [...] mieszkasz i twoi koledzy też !!!
Odpowiedz
-4
@ HaHaHa
dnia 25.02.2012, 12:35 · Zgłoś
Ej kozaczki z osobnicy na necie cwani jestescie a na reala co juz pewnie byscie schowani siedzieli.

nie znacie mocy wojtowej i meciny ! ! !
Odpowiedz
6
@ porazka
dnia 25.02.2012, 20:59 · Zgłoś
ale moc ??? taki poziom jak Najman ???

mencina to tam sprzedają brojlery(kury) ???!!!
Odpowiedz
4
@ żaaaaall Wójtowej
dnia 25.02.2012, 11:33 · Zgłoś
Osobnica jeszcze tym [...] pokaże jak przyjechali 40-stu a ich było 10 i to 16-letni chłopaki co dziećmi jeszcze są to niech sie teraz [...] nie wymądrzają że oso pobili no żal [...], Wójtowa całkiem po[...]na jest
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 14:53 · Zgłoś
My przynajmniej mamy dobra ekipe!
WSZYSCY pojda za jednym!
A nie tak jak wy zamkneliscie sie i zostawiliscie 1 chlopaka na zewnatrz !!!
Tym wlasnie pokazaliscie jak sie biocie wyjsc na solo z Wójtowa!
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 15:05 · Zgłoś
Te 16-latki to by wam jeszcze pokazali na co ich stac;D hehe
Kopara by wam opadla!
Odpowiedz
4
@ porazka
dnia 25.02.2012, 20:58 · Zgłoś
jaka ekipe ??? koles troche mózgu trzeba mieć

jak chcieliście rewanżu to po co wam byly kominiarki i te [...] drewniane, mogliście przyjść i na gole rece [...] ??

ekipa nie bije bezbronnych w szczegolnosci dziewczyny ???

ale jak cos to ekipa sie rozleciala

@ @@...
"WSZYSCY pojda za jednym! "

to czego nie poszliscie ze swoii na policje ???
Odpowiedz
-2
@ @@...........
dnia 26.02.2012, 12:35 · Zgłoś
no bezdomna to jest cała osobnica!!!
Odpowiedz
-4
@ bibendoo
dnia 25.02.2012, 11:14 · Zgłoś
jak to świadczy o właścicielu że wpuszcz małolatów do tego niby pseudo"pubu" ,porażka.
Odpowiedz
-6
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 10:05 · Zgłoś
ej taka osobnica cwana a chowali sie przed Wójtową u jakiegoś goscia w chacie

żal mi tej osobnicy niby tacy cwani a się chowają przed Wójtową :)
Odpowiedz
3
@ zal
dnia 25.02.2012, 20:52 · Zgłoś
to czego cwaniaki z palami i w kominiarkach wpadli ?
Odpowiedz
-6
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 10:03 · Zgłoś
ej wy [...] z osobnicy jak byście byli tacy cwani to byście wyszli na solówkę z Wójtową

a nie kryli się u jakiegos [...] w chacie !!!
Odpowiedz
2
@ NO I RACJA
dnia 25.02.2012, 09:34 · Zgłoś
fifa dobrze mowi
Odpowiedz
9
@ XD
dnia 25.02.2012, 09:23 · Zgłoś
Haha, to sie Wójtowa popisała... Nie wiedzieli kogo bić to skasowali ziomka, malczana i panienkę... Ale za ta dziewczynę to im nie ujdzie na sucho... Jak nie policja to osobnicki samosąd da rade!
Odpowiedz
4
@ Y
dnia 25.02.2012, 09:20 · Zgłoś
z tych [...] co czytam to Tatarów napadły jakies dzieci z Wójtowej czy temu podadnej wioski,jak zle jarzę to mnie poprawcie
Odpowiedz
1
@ fifa
dnia 25.02.2012, 08:42 · Zgłoś
oj ludzie...nie rozumiem tych co pisza ze dobrze iż osobnica dostała...jaka osobnica???chlopak ktory dostal nawet z osobnicy nie byl..dostali niewinnie..i na polu nie zostaly 2 tylko 3 osoby tylko trzecia zostala tylko okradziona..a tamci by chlopaka [...] i wielka osobnica patrzyla na to przez okno i nic nie zrobili..moze i nie mieli szans..ale jak to sie mowi jeden za wszystkich wszyscy za jednego..
Odpowiedz
-6
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 10:32 · Zgłoś
no to jak osobnica taka cwana to mogła wyjść jak Wójtowa przyjechała ...
Odpowiedz
3
@ LOLO
dnia 24.02.2012, 23:21 · Zgłoś
[...]c karac nie żałowac
Odpowiedz
1
@ brak słów
dnia 24.02.2012, 22:26 · Zgłoś
do kamieniołomu z [...]ami!!! i homonto na [...]!!
Odpowiedz
-5
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 10:30 · Zgłoś
w kamieniołomach osobnica całe życie robi i robić będzie...
Odpowiedz
3
@ hue
dnia 25.02.2012, 20:49 · Zgłoś
dziwne we twoi rodzice w malopolsce na smitniku robia
Odpowiedz
3
@ pyrek
dnia 24.02.2012, 22:12 · Zgłoś
[...]ne cwaniki mogli isc na gołe rece a nie z [...] [...]e [...]!!!
Odpowiedz
-6
@ pyrek
dnia 24.02.2012, 22:11 · Zgłoś
te cwaniaki beda miec jeszcze zeby z wybijane
Odpowiedz
6
@ Tubulec
dnia 24.02.2012, 21:38 · Zgłoś
Cłowieku, jedna knajpa na wsi, [...] na pół powiatu, komentarzy więcej jak na Onecie :)))
Łoso to jednak moc - cłowieku - jest :))
Odpowiedz
-3
@ @@...........
dnia 24.02.2012, 20:35 · Zgłoś
weź naucz się pisać koleś a pózniej pisz !!!
Odpowiedz
1
@ koleś
dnia 24.02.2012, 20:30 · Zgłoś
trzeba ich dać pod kuratelę "SUPER NIANI" to ich wyprowadzi na ludzi
Odpowiedz
-7
@ @@...........
dnia 24.02.2012, 20:23 · Zgłoś
no a czemu osobnica takie ci*y ze zamkneli ten [...] jak Wójtowa wpadla w 40-stu!
Odpowiedz
1
@ gosc
dnia 24.02.2012, 20:42 · Zgłoś
jeszcze bedziecie płakać najduchy...
Odpowiedz
12
@ bibi
dnia 24.02.2012, 22:50 · Zgłoś
do @@@...

