Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wielki pożar w Nowym Stylu!

312

Pali się jedna z hal grupy Nowy Styl na Hankówce. Na miejsce przybywają jednostki straż pożarnej. Policja zablokowała drogi dojazdowe do zakładu. 

Pożar rozpoczął się około godziny 17.00. 

Na miejsce pożaru ściągane są jednostki Ochotniczych Straży Pożarnej z całego powiatu oraz pogotowie ratunkowe.

Tuż przed godziną 19.00 do zakładu przyjechało Pogotowie Gazowe.

Grupa Nowy Styl jest jednym z największych na świecie producentów krzeseł i mebli. Zatrudnia ok. 6 tys. osób. 

redakcja

 

Reklama

Komentarze: 310

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dziodzio
dnia 25.10.2012, 19:56 · Zgłoś
pożar w nowymstylu. ludzie
Odpowiedz
0
@ Pawcio
dnia 16.08.2012, 08:18 · Zgłoś
Ej"..." Przecież za duży dym był nie oglądałeś fotek z akcji !!!
Odpowiedz
2
@ booa
dnia 15.08.2012, 11:30 · Zgłoś
może teraz zaczną liczyć się z ludzmi, a nie traktować jak [...]- tak panie frydrych
Odpowiedz
1
@ haha
dnia 15.08.2012, 13:09 · Zgłoś
Przestań pan D.Fry... lepiej traktuje swego psa niż pracowników.
Odpowiedz
0
@ boat
dnia 15.08.2012, 17:02 · Zgłoś
Po co strzępić język?
Do momentu gdy ludzie potrzebują pracy NIC SIĘ NIE ZMIENI.
Zamiotą każdy [...] pod dywan, a gdy dywan będzie na wysokości drugiego piętra - zakupią drabinę; STAĆ ICH!
Pozdro dla kumatych.
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 14.08.2012, 22:52 · Zgłoś
a gdzie byly helikoptery? na lotnisku pewnie bo z helikoptera moment by ugasili
Odpowiedz
-3
@ do roztok
dnia 14.08.2012, 13:29 · Zgłoś
a gdzie w tym czasie byl jan szyszka on by akcja poprowadzil i nawet do pozaru by wtedy nie doszlo
Odpowiedz
2
@ frydruch
dnia 14.08.2012, 11:45 · Zgłoś
To nie pierwszy pożar w tej fabryce.
Jak widać prezesi nie dbają o bezpieczeństwo pracowników i środowisko.
Po pierwszych pożarach ubezpieczyli wysoko budynki i szczerzą zęby.
Moim zdaniem prokuratura powinna sprawdzić co zrobiono aby pożary się nie powtarzały.
Pozdrowienia dla prezesa Darka!!!
Odpowiedz
3
@ były pracownik
dnia 14.08.2012, 12:01 · Zgłoś
jak ktoś się odezwał na temat przepisów p/p od razu zwalniali
Odpowiedz
0
@ niedaleki mieszkaniec
dnia 14.08.2012, 10:30 · Zgłoś
ja nie mam zamiaru sie chować w domu z takiego powodu jak mi sie cos stanie to pozwe do sądu
Odpowiedz
1
@ majka
dnia 14.08.2012, 18:55 · Zgłoś
jakby co to rak cie w rok wykonczy to co Ci z sadu?
Odpowiedz
2
@ czytam sobie i...
dnia 14.08.2012, 08:19 · Zgłoś
http://wyborcza.pl/1,91446,12305733,Jaslo__Pozar_w_fabryce_mebli_zostal_ugaszony.html
Teraz w magistracie się chwalą,że były gotowe do przeprowadzenia ewakuacji. No ciekawe jakiej, obawiam się,że z trudem "ewakuowali by" własne [...], o ich własnych rodzinach już nie wspominając - bo mogło by to być powyżej ich kompetencji...

Na Nowinach http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120813/JASLO/120819840 natomiast ktoś wspominał o izocyjanicie (cyjanian metylu). No to chwała Bogu,że wycieku tego świństwa nie było,bo byśmy 2 Bhopal (http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_w_Bhopalu ) mieli ...
