Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Trzcinicy Fiat Seicento potrącił pieszego

73

W środę 5 lutego około godziny 18.30 w miejscowości Trzcinica samochód osobowy potrącił pieszego. Poszkodowany mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, iż do wypadku doszło najprawdopodobniej z winy pieszego, który niespodziewanie wtargnął na jezdnię wprost pod koła jadącego od strony Jasła w kierunku Gorlic Fiata Seicento. Kierująca samochodem 25-letnia mieszkanka gminy Jasło, mimo próby wyhamowania najechała na mężczyznę, który na skutek uderzenia o maskę pojazdu i jego przednią szybę odniósł poważne obrażenia ciała – m.in. głowy i podudzia.

Poszkodowany karetką pogotowia przetransportowany został do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Kierująca samochodem była trzeźwa, od pieszego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu – powiedział nam Łukasz Gliwa, Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Ranny mężczyzna ma 46 lat, jest mieszkańcem gminy Jasło. Kierująca Fiatem Seicento nie odniosła obrażeń. Na miejscu wypadku funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej KPP w Jaśle przeprowadzili czynności mające na celu ustalenie jego przyczyn. W trakcie ich trwania ruch na drodze krajowej nr 28 odbywał się wahadłowo. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję w toku prowadzonego postępowania.

Źródło zdjęć: KPP w Jaśle

jh

Reklama

Komentarze: 73

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Ratownik PZMot
dnia 11.02.2014, 20:52 · Zgłoś
Winni są piesi bo chodzą jak te święte krowy z Indii bez jakichkolwiek odblasków a o latarce nie wspomnę i do tego na czarno ubrani. Żal mi tego kierowcy ,że przez taką nieodpowiedzialność ma kłopoty powinny pieszemu przywalić z 500zł mandatu to by się nauczył jak się ma poruszać po drodze i w dodatku w nieoświetlonym miejscu a droga jest bardzo ruchliwa.
Odpowiedz
0
@ Łeeps
dnia 10.02.2014, 14:44 · Zgłoś
Do @ Tarzan-zan- nie każdego stać na autko jakie by chciał więc kupuje takie które poprostu mu odpowiada, a że Ty wielki biznesmen napewno się wozisz jakąś kupą [...] BMW!!!

Pozdro
Odpowiedz
1
@ [...].
dnia 09.02.2014, 04:03 · Zgłoś
do tarzana, nie masz mozgu!
Odpowiedz
-3
@ doris
dnia 07.02.2014, 23:50 · Zgłoś
Nie wstydem być potrąconym - ale wielkim wstydem jest jeździć seicentem...
każdy o tym wie !!! ale mnie to nie przeszkadza... bo są gorsze lub podobne badziewia a właścicielom wydaję się ,że mają cuda...
Odpowiedz
3
@ Mój pseudonim
dnia 07.02.2014, 12:56 · Zgłoś
Jeśli była to wina pieszego, to ciekaw jestem kto wypłaci za szkody kierującej Fiatem.
Odpowiedz
-3
@ mietek_zul
dnia 06.02.2014, 19:38 · Zgłoś
dlatego zawsze jak popije to wracam autem bo tak jest bezpieczniej
Odpowiedz
-3
@ xXXx
dnia 06.02.2014, 17:17 · Zgłoś
nie mogło to jechać inny samochód? taki z ABS, to by może do tego nie doszło.
Odpowiedz
-10
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 20:15 · Zgłoś
przecież seicento ma ABS...
Odpowiedz
4
@ haha obsesja głupota
dnia 06.02.2014, 16:06 · Zgłoś
tarzan zaraz napisze ze to wina TIRa hahaha każdy jezdzi autem na które go stac i które mu sie podoba -przestancie bredzic ze to takie lub owakie
dla mnie to bez róznicy jakie auto by mnie potrąciło najlepiej żadne i tym zakonczmy
Odpowiedz
-10
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 20:13 · Zgłoś
Osobiście gdyby mi ktoś kazał wybierać z dwóch albo trzech - audi A4, [...] B5 (oba w tdiku) albo fiat seicento 1,1 - bez chwili zastanowienia wybrał bym to trzecie...
Odpowiedz
-9
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 20:15 · Zgłoś
^^ Mowa o "używanych"... Gdyby to był stan nówka fabryka to bym wybrał pastucha, ale jeśli używane, to wolę seicento z realnym przebiegiem 50 czy 100 tyś niż niemieckiego strucla zespawanego z dwóch z realnym przebiegiem pół miliona kilometrów...
Odpowiedz
-1
@ doris
dnia 08.02.2014, 00:10 · Zgłoś
tak ci się wydaje - nie każdy jeździ takim na jaki go stać- nie wiesz jacy bogaci ludzie dla niepoznaki jeżdżą takim złomem jak seicento - a jakie mają domy i ile kasy !!! ja znam i wiem... nie każdy musi dowartościowywać się autem...