widać że serwer ci się spalił gościu!!!
właściciel lokalu bał się że go [...] z wójtowy zniszczy chyba logiczne ze zamknął zastaliście 2e osoby pod lokalem chłopaka i dziewczynę i grasz wielkiego BOSA że niby co to ma być, czym ty się podniecasz ILE RAZY BYŚCIE NIE JEŻDZILI DO OSO TO I TAK PODEJRZEWAM ZE [...] DOSTANIECIE JAK podskakujesz JEDEN Z DRUGIM i po co się szarpiesz jak byłeś tam wtedy to pewnie narobiłeś w spodnie ze strachu DZIECIAKU a przed kompem wypiłeś browara z kolegą na pół i dostałeś odwagi i piszesz takie brednie
Odpowiedz
-12
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 10:28 · Zgłoś
najduchy to z osobnicy !!!
Odpowiedz
7
@ LOLO
dnia 24.02.2012, 20:16 · Zgłoś
wójtowa...śmiecha na sali
Odpowiedz
-7
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 10:27 · Zgłoś
smiech to osobnica bo niby tacy cwaniacy a co pokazali jak Wójtowa tam wpadła???
Odpowiedz
6
@ hue
dnia 25.02.2012, 20:46 · Zgłoś
a jak z wojtowej 7 dostalo w [...] od chyba 3 to juz porazka dla nich totalna, zakozaczyli za duzo to sie dostalo ale zeby w ok 50 wpasc do lokalu i jeszcze z drewnianymi palami i w kominiarkach to juz sie zblazniki totalnie i ze juz policja wie kto czyli z tych ich kominiarek to lipa była

buahaha
Odpowiedz
-14
@ @@...........
dnia 24.02.2012, 20:07 · Zgłoś
jak trza będzie to WÓJTOWA jeszcze raz do osobnicy wpadnie

ale wtedy nie dostanie 2 czy 3 tylko wszyscy cwaniacy !!!
Odpowiedz
-1
@ @@...........
dnia 24.02.2012, 20:00 · Zgłoś
DZieciak to z cb !!!
Odpowiedz
2
@ Mała
dnia 24.02.2012, 19:40 · Zgłoś
Dzieciaki... żal...
Odpowiedz
-16
@ @@...........
dnia 24.02.2012, 19:23 · Zgłoś
HEHE to wy chyba nie wiecie co znaczy Wójtowa i Męcina !!!
Odpowiedz
-1
@ Smoku 17
dnia 24.02.2012, 23:12 · Zgłoś
HEHEHE wy sie zapoznajcie lepiej z DĘBOWCEM rzebyscie na nich nie trafili hahaha ekipa jest teraz Ostra!!!
Odpowiedz
17
@ obiektywny
dnia 24.02.2012, 19:19 · Zgłoś
Znam i cwaniaków z Osobnicy ( czytaj: ze stolicy , lub Turcji) ale miałem tez okazję poznać tych " kozaków" z Lipinek, Wójtowej i jeszcze kilku z tamtejszego powiatu. Miałem okazję raz nakopac "kozakom" ledwo stojącym na nogach na rondzie w Wójtowej, którzy trzymając [...] kopali każdy przejeżdżający samochód, kopnęli też mój dostali w dziób i spiep... cwaniaki aż się kurzyło. Nie pierwszy to przypadek innym razem zablokowali inne w.w rondo fiatem uno i pili sobie to [...] też się im otrzymało, oraz tej "barbie" za kierownicą. Tam Policja nie zagląda, a szkoda bo gdyby byli to było by bezpieczniej. Słyszałem też że ci "kozacy" pobili już nieraz ludzi ale im się upiekło bo ci najbardziej agresywni mają kogoś we władzach i sprawy tuszuje. W osobnicy też są cwaniaki i też lubią zaczepiać jak są w kupie, jak jednak spotkasz któregoś solo to kumpel jak się patrzy. Nie było by tego gdyby i w jednym i drugim powiecie Policja więcej jeździła i kontrolowała i goniła [...] do domu bo co taki 15 -16 latek ma do roboty po 22 jak dawno powinien być w domu jeszcze na dodatek pijany z puchą [...] w ręce. Więcej Policji i będzie spokój, a nie akcje typu trzeźwy poranek, ale te poprawiają statystyki i nie trzeba się napracować
Odpowiedz
-9
@ PRAWDA
dnia 24.02.2012, 19:11 · Zgłoś
dlamnie polska policja bedzie zawsze[...] [...] i JP.znalezli jeleni to ich teraz osądzą!!! jedyny koles na policji to robercik
awans i mega szacun!!!
Odpowiedz
-3
@ HaHaHa
dnia 24.02.2012, 19:05 · Zgłoś
w osobnicy zaklladaja po 5 bluz na siebie i mysla ze sa mocni a co do czego przyjdze to sie chowaja zawsze albo [...]a haha;)

