Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Urzędzie Miasta w Jaśle jest wystawiona księga kondolencyjna (Relacja TV)

8
W Urzędzie Miasta w Jaśle w Sali Obrad (I piętro sala 102) jest wystawiona księga kondolencyjna, w której  każdy może złożyć wyrazy współczucia bliskim ofiar tragedii samolotu prezydenckiego, a także wyrazić  swój żal.

Wpisów będzie można dokonywać w okresie trwania żałoby narodowej (do piątku) w godzinach od 7:30 do 20:00.




UM Jasło

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jk
dnia 12.04.2010, 18:03 · Zgłoś
to nie na bacznosc
Odpowiedz
0
@ Gabriela Berkowicz
dnia 12.04.2010, 16:04 · Zgłoś
{*}

Przykro Mi :(
Odpowiedz
0
@ jAa
dnia 12.04.2010, 15:56 · Zgłoś
A mi się jak najbardziej podobają Jasielscy strażacy i jak najbardziej tutaj pasują. SPOCZYWAJCIE W POKOJU[*]
Odpowiedz
0
@ KT
dnia 12.04.2010, 15:33 · Zgłoś
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodzin ofiar katastrofy w Smoleńsku. Niech odpoczywają w pokoju. Na zawsze zostaną w naszej pamięci.
Odpowiedz
0
@ k.
dnia 12.04.2010, 15:26 · Zgłoś
Do "JP"
Nie masz innego problemu?
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 12.04.2010, 14:37 · Zgłoś
Jak ma to juz wygladac przyzwoice to postawcie zołnierzy a nie Flipa i Flapa
Odpowiedz
0
@ JP
dnia 12.04.2010, 14:24 · Zgłoś
strazaki tu nie pasuja ;]
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 12.04.2010, 13:11 · Zgłoś
słowa nic tu już nie pomogą...spoczywajcie w pokoju.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.