czym większe kompleksy to większe auto !!!
Odpowiedz
7
@ Tytuł Rewelacja _ !!!!!!
dnia 06.02.2014, 12:58 · Zgłoś
"W Trzcinicy Fiat Seicento potrącił pieszego" ciekawe czy np. Ibizy, czy inne auta tez mają takie skłonności. Mogę się jedynie domyślać czy fiat Seicento zrobił to umyślnie czy tak przypadkiem potrącił pieszego...
Odpowiedz
0
@ racja ....
dnia 06.02.2014, 13:23 · Zgłoś
to tak jakby uczeń z podstawówki pisał takie artykóły
Odpowiedz
-1
@ Franz Smuda
dnia 06.02.2014, 13:53 · Zgłoś
Artykół artykułowi nierówny ziąą
Odpowiedz
-2
@ sinbad
dnia 06.02.2014, 12:37 · Zgłoś
według mnie też sam mam 159 ti czarnulke
2.4 zaczipowaną
Odpowiedz
-1
@ do sinbad
dnia 06.02.2014, 12:42 · Zgłoś
i jak kolego jestes zadowolony :) ile km masz nabite
pozdro
Odpowiedz
0
@ jaki najlepszy wóz według was ... :)
dnia 06.02.2014, 12:28 · Zgłoś
Według mnie Alfa Romeo :) pozdrawiam zwolenników Alfy Romeo :)
Odpowiedz
-10
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 15:15 · Zgłoś
Właściciele Alf znają się doskonale... Codziennie spotykają się w serwisie :D
Odpowiedz
-2
@ Alfami i skodami..
dnia 07.02.2014, 14:48 · Zgłoś
jezdzo [...]..
Odpowiedz
3
@ Vixa
dnia 06.02.2014, 11:51 · Zgłoś
Sie nie dziwie kurde nie raz przejażdzam wieczorami przez trzczinice przez droge główną to ciemno jak nie wiem co ani jednej latarni żalosne
Odpowiedz
3
@ ksiądz Mateusz
dnia 06.02.2014, 12:11 · Zgłoś
Etatowy członek naszego powiatu i radni mogliby się zrzec diet, bo przecież polityka to służba dla narodu a za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można postawić latarnię i wszyscy będą zadowoleni z wyjątkiem etatowego członka i radnych ale tym nikt nie będzie się przejmował
Odpowiedz
-2
@ Manek
dnia 06.02.2014, 19:21 · Zgłoś
do Vixa:wlacz sobie swialła to bedziesz widzial wszystko
Odpowiedz
0
@ Do ksiądz Mateusz
dnia 07.02.2014, 07:35 · Zgłoś
Ale mnie rozśmieszyłeś. Jak byś nie wiedział, po co się pchają do koryta. Choć by miał pęknąć to nie odejdzie.
Odpowiedz
-8
@ Marek
dnia 06.02.2014, 11:29 · Zgłoś
Z Trzcinicy ten potrącony, dlaczego ja nic nie słyszałem o tym wypadku?
Odpowiedz
11
@ aMarek
dnia 06.02.2014, 11:38 · Zgłoś
ojej nikt do Ciebie nie zadzwonil ??? ojej...
Odpowiedz
13
@ xx
dnia 06.02.2014, 11:27 · Zgłoś
powinny być obowiązkowe odblaski!!
Odpowiedz
2
@ aaaa
dnia 06.02.2014, 11:05 · Zgłoś
Tarzan pochwal sie jaki ty masz samochod \\\ rower
Odpowiedz
9
@ Zocha
dnia 06.02.2014, 11:24 · Zgłoś
A gdzie ma rower, dobry rower to dziś minimum 2tyś zł. Chyba że kupił poniemiecki na giełdzie w Rzeszowie, albo w Niegłowicach.
Odpowiedz
7
@ abc
dnia 06.02.2014, 09:49 · Zgłoś
Samochody tam jeżdżą z bardzo dużą prędkością! A w nocy jest w tym miejscu ciemno, jak [...]zero latarni, zero niczego. Piesi muszą tam chodzić z latarką lub odblaskiem, bo inaczej kompletnie ich nie widać!!!
Odpowiedz
0
@ GELO 7
dnia 06.02.2014, 08:18 · Zgłoś
zawsze wina po stronie pieszy był pod wpływem al. tam ograniczenie do 50km/h.
jakby jechał tyle to nic by się nie stało... a tak policja ma co robić...
Odpowiedz
8
@ Lukas
dnia 06.02.2014, 12:25 · Zgłoś
A co, pieszy już nie moze byc nigdy winny? Zawsze kierowaca? Niby ze kazdy pieszy stosuje sie do znaków, miejsc dozwolonych na przejscie itd? SMIECH!!!
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 06.02.2014, 15:14 · Zgłoś
tam już daleko za 70km/h
Odpowiedz
5
@ świadek
dnia 06.02.2014, 15:15 · Zgłoś
piesz szedł pijany środkiem drogi, był niewidoczny
Odpowiedz
-10
@ ja
dnia 06.02.2014, 07:09 · Zgłoś
kobieta...
Odpowiedz
-6
@ wiki
dnia 06.02.2014, 07:08 · Zgłoś
