Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W sobotę spotkanie wolontariuszy WOŚP!

11

W sobotę 8 stycznia o godzinie 14:00 w Młodzieżowym Domu Kultury odbędzie się spotkanie wolontariuszy 19 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Wolontariusz Bartek
dnia 10.01.2011, 00:25 · Zgłoś
Do wszystkich którzy mówią, że Owsiak to [...] i mu ubliżają. Przymknijcie [...], bo nawet w 1/1000 nie zrobiliście tyle, ile on zrobił. Wiele osób mówi, że na pewno czerpie z tego zyski. Po pierwsze, [...] was obchodzi to czy czerpie te zyski czy nie, w końcu sam jest człowiekiem i z czegoś utrzymać się musi, poza tym to co przeznaczy dla siebie to jest tysięczny ułamek całej kwoty. Po drugie tyle pracy i trudu ile On musiał włożyć w stworzenie tej Fundacji, to Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy, tyle to sie nawet reklam na polsacie nie naoglądałeś. Zauważcie, że to już jest (tzn. był) XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a więc skoro już XIX to musiał przynieść mnóstwo zysków. Uprzejmie proszę, abyście się zapoznali z realiami. Pozdrawiam, Bartek.
Odpowiedz
0
@ soprano
dnia 09.01.2011, 14:09 · Zgłoś
Wystarczy, że WOSP pomaga.
Odpowiedz
0
@ takiś "czysty"?
dnia 09.01.2011, 11:22 · Zgłoś
PIS-man najpierw rozlicz siebie a potem rozliczaj innych
Odpowiedz
0
@ były PIS-man
dnia 09.01.2011, 11:20 · Zgłoś
PIS-man jesteś jak [...] i całe szczęście, że ta Twoja banda nie ma już nic do gadania a Ty jak zwykle [...] jadem jak niejaki Antek emigrant, pewnie w życiu Ci nie wyszło i teraz skamlesz jak reszta pobratymców
Odpowiedz
0
@ dz
dnia 08.01.2011, 23:14 · Zgłoś
Przynajmniej nowy burmistrz nie zlekceważył WOŚP-u i impreza odbędzie się na rynku ! brawo !
Odpowiedz
0
@ Pan Jezus
dnia 08.01.2011, 19:16 · Zgłoś
Wezcie olejcie taką okazję!!
Odpowiedz
0
@ Peni
dnia 08.01.2011, 18:55 · Zgłoś
Jurek ma was daleko w [...]!
Odpowiedz
0
@ do jenkins
dnia 08.01.2011, 16:18 · Zgłoś
a może podałeś swoje konto??
Owsiak niesie pomoc! dzięki niemu ludzie żyją:)
Odpowiedz
0
@ GBS
dnia 08.01.2011, 12:15 · Zgłoś
jenkins - powtarzasz sie
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 08.01.2011, 10:29 · Zgłoś
Jestem wręcz przekonany, że jasielski sztab WŚOP z pewnością opublikuje dane dotyczące nie tylko ilości zebranych pieniędzy ale też kosztów całej imprezy oraz wkładów finansowych poszczególnych sponsorów :D I wtedy się dowiemy, ile pieniędzy podatników dał np. Urząd Miasta na prywatną fundację Jerzego Owsiaka :D
Odpowiedz
0
@ jenkins
dnia 07.01.2011, 21:28 · Zgłoś
Może ktoś wie czy ta Banda zagra za darmo? Bo jeśli nie to podaję konto szpitala jasielskiego na które można wpłacać kasę bez oddawania haraczu na Owsiaka i Bandę. Oto ono: 34 8642 1171 2017 7100 8585 0008
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.