Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Sylwestra skradziono BMW - prosimy o pomoc w ustaleniu sprawców

59

W sylwestrowe popołudnie z centrum Gorlic skradziono samochód BMW. Zaparkowany przy ul. Mickiewicza samochód skradziono pomiędzy godziną 17.00 a 18.00.

W ostatni wtorek (31.12.2013 r.) mieszkanka powiatu jasielskiego przyjechała do Gorlic swoim samochodem BMW. O godzinie 16.50 zaparkowała samochód przy ul. Mickiewicza, około 100 metrów poniżej kładki znajduejącej się nad tą ulicą. Kiedy powróciła na parking około 18.00, samochodu już nie było.

Skradziony samochód to BMW 530D, koloru czarny metalik, ze skórzanymi, kremowymi siedzeniami.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w tym czasie przebywały w okolicy ul. Mickiewicza, a które widziały wskazany powyżej samochód i osoby do niego wsiadające lub poruszające się nim o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 997 lub 112. Osobom, które pomogą w tej sprawie zapewniamy anonimowość.

KPP w Gorlicach

Reklama

Komentarze: 59

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Tarzan ty [...] [...]
dnia 08.01.2014, 08:30 · Zgłoś
Tarzan-zan pochwal się czym ty jeździsz. Ale tak na poważnie, pośmiejemy się wszyscy. Internet dalej ci mama opłaca czy do kafejki śmigasz? A może jakiś darmowy hot-spocik na dziko i z komórki do nas piszesz?
Odpowiedz
0
@ mirek
dnia 06.01.2014, 04:11 · Zgłoś
sprzedam czarne bmw 530D czarny metalik! tylko niestety bez papierow bo gdzies mi sie zapodzialy
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 05.01.2014, 12:30 · Zgłoś
Podajcie jeszcze rocznik bo nikt nie znajdzie po samych oznaczeniach. Niemcy się raczej nie wysilają w nazewnictwie i designie swoich aut. Tak nawiasem to kto jest taki jeszcze [...] na to auto żeby je kraść? Toż to tylko BMW...
Odpowiedz
-1
@ gave
dnia 05.01.2014, 02:33 · Zgłoś
woo fajna beta jakby Ci [...] chcieli ja sprzedac to chetnie kupie
Odpowiedz
7
@ ~~
dnia 04.01.2014, 17:17 · Zgłoś
Ten sam komunikat ukazał się na portalu gorlickim i również jest komentowany. Proszę porównać komentarze na gorlice24.pl i jaslo4u.pl Tam komentarze są w miarę wyważone, a na Jaśle - sami widzicie. Poziom [...] na 4u dąży do mistrzostwa świata
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 06.01.2014, 15:40 · Zgłoś
jasloki cos wiecej dodac ...
Odpowiedz
-4
@ jan
dnia 04.01.2014, 17:13 · Zgłoś
Widzę że kradzież auta niektórych to bawi życzę wam żeby kiedyś was okradli
Odpowiedz
1
@ gosc
dnia 04.01.2014, 15:45 · Zgłoś
Jak to sie w Gorlicach wydarzyło to poco na jasło4u wpuszczają przecież w gorlicach ukradli auto a nie my więc poco mamy o tym wiedzieć że co że [...] była z jasła.!!! Chore to wszystko. Z Jasła do gorlic nikt by nie jechał żeby auto ukraść i to jasielskie jeszcze ;] haha
Odpowiedz
5
@ gosc
dnia 04.01.2014, 15:40 · Zgłoś
Wiedzieli co dobre i skradli BMW. Pewnie już rozebrane na części.
Odpowiedz
5
@ BMW_klub
dnia 03.01.2014, 20:59 · Zgłoś