"Kierująca Fiatem Seicento nie odniosła żadnych obrażeń"...
Odpowiedz
7
@ jaślanin
dnia 05.02.2014, 23:31 · Zgłoś
Dobrze słyszeć, że potrącona żyje, jak przejeżdżałem tamtędy to na CB mówili, że śmiertelny... Widocznie przekolorowali... Powrotu do zdrowia życzę.
Odpowiedz
-3
@ Tarzan-zan
dnia 07.02.2014, 10:56 · Zgłoś
jak jak tamtędy jechałem ty na CB ciągle ktoś bekał i przeklinał...
Odpowiedz
-8
@ haha
dnia 05.02.2014, 22:50 · Zgłoś
ha ha ha pewnie lazl z kijami bez odblaskow :)
Odpowiedz
-5
@ xx
dnia 05.02.2014, 22:43 · Zgłoś
potrącona jest w krytycznym stanie:(
Odpowiedz
4
@ xx
dnia 05.02.2014, 22:45 · Zgłoś
potrącony*
Odpowiedz
-139
@ Byc potrąconym przez fiata lub skode
dnia 05.02.2014, 22:43 · Zgłoś
wstyd i obciach
Odpowiedz
-101
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 23:07 · Zgłoś
wstyd to jechać wieśwagenem lub audi, a być potrąconym to naturalna kolej rzeczy... Niestety w tym kraju 95% ludzi uważa że samochód za 5 tyś to cu na kołach szczyt marzeń i niebo na ziemi... Kupują więc te swoje wyśnione pastuchy B5, audice PREMIUM A4, golfy 4 i 5 i inny złom i wydaje im się że są COOL... Ci jeszcze biedniejsi - mający 2 tyś do dyspozycji kupują golfy 3, audi 80, pastuchy B4, laguny, mondea i inny złom i są jeszcze bardziej dumni od swoich bogatszych kolegów :)
Odpowiedz
-136
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 23:10 · Zgłoś
Niemiecka i francuska motoryzacja jest do bani... Tylko Japonia i Skandynawia robi dobre wozy, ale was - biedaków na nie nie stać...
Odpowiedz
63
@ Byc potrąconym przez fiata lub skode
dnia 05.02.2014, 23:21 · Zgłoś
Albo punto dwójka,sto razy gorszy niz vw czy audi.Prosze nieporównywac blachy fiata z blachą udi ktora maponad 20 lat a nie ma na niej rdzy.Mój kumpel ma wlasnie punto 2 duzo młodsze a spód już sito
Odpowiedz
-13
@ Byc potrąconym przez fiata lub skode
dnia 05.02.2014, 23:22 · Zgłoś
Miało byc audi:)
Odpowiedz
58
@ mieszkaniec
dnia 05.02.2014, 23:49 · Zgłoś
a ty pewnie jeździsz starą ładą
Odpowiedz
80
@ Mietek
dnia 06.02.2014, 00:16 · Zgłoś
Ciebie pewnie za to stać, na Honde za 2000...
Czym się wozisz? Pewnie starym wózkiem dziecięcym, z makulaturą? Tarzan, masz chory i zazdrosny [...].
Odpowiedz
-59
@ AZJACI SĄ 40LAT PRZED WSIOWAGENOSZWABAMI
dnia 06.02.2014, 02:19 · Zgłoś
audi,bmw i inne kanciaki [...] -buaahaa - zlomy z technologia lat 50-tych --koledze gnija progi w a6 po 1,5 roku z salonu...a elektroniki tyle co w skodzie fabia -do tego polowa nie dziala.
Odpowiedz
-62
@ NIEMIECKIE WSIOWAGENY
dnia 06.02.2014, 02:32 · Zgłoś
Niemieckie [...] po roku traca 80% wartosci ...japonskie 8-15%--To wszystko mowi o tych "wozach", ktore tylko [...] kupuja i dla nich sa tez ceny z [...] -a polaczki biora ten szmelc po sasiedzku--w innych krajach tego badziewia kwadratowego nie uswiadczy--a chocby w USA co druga to Honda ,co trzeci azjatycki ,reszta amerykance -a na niemieckie szroty jest popyt jak na Lamborgini w Afryce
Odpowiedz
67
@ do Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 08:23 · Zgłoś
[...] to jestes ty widac masz kompleks bo nieamsz wcale autaa ..[...] cie pies :) bez odpowiedzi:)
Odpowiedz
-6
@ qwerty
dnia 06.02.2014, 09:06 · Zgłoś
Sorry tarzanku ale znów bredzisz... Volvo ma silniki od Forda lub francuskiej Renówki... A że niemieckie auto nic nie warta to masz rację. Kiedyś to były czołgi a dziś kupa złomu która się zacznie psuć po paru latach by lecieć po nowy model. W dodatku design już tak [...] że nie wiadomo co to jest za generacja i wstyd zachodzić w głowę by kupować kolejny model bo i tak taki sam.
