Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

We Wrocance zapadł się fragment jezdni

48

Wczoraj 6 sierpnia w miejscowości Wrocanka (gm. Tarnowiec) doszło do zapadnięcia się fragmentu jezdni.


Według informacji jaką otrzymaliśmy zawalił sie asfalt i droga była zablokowana. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz straż pożarna. Jak sie okazało uszkodzenie nie było tak poważne jak wynikało z otrzymanej informacji. Przy użyciu żwiru dokonano tymczasowego zabezpieczenia powstałej zapadliny i od późnego popołudnia droga na odcinku Wrocanka – Tarnowiec funkcjonuje już w sposób normalny.

Zdaniem okolicznych mieszkańców zapadnięcie się jezdni mogło być spowodowane uszkodzeniem jej konstrukcji wskutek ostatniej powodzi jak i mającymi miejsce osuwiskami ziemi.


JH

Reklama

Komentarze: 48

Dodaj komentarz Widok:
0
@ pozytywny
dnia 09.08.2010, 21:02 · Zgłoś
0
@ ble
dnia 09.08.2010, 20:57 · Zgłoś
A na Baczalu jest taka dzira zeby cały autibus zmiescił o tym nie napiszecie [...] tylko o jakiks tam wrocance
Odpowiedz
1
@ do dziurochwyt
dnia 09.08.2010, 17:11 · Zgłoś
tyle, że biznesmenów jakoś nie widać u nas:D
Odpowiedz
-1
@ dziurochwyt
dnia 09.08.2010, 07:51 · Zgłoś
Dziury sprzedać biznesmenom w zamian za pamiątkowe tabliczki w tych miejscach.W Niemczech to chwyciło, gdyby i tu się udało, drogi będą pełne znanych nazwisk i jeszcze równe.
Odpowiedz
-1
@ miszczu
dnia 08.08.2010, 23:34 · Zgłoś
hahaha nie moge ... ale ten Tarnowiec to dziuuura ...
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 08.08.2010, 23:17 · Zgłoś
widać po komentarzach typu "mufka" jaka to inteligencja w Jaśle..
Odpowiedz
-1
@ mufka
dnia 08.08.2010, 21:49 · Zgłoś
sam umyj [...] wieśmaku, i powiedz starej żeby ręce umyła jak będzie "syr,jojka i mliko" wiozła na bazar do Jasła :D
Odpowiedz
-1
@ drogowiec
dnia 08.08.2010, 21:31 · Zgłoś
Jakiś [...] tupał ze złosci i wytupał.Pozdrawiam SLD
Odpowiedz
-1
@ jaslo
dnia 08.08.2010, 19:53 · Zgłoś
we Wrocance mają lepsze drogi widzę niż w Jaśle, tam tylko jedna dziura i już o tym piszą. W Jaśle tysiące dziur i to dla wszystkich normalne. Wieś bardziej cywilizowana niż miasto?
Odpowiedz
-1
@ do mufka
dnia 08.08.2010, 19:45 · Zgłoś
a Ty umyj [...]e jak na niej siadasz [...]
Odpowiedz
-1
@ mufka
dnia 08.08.2010, 18:20 · Zgłoś
no ja tam nie napisałam [...] ale skoro tak to odbierasz to coś w tym jest,a i umyj ręce jak siadasz do kompa.
Odpowiedz
-1
@ pad
dnia 08.08.2010, 17:59 · Zgłoś
[...] się odezwały z milionowego miasta hehehehe, wy to dopiero macie w Jaśle dzury hahahah
Odpowiedz
1
@ do mufka
dnia 08.08.2010, 17:23 · Zgłoś
jakby nie te [...] to byś z głodu [...]
Odpowiedz
-1
@ mufka
dnia 08.08.2010, 16:53 · Zgłoś
hm...w sumie to tam i tak furmankami jeżdżą,no ale szkoda by było jak by sobie koń wdepnął hehe oj wieśki wieśki!!!
Odpowiedz
-1
@ xd
dnia 08.08.2010, 14:49 · Zgłoś
:D nuda nuda nuda... kto wgle by taką dziure zauwazyl ? jedzie sie i omija i po krzyku xd
Odpowiedz
1
@ do xD
dnia 08.08.2010, 14:36 · Zgłoś