Odpowiedz
-2
@ WRW
dnia 14.08.2012, 00:08 · Zgłoś
Obserwowałem drogę prowadzącą do Zakładu, ( tj. bieszczadzka) Od godziny 17 do okolo 19, poniewaz bylo rowniez widac z tamtad palaca sie hale. Przez droge przejechala niezliczona ilosc jednostek strazy pozarnej, jak rowniez policja, ale nie jechala zadna karetka. Szczerze, bylo to dziwne, poniewaz przy takim wypadku należało by ja wyslac chociazby profilaktycznie. Jednak wielkim plusem z tego, ze nie jechala karetka jest to, ze widocznie nie byla potrzebna - tzn. w wyniku pozaru zaden pracownik nie ucierpial.To jest pewne. Byla mowa o 4 zwyklych osobach znajdujacych sie przy terenie hali, ktorzy zatruli sie dymem, ale to nie sa pewne informacje. Dopiero z czasem okaże sie czy karetka będzie czesciej zajezdzac w te rejony w wyniku zatruc . . .
Odpowiedz
-2
@ Power is back
dnia 13.08.2012, 23:31 · Zgłoś
Najbardziej polecam na zatrucia mleko
Odpowiedz
-3
@ DYDO
dnia 13.08.2012, 22:56 · Zgłoś
ogień w szopie!!!
Odpowiedz
-1
@ strazak
dnia 13.08.2012, 22:17 · Zgłoś
ale [...]cie glupoty same
Odpowiedz
0
@ polococtamen
dnia 13.08.2012, 21:59 · Zgłoś
szkoda pracowników,a prywaciarska banda sobie poradzi,pewnie ten pożar miał być, bo mają budować nową halę...
Odpowiedz
0
@ jurek
dnia 13.08.2012, 21:46 · Zgłoś
no tak sztab kryzysowy będzie tydzień robił badania to popadamy jak muchy z tych oparów
Odpowiedz
-1
@ Pawcio
dnia 13.08.2012, 21:18 · Zgłoś
Czy już wszyscy posnęli czy już was to nie interesuje !!
A pali się dalej bo nie wiem
Odpowiedz
-1
@ Pawcio
dnia 13.08.2012, 21:10 · Zgłoś
I co gadacie, nie ma rannych. Mówili w wiadomościach Zet i RMF FM !!
Poczytajcie sobie na RMF FM żeby nie było nie domówień : http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wielki-pozar-w-jasle-pali-sie-hala-produkcyjna,nId,628209
Odpowiedz
-1
@ Kasia
dnia 13.08.2012, 21:32 · Zgłoś
Jeden panikarz w szpitalu - całe szczęście, że się nic pracownikom nie stało. Pawcio, dzięki za link do konkretnej informacji
Odpowiedz
0
@ majka
dnia 14.08.2012, 09:21 · Zgłoś
buhahhaa jak widze zródło z jakiego czerpiesz to odrazu wiem ze beda ranni! nawet bez pozaru!
Odpowiedz
-6
@ martysiulka
dnia 13.08.2012, 21:05 · Zgłoś
A co z więźniami z pobliskiego zakładu karnego?? Odbywałam tam praktyki i wiem ze jest ich tam koło 180 więźniów co z nimi??
Odpowiedz
7
@ wiezien
dnia 13.08.2012, 21:11 · Zgłoś
wyposcili wszystkich!!! hurrraaaaa
Odpowiedz
0
@ pracownik
dnia 13.08.2012, 21:01 · Zgłoś
Około godziny 16,30 usłyszałem wycie syreny { dodam tylko ze mieszkam w Roztokach }, syreny dobiegały z Warzyc , myśle sobie pewnie płonie gdześ jakaś stodoła. Wychodzę przed dom sprawdzic jak to za zwyczaj i o [...] pali sie na baltic woood pomyślałem . Chwyciłem za telefon i dzwonie do znajomego który pracuje w NS co sie tam dzieje , nie mogłem uwierzyć w to co usłyszałem !