brawa dla chlopakow ktorzy pokazali wszystkim jacy sa wojowniki w oso ha ;D

w 10 na 2 to cwaniaki ;D ale juz 2 na 2 mysla gdzie uciec
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 24.02.2012, 19:30 · Zgłoś
Do HaHaHa !!!

Oj gościu ty chyba napiłeś [...] ...liczyłeś ile maja bluz na sobie ? .Smak porażki jeszcze cie nie opuścił ,ale tak to już jest jak się chodzi boso Zimą po Wójto... Ps\ na pewno jak cię zobaczyli takiego to musieli uciekać Wybacz im to
Odpowiedz
1
@ tatar
dnia 24.02.2012, 19:01 · Zgłoś
a Zejske pobili czy nie [...]
Odpowiedz
7
@ ...
dnia 24.02.2012, 18:12 · Zgłoś
Nie wiedzą do kogo zaczynają, co to jest dla Osobnicy jakaś gmina lipinki
Odpowiedz
2
@ @
dnia 24.02.2012, 17:48 · Zgłoś
to napadli tatarów
Odpowiedz
-10
@ qwerty
dnia 24.02.2012, 15:08 · Zgłoś
Ha wiedzie co wam powiem ci z osobnicy sa kozakami jak jest 2 lub 3 osoby a ich z 15 wtedy pokazuja co to nie oni a tu prosze pokazali kim sa tak naprawde haha
Odpowiedz
-8
@ wojtq
dnia 24.02.2012, 16:12 · Zgłoś
Potwierdzam. Jak byłem kiedyś z kuzynem i znajomym na urodzinach jego córki to gdy wracaliśmy wieczorem z Osobnicy zniszczyli kumplowi samochód uderzając w szybę jakimś ciężkim przedmiotem. Gdy się zatrzymaliśmy koło sprawców (było nas 3 i ich 3) to cieniutko śpiewali. Ale jak koledzy z pobliskiego domu (chyba jakąś impreze mieli) zobaczyli że rozmawiamy z tamtą trójką, od razu pospieszyli liczną paczką na ratunek. Wtedy jak byli w grupie ok 12 na nas trzech to od razu nawet tamta trójka się śmielsza i cwana zrobiła. Takich pseudo kozaków i bohaterów z [...] powinni monitorować 24h/ dobę. Bo to nic dobrego z tego [...] nie wyrośnie.
Z jednej strony zachowanie młodych wandali nie zasługuje na pochwałę, z drugiej zaś dobrze że znalazł się ktoś kto się nie boi i wytrzepie [...] tej [...]rii.
Odpowiedz
15
@ xas
dnia 24.02.2012, 16:18 · Zgłoś
tak to już jest na tych wsiach, nudzą się bo zimą w polu roboty nie ma to zaczepiają kulturalnych ludzi. Kiedyś w Polsce chłopstwo znało swoje miejsce na ziemi.
Odpowiedz
11
@ Abdul..
dnia 24.02.2012, 19:06 · Zgłoś
Potwierdzam. Jak byłem kiedyś z kuzynem i znajomym na urodzinach jego córki to gdy wracaliśmy wieczorem z Osobnicy zniszczyli kumplowi samochód uderzając w szybę jakimś ciężkim przedmiotem. Gdy się zatrzymaliśmy koło sprawców (było nas 3 i ich 3) to cieniutko śpiewali. Ale jak koledzy z pobliskiego domu (chyba jakąś impreze mieli) zobaczyli że rozmawiamy z tamtą trójką, od razu pospieszyli liczną paczką na ratunek. Wtedy jak byli w grupie ok 12 na nas trzech to od razu nawet tamta trójka się śmielsza i cwana zrobiła. Takich pseudo kozaków i bohaterów z [...] powinni monitorować 24h/ dobę. Bo to nic dobrego z tego [...] nie wyrośnie.
Z jednej strony zachowanie młodych wandali nie zasługuje na pochwałę, z drugiej zaś dobrze że znalazł się ktoś kto się nie boi i wytrzepie [...] tej [...]rii.

