Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Weekend zdarzeń

70

W sobotę i niedzielę na terenie powiatu jasielskiego doszło do trzech poważnych wypadków. Ich uczestnicy trafili do jasielskiego szpitala m. in. ze wstrząśnieniem mózgu, złamaniami i urazem klatki piersiowej.

Potrącona 14-latka

24-letnia kobieta kierująca fordem focusem jadąc w kierunku Kołaczyc potrąciła jadącą przed pojazdem 14-letnią rowerzystkę. Zdarzenie miało miejsce 4 maja w Nawsiu Kołaczyckim około godz. 14.00. Kierująca fordem najpierw ominęła stojące przy prawej krawędzi jezdni pojazd, a następnie potrąciła skręcającą w lewo rowerzystkę w drogę prowadzącą do jej miejsca zamieszkania.

14-letnia dziewczynka upadła na maskę samochodu i spadła na jezdnię. Została zabrana do szpitala, gdzie była hospitalizowana. Stwierdzono u niej podejrzenie wstrząśnienia mózgu oraz potłuczenia.

3 osoby trafiły do szpitala

W sobotę o godz. 1.00 w nocy we Wrocance kierowca i dwóch jego pasażerów zakończyli swoją jazdę uderzając w drzewo. 22-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce wsiadł za kółko mając w organizmie 2 promile alkoholu.

Młody mężczyzna jadąc drogą od Potakówki w kierunku Wrocanki stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Pasażerowie dziewczyna i chłopak doznali wstrząśnienia mózgu oraz licznych złamań. Nietrzeźwy kierowca nie doznał poważnych obrażeń.

W Przysiekach uderzyli w drzewo

Zdjęcie nadesłane przez internautę

Wczoraj około. godz. 23.00 w Przysiekach audi zatrzymało się na przydrożnych drzewach. Pojazdem podróżowało dwóch 19-latków. Z zebranych dotychczas przez policję informacji nie wynika jednoznacznie, który z mężczyzn kierował samochodem. Będzie to wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

Obydwaj młodzi ludzie trafili do szpitala na obserwację. Jeden doznał urazu kręgosłupa oraz klatki piersiowej, drugi złamań. Jeden z mężczyzn był pod wpływem alkoholu. Miał prawie 2 promile.

(icz)

