Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Trzcinicy zderzyły się trzy "osobówki"

31

Dzisiaj tuż przed godziną 19-tą w miejscowości Trzcinica doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych (Renaulta, Forda Mondeo i Volkswagena Passata), w wyniku którego dwie osoby zostały przewiezione do jasielskiego szpitala.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, zderzenie, do którego doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 z drogą w kierunku Osobnicy, było spowodowane wymuszeniem pierszeństwa przez jeden z pojazdów.

Na miejscu zdarzenia obecne były dwie jednostki PSP Jasło oraz jedna z OSP Skołyszyn. Strażacy musieli zabezpieczyć butle gazowe w dwóch pojazdach. Na miejscu wypadku obecni byli również policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Red.


Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ufffffff
dnia 16.10.2010, 19:45 · Zgłoś
a po co święch ze skojsyna az tu przybył
Odpowiedz
0
@ M.Z.
dnia 13.10.2010, 21:12 · Zgłoś
ja też nie słyszałem że by butla wybuchła lub by nastąpił zapłon auta od gazu natomiast od benzyny i owszem sam gasiłem koledze samochód (niesprawny wężyk paliwa) i gotowe:( dobrze że chociaż gaśnice miał sprawną:)
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 13.10.2010, 19:05 · Zgłoś
no,no nie chca się pochwalić tymi ze Skołyszyna a drugiego to żywcem by do grobu pchali i sypali mandatami pozdro!
Odpowiedz
-1
@ ybb02
dnia 13.10.2010, 15:16 · Zgłoś
Witajcie:)pomagam osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i ich rodzinom uzyskać należne odszkodowanie.Jeśli byłeś/aś poszkodowan/a w wypadku i dostałeś zbyt niskie odszkodowanie bądź wcale nie dostałaś/eś dzwoń pomożemy!!!!Mamy jedną z najlepszych kancelarii w Polsce, nasz klient nie robi nic i nie płaci za nic więc myślę,że warto!W razie pytań dzwońcie 600431145 pozdrawiam Stupnicki Sebastian
Odpowiedz
0
@ jooo
dnia 13.10.2010, 14:49 · Zgłoś
żalll
Odpowiedz
0
@ predator
dnia 13.10.2010, 09:15 · Zgłoś
Najlepszy i bardzo lubiany policjant miał wypadek w skołysynie radiowozem
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 12.10.2010, 22:34 · Zgłoś
sprzedam tego forda na cześci co na zdjeciach , kontakt 3431491
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 12.10.2010, 21:50 · Zgłoś
zawsze jest tak ze winny nie ucierpi a niewinny tak! Trzymaj sie Łukasz
Odpowiedz
0
@ gum
dnia 12.10.2010, 21:26 · Zgłoś
TAK TO WŁAŚNIE OPISUJĄ NA JASŁO4U DZISIAJ BYŁA KOLIZJA W SKOŁYSZYNIE Z UDZIAŁEM RADIOWOZU I NIKT NIC NIE NAPISAŁ
Odpowiedz
0
@ hsgsh
dnia 12.10.2010, 19:23 · Zgłoś
a powinni pokazać jak władza sie popisała w skołyszynie!!!
Odpowiedz
0
@ hsgsh
dnia 12.10.2010, 19:23 · Zgłoś
a powinni pokazać jak władza sie popisała w skołyszynie!!!
Odpowiedz
0
@ do xx
dnia 12.10.2010, 19:09 · Zgłoś
Jak się nie znasz to po co się odzywasz,słyszłeś żeby gdzies butla wybuchła, teraz co trzecie auto jest na gaz. No chyba że te auta nie biorą udziału w wypadkach.
Odpowiedz
0
@ do żal.pl
dnia 12.10.2010, 19:04 · Zgłoś
Weź sie [...]a nie odzywaj
Odpowiedz
0
@ do ee
dnia 12.10.2010, 16:22 · Zgłoś
to sa kołpaki lol xD
Odpowiedz
0
@ Machero...
dnia 12.10.2010, 14:10 · Zgłoś
Jeszcze nie słyszałem żeby podczas wypadku komuś butla z LPG wybuchła... - kolejny absurd.

A poza tym nie każdego stań na jazdę samochodem na paliwie które kosztuje prawie 5zł za litr ! A gaz jakby nie było jest połowę tańszy - więc po co przepłacać ?
Odpowiedz
0
@ lulu
dnia 12.10.2010, 13:10 · Zgłoś
A dzisiaj w Skołyszynie i to sama władza . Ale chyba nikomu nic się nie stało
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 12.10.2010, 10:48 · Zgłoś
lpg górą ;]
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 12.10.2010, 10:46 · Zgłoś
O kór.. ładnie się trzasnęli.
Widać jednemu się za bardzo spieszyło albo hardkor jakiś jechał.
Odpowiedz
0
@ żall.pl
dnia 12.10.2010, 09:51 · Zgłoś
NOi dobrze BARDZO DOBRZE SZYBCIEJ SZYBCIEJ JEŹDZIJCIE BO GRABARZE NIE MAJĄ GDZIE ZAROBIĆ
Odpowiedz
0
@ PREDATOR
dnia 12.10.2010, 08:46 · Zgłoś
Tak to teraz jerzdzą w sławecinie tez był wypadek i to przed 14
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 12.10.2010, 08:30 · Zgłoś
a karetka co niebyła
Odpowiedz
0
@ ee
dnia 12.10.2010, 08:26 · Zgłoś
;-)tego w srodku szkoda.aluski fajne ;-)
Odpowiedz
0
@ laweciarz
dnia 12.10.2010, 08:10 · Zgłoś
Tak się właśnie wita przyjezdnych z Kraśnika :) Dostał podwójnego strzała.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 12.10.2010, 07:44 · Zgłoś
Mam nadzieję, że nikomu nic poważnego się nie stało . mam też nadzieję, że kolesiowi od komentarza ... gdzie byli rodzice?... akurat się zepsuł komputer.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 12.10.2010, 07:30 · Zgłoś
GAZ W AUCIE - TO JAK JAZDA Z BOMBĄ, W RAZIE WYPADKU, GDY BUTLA WYBUCHNIE TO ROZERWIE SIEDZĄCYCH Z TYŁU NA KAWAŁKI. DZIWIE SIĘ ŻE WOGÓLE KTOŚ ZGODZIŁ SIĘ NA INSTALACJE TAKIEGO CZEGOŚ W SAMOCHODACH.
Odpowiedz
0
@ mieszkam tu
dnia 12.10.2010, 06:57 · Zgłoś
mieszkam tu od 30 lat-zrobiliby cos z ta krzyżówką bo jest bardzo niebezpiecznie-może czarny punkt na poczatek!
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 12.10.2010, 01:15 · Zgłoś
Jak zwykle pajęczynka.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 11.10.2010, 23:15 · Zgłoś
A rannych pszewieziono 2 rolników przewiozło taczkami do szpitala brawo za obiektywny opis faktów!!!
Odpowiedz
0
@ Deloriano
dnia 11.10.2010, 23:09 · Zgłoś
To drugi w tym dniu wypadek na drodze nr 28 pierwszy miał miejsce w sławęcinie po godz. 13 dokładnie przy wyjeżdzie ze cmentarza. Ale go pewnie nie opiszą
Odpowiedz
-1
@ brooklin
dnia 11.10.2010, 22:23 · Zgłoś
Ale go otłukują....
Odpowiedz
0
@ Romek
dnia 11.10.2010, 22:20 · Zgłoś
Dziś jakiś pechowy dzień dziś na docinku drogi Siepietnica Jasło miały miejsce 3 wypadki.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.