Człowieku takie bajki opowiadaj [...] !!! bez powodu nikt nie zaczepia !!!cwany byłeś to [...] dostałeś i tyle . Teraz wiesz jak się masz zachowywać na obcej wsi [...]
Odpowiedz
-4
@ qwerty
dnia 24.02.2012, 23:33 · Zgłoś
Ta grubo sie mylisz kolego jestem z oklic i mialem podobne sytulacje ale ze znam paru kolesi to obeszlo sie bez bica ja sam a ich 20 smiech na sali 1 vs 1 nigdy sie tam nie zdarzylo wiec cisza:)
Odpowiedz
20
@ asd
dnia 24.02.2012, 14:57 · Zgłoś
za komuny by dostali pare razy pałą po[...] to by ich czegoś nauczyło
Odpowiedz
-13
@ Polak
dnia 24.02.2012, 14:22 · Zgłoś
Przyjechali Łemki z Wójtowej i pobili [...] Tatarów z Osobnicy ..
Odpowiedz
4
@ PISman
dnia 24.02.2012, 14:39 · Zgłoś
Z ciebie taki Polak jak z górala zeglarz . marna prowokacja
Odpowiedz
8
@ Bolo
dnia 24.02.2012, 14:21 · Zgłoś
Śmiech na sali 16 letni mężczyżni toż to dzieci jeszcze .
Odpowiedz
12
@ @łosoba
dnia 24.02.2012, 15:26 · Zgłoś
@Bolo, jeszcze nie tak dawno kogut ich za małego po [...]owisku włóczył :)) ...
Odpowiedz
-2
@ @@...........
dnia 25.02.2012, 10:24 · Zgłoś
dzieci ale nie wiesz co potrafią !!!
Odpowiedz
3
@ se se se
dnia 24.02.2012, 14:20 · Zgłoś
OJOJOJ znów dzieciarnia pokazuje co ma w swoich malutkich móżdżkach!!! Ja myślałem że takie zachowania już zanikły - jakiś "[...]" bójek. ... i tak pewnie w obie strony, więc tylko czekać na odwet ;/ - w koło Macieju...
Odpowiedz
-10
@ dfd
dnia 24.02.2012, 14:18 · Zgłoś
uf mundurowi zdążyli niezdążyć!
Odpowiedz
14
@ siwy
dnia 24.02.2012, 14:10 · Zgłoś
dozywocie [...] dac i do kamieniołomów rowy kopac to by im przeszło
Odpowiedz
1
@ koko
dnia 24.02.2012, 14:07 · Zgłoś
Wiecie co... jak czytam wasze komentarze to jest mi was wszystkich ŻAL, no może wyłączając tych nielicznych co mądrze piszą... Po pierwsze nie pasuje mi obrażanie mieszkańców,- pewnie sam jesteś z gorlickich stron i dlatego tak piszesz. Od zawsze się słyszy o zawiści powiat gorlicki- osobnica i pobliskie strony... nie bronie nikogo bo i tu i tu są "młodzi", którym odbija i muszą pokazać że ONI są "Cwaniaki, Pakerzy itp...". "ustawka"- ludzie, pomyslcie co robicie... ŻAL
Odpowiedz
7
@ pirania
dnia 24.02.2012, 13:56 · Zgłoś
[...] za jaja w miejscu publicznym przaśniaków, [...] uciekło z domów i kozaczy, spałować tak żeby nie wstali już więcej
Odpowiedz
-2
@ obserwator :)
dnia 24.02.2012, 14:16 · Zgłoś
jak na piranię przystało komentarzyk...jasne ,[...],spałować,ukrzyżować,[...],poderżnąć gardła by już nie wstali a potem wziąć odwet na ich rodzinach ,znajomych ,sąsiadach,kolegach...katolicki i chrześcijański pogląd galicyjskiego [...]...ogarnij się pirania :)))
Odpowiedz
-2
@ graSS
dnia 24.02.2012, 14:28 · Zgłoś
znam piranie , [...] z nim od czasu do czasu stuff i wiem ze zlewa religię , wiec sie nie produkuj obserwatorku bo ci zylka strzeli
Odpowiedz
4
@ obserwator :)
dnia 24.02.2012, 13:17 · Zgłoś
a to ci kryminał ... scenariusz filmu można napisać,akcja jak w Fali zbrodni albo Ekstradycji heheh...no,sensacja na miarę Osobnicy albo innej [...]...napatrzyli się [...] na filmy akcji i próbują nie udolnie coś naśladować...ustawka hehe,idż się [...] człowieku w [...] młotkiem...a samochodu szkoda bo pewnie sie porysował lakier :)))
Odpowiedz
6
@ u
dnia 24.02.2012, 13:06 · Zgłoś
prosze przeczytac to forum ponizej tam juz sa opisane zeczy robione przez tych ludzi http://www.e-lipinki.pl/wydarzenie,1025.html
Odpowiedz
7
@ xd
dnia 24.02.2012, 13:00 · Zgłoś
ogarni [...] szkoda tylko ze wtedy bylo z 10 gosci z osobnicy i to po 16 lat. jak tak chca bardzo odwetu to niech skoluja sobie nr do kogos z osobnicy i ustawka gdzies gdzie nie dostanie ktos kto nie powinien a nie jak [...] wpadli i paniece na[...]li no zal
Odpowiedz
9
@ dasdasd
dnia 24.02.2012, 12:55 · Zgłoś
jakby [...] nie widzieli to są tam 2 kamery... nie moja wina ze "Wy" to 3 swiat
Odpowiedz
-15
@ asca
dnia 24.02.2012, 12:48 · Zgłoś
bardzo dobrze Ci goście zrobili, [...] cwaniaki wielkie, ale jak przyjdzie co do czego to policje wzywają:D hahaha:D bardzo dobrze [...]:D
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 24.02.2012, 12:53 · Zgłoś
noob
Odpowiedz
1
@ xxxx
dnia 24.02.2012, 16:25 · Zgłoś
a to napewno jakis [...] napisał hehe
Odpowiedz
5
@ NumberOne
dnia 24.02.2012, 17:31 · Zgłoś
Wracaj do Tibii Koleszko .
Odpowiedz
0
@ grz
dnia 01.03.2012, 19:14 · Zgłoś
@ NumberOne chyba koleżko
Odpowiedz
0
@ llllllllllllllllllllol
dnia 04.03.2012, 10:53 · Zgłoś
właściciel baru wezwał policje nikt inny... i dobrze napisał xd w komentarzu po nizej wezcie sobie nr albo na nk napiszcie i sie rozwieja wątpliwiści :D a jak podobno macie nazwiska tych z osobnicy co pobili waszych kolegow to problemu nie bedzie:D
Odpowiedz
-12
@ hehehe
dnia 24.02.2012, 12:43 · Zgłoś
no to sie kryminalni z MIASTA jasla popisali hehe tlko umia lapac malolatow hehe:) gratuluje kryminalni:) pewnie wezmiecie za to premie:D
Odpowiedz
1
@ y
dnia 24.02.2012, 12:42 · Zgłoś
czyżby napad na stolicę ,a co na to Żejska
Odpowiedz
10
@ obserwator
dnia 24.02.2012, 12:37 · Zgłoś
a druga strona medalu to taka ze powstają nagminnie w okolicznych wioskach lokale typu pub pizzerie gdzie wlaściciele łamią prawo i sprzedają [...] małolatom gdyż liczy się tylko zysk a [...] po [...] kozakują a gdzie ochrona
Odpowiedz
10
@ hhhhh
dnia 24.02.2012, 12:34 · Zgłoś
pewnie Bojowa Maszyną Wiejską i A4 SZROT przyjechali...no coz gdybym dysponowal takimi "WOZAMI"-tez bym zazdroscił 126 [...].technologicznie przynajmniej zadna roznica
Odpowiedz
-1
@ NumberOne
dnia 24.02.2012, 17:30 · Zgłoś
BMW dobre auto, Ty pewnie nawet auta nie masz! a jak masz to pewnie jakies [,,,]