Banda [...] z pasatów z lat 90. Samochód nie świadczy o człowieku. Patrzeć na swoje podwórko i nie zazdrościć tylko wziąć się do pracy a każdego będzie stać na BMW 530D dla sprostowania z ma 235KM lub 218 w starszej wersji. Rodacy do pracy
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 03.01.2014, 18:52 · Zgłoś
a zdj to nie łaska?
Odpowiedz
2
@ xxxx13
dnia 03.01.2014, 18:19 · Zgłoś
ten tarzan jak na dzikusa z jasła to dużo wie może chandel prowadzi na bmw i innych niemcach ale jednak chyba za [...]
Odpowiedz
2
@ asdfghjkl;
dnia 03.01.2014, 18:06 · Zgłoś
Podajcie numery rejestreacyjne
Odpowiedz
1
@ l
dnia 03.01.2014, 17:31 · Zgłoś
do komentarzy dorwał się cały oddział [...]
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 17:56 · Zgłoś
z tobą na czele
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 03.01.2014, 16:43 · Zgłoś
Ale wam szkoda, patrzcie za okno czy wasze maluch stoją hahaha
Odpowiedz
-1
@ d
dnia 03.01.2014, 15:37 · Zgłoś
znów [...] !
Odpowiedz
2
@ bwm
dnia 03.01.2014, 14:38 · Zgłoś
takie jak na zdjeciu?
skoro pisza o tym bmw na jasielskim portalu to ta pani ma albo duza wladze lub pieniadze ;)
numer rej? zdjecie? wiecie ile takich bmw jezdzi po naszych drogach???
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 17:56 · Zgłoś
Zdjęcia nie zdążyli zrobić - złodziej był szybszy :D ale numery rej odpisali :D
Odpowiedz
2
@ tez bmw
dnia 05.01.2014, 01:23 · Zgłoś
wszystkie kobiety i rodziny [...] maja inne przywilje niz normalny porzadny obywatel. na twoje ukradzione auto nikt by ani nie popatrzyl poszlo by do archiwum i po sprawiee.
Odpowiedz
-2
@ mat
dnia 03.01.2014, 14:09 · Zgłoś
Brawo redakcjo jaslo4u.pl za super opis skradzionego samochodu...gdzie chociazby nr rejstracyjny ?
Odpowiedz
4
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 14:27 · Zgłoś
bo oni napisali WYDARZENIE - kradzież... A nie prośba o pomoc w znalezieniu... Wtedy podali by kolor, typ / model, rok, nr rejestracyjny... No ale może właściciel by sobie nie życzył :D
Odpowiedz
2
@ lol
dnia 03.01.2014, 21:59 · Zgłoś
to nie redakcja "poszukuje", tylko KPP w Gorlicach - wystarczy przeczytać podpis, kto napisał artykuł i im podziękować za szczegółowe informacje...
Odpowiedz
3
@ gosc
dnia 04.01.2014, 15:42 · Zgłoś
Jak z jasła bmw to chyba RJS rejestracja [...].
Odpowiedz
0
@ m
dnia 03.01.2014, 12:54 · Zgłoś
ja bylam na ulicy konopnickiej w jasle na sylwestra i niestety nie widzaialem jak krada bmw w gorlicach
Odpowiedz
-4
@ łodyniec
dnia 03.01.2014, 13:25 · Zgłoś
co kto jak "krada" :D cza było lepiej ślepić byś widziała jak krada :D
Odpowiedz
-3
@ łodyniec
dnia 03.01.2014, 12:48 · Zgłoś
Muszę się zgłosić na milicje ,bo widziałem ten wóz drabiniasty :D tylko szyby dymki miał :P
Odpowiedz
3
@ on
dnia 03.01.2014, 14:22 · Zgłoś
widziałeś ??? sam nim jechałeś z sianem łodyńcu !!!
Odpowiedz
12
@ Zocha
dnia 03.01.2014, 12:29 · Zgłoś
Tyle co po świętach a tyle jadu w ludziach przykre.
Odpowiedz
-3
@ łodyniec
dnia 03.01.2014, 12:47 · Zgłoś
a co maja święta do tego ?

