We Wrocance zapadł się fragment jezdni
Wczoraj 6 sierpnia w miejscowości Wrocanka (gm. Tarnowiec) doszło do zapadnięcia się fragmentu jezdni.



Według informacji jaką otrzymaliśmy zawalił sie asfalt i droga była zablokowana. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz straż pożarna. Jak sie okazało uszkodzenie nie było tak poważne jak wynikało z otrzymanej informacji. Przy użyciu żwiru dokonano tymczasowego zabezpieczenia powstałej zapadliny i od późnego popołudnia droga na odcinku Wrocanka – Tarnowiec funkcjonuje już w sposób normalny.
Zdaniem okolicznych mieszkańców zapadnięcie się jezdni mogło być spowodowane uszkodzeniem jej konstrukcji wskutek ostatniej powodzi jak i mającymi miejsce osuwiskami ziemi.
JH