Nie każde bmw to [...] ZAPAMIĘTAJ !
Odpowiedz
-3
@ hhhhh
dnia 24.02.2012, 18:25 · Zgłoś
doooooobre auto ,hahahaha -szkoda ze kwadratowy zlom cofniety technologicznie i technicznie 30 lat za resztą-o wygladzie i reszczie to co mowic jesli kazdy rzep niemiecki taki sam kwadraciak -dla bidulnych polackow dobre!!!
Odpowiedz
-2
@ OLOE
dnia 24.02.2012, 18:30 · Zgłoś
Bojowa Maszyna [...] z nad rzeki niemieckiej czy z salonu taki sam rzep jak A4 ,GOLF i inne niemieckie muly zlomowate bez charakteru -ale coz dka bidulnych polakow niezle ,ze 98 % jest na drogach to nic...
Odpowiedz
-9
@ do EkoNom
dnia 24.02.2012, 12:28 · Zgłoś
Bo mamy radio Ma-[...]!!!
Odpowiedz
13
@ szacun xD
dnia 24.02.2012, 12:05 · Zgłoś
pokazali co potrafia sami zaczeli pierwszym razem a potem w odwecie pobili dziewczyne no naprawde KOZAKI pozdro dla nich za odwage bo naprawde trzeba miec jaja zeby w 30 pobic 2 osoby (zapraszamy za tydzien koledzy)
Odpowiedz
7
@ ...
dnia 24.02.2012, 12:45 · Zgłoś
popieram ;]
Odpowiedz
13
@ gość
dnia 24.02.2012, 11:46 · Zgłoś
Hihi napad na stolicę:) Ładne cuda...:)
Odpowiedz
-13
@ [...]
dnia 24.02.2012, 11:41 · Zgłoś
Gorlicka [...] na gościnnych występach !!!
Oto w całej krasie pokolenie JP II - jaki patron, takie pokolenie.
Odpowiedz
2
@ aaaa
dnia 24.02.2012, 12:50 · Zgłoś
Pewnie by tak było gdybyś ty tam był.
Odpowiedz
17
@ pokolenie JP II
dnia 24.02.2012, 13:14 · Zgłoś
Gdyby to było pokolenie JP II, to by inaczej zachowywali się. [...] , Błogosławiony Jan Paweł II zachęcał do miłości.
To zrobiło pokolenie czerwonych z czasów PRL-u i ich nastepców.
Odpowiedz
-10
@ hhhhh
dnia 24.02.2012, 18:23 · Zgłoś
jp2 zachecal do milosci...buahaha chyba dzieci przez swoich czarnych slugasów --oprocz walenia dzieci z tej milosci ograbil i wprowadzil w nedze i niewolnictwo polackow klechobojnych!!!
Odpowiedz
-6
@ [...]
dnia 24.02.2012, 20:42 · Zgłoś
Kogo zachęcał ??? [...] chyba...
Odpowiedz
15
@ EkoNom
dnia 24.02.2012, 11:31 · Zgłoś
Dlaczego w polskiej społeczności jest tyle nienawiści do siebie??I to nie tylko w granicach naszego kraju, ale i poza...
Dlaczego w naszym kraju nie można spokojnie wyjść do knajpy czy imprezę, zawsze musi ktoś dostać w [...]??
W innych krajach jakoś da się żyć z cywilizacją, baa nawet z mniejszościami narodowymi, tylko nie u nas. Dlaczego???!