Odpowiedz
-10
@ Byc potrąconym przez fiata lub skode
dnia 06.02.2014, 09:24 · Zgłoś
A renowka to nic innego jak tandetna rumunska dacia
Odpowiedz
8
@ xxxx
dnia 06.02.2014, 10:10 · Zgłoś
Czyli według ciebie ludzie powinni jeździć na rowerach?
Odpowiedz
0
@ Fred
dnia 06.02.2014, 10:10 · Zgłoś
przepraszam bardzo ze się wtrące, ale jaka jest róznica między dwuletnim samochodem za 40tys zł a dziesięcioletnim za 5tys? czy dwuletnie auto za 40tys złożone z trzech, pospawane, byle by wyglądało będzie bezpieczniejsze i będzie przynosiło więcej pestiżu niż dziesięcioletnie auto za 5tys w stanie bardzo dobrym, o które się dba, naprawia na bieżąco?
Odpowiedz
-17
@ rasta
dnia 06.02.2014, 10:20 · Zgłoś
Masz kupić nowego fiata i basta!;) Ma ręczny i trzeba go pchać, ale jest NOWE;) możesz kupić jedynie audi Q7- nie ma właściwości jezdnych, ale jest prestiż, można fakturę wozić za szybą aby nikt nie miał wątpliwości;)
Odpowiedz
15
@ do rasta
dnia 06.02.2014, 11:42 · Zgłoś
buaahhaa -audi i prestż---niemiecki szrot starozytny kanciak na korbe - chyba wsrod polaczkow,ukraincow i rosjan biduli -bo np.w USA to nawet za darmo tych parowozem na korbe nie jezdzili -te zlomy kupuja tylko niemcy wspierajac swoj przemysł -a inni odkupuja ten szrot ,ktorym jest juz w salonie
Odpowiedz
5
@ co ty tu mi...
dnia 06.02.2014, 12:40 · Zgłoś
co ty tu mi piszesz o Fiacie,od roku jestem szczęsliwym posiadaczem nowiutkiego fiacika juz zrobiłem 3.478km i wszyściutko jest super,ludzie kupujcie Fiaciki pozdrawiam i zdrowia dla poszkodowanego !!!
Odpowiedz
6
@ stary czlowiek i moze
dnia 06.02.2014, 14:08 · Zgłoś
A Ci ktorych nie stac nawet na paliwo do jakiegokolwiek samochodu - pisza takie bzdety jak Ty Tarzan-zan
Odpowiedz
2
@ Byc potrąconym przez fiata lub skode
dnia 06.02.2014, 14:20 · Zgłoś
Nie zdązysz go spłacic zanim zacznie sie sypać..To jest własnie niewiedza [...] polaka.Kupi tandete i chwali pod niebo a firma sie cieszy ze sie znalazł [...] jeleń który bedzie rąbany na serwisie i czesciach.Niech ci sie miło jezdzi.Pozdro
Odpowiedz
0
@ sdc
dnia 06.02.2014, 14:29 · Zgłoś
jakby po 3 tys. km cos z nim bylo nie tak to ja dziekuję za takie auto
Odpowiedz
-19
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 15:19 · Zgłoś
Przechwalanie się że 20-to letnie auto jeszcze jeździ więc jest najlepsze to tak jak by mówić że 20-to letnia kurtka jeszcze nie ma dziur więc jest super... Jak ktoś kupuje nowe auto to ma "w tyle" czy ono "wytrzyma 10 lat, 20 lat czy 50 lat - i tak po pięciu latach go sprzeda biedniejszemu i kupi nowe... Ten biedniejszy pojeździ kolejne 5 lat i sprzeda całkiem biednemu, a potem tan najbiedniejszy niech się martwi... W końcu sam kupił stary złom... Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie jeździł jednym autem 30 lat... To jest przedmiot, to się zmienia, podobnie jak odzież, czy mieszkania... Jedynie w średniowieczu mieszkali od pokoleń w jednej norze i chodzili w tych samych szmatach dziedziczonych z [...] - pradziada...
Odpowiedz
3
@ rasta
dnia 06.02.2014, 15:36 · Zgłoś
Tylko zrozum, że 20letnie np Audi Quattro(oryginalne)to jest rarytas przy tandetnym fiacie czy aveo z silnikiem 1.1;) Nie możesz porównywać "starego" Bmw 740 do skody fabi. Jak stać Cie na nowego Lancera evo X to spoko, ale jak jeździsz tandetną Dacią to nie [...] smutków;)
Odpowiedz
9
@ reksio
dnia 06.02.2014, 16:18 · Zgłoś
Drogi Tarzan-zanie sądząc po twoich komentarzach jestes jednym z opisujacych tu osób. Po pierwsze temat chyba jest o czymś innym,
