Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W SP w Jareniówce zbierają zakrętki

28
W Jaśle powszechna stała się akcja zbierania plastikowych zakrętek typu PET. Uczniowie kilku szkół włączyli się w tę akcję. Także Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jareniówce z ochotą i zaangażowaniem dołączyła do zbiórki zakrętek pod przewodnictwem samorządu uczniowskiego. W akcji pomagał Pan M. Gorgosz, a firma Trans-Wiert zajęła się transportem.


Akcja, oprócz dbania o środowisko naturalne, ma też charakter charytatywny a jej celem jest pomoc potrzebującym. Zebrane zakrętki zostaną przekazane firmie recyklingowej, która w zamian za to wpłaci środki finansowe na subkonto fundacji. Końcowym efektem będzie zakup wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnego chłopca.

Organizatorem akcji jest Uczelniana Rada Samorządu Studentów Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zachęcamy wszystkich do udziału w tego typu akcjach, bo pomaganie innym uszlachetnia nasz charakter.


S.P. w Jareniówce


Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Alyyy
dnia 14.06.2010, 20:19 · Zgłoś
a m,nie tam nie ma bo byłam pużniej ^^
Odpowiedz
0
@ N......
dnia 14.06.2010, 20:17 · Zgłoś
Ej olka ty to zawsze musisz swoje nazwisko napisać!
Ja też zbierałam ale sie nie chwale;))
Fajnie byłooo
I prosze mi tu nie narzekaać i nie pisać że nie mamy co robić ;/ pan dyrektor i tam pani Marta co na zdjęciu jest nam kazali ;))
Odpowiedz
0
@ Ola Rucińska ;-)
dnia 28.04.2010, 20:15 · Zgłoś
Nonono szkółka...
Ja też je zbierałam tylko nie jestem na zdjęciu:(
Ale i tak było fajm=nie razem z naszą panią Martą...
Pozdrawiam serdecznie szkołe i uczniów...
Odpowiedz
0
@ asix
dnia 11.02.2010, 20:40 · Zgłoś
a ja zbierałam nakrętki dla innej szkoły, ale sopnsor zrezygnował i zostałam z worem nakretek... ;/ nie chce wyrzucać bo może się przydadza, czy gdzies jeszcze sa takie akcje, zebym mogla oddac tam nakretki? Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ Katia
dnia 06.01.2010, 23:06 · Zgłoś
3 tony zakrętek to równowartość wózka inwalickiego dla chorej DZEWCZYNKI z ZSM Nr 4 w Jaśle, która nigdy nie mogła przyjść do szkoły. Zakrętki nie tylko są zbierane w tamtej szkole, ale też w szkołach jasielskich. Ostatnio zauważyłam, że są one zbierane także w kawiarence na basenie. Zbieranie zakrętek to nie tylko świetna zabawa, ale także ochrona środowiska i pomoc. Brawo Jasło i okolice!
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 02.01.2010, 16:07 · Zgłoś
przecież to nie tylko w tamtej podstawówce zbierają zakrętki! .. ;/ w każdej innej też! ...
Odpowiedz
0
@ GaLL
dnia 19.12.2009, 18:43 · Zgłoś
Ja też tu chodziłem do szkoły :) i wspominam ją bardzo mile :D. Pozdrowienia dla grona całego nauczycielskiego :):D.
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 14.12.2009, 14:43 · Zgłoś
eno ...
kurcze ale ziomyy
LOL
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 13.12.2009, 19:04 · Zgłoś
chodziłem do tej szkoły
Odpowiedz
0
@ jkj
dnia 13.12.2009, 11:03 · Zgłoś
brawo jareniówka łza się kręci
Odpowiedz
0
@ ;) O...
dnia 13.12.2009, 09:37 · Zgłoś
LOL !
Odpowiedz
0
@ ;) O...
dnia 13.12.2009, 09:36 · Zgłoś
LOL !
Odpowiedz
0
@ sedzia
dnia 13.12.2009, 01:31 · Zgłoś
nie tylko w tej szkole zbierają!!
Odpowiedz
0
@ es
dnia 12.12.2009, 21:44 · Zgłoś
To mala zakretke biora a duza butelka dalej lezy w rowie? wszystko powinno byc zwrotne i smieci bylo by mniej
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 12.12.2009, 19:55 · Zgłoś
dobrze ze puszek nie zbieraja! chociaz za aluminium wiecej placa niz za plastik
Odpowiedz
0
@ Michal w.......
dnia 11.12.2009, 15:00 · Zgłoś
A ja jestem na zdjeciu ten w srodku :)
Odpowiedz
0
@ ps
dnia 10.12.2009, 19:11 · Zgłoś
w gamracie tez zbieraja!
Odpowiedz
0
@ **Nadia**
dnia 10.12.2009, 17:07 · Zgłoś
Popieram i cieszę się z takich inicjatyw.
Odpowiedz
0
@ mycha
dnia 10.12.2009, 14:29 · Zgłoś
jak widać to niektórzy muszą na wszystkim dopatrywać się zysku przeciez nie wszystko przeliczamy na kase..
Odpowiedz
0
@ Wisła Kraków TS
dnia 10.12.2009, 13:12 · Zgłoś
Żal Zbieranie zakretek Sprawia wam to przyjemnosc a jak by byly na nich jakies choroby i dzieci by sie rozchorowaly to co w tedy kazdy by powiedzial ze nikt ich nie zmuszal do zbierania
Odpowiedz
0
@ jujek
dnia 09.12.2009, 21:21 · Zgłoś
szkoda że kapsli po [...] nie zbierają...hehe
Odpowiedz
0
@ iii
dnia 09.12.2009, 16:39 · Zgłoś
Nie typu PET tylko PP lub PE - z plastiku typu pet to są robione butelki. Natomiast nakrętki z PP lub PE (polipropylen, polietylen) są wykorzystywane do produkcji regranulatu, który jest tańszy od granulatu wyprodukowanego bezpośrednio z ropy naftowej a przy okazji ekologiczny. To takie małe sprostowanie :)
Odpowiedz
0
@ gim1
dnia 09.12.2009, 15:02 · Zgłoś
a u nas nie :/
Odpowiedz
0
@ cvcv
dnia 08.12.2009, 21:02 · Zgłoś
w mojej szkole tez zbieramy je !
Odpowiedz
0
@ Murglabula
dnia 08.12.2009, 18:23 · Zgłoś
Nie mają już co robić
Odpowiedz
0
@ mally
dnia 08.12.2009, 17:20 · Zgłoś
nie czaje... to w jak ta firma na tych zakretkach zarobi??
Odpowiedz
1
@ gosc
dnia 08.12.2009, 16:40 · Zgłoś
a jak można się zapisać do takiej akcji??
Odpowiedz
1
@ malinka
dnia 08.12.2009, 10:59 · Zgłoś
Brawo szkoło !!! pozdrawiam serdecznie :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.