Odpowiedz
3
@ Kasia
dnia 13.08.2012, 20:58 · Zgłoś
Sztab kryzysowy nadal obraduje... żadnych oficjalnych wiadomości. Gdzie są dziennikarze?
Odpowiedz
5
@ Quest_1
dnia 13.08.2012, 21:14 · Zgłoś
Strona internetowa UM nie działa, a na stronie starostwa "zagościł Trojan"...taki sztab kryzysowy mamy, znikąd żadnej informacji...
Odpowiedz
5
@ roztoki
dnia 13.08.2012, 21:58 · Zgłoś
Jakiś sztab, dym nie jest szkodliwy, ewakuacja, wysyłanie sms-ów, megafony... Mieszkam na wprost zakładu tuż nad rzeką w Roztokach, dym szedł nad moim domem i nikt nas nie poinformował o zamykaniu okien!!! Ponoć mieszkańcy mieli otrzymać sms- y od sztabu kryzysowego (info np. na onecie http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/rzeszow/jaslo-pozar-hali-produkcyjnej-w-fabryce-mebli,1,5216715,region-wiadomosc.html )... nikt z domowników, ani najbliższych sąsiadów NIE dostał takiej informacji!!! Przed 19 ( a dymy szły już dwie godziny!!!) jedynie główną drogą przejechała policja i przez megafon głosiła o zamykaniu okien. Mogli to usłyszeć tylko ci, którzy byli na zewnątrz przy głównej drodze. Co więcej po 18 sporo lokalnych dzieci zebrało się i obserwowało kłęby dymu, które unosiły się nad nimi. Obok przejeżdżał radiowóz policyjny - nie było żadnej reakcji ze strony policji!!!
Czy tak być powinno???
Odpowiedz
1
@ xyz
dnia 14.08.2012, 09:09 · Zgłoś
a zarejestrowaliście się w tym systemie ostrzegania ?
Odpowiedz
1
@ anulka@
dnia 13.08.2012, 20:52 · Zgłoś
ktoś wie co sie tam teraz dzieje??
Odpowiedz
1
@ Kicia
dnia 13.08.2012, 20:46 · Zgłoś
Mieszkam niedaleko od Nowego stylu i to co widziałam było straszne.Czarna chmura dymu szła w stronę Zimnej Wody.Wszyscy w okolicy wyszli z domów na drogę i patrzyli co będzie dalej.Chmurę było widać nawet w Moderówce.Oby wszyscy przeżyli!
Odpowiedz
1
@ RRRR
dnia 13.08.2012, 20:44 · Zgłoś
nie piszcie [...] bo jakby bylo duze zagrozenie dla ludzi to byla by przeprowadzona ewakuacja napewno ten dym zdrowy nie byl ale nie robcie zamieszania
Odpowiedz
0
@ anulka@
dnia 13.08.2012, 20:54 · Zgłoś
też mi sie tak wydaje
Odpowiedz
6
@ onasylwia
dnia 13.08.2012, 21:18 · Zgłoś
a mi sie nie wydaje ja mieszkam daleko ai tak czuje to i byłam pod zakładem bo pracuje tam moj maz ale na szczescie to nie to ewakuacja sadze ze nie nie stac jasło by to zrobic pobliskie okolice by ewakuowac zapewnic pozywienie i lokum do spania cały chrom styl sie spalił cała hala tyle substancji szkodliwych i rako tworczych dlatego straz oglasza by zamykac okna i nie wychodzic byłam tam z bliska widziałam jak wyglada zdarzyłam bo zanim droga była obstawiona wyglad straszny sczescie ze nikt nie ucierpial ale co dalej co z naszymi dziecmi jka powietrez takie zakazone bedzie przez najblisze dni napewno beda skutki uboczne ale za pare lat a na temat nowego stylu mozna sie wypowiadac po tej tragedi mam nadzieje ze kierownictwo zacznie doceniac ludzi w tym obozie pracy
Odpowiedz
0
@ jjj
dnia 14.08.2012, 00:54 · Zgłoś
substancja do galwanizacji to niepalna mieszanina woda+chrom, paliły się plastiki i poszycie dachu papa - dlatego takie zadymienie; w czasie różnych ludowych obrzędów np. sobótki [...] w całej okolicy opony i nikt nie narzeka a to taki sam czarny dym. szkoda tylko pracowników, jednak mam nadzieję, że halę odbudują i ludzie wrócą do pracy
Odpowiedz
3
@ xXhamsterXx
dnia 13.08.2012, 20:41 · Zgłoś
Ludzie czemu piszecie głupoty ? oczywiscie nie mowie o wszystkich ale kazdy jest ciekawy co ma robic i co sie tam dzieje piszcie tylko powaznie a nie robcie sobie jaj z czyjegoś nieszczęścia .