po drugie na tym odcinku drogi nie ma praktycznie pobocza, po trzecie pan który był potrącony był nietrzezwy:/
A propos marek aut które wymieniasz to mam daleko gdzies czym kto jezdzi byle by prowadził swoje auto rozwaznie i stosował sie do przepisów drogowych, dolej sobie troszke oleju do głowy a reszta uzupełni swoją Hłondę:)
... ci w oko:D
Odpowiedz
6
@ Do tarzan..
dnia 06.02.2014, 16:37 · Zgłoś
Twoj post na temat przechwalania sie...I owszem masz racyje..Auto powinno sie zmieniac co 5 lat bo tak jest w Europie.Ale my niestety mieszkamy w [...]!! I bezwypadkowe autko po [...]ku lekarzu bądz innym emerytowanym oficerze SS jest traktowane jak bożek.Ale z drugiej strony jednak im nowsze auto tym gorszy i bardziej awaryjny [...].Jak minie gwarancja to mija tez banan na ustach i wszedzie jedzie sie modlac o to żeby cos gdzies nagle nie rąbneło w silniku bo wtedy koszty są na grube tysiące.Takze nawet 5 latka starch jest kupic bo to już jest auto z takim przebiegiem w ktorym zaczyna sie wszystko sypac bo czesci sa teraz obliczone na wytrzymalosc do kilkunastu tys.Teraz silniczki te downsizingowe w których z poj 1.4 wyciąga sie ponad 200 koni żyja po 120-150 tys.Bo sa wysilone turbinką i podkrecone na mapie.Przciez ludzie...Te ponad 200 koni powinno byc z pojemnosci co najmniej 2.0 zeby silnik był wytrzymały i żywotny.I w życiu nie kupie nowego fiata lub skody chociaz mnie stac(chocby na raty) za te powiedzmy 40-50 tys wole 3 letnie ktore ma wszystko na wyposażeniu a nie skodzine czy koreanca co trzeba nawet radio zamawiac za dopłatą.Szok co sie teraz wyprawia
Odpowiedz
0
@ LPG
dnia 06.02.2014, 16:47 · Zgłoś
Do bani to ty masz mUSk pewnie biedo jezdzisz tojocina albo volvem z czasów okupacji bheheheheheheh
Odpowiedz
3
@ Sam Ermolenko
dnia 06.02.2014, 18:29 · Zgłoś
Ludzie zrozumcie jedno. Tarzan to [...] przerzuty i [...] przez prawdziwe społeczeństwo.
Prawi swoje farmazony i [...] a wy poprawiając go, gniewając sie na niego i przekrzykując sprawiacie mu tylko radość. Na takich wyrzutków jest tylko jedna metoda.Ignorancja. Niesłuchany zamknie [...].Chyba, że choroba jest już bardzo zaawansowana i może nie zamknąć.
SDoświadczenie psychologiczne każe mi z dużą dozą prawdiopodobieństwa stwierdzić, że Tarzan to [...] który najprawdopodobniej nie ma samochodu a wy mu wykładacie zalety i wady Audi Quatrro lub BMW X6. To jak rozmawiać ze ślepym o kolorach.
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 06.02.2014, 18:58 · Zgłoś
Najlepiej jeździć zaburaczoną Toyotą albo jakąś Mazdą - ale kwas i siara! Do tego jeszcze łokieć i subłufer...
Odpowiedz
-13
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 19:48 · Zgłoś
Wszyscy porównujecie "idealnie" - bo [...] czy audi a4 jest lepsze od fiata punto... Owszem pewno jest lepsze, ale to tak jak by porównywać fiata 126p do poloneza, albo golfa 3 do passata B5... To jest inna klasa aut i tu nie ma dyskusji które lepsze... Albo ktoś powie że passat kombi jest lepszy od smarta For Two bo jest kombi i przewiezie pralkę i 5 osób... Owszem, ale smartem zaparkujesz na 2 metrach kwadratowych i nawrócisz "na raz" na ulicy a do zaparkowania pastucha potrzebujesz całą stodołę... I który w takim porównaniu lepszy ??? Każde auto ma swoje przeznaczenie i w danej dziedzinie może być lepsze od innego a w innej gorsze... Jak ktoś pisze że stare audi A4 jest lepsze od nowej dacii logan to w pewnym sensie ma rację, ale ktoś kto kupi nową dacię ma przez parę lat i pewnie 100- 150 tyś km spokój, jeździ i ma wszystko gdzieś, a do A4 przez 100 tyś km trzeba będzie zrobić kilka napraw i trochę kasy wpakować...