Wyobrażam sobie co czuli napadnięci dziewczyna i chłopak...na pewno długo tego nie zapomną. A tych sprawców na pewno dosięgnie kara Sprawiedliwego...jak nie w tym życiu, to w następnym na pewno. KAŻDY bowiem będzie odpowiadał za to co zrobił. „WSZYSTKO, CO UCZYNILIŚCIE JEDNEMU Z TYCH BRACI MOICH NAJMNIEJSZYCH, MNIEŚCIE UCZYNILI” (Mt 25,40)
Odpowiedz
3
@ mela
dnia 24.02.2012, 22:17 · Zgłoś
wlasnie,ja tez tego nie rozumiem dlaczego tyle nienawisci,wyzywacie sie,[...] nazywacie a tak naprawde powinnismy byc wszyscy ròwni sobie.mieszkam za granica od kilku lat ale tu nie ma czegos takiego jak rywalizacja miedzy miastami czy wioskami.jest mnòstwo cudzoziemcòw ale nikt sie z nikim nie bije i nie rywalizuje. ja nbie wiem czy w Polsce mlodziez mysli ze popisze sie sila,no niestety ale popisac sie mozna tylko i wylacznie kultura osobista,inteligencja i dobrym zachowaniem a sila to tylko [...] ,ktòrzy nie maja noc innego do zaoferowania.karac takich,jak ma nam sie zyc dobrze skoro jest tyle nienawisci i przemocy.zmiencie sie ludzie zebysmy nie byli widziani w swiecie jako [...] i bandyci.
Odpowiedz
29
@ u
dnia 24.02.2012, 11:19 · Zgłoś
do kamieniolomu i dwa lata o suchyn chlebie i wodzie
Odpowiedz
-12
@ obserwator :)
dnia 24.02.2012, 13:22 · Zgłoś
pewnie ,pewnie na szubienice a może głowy pod topór a ty będziesz w roli kata ??? eh,żal po prostu ...
Odpowiedz
14
@ u
dnia 24.02.2012, 15:55 · Zgłoś
to chyba nie jest normalne napadac ludzi w nocy na spokojnej imprezie i pobic
Odpowiedz
29
@ jasne
dnia 24.02.2012, 11:16 · Zgłoś
i tak kończy się na tym że [...] będą się z tego śmiać bo nasze sady orzekną niską szkodliwość czy jak oni to lubią nazwać już sam teks grozi im do 5 lub 8 lat jest śmieszny powinno być grozi im minimum 5 lat żeby [...] następnym razem się zastanowił zanim głupotę popełni
Odpowiedz
-2
@ @
dnia 24.02.2012, 11:13 · Zgłoś
popieram ,[...] i posadzic las
Odpowiedz
-4
@ znajomy
dnia 24.02.2012, 21:21 · Zgłoś
HEHE to ta nowo otwarta knajpa;D

z tego co wiem to nawet niektóre dziewczyny z osobnicy śmieją z tej speluny, że tylko osobnica i łazy w niej siedzą.