ps. sorry za ortogr.
Odpowiedz
0
@ dymek
dnia 13.08.2012, 20:39 · Zgłoś
wanny się paliły w których były wszystkie te szkodliwe substancje masakra, nie radze otwierac okien
Odpowiedz
1
@ marq
dnia 13.08.2012, 20:38 · Zgłoś
Dymu już nie widać.
Odpowiedz
-3
@ ogniomistrz
dnia 13.08.2012, 20:37 · Zgłoś
ugaszony pozar jest lekko sie dymi jeszcze spaliły sie 2 hale i cala radioaktywna chmura na krosno pruje, mamy mini czarnobyl
Odpowiedz
-2
@ osp
dnia 13.08.2012, 20:37 · Zgłoś
osp szczepańcowa tez pojechała
Odpowiedz
-2
@ Jamal
dnia 13.08.2012, 20:35 · Zgłoś
mój wujek mówi ze ten klej co tam mają jak się pali to jest trujący
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 13.08.2012, 20:35 · Zgłoś
ugasili juz, czy jeszcze nie? tylko prawdziwe informacje..
Odpowiedz
-1
@ lok
dnia 13.08.2012, 20:29 · Zgłoś
i jak ugaszone juz
Odpowiedz
-1
@ nłody
dnia 13.08.2012, 20:25 · Zgłoś
ludzie czy to jest aż tak trujące może wyjechać na dwa dni do rodzinny koło biecza?? mieszkam 2-3 km od chrom stylu
Odpowiedz
2
@ lex
dnia 13.08.2012, 20:25 · Zgłoś
A biednemu jak zwykle wiatr w oczy...Dla jednych sensacja,dla drugich tragedia.Argumentów do zwolnień nie braknie bo kryzys,bo pożar,bo straty...
Odpowiedz
2
@ ppp
dnia 13.08.2012, 20:24 · Zgłoś
wezcie [...] piszcie tylko sprawdzone informacje, a nie jakies [...] spod poduszki!!!
Odpowiedz
-1
@ Pawcio
dnia 13.08.2012, 20:24 · Zgłoś
Wystarczający prowiant nie zapomnij o nalewce :)
Odpowiedz
-1
@ rew
dnia 13.08.2012, 20:24 · Zgłoś
pożar jest opanowany
Odpowiedz
-1
@ jj
dnia 13.08.2012, 20:21 · Zgłoś
Dobrze ,że mam schron to się schowam w piwnicy i mnie ten dym nie dośięgnie.
Wracam jutro panowie.
Wziąłem ze sobą 3 bułki i kilo pasztetu starczy do jutra.
Odpowiedz
0
@ kilo pasztetu
dnia 13.08.2012, 20:29 · Zgłoś
dobrze że się zabezpieczyłeś :)
Odpowiedz
1
@ Swego czasu
dnia 13.08.2012, 20:20 · Zgłoś
Tetek z kołaczyc tam robiuł
Odpowiedz
-1
@ sonyer
dnia 13.08.2012, 20:18 · Zgłoś
Ja mieszkam w Umieszczu i takie komunikaty były przez megafon podawane
Odpowiedz
4
@ mariusz
dnia 13.08.2012, 20:16 · Zgłoś
do @bumm co ty sobie myslisz? wtedy jak mnie [...]*lali to mieli radoche, to mają za swoje, teraz ich bóg pokarał...
