Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W poniedziałek poseł Tomański będzie do dyspozycji mieszkańców

14

Piotr Tomański, poseł Platformy Obywatelskiej już w najbliższy poniedziałek, 26 lipca będzie pełnił dyżur w  jasielskim biurze PO przy ul. Czackiego 13. Zainteresowani spotkaniem z parlamentarzystą mieszkańcy miasta i powiatu będą mogli przyjść do biura o godzinie 16.30.  
    
Godzinę później odbędzie się konferencja prasowa.

(kp)

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 24.07.2010, 13:05 · Zgłoś
"lekarzu" - ulecz się sam...
Odpowiedz
0
@ Po-wiec
dnia 23.07.2010, 22:22 · Zgłoś
To w końcu po co on przyjeżdża na spotkanie czy konferencje prasową ? Lepiej żeby przyjechał Janusz Palikot - z nim jest o czym i rzeczowo porozmawiać!! To jest ikona i filar PO.
Pytanie do PiS-mana: Czy Ty jesteś PiS-man bo piszesz, czy PiS-man boś [...]?
Odpowiedz
0
@ [...]l
dnia 23.07.2010, 20:04 · Zgłoś
szkoda, że jestem na urlopie, bo zadałbym ostatnio modne wśród komentujących pytanie: "co Pan zrobił dla Jasła?"... ;)

a poważnie:
do Jasło...
jeśli fakt spotkania posła z wyborcami to dla Ciebie przejaw działania PO (w końcu partii tworzącej rząd) na naszym terenie, to chyba jednak przesada... pomijając oczywiście te zgrzewki wody o których wspomniałeś...lepiej zapytać o to, co udało się zdziałać ze spraw poruszanych podczas poprzednich dyżurów... i oby nie kończyło się tylko na obietnicach, których nie uda się zrealizować... czego życzę wszystkim mieszkańcom Jasła i okolic...

do dragoness...
popieram opcję jednomandatową... ale dopiero wtedy gdy zamiast towarzyszy będą do wyboru fachowcy... póki co i tak mielibyśmy wybór pomiędzy kolesiami z tej lub innej partii...
a na dzień dzisiejszy, stan świadomości społeczeństwa i poziom naszej demokracji mogłoby to doprowadzić do tego, że w parlamencie byłyby reprezentowane tylko dwie partie z władzą absolutną po stronie zwycięzcy (dziś PO, przy następnych pewnie PiS-u)... w końcu wszyscy wiedzą, że żadnej ekipie rządzącej od czasu przemian ustrojowych nie udało się jeszcze wygrać wyborów po swojej kadencji... ;)
ale to temat na inny czas i miejsce...

ps. mierzi mnie coraz bardziej ta ilość jadu w komentarzach... czy już nie można wyrażać swoich poglądów bez tych emocjonalnych epitetów?... ale w końcu tak łatwiej - [...] wiązką zza ip, zamiast napisać kilka sensownych zdań przy okazji szanując adwersarzy... co gorsza nie ma znaczenia opcja, którą się popiera...

pozdr
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 23.07.2010, 19:22 · Zgłoś
Pan poseł dla wyborców Platformy z powiatu jasielskiego przeznaczył aż całą godzinę, więc proszę się nie pchać, bo i tak nie zdążycie załatwić ważnych spraw :D A co do odszkodowań: przypomnę, że wybory już były, więc o co wam chodzi? :D
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 23.07.2010, 17:24 · Zgłoś
A któż to taki, ten poseł? Zna go ktoś? Skąd pochodzi? Bez ordynacji jednomandatowej nie ma odpowiedzialności przed wyborcami. Jak pokazały ostatnie "wybory" do senatu, nieważne głosy są zauważane. Żądajmy ordynacji jednomandatowej na kartach wyborczych podczas każdych następnych wyborów i oddawajmy nieważne głosy!
Odpowiedz
0
@ Jasło
dnia 23.07.2010, 16:32 · Zgłoś
Widzę że pracownicy UM przed wyjściem do domu szarpnęli się na kilka negatywnych komentarzy.Powinniście się podpisywać np.Jadzia z pokoju 104,biurko pod oknem.Szefowa już by wiedziała kto wspiera PiS,partię którą było,jest i będzie zakażone Jasło,jak mówiła ostatnio pewna Pani........Na szczęście się myli :)
Odpowiedz
0
@ Qszysztof
dnia 23.07.2010, 15:21 · Zgłoś
O,znowu się będą cuda tuskowe jawiły.Może by tak ów poseł raczył rzec :gdzie są pieniądze dla powodzian z Jasła.Bo nawet wojewoda nie wie...A poza tym co ten gościu może zdziałać. Łapę podnosi gdy mu każą i tyle.Klaka wyborcza!
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 23.07.2010, 14:31 · Zgłoś
ŻAŁUJE ŻE ZAGŁOSOWAŁEM NA PO!!! TO JEST WIELKA PORAŻKA! OBŁUDNICY!!
Odpowiedz
0
@ lekarz
dnia 23.07.2010, 13:48 · Zgłoś
ty chore państwo sam [...] na głowę.
Odpowiedz
-1
@ koń bucefał
dnia 23.07.2010, 11:21 · Zgłoś
jest jakie koło WiPu w Jaśle?
Odpowiedz
0
@ Lord
dnia 23.07.2010, 11:18 · Zgłoś
Platforma działa i ma coraz więcej zwolennników,nareszcie jest spokój,poparcie dla prezydenta elekta rośnie!!!!
Odpowiedz
0
@ klue
dnia 23.07.2010, 11:17 · Zgłoś
A gdzie podpis artykuł sponsorowany ? Się zaczyna przed wyborami - a [...] jak zwykle dadzą się nabrać na autostrady , zapory i inne gruszki na wierzbie - i polecą dać głos jak pieski :)
Odpowiedz
0
@ zulus
dnia 23.07.2010, 10:31 · Zgłoś
na grzyba to biuro poselskie trzymać skoro Pan Poseł raz na ruski rok w nim bywa ? a jak już bywa - to wiadomość godna newsa w jaslo4u !!!
Odpowiedz
0
@ Jasło
dnia 23.07.2010, 10:11 · Zgłoś
Jak widzę Platforma działa na naszym terenie.Nie to co PiS,który uaktywnia się tylko przed wyborami:pobiegają po zalanych wałach,denerwując powodzian i potem ogłaszają jak to się bardzo interesują mieszkańcami Jasła.Nawet [...] PiS-owskie zgrzewki wody dla Jasła,czy powiatu nie przywiozły...Wstyd!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.