TO ZROBILI IMPREZĘ W OSTATKI!!! ;)
Odpowiedz
1
@ malenswto
dnia 25.02.2012, 11:47 · Zgłoś
żal mi Cb.
Odpowiedz
2
@ znajomy
dnia 26.02.2012, 13:52 · Zgłoś
poczułaś się urażona?? HAHaHaHa
kto normalny o kulturze i smaku chodzi do knajp tego typu?!
jakby [...] kosztowała 50 zł a [...] było po 8zl to i towarzystwo byłoby inne;D
w takim jaśle można znaleźć fajną knajpe ale 98% to speluny gdzie towarzystwo wiadomo jakie wiec co tu się dziwić ;-)
Odpowiedz
2
@ aga
dnia 27.02.2012, 11:15 · Zgłoś
a co jest dziwnego w chodzeniu do knajpy, skoro mieszka się w tej samej miejscowości?!...i w Jaśle można znaleźć fajną knajpę??nie wydaje mi się... ale skoro tak uważasz to śmiem twierdzić że nigdy w FAJNEJ KNAJPIE nie byłeś.
Odpowiedz
0
@ grz
dnia 01.03.2012, 19:09 · Zgłoś
do @aga
śmiem twierdzić że nigdy w FAJNEJ KNAJPIE nie byłeś.

wow, a jaka to jest FAJNA KNAJPA??
Odpowiedz
-6
@ :)
dnia 24.02.2012, 11:05 · Zgłoś
[...] całą Osobnicę a na jej miejscu posadzić las.
Odpowiedz
7
@ BOS !!!!!!
dnia 24.02.2012, 13:27 · Zgłoś
[...] całą Osobnicę a na jej miejscu posadzić las.