Reklama

Komentarze: 70

Dodaj komentarz Widok:
1
@ [...] [...]
dnia 03.06.2013, 17:16 · Zgłoś
widzialem jak ty jechales na kosiarce krolu szos...niedzielni kierowcy...;p
Odpowiedz
-1
@ ktos
dnia 03.06.2013, 14:28 · Zgłoś
a co wiesz ze swojego doswiadczenia jak sie jezdzi na kosiarce... pewnie jestes krolem szos...hahahahahahahahahahah
Odpowiedz
1
@ [...] jasia
dnia 29.05.2013, 19:17 · Zgłoś
eheheheh ten co jedzie 90 i sie boi ze straci panowanie to najlepsza ziaja heheh;D,albo ma silnik od kosiarki albo niewiem..na hulajnodze [...]
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 26.05.2013, 11:14 · Zgłoś
skąd macie pewność że nie prowadzil ten trzewy? wymyslacie głupoty choć tam nie byliście... ze woził sie smartem? i co? tak cie to boli ze on mial tyle lat i już auto miał? prosze cie, załosne... gadcie o tych chłopakach ktorzy uderzyli w drzewo a sami pewnie z buta chodzicie wszedzie. ogarnijcie...
Odpowiedz
1
@ fsdgdg
dnia 10.05.2013, 20:23 · Zgłoś
a skąd wiesz, że nie prowadzil akurat ten trzezwy?
Odpowiedz
-3
@ hary
dnia 09.05.2013, 22:46 · Zgłoś
jak można pozwolić, aby tak pijany chłopak prowadził samochód??? 2 promile???To ile on musial przechylic poł litry czy wiecej ...
przecież jechały z nim dwie inne osoby , w dodatku jedna posiadala prawo jazdy???i była trzeźwa...nie ogarniam tego ...Rodziców mi tylko szkoda. szok
Odpowiedz
1
@ hary?
dnia 10.05.2013, 09:10 · Zgłoś
I co ty gadasz ze jechały z nim dwie osoby ? Byłeś tam widziałeś ? Jechał z kolegą ! Nie odzywajcie sie jak nic nie wiecie . Każdy z was znawca tematu a taka prawda ze cos doczytacie z innego portalu i wypisujecie bzdury.
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 08.05.2013, 22:55 · Zgłoś
tatus kupil to synus moze drzewa przestawiac :D:D:D
Odpowiedz
-1
@ Milosz99991
dnia 07.05.2013, 23:04 · Zgłoś
Krzychu tera kadetem :)
Odpowiedz
-4
@ siekla
dnia 07.05.2013, 18:28 · Zgłoś
niech się nawsie kołaczyckie jeździć nauczy pozamykać wszystkich
Odpowiedz
1
@ Lola
dnia 07.05.2013, 18:41 · Zgłoś
Rowerzystów to akurat pozamykać trzeba :)
Odpowiedz
-1
@ Nawsie Kołaczyckie
dnia 09.05.2013, 23:56 · Zgłoś
Wy na siekli chodzicie z buta i pijecie wino na przystanku PKS, tak więc [...] znawco tematu.
Odpowiedz
-2
@ Mścisław
dnia 07.05.2013, 05:48 · Zgłoś
A ja się pytam: Gdzie byli rodzice?!?!?
Odpowiedz
2
@ Zxxxx
dnia 07.05.2013, 11:54 · Zgłoś
Myślisz ze 19 latek to jest dzieciak za którym mamusia chodzi krok w krok?Zal...
Odpowiedz
1
@ Mścisław
dnia 08.05.2013, 09:21 · Zgłoś
Jak widać - powinna chodzić :) Co to jest "Zal" ?
Odpowiedz
0
@ Ja czesto pędze 120km/h
dnia 06.05.2013, 23:01 · Zgłoś
na odcinku co ma byc 490km/[...]/ Chyba skocze podobnie jak ci ze zdjęcia.Co poradze na to że jestem mlody i lubie depnąc.
Odpowiedz
1
@ Ja czesto pędze 120km/h
dnia 06.05.2013, 23:01 · Zgłoś
Sorry,na odcinku co ma byc 40 km/h ;)
Odpowiedz
0