Odpowiedz
0
@ dp
dnia 13.08.2012, 20:21 · Zgłoś
pokarał? chyba tych biednych ludzi co stracą prace - jedynych żywicieli rodzin? tym na gorze [...] za przeproszeniem będzie ich konta są bezpioeczne
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 13.08.2012, 20:15 · Zgłoś
serio z tymi ofiarami czy jaja se ktoś robi?
Odpowiedz
0
@ mikis
dnia 13.08.2012, 20:15 · Zgłoś
noo napewno splanelo 16 osob [...] pomysl jak cos napiszesz
Odpowiedz
0
@ Kasia
dnia 13.08.2012, 20:15 · Zgłoś
Znikają komentarze o rannych i ofiarach - moderatorze, zdobądź prawdziwe informacje!!!
Odpowiedz
4
@ ghg
dnia 13.08.2012, 20:13 · Zgłoś
nomanie armagiedon
Odpowiedz
-1
@ diggy
dnia 13.08.2012, 20:40 · Zgłoś
Pisze się Argageddon!
Odpowiedz
1
@ Bumm
dnia 13.08.2012, 20:11 · Zgłoś
Do <mariusz> nie cwaniakuj i nie życz drugiemu źle! bo kazdego to moze spodkac a taki komentarz świadczy o twojej inteligencji i dokładnie o jej braku!!!
Odpowiedz
-3
@ jaslanka
dnia 13.08.2012, 20:10 · Zgłoś
wreszcie tym [...]om szefom krzanowskim zrobi ktos koło d wielcy biznesmeni dorabiaja sie na ludzkeij krzywdzie aludzi tam traktuja jak niewolnikow usz zapomnieli [...] biznespeni gdzie pracowali myli [...] w angli ateraz sie wielczy zrobili brac sie zanich zatych [...]i iraz usadzic ich
Odpowiedz
-1
@ a gdzie?
dnia 13.08.2012, 20:09 · Zgłoś
gdzie niby jezdzi ta straz i mówi przez megafony zeby nie wychodzić i okna zamykać? ja mieszkam po drugiej stronie ulicy w Warzycach i nic takiego nie słyszałam!
Odpowiedz
1
@ NEWS
dnia 13.08.2012, 20:09 · Zgłoś
0
@ buum
dnia 13.08.2012, 20:09 · Zgłoś
ale sie furalo
Odpowiedz
0
@ Bumm
dnia 13.08.2012, 20:09 · Zgłoś
z Dębicy sciągali a 2 auta na rafinri stały bezczynnie patologia!!! brak słow
Odpowiedz
-2
@ asdf
dnia 13.08.2012, 20:08 · Zgłoś
Cieniu ty to może się powinieneś być taki odważny i też pójść . Każdy jedzie czym ma a OSP Załęże wyjechało zaraz po Alarmie skoro nie wiesz to się nie udzielaj na forum publicznym
Odpowiedz
-1
@ mariusz
dnia 13.08.2012, 20:08 · Zgłoś
a niech sie [...] pali!!! tydzien temu mnie [...]*li stamtąd !!!
Odpowiedz
3
@ ortograf
dnia 13.08.2012, 20:14 · Zgłoś
I dobrze zrobili. Na co komu taki [...].
Odpowiedz
1
@ pox
dnia 13.08.2012, 20:08 · Zgłoś
no wsómie ta
Odpowiedz
3
@ Bumm
dnia 13.08.2012, 20:07 · Zgłoś
żeby tylko ludzie pracy nie stracili;/
Odpowiedz
3
@ wit
dnia 13.08.2012, 20:07 · Zgłoś
a tyle środka i proszka miała rafineria to kazali ja zgładzić to teraz niech cierpią z PSP niech się zastanowią komendanci jasielski i wojewódzki co podpisali
Odpowiedz
1
@ Bumm
dnia 13.08.2012, 20:06 · Zgłoś
nareszcie dobre info!
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 13.08.2012, 20:06 · Zgłoś
osp załęże i osp osiek jasieski też pojechały... wspólczucia dla tych co im sie cos stało i dla tych co tam pracują ...