1
@ xD
dnia 08.08.2010, 14:29 · Zgłoś
zrobcie w portalu serie artykułów o dziurach.. tak jak bylo o powodzi tak niech teraz ludzie dziury wrzucaja i bd ruch
Odpowiedz
-1
@ mieszkaniec
dnia 08.08.2010, 13:36 · Zgłoś
do srs:
koles wez tak nie pisz, bo zapewne nie masz takich dziur w swojej miejscowosci, a w roztokach np nie da sie juz jechac po drodze ! takie sa dziury ! wez przestan !
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 08.08.2010, 12:31 · Zgłoś
wy jesteście [...] czy udajecie? To nie jest dziura [...] tylko asfalt się zapadał. [...] czytać nie potrafią
Odpowiedz
-1
@ łopatolog
dnia 08.08.2010, 11:51 · Zgłoś
pewnie to łopatą wykopali, ach ta dzisiejsza młodzież :D:D
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 08.08.2010, 11:29 · Zgłoś
jedna z 1000000000 dziur w polskich drogach
Odpowiedz
1
@ maxuell
dnia 08.08.2010, 11:14 · Zgłoś
a asfaltu na tą dziurę brakło...
Odpowiedz
-1
@ batman
dnia 08.08.2010, 11:04 · Zgłoś
u mnie pod domem tez jest dużo dziur a nikt nie trąbi o tym ,śmiechu warte ha ha
Odpowiedz
-2
@ DjMastERRR
dnia 08.08.2010, 02:37 · Zgłoś
Ja [...] ele najlepsza wiadomosc roku, hahahaha
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 08.08.2010, 01:56 · Zgłoś
Prawie w nią wpadłem..
Odpowiedz
1
@ DO TEMPYCH LUDZI
dnia 08.08.2010, 01:55 · Zgłoś
Nie wiecie to nie piszcie głupot. To nie jest jak to nazywacie "dziura" tylko ZAPADŁ SIĘ FRAGMENT JEZDNI. "ZAPADŁ" przez tą dziurę było widać zapadniętą drogę o średnicy półtorej metra, a głębokość prawie 2,5 metra!! Na zdjęciach jak jest zasypane, wygląda niegroźnie. Ale jakby tego w pore nie załatali jak trzeba, to doszło by tam do tragedii. Wyobrażacie sobie jadący samochód, autobus z ludzmi, i nagle zapada się pod nim asfalt i spada w dół 2,5 metra? Mogła być tragedia, naszczęście ktoś to w porę zauważył. I lepsze takie informacje, niż czytać co tam pani burmistrz nowego rąbnęła. Zamiast się naśmiewać, lepiej się zastanówcie trochę. Ciekawe czy byście tak śmiali jakby tego nie załatano i wpadlibyście w ten dół.
Odpowiedz
-1
@ xXx
dnia 07.08.2010, 23:06 · Zgłoś
HAhahaahaahahahhahahah taki kawałeczek i już wielkie problemy.
Wy drogowcy byście się wzięli za te drogi co po powóź zniszczyła. Np na drodze Skołyszyn-Harklowa to wszystko się zapada... TYLKO PIENIĄDZE POSZŁY NA MARNE!!!
Odpowiedz
-1
@ czytelniczka
dnia 07.08.2010, 23:01 · Zgłoś
W Przysiekach są jeszcze lepsze dziury . Może i do nas ktoś zajrzy i to opisze ????
Odpowiedz
1
@ śmichy-chichy
dnia 07.08.2010, 22:03 · Zgłoś
Niby śmieszne ale pod t,a malutką dziurką widoczną na wierzchu pod asfaltem woda z tego co mi mówili ci co tam mieszkają,wypłukała "studzienkę" o średnicy 150cm i głębokości 250 cm.A to już nie jest zabawne.Dobrze że to ktoś w porę zauważył bo mogło dojść do nieszczęścia.
A że takie informacje są na portalu?To co ma być?Kolejny news z J.Kaczyńskim w roli głównej?
Wolę czytać takie informacje niż wysłuchiwać i czytać o tym jak nasi pseudo politycy z krzyża