@ NIGDY NIE ZGINIE JKS!!!
dnia 06.05.2013, 22:29 · Zgłoś
a o wypadku w warzycach z udzialem motorowerzysty to juz nie łaska nappisac...
Odpowiedz
-2
@ goska
dnia 06.05.2013, 21:50 · Zgłoś
i dac tu dzieciom auto
Odpowiedz
-1
@ błazenada
dnia 06.05.2013, 21:40 · Zgłoś
Szkoda drzewa
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 06.05.2013, 19:24 · Zgłoś
1.8 T + GAZ Pokazali co potrafią. Szkoda gadać co to się wyrabia na drodze...
Odpowiedz
5
@ james
dnia 06.05.2013, 18:40 · Zgłoś
to była brzoza!
Odpowiedz
2
@ zsd
dnia 06.05.2013, 15:41 · Zgłoś
Mi tam nie szkoda [...] co jeżdżą po [...], niech giną, płakać się za nimi nie będzie.
Odpowiedz
3
@ Zxxxx
dnia 07.05.2013, 11:52 · Zgłoś
Do @ zsd...uważaj,żebyś ty pierwszy(a) nie kipnęła pomimo trzeźwości.Za tobą tez pewnie nikt łzy nie uroni.
Odpowiedz
0
@ mieszko
dnia 06.05.2013, 14:39 · Zgłoś
nie meiszkamy w mongolii a tylu tu mongolow
Odpowiedz
-5
@ idjn
dnia 06.05.2013, 13:40 · Zgłoś
oj dziecko uważaj jak jeździsz tym rowerkiem bo skończy się to dla ciebie źle..
Odpowiedz
8
@ ddd
dnia 06.05.2013, 18:11 · Zgłoś
Znam tą osobe także wiem jak było, nie było z jej winy inteligencie :) przepisowo wystawiła rękę że skręca a ta babka omineło auto które zwolniło przed tą dziewczyną i potrąciło Ją, czytaj uważnie ;)
Odpowiedz
-3
@ hfgf
dnia 06.05.2013, 20:50 · Zgłoś
skąd taka pewność,jak świadków nie było :)
Odpowiedz
-6
@ gsrs
dnia 06.05.2013, 12:55 · Zgłoś
Znacie tych gości z przysiek?? moze imiona podacie bez nazwisk ;;ppp
Odpowiedz
-3
@ [...]
dnia 06.05.2013, 13:11 · Zgłoś
A co Cie to?
Odpowiedz
1
@ ;)
dnia 08.05.2013, 06:35 · Zgłoś
znamy.. Staszek i Wiesiek ;)
Odpowiedz
3
@ Ehhh...
dnia 06.05.2013, 12:54 · Zgłoś
Dwóch [...] sie wpakowało do audi i wozili sie po pikniku jeden [...] i sie popisywali przed kolegami...Ciekawe gdzie ich rodzice!?!!!
Odpowiedz
-8
@ ?????
dnia 06.05.2013, 13:00 · Zgłoś
a czym niby sie miał popisywac??? bo chyba nie ta skorupa niemiecka ?
Odpowiedz
1
@ bcd
dnia 08.05.2013, 11:42 · Zgłoś
Nic dziwnego, bo kiedyś musiało do tego dojśc.
Kiedyś wozili się smartem w ciemnych okularach i wiejską muzyką, a teraz chcieli spróbować czegoś wiecej.
Odpowiedz
5
@ ten typ to zna typa o od typa
dnia 06.05.2013, 12:45 · Zgłoś
Sory ale co ci ludzie mają w głowach? Sam mam 19 lat i prawko. Gdy jadę drogą krajową ok. 90 km/h to już czuję lekki strach, że stracę panowanie czy coś. Ogranieczenie do 50 jadę max 60. LUDZIE [...] TROCHE WYOBRAZNI TRZEBA MIEC. Albo jazda po [...], ja [...]e to jest głupota, trzeba być [...] żeby prowadzić po [...]. Moim zdaniem na prawo jazdy powinny być robione jakieś teksty psychologiczne bo co drugi [...] na ulicy ma [...] w głowie. Sory za wulgaryzmy ale nie da się tego inaczej opisać...
Odpowiedz
-9
@ Art
dnia 06.05.2013, 12:51 · Zgłoś
"Gdy jadę drogą krajową ok. 90 km/h to już czuję lekki strach, że stracę panowanie czy coś."