Odpowiedz
1
@ ggg
dnia 13.08.2012, 20:05 · Zgłoś
nie ma rannych, pożar juz ugaszony
Odpowiedz
4
@ do ggg
dnia 13.08.2012, 20:08 · Zgłoś
Dobry z ciebie informator najpierw wypisujesz ze się ludzie spalili a teraz ze nie ma rannych, weź się ogarnij
Odpowiedz
1
@ Bumm
dnia 13.08.2012, 20:05 · Zgłoś
podobno substancja trujaca takze mozna zachować srodki bezpieczeństwa i zamknąc okna
Odpowiedz
1
@ Bumm
dnia 13.08.2012, 20:02 · Zgłoś
PAli sie dalej ale nie idzie pozar dalej! nacierają jednostki z proszkiem bo woda nic nie da,piana piana panowie!! moze chłopcy dadzą sobie rade trwa dogaszanie
Odpowiedz
0
@ Pawcio
dnia 13.08.2012, 20:02 · Zgłoś
I co wiecie coś czy nie ma rannych bardzo się tym przejąłem chociaż mieszkam w Jaszczwi. O tym poinformował wujek żeby nie wychodzić na pole czy to prawda ??
Odpowiedz
1
@ Ceniu
dnia 13.08.2012, 20:00 · Zgłoś
OSP Załeże wyjechało właśnie 4-ma nyskami i 3-ma żukami + przyczepka z pontonem, na 20:30 powinni być.
Odpowiedz
0
@ jurek
dnia 13.08.2012, 19:58 · Zgłoś
w Jaśle nic nie ogłaszają żeby zamykać okna
Odpowiedz
-1
@ oli
dnia 13.08.2012, 19:57 · Zgłoś
na Gamracie nic nie czuć
Odpowiedz
-1
@ Kasia
dnia 13.08.2012, 19:53 · Zgłoś
Na szczęście nie słychać karetek... nadal nie ma przecież wieści o rannych.
Odpowiedz
-1
@ hugo
dnia 13.08.2012, 19:52 · Zgłoś
nie jak to sienie spali to sie nie ufasi
Odpowiedz
0
@ prze
dnia 13.08.2012, 19:51 · Zgłoś
A czemu dobrze, że idzie na Krosno?
Odpowiedz
-1
@ Bumm
dnia 13.08.2012, 19:51 · Zgłoś
i jak ugasili ten pożar??
Odpowiedz
0
@ prze
dnia 13.08.2012, 19:51 · Zgłoś
A czemu dobrze, że idzie na Krosno?
Odpowiedz
5
@ Kamil
dnia 13.08.2012, 20:00 · Zgłoś
Bo to napisał pseudokibic.
Odpowiedz
3
@ hugo
dnia 13.08.2012, 19:50 · Zgłoś
ale to tylko polska straarz potrafi taki porzar gasi wodą a czy o pianie nie szłyszeli
Odpowiedz
2
@ tarzan-zan
dnia 13.08.2012, 19:52 · Zgłoś
to idź i gaś pianą strażaku, albo ze swojej własnej "sikawki"
Odpowiedz
1
@ titum
dnia 13.08.2012, 19:49 · Zgłoś
ciekawe kogo dosięgnie ta ręka Boga jak zwykle tych na samym dole a co tam skażenie
Odpowiedz
2
@ ..
dnia 13.08.2012, 19:49 · Zgłoś
ludzie nawet wp interia sie zainteresowali tvp i tvn
Odpowiedz
0
@ Yanek
dnia 13.08.2012, 19:50 · Zgłoś
Poszło info do PAP, to teraz z automatu poszedł przedruk wszędzie.
Odpowiedz
4
@ żordę
dnia 13.08.2012, 19:47 · Zgłoś
Łańcut naciera!
Odpowiedz
0
@ mr
dnia 13.08.2012, 19:47 · Zgłoś
Po Tarnowcu jezdzili i kazali zamykac okna i drzwi, ogolnie czuc w powietrzu ten zapach.
Odpowiedz
-1
@ wit
dnia 13.08.2012, 19:45 · Zgłoś
ściągają nawet z Dębicy ciężki sprzęt a w rafinerii stoją jeszcze dwa auta strażackie ciężkie pełne-środka i wody full zatankowane.
