Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Osobnicy kierowca dachował w przydrożnym rowie

31
Dziś w przed południem doszło do kolizji w Osobnicy. Jak ustaliliśmy kierowca samochodu Renault 19, 37-letni mieszkaniec gminy Lipinki, jadąc od centrum Osobnicy w kierunku Dzielca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Samochód dachował, kierowa był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

- Z informacji uzyskanych w momencie zgłoszenia wynikało, że w pojeździe
znajduje się uwięziona osoba. Natychmiast zostały zadysponowane dwa zastępy Straży Pożarnej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się że kierowca wyszedł z pojazdu o własnych siłach unikając większych obrażeń.-
powiedział nam kierujący akcją st. kpt. Rafał Rutyna.







(ks)


Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kokos
dnia 04.05.2010, 11:40 · Zgłoś
też miłem ytaki wypadek crossem
Odpowiedz
0
@ fann
dnia 03.05.2010, 18:19 · Zgłoś
[...] są wszystkie [...] do okoła a nie Oso..!!!
Odpowiedz
0
@ ***[...]***
dnia 03.05.2010, 13:31 · Zgłoś
ale urwał:)
Odpowiedz
0
@ kitty
dnia 03.05.2010, 12:22 · Zgłoś
Ludzie co wy wogóle piszecie, ofiara jest kierowcą bardzo doświadczonym, zawodowo jeździ już kilkanaście lat. A to co się stało to poprostu był wypadek.
Odpowiedz
0
@
dnia 02.05.2010, 22:05 · Zgłoś
[...] to [...] jak nieszczescie wies i to wszystko co wam powiem;)
Odpowiedz
0
@ stary
dnia 02.05.2010, 20:02 · Zgłoś
co ty mlody masz uraz do rodzicow spoko,mniej epo
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 02.05.2010, 08:46 · Zgłoś
To pewnie jakiś " cub pagorzki " :D haha^^
dorwał starą "łajbe" , kawałek dobrego asfaltu.. i widać efekty;/ zal...
Odpowiedz
0
@ Zorba
dnia 02.05.2010, 07:58 · Zgłoś
... i jak zwykle przy takim wypadku pytanie?
dlaczego w tym naszym kraju muszą być metrowej głębokości rowy, gdyby zarządcy dróg zarabiali mniej to może by zobaczyli jak to wygląda w innych krajach.
Odpowiedz
0
@ 36 latni [...]
dnia 01.05.2010, 22:18 · Zgłoś
Skąd pewność, Panie Normalny, że ma prawo jazdy 19-20 lat.Fakt,że się ma 37 lat nie oznacza,że ma się prawo jazdy 19 lat. Miał facet dużo szczęścia i tyle.
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 01.05.2010, 22:04 · Zgłoś
nic dodać nic ująć trafi się jedna ofiara w podeszłym wieku a małolaty mają radochę może prawko wykupil albo co dopiero uzyskał pozdrawiam jemu równych
Odpowiedz
0
@ mysz
dnia 01.05.2010, 20:27 · Zgłoś
fajne rozumowanie Młodego kierowcy:może wszystko i nic mu nie wolno...dobre,naprawdę dobre..
Odpowiedz
0
@
dnia 01.05.2010, 17:52 · Zgłoś
@LOKI przeczytaj cały tekst a potem pisz samochodem kierował mieszkaniec gminy Lipinki, a nie Osobnicy
Odpowiedz
0
@ LOKI
dnia 01.05.2010, 13:38 · Zgłoś
Nastepny fan kubicy z klekolandi :)
Odpowiedz
0
@ beti
dnia 01.05.2010, 12:52 · Zgłoś
Do Pis man: czytaj [...] ze zrozumieniem . Tam pisze mieszkaniec gminy Lipinki,a nie mieszkaniec Osobnicy.Za wczesnie skończyłes edukację.
Odpowiedz
0
@ czesio:)
dnia 01.05.2010, 12:15 · Zgłoś
renia musiała porządnie iść:) wiem coś o tym:D:D:D
Odpowiedz
0
@ Fan Pis-man`a
dnia 01.05.2010, 11:56 · Zgłoś
Pis-man chyba w "[...]" po [...] nieźle dostał :))) co tak teraz na nich bluzga... I tylko tyle ci mój drogi zostało - bluzgać sobie w komentarzach. Jedź do Osobnicy i tam to krzyknij internetowy cwaniaczku to ci poprawią [...] z drugiej strony... ha ha ha ha...
Odpowiedz
0
@ 36 letni [...]
dnia 01.05.2010, 11:03 · Zgłoś
ty jestes normalny ?? 37 lat to jak ma prawo jazdy 19- 20 lat to chyba juz jest doswiadczonym kierowca ?? tacy powinni jezdzic najlepiej w srednim wieku .to dla ciebie kiedy kierowca jest dojrzały jak ma 60 lat ?? nie widzi i nie słyszy ?
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 01.05.2010, 08:39 · Zgłoś
Centrum Osobnicy !!!
Odpowiedz
0
@ blacharz
dnia 01.05.2010, 07:31 · Zgłoś
To sie jeszcze wyklepie:)
Odpowiedz
0
@ nkl
dnia 01.05.2010, 00:27 · Zgłoś
Pis man sam jestes dno
Odpowiedz
0
@ 36 letni [...] :)
dnia 01.05.2010, 00:08 · Zgłoś
37 lat to też [...], młody kierowco :))!!
Odpowiedz
0
@ blob
dnia 30.04.2010, 23:12 · Zgłoś
znowu brawura
Odpowiedz
0
@ MŁODY KIEROWCA
dnia 30.04.2010, 21:12 · Zgłoś
i co dalej będziecie pisać że [...] jeżdżą jak [...]? łyso teraz? zawsze wielce krytykujecie jak młody spowoduje wypadek! dużo gorsi są ci starzy kierowcą który jak ma 20 lat prawko, to myśli że jest panem drogi, może wszystko i nic mu nie wolno! tu mamy przykład [...] i głupka!
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 30.04.2010, 20:20 · Zgłoś
Strasznie to wygląda!!!To dobrze ,że kierowca wyszedł z tego cały!
Odpowiedz
0
@ lukaszjp
dnia 30.04.2010, 19:46 · Zgłoś
,,Ale URWAŁ,ale to było dobre , a mówiłem uciekać bo będzie,, xD
Odpowiedz
0
@ hhah
dnia 30.04.2010, 19:43 · Zgłoś
Dziś w przed południem
Odpowiedz
0
@ XxX
dnia 30.04.2010, 19:04 · Zgłoś
ŻĄL
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 30.04.2010, 18:53 · Zgłoś
Mieszkańcy [...] [...]!!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 30.04.2010, 17:54 · Zgłoś
hm z centrum Osobnicy nie mógł jechac w strone Dzielca tylko w strone Radości .Dzielec jest na lewo od Radości jadąc od Osobnicy. tyle sprostowania z mojej strony.
a i jeszcze małe pytanie kiedy asfalt na Dzielcu mysla poprawic?????? bo nawet autobusy juz tam nie jeżdżą
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 30.04.2010, 17:51 · Zgłoś
To wszystko dlatego, że po osiągnięciu 130 km/h w terenie zabudowanym spadochrony hamowania się nie otworzyły i najgorsze co się mogło przytrafić już skończyło się lotnisko.
Odpowiedz
0
@ ghjn
dnia 30.04.2010, 17:49 · Zgłoś
dobrze ze Darkowe ogrodzenie cale,jeszcze by kury zwialy
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.