Albo jesteś [...] a nie kierowca albo jeździsz starym polonezem - innych opcji nie widzę.

PS. Tacy jak ty zapewne mnie zaraz zminusują.
Odpowiedz
-5
@ aaa
dnia 06.05.2013, 13:55 · Zgłoś
hahaha Zgadzam się
Odpowiedz
-11
@ ALAF
dnia 06.05.2013, 14:44 · Zgłoś
Masz 19 lat i boisz sie autem jeździć ? TO Ty zapewne w miescie tamujesz ruch - 19 lat więc czas na chinski motorower - skuter !
Odpowiedz
21
@ ten typ to zna typa o od typa
dnia 06.05.2013, 19:24 · Zgłoś
To mam [...]ć po 120 km/h na drodze do takiego krosna ta? Śmieszny jesteś, uważasz się za kozak kierowce bo depniesz samochodem ojca? Ja przynajmniej sam zarobiłem na samochód i akurat boję się o auto bo to nie jest zabawka. Ale tak jak mówię, przy ograniczeniu do 60 mam jechać 120 ? Znaki chyba po coś są. Rozumiem przekroczyć 10/20 ale nie [...] 2x tyle... [...]
Odpowiedz
8
@ ddd
dnia 07.05.2013, 05:49 · Zgłoś
chinski motorower lepszy niz niemiecki p[astuch kwadratowy
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 08.05.2013, 22:53 · Zgłoś
czlowieku jezdzisz FSO czy 126p? ja tam zadnej roznicy w prowadzeniu normalnym autem czy to 60 czy 120km/h nie widze :) a znaki ktos wstawil bo za to mu zaplacili... jakby cala polska jezdzila zgodnie ze znakami to bysmy korki od ukrainy po niemcy mieli :D:D:D
Odpowiedz
16
@ [...]ek
dnia 06.05.2013, 12:24 · Zgłoś
ciekawe, dlaczego żaden z kierujących nie był emerytem ? podobno wapniaki- kierowcy powodują najwięcej wypadków a tutaj wszyscy rajdowcy poniżej 25 lat
Odpowiedz
16
@ [...]
dnia 06.05.2013, 12:11 · Zgłoś
"audi zatrzymało się na przydrożnym drzewach. "