łhohohhohohoh
Odpowiedz
5
@ hm
dnia 03.01.2014, 12:18 · Zgłoś
Chodzi o to auto na zdjęciu?
Odpowiedz
1
@ witek
dnia 03.01.2014, 11:30 · Zgłoś
ja wam powiem jak to było...
Odpowiedz
-5
@ zapytanie?
dnia 03.01.2014, 11:29 · Zgłoś
to w koncu w gorlicach czy Jaśle to sie stało
??
Odpowiedz
3
@ aaxx
dnia 03.01.2014, 17:27 · Zgłoś
a przeczytasz nagłówek to się dowiesz ... Gorlice...
Odpowiedz
1
@ ooo
dnia 03.01.2014, 11:29 · Zgłoś
BUAHAAAAhahaaaaaaaaa - starozytne rzepolisko szukaja...nic z tego psiorze -gdyby nawet porzadny samochod skradziono Kowalskiemu mieli by gdzies -a ze psu zlom kwadtatowy to prosba o pomoc??? kupisz na szrocie za 10 k. takie samo zlomowisko
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 11:45 · Zgłoś
10k za 530D ??? chyba za cztery takie auta :) w dobrym stanie :D człowieku... czyba że miałeś na myśli 10k (ilo) :) aluminum na wymianę :D
Odpowiedz
14
@ rasta
dnia 03.01.2014, 12:08 · Zgłoś
Hm, a gdzie pisało który model 530d? Ty Tarzan-zan lubisz porównywać auta za 10tyś do takich za 50;) Passata do Q7 i inne takie, siebie do Putina porównujesz?
Odpowiedz
-9
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 12:38 · Zgłoś
Bo w oznaczeniu ma D jak DIZEL - bez turbo (wolnossący diesel co z 3 litrów pojemności ma 60 koni mocy :) )... Czyli stara rzepa z lat 80 tych... Potem były juz tylko TURBO Diesle i w oznaczeniu miały TD...
Byś się douczył troszki o motoryzacji dobry człowieku...
Odpowiedz
8
@ Skiba
dnia 03.01.2014, 12:46 · Zgłoś
Panie BMW oznacza tylko rodzaj paliwa- nie bawią sie w żaden alfabet dla [...]...
Odpowiedz
7
@ rasta
dnia 03.01.2014, 12:54 · Zgłoś
Mylisz się koleżko, 530d to 3 litrowy turbo diesel ok 200koni...
Odpowiedz
7
@ JASEŁKO
dnia 03.01.2014, 14:24 · Zgłoś
tu [...]sz bracie z buszu bmw zawsze miało turbo diesle i nigdy nie było oznaczenia tdi czy td tylko d to nie wieś wagen a te 530 d to były najlepsze jednostki diesla na świecie 4 lata z rzędu zbierały nagrody !!!
Odpowiedz
-23
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 14:25 · Zgłoś
bo nie stać mnie na taki zabytek... A diesel 200 koni to chyba z silnikiem od tira :) albo lokomotywy :) Dzile to [...] i może i w jakiej reklamie napisali 200 koni ale się im z benzynowym pomyliło :) Taki dizel to ma z 60 góra 80 koni... Wir w baku i zero reakcji na gaz (poza dymem z tyłu) :P hehehe
Odpowiedz
11
@ rasta
dnia 03.01.2014, 14:33 · Zgłoś
Nie stać cię za zabytek bmw e60;) punto 1.1 ci zostało bo [...]ek w salonie kupił;) fest maszyna, tydzień do setki.
Odpowiedz
-8
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 15:07 · Zgłoś
lepsze punto 1,1 w swoim garażu niż BMW e60 (200 hehehe "dizlo - koni") u złodzieja :D
Odpowiedz
-1
@ magda
dnia 03.01.2014, 16:36 · Zgłoś
znawca buszu się znowu mądrzy
Odpowiedz
-3
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 17:55 · Zgłoś
[...]kowym punto 1,1 przynajmniej można jechać, a ukradzionym BMW wozi się złodziej :) hehehe a właściciel musi "z buta" drzeć, albo PKSem :D
Odpowiedz
0
@ chyba nie wie
dnia 09.01.2014, 23:34 · Zgłoś
29
@ 10
dnia 03.01.2014, 11:26 · Zgłoś
a to gady jedne.
Odpowiedz
-31
@ hahaaaaaaa
dnia 03.01.2014, 11:33 · Zgłoś
[...] Muł z poprzedniej ery kamienia łupanego juz jest uzupełnieniem innych "bryk" dla wsiokow.
Odpowiedz
-10
@ pp
dnia 03.01.2014, 11:36 · Zgłoś
Szukac na złomowiskach i cokołach powojennych ,moze ktos z czołgiem z II wojny swiatowej pomylił.
Odpowiedz
-6
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 11:44 · Zgłoś
a kluczyki zostawiła w stacyjce, tak ??? :)
Odpowiedz
12
@ agawa
dnia 03.01.2014, 11:47 · Zgłoś
Hmm , koło kładki to chyba samo centrum , czy nie ma tam kamer monitoringu , sklepy urząd ???
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 03.01.2014, 12:49 · Zgłoś
ktory rocznik ???
Odpowiedz
-10
@ W życiu nie kupe
dnia 03.01.2014, 13:25 · Zgłoś
BMW.Te auta som przeklete
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 03.01.2014, 17:53 · Zgłoś
Taki "cud techniki" niemieckiej motoryzacji z 20 immobiliserami :) czytnikiem linii papilarnych i czujnikiem rozpoznającym właściciela po [...] skarpetek - a ukradł to jakiś [...] złodziejaszek z Gorlic :) bo nie powiecie mi że w Gorlicach działa wyspecjalizowana grupa złodziei BMW :)
Odpowiedz
15
@ a
dnia 03.01.2014, 18:13 · Zgłoś
To skradzione BMW miało napis POLICJA na drzwiach.
Zobaczcie na zdjęcie w artykule ;p
Odpowiedz
2
@ truth
dnia 06.01.2014, 22:52 · Zgłoś
Możecie szukać :) Już dawno albo numery przebite i poszedł w inne ręce, albo go rozbierają w jakimś garażu na czynniki pierwsze i pójdzie na częśći zamienne :)
Odpowiedz
0
@ hahah
dnia 13.01.2014, 11:03 · Zgłoś
Polałem się hhahhaha po [...] skarpetek hahahhahha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.