Pewnie dostałeś [...] w oso i dlatego tak piszesz [...]!!!
Odpowiedz
-3
@ Paweł Sobniów
dnia 26.02.2012, 22:04 · Zgłoś
Pisał to pewnie [...] z Osobnicy :D
Ale żeście se wiochę światowo nazwali: "OSO" do teraz się nie mogę od śmiechu powstrzymać !
Odpowiedz
54
@ sara
dnia 24.02.2012, 11:00 · Zgłoś
bandyctwo powinno się [...] i do ciężkich robót
Odpowiedz
-54
@ Z JASŁA :d
dnia 24.02.2012, 11:03 · Zgłoś
chyba ciebie :D
Odpowiedz
2
@ anonimowy
dnia 24.02.2012, 10:55 · Zgłoś
ale gangsterka hahahahhaha
Odpowiedz
17
@ p
dnia 24.02.2012, 10:50 · Zgłoś
jaką mieli rejestrację KGR, to wszystko jasne
Odpowiedz
18
@ MR
dnia 24.02.2012, 10:48 · Zgłoś
Chwała Bogu i policji, że się udało chuliganów złapać. Wstyd natomiast rodzicom, rodzinie, znajomym i kolegom, że takich chuliganów koło siebie mieli i na czas nie umieli ich od złego powstrzymać, co gorsze może nawet do złego namawiali, a przynajmniej, jeśli złe zachowanie widzieli to nie zwracali na to uwagi. Takie działanie jest grzechem tzw. cudzym, ale obciążającym jednak sumienie tych osób. Ciekawe ile z tych osób taki grzech na swoje sumienie weźmie i to z nim zrobi, co zrobić należy - przyzna się do niego, wyjawi, odpokutuje i zadośćuczyni.
Odpowiedz
-39
@ fon
dnia 24.02.2012, 13:04 · Zgłoś
[...] policje
Odpowiedz
-50
@ fon
dnia 24.02.2012, 13:05 · Zgłoś
jeee...bac
Odpowiedz
15
@ xyz
dnia 24.02.2012, 13:36 · Zgłoś
Ciebie...
Odpowiedz
1
@ obserwator :)
dnia 24.02.2012, 14:04 · Zgłoś
o,kazanie ,że hohooooooooooo:)
Odpowiedz
1
@ yyyyy...
dnia 26.02.2012, 22:53 · Zgłoś
to ciebie w [...] przez [...] i nie przestawać!!!
Odpowiedz
73
@ o.n.a
dnia 24.02.2012, 10:39 · Zgłoś
Pieknie. Skutki bezstresowego wychowania i pozwalania gwniarzom na wszystko najbardziej stersuja dzis chyba praworzadnych obywateli Moze pani Hall i inni pseudopedagodzy i psycholodzy powinni poniesc jakas odpowiedzialnosc za to co zrobili z nasza mlodzieza odbierajac prawa rodzinie i szkole, i jednoczesnie dajac je mlodziezy, w imie tzw. wolnosci, w mysl owsiakowej zasady "robta co chceta"...
Najwyzszy czas obudzic sie z letargu wychowawczego i cos z tym fantem zrobic, zanim obudzimy sie w jakims koszmarze rodem z Mechanicznej Pomaranczy.
Pozdrawiam i ...przepraszam za brak polskich znakow.
Ola
Odpowiedz
21
@ rrr
dnia 24.02.2012, 13:18 · Zgłoś
Tak to się na zywa wychowanie bezstrespwe.
Odpowiedz
5
@ dragoness
dnia 24.02.2012, 17:07 · Zgłoś
Obawiam się, że za rządów następczyni, p. [...] będzie jeszcze gorzel. Planuje się przedłużenie nauki w gimnazjum do 4 lat.
Odpowiedz
-4
@ Tubulec
dnia 24.02.2012, 21:26 · Zgłoś
Mądrze myślisz kobieto, ale piszesz fatalnie. Pedagodzy, psycholodzy... ło jesu...
Odpowiedz
-4
@ gfbh do dragoness
dnia 24.02.2012, 22:14 · Zgłoś
nie. nadal 3 lata, ale program gimnazjum będzie kończony w pierwszej klasie liceum
Odpowiedz
4
@ o.n.a
dnia 24.02.2012, 23:43 · Zgłoś
Nie do końca rozumiem Twoje wzburzenie. Wypowiedź dotyczy innego zgoła tematu, ale skoro tak Cię to frapuje, sprawdź proszę w słowniku odmiany wyrazów jakie formy stosuje się w przypadku wymienionych przez Ciebie rzeczowników. Błędów stylistycznych, ortograficznych i językowych nie robię od czasów szkoły podstawowej. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy. Ola
Odpowiedz
-4
@ o.n.a
dnia 24.02.2012, 23:54 · Zgłoś
Mój poprzedni post jest naturalnie odpowiedzią na komentarz Tubylca. Tym razem przyznaję się do błędu logistycznego :)
Odpowiedz
39
@ sasasas
dnia 24.02.2012, 10:37 · Zgłoś
Pub w Osobnicy jak to nowocześnie brzmi :D
Odpowiedz
23
@ Kamil
dnia 24.02.2012, 10:36 · Zgłoś
hahaha na [...] papu mówił dobre hahahah
Odpowiedz
106
@ Fell
dnia 24.02.2012, 10:35 · Zgłoś
Taką kare powinien sąd nałożyć żeby [...] się opamiętali kara grzywny bardzo wysoka i prace społeczne.[...] jedne !!!Kozaki ledwo od cycusia mamy odeszli a już się za chuligankę biorą jednego znam jeszcze nie dawno chodził na czworaka i na [...] papu mówił !!!
Odpowiedz
-98
@ :/
dnia 24.02.2012, 13:03 · Zgłoś
chyba [...] ty. nie wiesz o co chodzi to po [...] to komentujerz
Odpowiedz
6
@ hhhhh
dnia 24.02.2012, 18:19 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
4
@ normalny
dnia 24.02.2012, 19:27 · Zgłoś
Hyba jesteś jednym z nich
Odpowiedz
7
@ niezalezny
dnia 24.02.2012, 21:14 · Zgłoś
źle nie zrobili cwaniaki z osobnicy z bili ich kumpli bo byli w kilka osób to cwani a jak siły się wyrównały to się ZAMKNĘLI w pomieszczeniu...
BUHAHAHAHAHA
WSTYD!!!
Odpowiedz
10
@ olo
dnia 25.02.2012, 12:59 · Zgłoś
łopata i [...]...ać do końca życia
[...] [...]
puste [...] po podstawówce
Odpowiedz
-1
@ llllllllllllllllllllol
dnia 04.03.2012, 11:00 · Zgłoś
ochroniarz zamknał bo same dziewczyny były w środku [...]
Odpowiedz
21
@ RpS
dnia 24.02.2012, 10:27 · Zgłoś
O bawią się widać tylko czemu nie u siebie... a gdzie byli rodzice?
Odpowiedz
-6
@ 123
dnia 24.02.2012, 10:28 · Zgłoś
jesli sam jestes rodzicem to chyba jasne i proste jest to ze nie upilnujesz !!!
Odpowiedz
42
@ RpS
dnia 24.02.2012, 10:31 · Zgłoś
Nie jestem.. ale nie wiem jakim trzeba być bez mózgiem żeby tyle wstydu rodzicą przynosić.. zresztą widać p.gorlicki..
Odpowiedz
11
@ bikeromaniak
dnia 24.02.2012, 10:38 · Zgłoś
rodzicą ???
Odpowiedz
-18
@ krs
dnia 24.02.2012, 10:49 · Zgłoś
Szkoda samochodu , pewnie był objęty ochroną zabytków UNESCO więc mogą mieć poważne problemy...
Odpowiedz
12
@ wuj
dnia 25.02.2012, 10:42 · Zgłoś
bawią się bawią ale prokuratorzy za chuligański wybryk będzie kara zaostrzona a za zabicie Pani w warzycach 15 lat tylko w jaki sposób ona zgineła a tu nikt poważnie nawet nie dostał a grozi mu polowa. Sprawiedliwosc jak sie patrzy
Odpowiedz
11
@ OBROŃCA
dnia 25.02.2012, 19:31 · Zgłoś
I to niby jest sprawiedliwe???
...
od 5-8 lat więzienia???
...
A pamiętacie jak ostatnio matka [...] dziecko i go gruzem zasypała... i jej grozi od 3 miesiecy do 5 lat... a ile cała akcja kosztowała? ilu policjantów szukało to dziecko? i to wszystko z naszych podatków...

POMYŚLCIE... czy jest sprawiedliwość na tym świecie???
Odpowiedz
1
@ haha
dnia 28.02.2012, 16:32 · Zgłoś
Skończcie z rodzicami!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.