Tylko że w Polsce przekonanie jest takie - to co JA MAM to jest najlepsze, a jak ktoś ma coś innego to jest [...] i ma szmelc...
Odpowiedz
-1
@ qwerty
dnia 06.02.2014, 20:56 · Zgłoś
Do Rasta: Takie 20 letnie Quattro jest o niebo lepsze jak dzisiejsze Audi :) Wtedy Niemcy produkowali perełki a potem jak się rynek otworzył to robili na potęgę byle co przykładem jest Audi A2... Co to w ogóle był za pomysł? Nie mówię już o tym że Audi dziś może zgnić...
Odpowiedz
0
@ expert
dnia 06.02.2014, 21:25 · Zgłoś
Co 5 lat to się zmienia jakieś nowe [...] tanie auta made in china, nawet jak bym w totka wygrał to nie kupie nowego samochodu, bo mnie na [...] zbiera jak patrze na te nowe złomy.
Odpowiedz
-9
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 23:02 · Zgłoś
A2 ci na pewno nie zgnije... No ale dla ciebie jest beeee bo kosztu7je tyle co trzy pastuchy B5 więc kto by tak przepłacał... To jest świetny kompakt, oszczędny dieselek 1,2 karoseria z aluminium, małe zwrotne, wszystko co trzeba, no ale [...] musi mieć kombi 1,9 tdi za 5 tyś a tych wymagań A2 nie spełnia...
Odpowiedz
2
@ do Tarzan-zan
dnia 07.02.2014, 10:59 · Zgłoś
ta punto 4x4 w ciężki teren;) chyba na podmokłym trawniku pod blokiem;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.