zrobili sobie polityczną pałkę i pełni chrześcijańskiej miłości lżą,oczerniają i odstawiają pożałowania godną polityczna chucpę
za pomocą między innymi RM z Torunia.Wstyd i hańba.
Odpowiedz
0
@ Uwaga!!!
dnia 07.08.2010, 22:00 · Zgłoś
Dziura wciąga do środka!!!!
Odpowiedz
-1
@ predator
dnia 07.08.2010, 21:52 · Zgłoś
tyle to jest pikus gorsza jest droga w swiecanach
Odpowiedz
-1
@ tutejszy
dnia 07.08.2010, 21:42 · Zgłoś
ale sensacja - mało to dziur- mamy większą na Barzykówce w Trzcinicy i się nie chwalimy, choć pewnie wójt byłby dumny z tego, w końcu jakieś osiągnięcie
Odpowiedz
1
@ kozok
dnia 07.08.2010, 20:40 · Zgłoś
Ludzie!!! to wcale nie jest takie śmieszne jak sie wam wydaje! mi to wygląda na odcisk stopy Yetiego, który ponoć zamieszkuje tamte tereny;-))) trzeba sprowadzić gwardie narodową i go szukać, bo jak złamał noge to daleko nie ucieknie!!!
Odpowiedz
-1
@ abcdef
dnia 07.08.2010, 20:30 · Zgłoś
FAKTYCZNIE kawał dziury!!! I nawet warto było o tym pisać... Jeszcze w wiadomościach powinni o tym wspomnieć! Kretyństwo!!!
Odpowiedz
0
@ WWA
dnia 07.08.2010, 20:22 · Zgłoś
Wezwali OSP Tarnowiec włączając syrenę.Strażacy jak zawsze zbiegli się jak na akcję a tu się okazało że jadą do dziury w drodze
Odpowiedz
-2
@ ja
dnia 07.08.2010, 20:11 · Zgłoś
ludziom sie w głowie poprzewracało ;D boże..[...] sie w drodze zrobiła i wielkie halo...to sie nadaje na okładke gazet ;DD
Odpowiedz
-1
@ pr
dnia 07.08.2010, 19:52 · Zgłoś
to i tak jest najlepsza droga w gminie. Jedna dziura? W Roztokach jest ich tysiące
Odpowiedz
-1
@ wrw
dnia 07.08.2010, 19:38 · Zgłoś
w warzycach tez ostatnio wypadla dziura w jezdni i nie bylo o tym informacji na jaslo4u.pl co sie dzieje z tym serwisem?!
Odpowiedz
0
@ pk
dnia 07.08.2010, 19:23 · Zgłoś
a gdzie zdjęcia z tej akcji, gdzie straż i policja? Szkoda że tego nie naprawili jak trzeba, bo tam sie ten asfalt kiedyś zawali caly
Odpowiedz
-1
@ Kamillo
dnia 07.08.2010, 18:35 · Zgłoś
To jest Informacja miesiąca!!!
Odpowiedz
-2
@ czesław
dnia 07.08.2010, 18:33 · Zgłoś
to mi wiadomość dnia..hahaha
Odpowiedz
1
@ pl
dnia 07.08.2010, 18:32 · Zgłoś
ale naprawili! Już rok temu tam taka dziura była, teraz następna, kiedyś jakaś ciężarówka tam wpadnie jak ten beton sie całkiem zawali
Odpowiedz
-2
@ juy
dnia 07.08.2010, 18:24 · Zgłoś
ja pitoleeee!!!!!
piszcie o czyms ciekawym!!!!!!
a nie o samycj bzdrurach!!!!
Odpowiedz
-2
@ sake
dnia 07.08.2010, 18:23 · Zgłoś
miud z boczkiem
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 07.08.2010, 18:14 · Zgłoś
ale nowina , warta uwagi !!!
jutro tam się udam i zrobie sobie pamiątkową fotke
Odpowiedz
-1
@ srs
dnia 07.08.2010, 18:06 · Zgłoś
juz nie macie co dawac . tylko wiadomosc o jakas [...] dziure w drodze . hohoho . straszne .
Odpowiedz
-2
@ xyz
dnia 07.08.2010, 17:48 · Zgłoś
To jest po prostu śmieszne
Odpowiedz
1
@ Olka
dnia 07.08.2010, 17:18 · Zgłoś
no autobus nie przyjechał przez to że zablokowali ruch! Ale załatali no no, kamyków nasypali haha autostrada teraz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.