Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W rzece Wisłoce znaleziono zwłoki

39
Policja i prokuratura w Jaśle prowadzą czynności w związku z odnalezieniem zwłok w rzece w Wróblowej. Ustalono, że jest to ciało zaginionego w marcu br. 46-letniego mieszkańca Jasła. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci mężczyzny.

 
Wczoraj po południu łowiący ryby wędkarz, zauważył leżące w pobliżu brzegu rzeki Wisłoki zwłoki. Ciało w stadium częściowego rozkładu przykrywał rzeczny muł. O tym zdarzeniu powiedział znajomemu, który natychmiast powiadomił dyżurnego jasielskiej Policji.

Na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również prokurator. Funkcjonariusze, specjaliści techniki kryminalistycznej przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady. Decyzją prokuratora odnalezione zwłoki zostały zabezpieczone i przewiezione do prosektorium. W czasie wstępnych badań biegli ustalili, że są to zwłoki mężczyzny, którego zgon nastąpił  w wyniku utonięcia.
 
Przy zwłokach odnaleziono dokumenty tożsamości należące do zaginionego końcem marca br. 46-letniego mieszkańca Jasła. Najbliższe osoby z rodziny potwierdziły, że zabezpieczone rzeczy oraz dokumenty należą właśnie do niego. Decyzją prokuratora ciało wydano rodzinie.
 
Trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.


KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 39

Dodaj komentarz Widok:
0
@ sitek
dnia 07.05.2010, 17:56 · Zgłoś
współczuje rodzinie :/aneta trzymaj sie [*]
Odpowiedz
0
@ Gabisia
dnia 01.05.2010, 00:14 · Zgłoś
Kasiu, Tolku szczere wyrazy wspolczucia [*]
Wiem co to znaczy...
Odpowiedz
0
@ Misia
dnia 30.04.2010, 20:37 · Zgłoś
Mogli byście głupot nie pisać ... Nie macie uczuć i serca... Ciekawe jak byście się czuli na ich miejscu... :(A jak nie wiecie co pisać to lepiej nie piszcie...
Odpowiedz
0
@ anka
dnia 30.04.2010, 19:26 · Zgłoś
czytać nie umiecie? Rodzina potwierdziła!
Odpowiedz
0
@ londyn
dnia 30.04.2010, 18:53 · Zgłoś
Szczere kondolencje dla rodziny.
Odpowiedz
0
@ [*]
dnia 30.04.2010, 13:34 · Zgłoś
Kasia najszczersze kondolencje. Trzymaj sie!!!
Odpowiedz
0
@ cz-a
dnia 30.04.2010, 12:51 · Zgłoś
ehh.. wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich Jego znajomych.. do końca miałem nadzieję, że znajdzie się żywy... :( [*]
Odpowiedz
0
@ ;(
dnia 30.04.2010, 08:59 · Zgłoś
[*] Współczuje :(
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 30.04.2010, 08:22 · Zgłoś
chwila jak to ciało wydano rodzinie? Sugerowano się tylko tym że znaleziono przy nim takie dokumenty? A nie można już DNA zrobić żeby to potwierdzić?! Pozatym co z sekcją zwłok?
Odpowiedz
0
@ Kamillo
dnia 30.04.2010, 07:39 · Zgłoś
Heniek ty widze że na policjanta byś się udał.
Już wizje morderstwa masz.
Takich ludzi brakuje policji...
ZAL,wstrzymałbyś się z takimi komentarzami bo aż głowa boli...
Odpowiedz
0
@ lizaczek
dnia 30.04.2010, 00:25 · Zgłoś
ja ale Cyrk.. no weźcie przestańcie co W tym Jaśle ostatnimi czasy się dzieje.. no to Ludzkie pojęcie przechodzi... teraz to strach w nocy na ulice wyjść ;/
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 29.04.2010, 23:36 · Zgłoś
do henek:[...] jestes!
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 29.04.2010, 22:14 · Zgłoś
to niestety ciało pana jerzego!:( pewnie ktoś go [...]
Odpowiedz
0
@ DREWNO
dnia 29.04.2010, 22:05 · Zgłoś
przestańcie pisać [...] komentarze...może to ktoś z waszych znajomych
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 29.04.2010, 21:44 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ henek
dnia 29.04.2010, 21:29 · Zgłoś
jak mozesz takie rzeczy pisac jak za przeproszeniem [...] wiesz na ten temat ? -.- zastanow sie troche czasem ^^
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 29.04.2010, 20:49 · Zgłoś
wiesz co " henek" zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz bo albo jestes skonczonym [...] albo niedojrzałym [...] ktorego życie za takie zarty powinno solidnie kopnac w [...] to moze zrozumiesz co znaczy ludzka tragedia
Odpowiedz
0
@ rh`
dnia 29.04.2010, 20:10 · Zgłoś
Kasiu Tolek Wspolczuje ;(;(;(
Odpowiedz
0
@ wiki
dnia 29.04.2010, 19:45 · Zgłoś
dopiero po tylu dniach arz sie plakac chce to przykre przeciesz to czlowiek a wy jeszcze takie komentarze puiszecie wstyt i chanba ja mam9 lat a pisze to z serca.
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 29.04.2010, 19:03 · Zgłoś
to takie przykre, najgorsza jest samotność w tłumie
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 29.04.2010, 18:40 · Zgłoś
henek co ty piszesz?
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 29.04.2010, 18:04 · Zgłoś
jak zwykle opisywani policjianci jacy to bohaterowie ,a o strazakach nikt nic niepowie ze zrobili kawał dobrej roboty
Odpowiedz
0
@ shee
dnia 29.04.2010, 17:24 · Zgłoś
henek ty [...].
Odpowiedz
0
@ omen
dnia 29.04.2010, 16:50 · Zgłoś
do henek czy ktoś ci już powiedział że jesteś [...]
Odpowiedz
0
@ Ala
dnia 29.04.2010, 16:41 · Zgłoś
To .może Augusty
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 29.04.2010, 16:40 · Zgłoś
To może Agustyn
Odpowiedz
0
@ henek
dnia 29.04.2010, 15:41 · Zgłoś
[...] go pewno jego dziewczyna (...)bo nie oddał jej pieniędzy to go do rzeki wrzuciła a że chłop pływac nie umiałm to sie utopił
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 29.04.2010, 15:13 · Zgłoś
pani maria kurowska niech zastąpi pana zająca na nazwisko kurowska niech sie drzwi wszędzie otwierajom
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 29.04.2010, 14:21 · Zgłoś
pewnie to Pan który zaginął przed wielkanocą:(
Odpowiedz
0
@ kioll
dnia 29.04.2010, 13:50 · Zgłoś
współczuje ! TRZYMAJ SIĘ Kasia
Odpowiedz
0
@ Al.
dnia 29.04.2010, 13:21 · Zgłoś
Bardzo przykre :(
Odpowiedz
0
@ paulyna
dnia 29.04.2010, 13:02 · Zgłoś
jak zwykle w jasle cyrki...
Odpowiedz
0
@ paulyna
dnia 29.04.2010, 13:02 · Zgłoś
jak zwykle [...] w Jasłe..
Odpowiedz
1
@ Kamil
dnia 29.04.2010, 12:55 · Zgłoś
To zapewne ten, co końcem marca zaginął...
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 29.04.2010, 11:53 · Zgłoś
tożsamość osoby.. okaze sie że to poszukiwany Jerzy Augustyn...;/
Odpowiedz
0
@ ania
dnia 29.04.2010, 11:40 · Zgłoś
szok:(
Odpowiedz
0
@ wer
dnia 29.04.2010, 11:30 · Zgłoś
w wisłoce gdzie? jestem ciekaw bo mieszkam 200 metrów od rzeki. Mam nadzieje że to było jakieś przypadkowe utopienie. btv moglibyście chociaż płeć podać.
Odpowiedz
0
@ KRK
dnia 29.04.2010, 10:56 · Zgłoś
O jejku:( Miejmy nadzieję że to nie Pan Augustyn:(
Odpowiedz
0
@ Piotr
dnia 29.04.2010, 10:31 · Zgłoś
nie chce zapeszac ale to moze byc ten Augustyn...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.