Kolejny raz brawo Ilonko za napisanie "po polskiemu"! Oby tak dalej!
Odpowiedz
-32
@ Posiadacz AUDI
dnia 06.05.2013, 19:31 · Zgłoś
Jaki był model tego AUDI??? A4 A6 Czy coś podobnego?
Odpowiedz
-12
@ a
dnia 06.05.2013, 22:45 · Zgłoś
aaaaaaaaaaaaaaaa3
Odpowiedz
28
@ ddd
dnia 07.05.2013, 05:48 · Zgłoś
a jaka roznica??? a4-a8 czy a6---=zlom juz w salonie jest ---najbardziej awaryjne pastuchy---o wygladzie nie mowie--bo ta kanciasta wieswiocha to jest ponizej poloneza
Odpowiedz
-2
@ Posiadacz AUDI
dnia 07.05.2013, 16:42 · Zgłoś
A gdzie tam bzdury opowiadasz,idź i sobie kup nowe AUDI w salonie to ciekawe ile zabulisz,ja mam AUDI 80 i jak narazie od czterech lat obyło się bez żadnej awarii. Oczywiście zostały zrobione rutynowe kontrole takie jak wymiana płynów czy oleju.
Odpowiedz
6
@ kolega z Przysiek
dnia 06.05.2013, 12:00 · Zgłoś
Dobrze ze zatrzymali sie na drzewie a nie na jakims wracającym z festynu człowieku ;D
Odpowiedz
4
@ Tx
dnia 06.05.2013, 11:59 · Zgłoś
To jest Nawsie Kołaczyckie. Rodzaj nijaki. Pozdrawiam serdecznie:)
Odpowiedz
5
@ dd
dnia 06.05.2013, 11:57 · Zgłoś
2 promile..no no
Odpowiedz
5
@ micha
dnia 06.05.2013, 11:48 · Zgłoś
"a następnie potrąciła skręcającą w lewo rowerzystkę w drogę prowadzącą do jej miejsca zamieszkania." - a napisać po polsku się nie da?
Odpowiedz
-4
@ elf
dnia 06.05.2013, 11:59 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-8
@ dragoness
dnia 06.05.2013, 15:45 · Zgłoś
Gdzie człowiek ma drogę, p. Ilono?
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 07.05.2013, 07:28 · Zgłoś
Dużą rodzinę ma p. redaktor. Dociągniecie do dwudziestki? Można by chociaż poprawić tego gramatycznego knota, ale trzeba wiedzieć jak, nieprawdaż?
Odpowiedz
-7
@ ddd
dnia 06.05.2013, 11:19 · Zgłoś
Oj Marianna, Ona zawsze ma szczęście z tym rowerem... Ale Już powoli wraca do zdrowia, Pozdrawiam!
Odpowiedz
-18
@ ps
dnia 06.05.2013, 13:48 · Zgłoś
Dobrze,że ma szczęście niż żeby leżała połamana w szpitalu,niech się jeździć nauczy,dobrze że ford jechał pomału to nic się jej nie stało . Pogratulować dziecka rodzicom ,że same nieszczęścia przynosi,stres,zmartwienia,obawy ;0
Odpowiedz
-5
@ lols
dnia 06.05.2013, 18:16 · Zgłoś
byłeś tam,widziałeś jak ford jechał ? nie oceniaj skoro nie wiesz,bo tak się składa że w tym wypadku dziewczyna nic nie zawiniła
Odpowiedz
-8
@ popo
dnia 06.05.2013, 20:52 · Zgłoś
jakby ford jechał szybko to by ta dziewczyna leżała połamana w szpitalu,a nie w domu , jak widziała,że jest ruch to mogła poczekać ,aż by samochód przejechał,a nie pakować się pod koła..
Odpowiedz
-5
@ czytelnik
dnia 06.05.2013, 21:10 · Zgłoś
zabawni jestescie :D
w sobote zadnych śiwadków nie bylo,a tu teraz wszyscy wiedzą jak sie to stało,kto zawinił.. Ogarnijcie sie ludzie!! Oj boże boze
Odpowiedz
-3
@ czytenik
dnia 06.05.2013, 21:11 · Zgłoś
dokladnie tak
Odpowiedz
-2
@ black176
dnia 06.05.2013, 22:12 · Zgłoś
jestes na tyle [...] czy tylko udajesz?bo na przepisach to ty sie nie znasz , ford pierwszenstwa nie mial tylko miala ta dziewczynka a samochod powinien zachowac bezpieczna odleglosc , polecam ksiazke przepisu ruchu drogowego ,moze cos zrozumiesz ,chociaz czytajac twa wypowiedz ,mysle ze musisz dorosnąc
Odpowiedz
0
@ dfffgvv
dnia 07.05.2013, 14:39 · Zgłoś
Jak wymijał ford stojący na poboczu samochód to mogła poczekać wielmożna MARIANNA jak przejedzie.
Odpowiedz
1
@ Lola
dnia 07.05.2013, 14:49 · Zgłoś
A tak na marginesie to ona też nie miała pierwszeństwa ( ta dziewczynka) ponieważ tam nie było pasów,ani świateł,ani nic w tym rodzaju,także nie wiadomo ,kto zawinił,możliwe,że obydwie,a możliwe,że jedna,wypada trochę uważać na drodze z rowerem ,bo w sobotę był na prawdę ruch ,ja sama bałam się wyjść z domu,bo bałam się o bezpieczeństwo .
Odpowiedz
0
@ aksjakdh
dnia 23.10.2013, 20:54 · Zgłoś
wielmożna Marianna ma świadków ,wszystko jest ok i to wcale nie jej wina była,ale jak widać wy wszystko wiecie najlepiej :) swoją drogą kobieta jechała za szybko i sama się do tego przyznała także ogarrrrr
Odpowiedz
4
@ olga
dnia 06.05.2013, 11:18 · Zgłoś
Niech naucza sie [...] jezdzić ... to nie będą lądować na drzewach !!
Mało brakowało a naprawdę skonczyło by sie to tragicznie...
Odpowiedz
-25
@ norman
dnia 06.05.2013, 11:14 · Zgłoś
no w po festynie chlopaki pojezdzili :D
Odpowiedz
28
@ ?????
dnia 06.05.2013, 12:58 · Zgłoś
Widac ze zawsze to samo-stare zdezelowane niemieckie rzepopastuchy i nawaleni [...]-dobrze ze chociaz te pudła powojenne przynajmniej maja osiagi gorsze od wielu z lat 50-tych
Odpowiedz
29
@ tw
dnia 06.05.2013, 20:44 · Zgłoś
[...] skupili sie na okradaniu w krzakach--a zlodzieje domkow dalej zapewne buszuja--czekaja pewnie az sami przyjda--tylko zeby im budy wczesniej nie okradli zanim ich zlapia
Odpowiedz
27
@ antyhitler
dnia 07.05.2013, 05:43 · Zgłoś
No coz --niemieckie wiesniowageny po 10 latach dopiero sie dowiedziały ze istnieje elektryczne wspomaganie---ale jak to NIEMIECKIE--KWADRAT,NA KORBE I BEDZIE...
było 30 lat temu,,,
A teraz nawet KIA w ciagu 10 lat jest pod kazdym wzgledem i o 50 lat przed niemieckimi zlomami ,ktorzy aby osiagnac to co azjaci maja w ciagu roku te kwadratowe [...] [...] potrzebuja 40 lat--
Odpowiedz
2
@ koni
dnia 07.05.2013, 18:42 · Zgłoś
oj człowieku...;) rozumię, że nie widziałeś nowych BMW czy AUDI? zapraszam do salonu, i jedyne z czego możesz być zadowolony to to że jeździsz troche tańszym autem:) w każdej innej kwestii KIA się nie wyrobi:)\
a jeśli porównujesz auta 30 lat wstecz do tych teraz to i tak byś się zdziwił ale to już temat na dłuższą rozmowę;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.