Odpowiedz
0
@ mieszkanka
dnia 13.08.2012, 19:48 · Zgłoś
ale na pewno nie można ich ruszyć, no nie...
Odpowiedz
0
@ qrdelebele
dnia 14.08.2012, 00:57 · Zgłoś
Stoją tak jak stały rok temu.Tyle że bez środka pianotwórczego, wody no i oczywiście obsady.Ale jeszcze tylko kilka dni i odbędą ostatnią podróż na złom w Trzcinicy, bo gdzież by indziej.Fakt , faktem że bardzo by się dzisiaj przydały.Ale to se już ne wrati.Rozmawiałem ze znajomym który przed chwilą stamtąd wrócił.Mówił że było dość ciężko ale już ugaszone.Mówił też że większość z tych co tam gasili mówili że teraz kolej na Lotos.Ale jak sam znajomek gadał oby się te słowa w [...] obróciły.
Odpowiedz
0
@ łapa
dnia 13.08.2012, 19:44 · Zgłoś
już nie lecą dymy ale czuć swąd
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 13.08.2012, 19:44 · Zgłoś
jasło ulica fabryczna! żadne warzyce!
Odpowiedz
5
@ pedro
dnia 13.08.2012, 19:42 · Zgłoś
To jest tragedia dla ludzi którzy tam pracowli moze tak byc ze straca prace i za co maja utrzymac swoje rodziny
Odpowiedz
5
@ ..
dnia 13.08.2012, 19:42 · Zgłoś
to zamknąc okno czy nie :( ?
Odpowiedz
2
@ ESQI
dnia 13.08.2012, 19:50 · Zgłoś
zamykaj wszystkie!
Odpowiedz
2
@ a
dnia 13.08.2012, 19:42 · Zgłoś
no idźcie sb jeszcze zdjęcia tam porobic i dajcie na fb ...
Odpowiedz
0
@ mieszkanka
dnia 13.08.2012, 19:40 · Zgłoś
Państwo "dziennikarze" z tego portalu mogliby się postarać wreszcie o jakieś konkretne informacje, a nie przedruki robić.
Odpowiedz
-1
@ aaa
dnia 13.08.2012, 20:10 · Zgłoś
może daj im dotrzeć do jakiegoś komputera? oni tam dalej sa i zbierają inf żeby coś napisać...
Odpowiedz
-3
@ fff
dnia 13.08.2012, 19:40 · Zgłoś
żeby tylko wiatr wiał w kierunku Krosna
Odpowiedz
0
@ ks
dnia 13.08.2012, 20:07 · Zgłoś
ty brakujacy ogniwie ewolucji, idź na fabryczną i krzycz: "dym to stara [...]a" bo tylko to potraficie
Odpowiedz
-2
@ Laura Diaz
dnia 13.08.2012, 19:40 · Zgłoś
A turystyka katastroficzna jak zwykle ma się w Jaśle dobrze;) niedługo pewnie będą popcorn sprzedawać i kiełbaski... nowa droga "na strefę" cała zastawiona gapiami, jakby jakiś festyn był...
Odpowiedz
-10
@ Krzysztof i Bisz
dnia 13.08.2012, 19:39 · Zgłoś
Dobrze,że cały dym idzie na Krosno.Swoją drogą w Jaśle naprawde niewiele potrzeba dla dobrej rozrywki.Mamy pożar i już zatłoczenie jak na dniach Jasła.Ludzie sobie robią zdjęcia,nagrywają filmy.To znak,że społeczenstwo jest głodne rozrywki.Po drugie nie łudzcie sie że to uda sie ugasić.Napewno nie jasielskim [...].Wszystko spłonie do gołej ziemi.Stodołe może by ugasili ale nie taki pożar.Po trzecie nie miejcie nadzieji,że ktos utrzyma tam prace i go nie zwolnią.Tak to w Polsce jest,że czasem bardziej opłaca sie spłonąć(nie mówie ze pożar był celowy)niz coś sprzedać,przebudować,zamnkąć.Właściciele najprawdopodobnie jeszcze na pożarze zarobią mniej lub wiecej,ale jednak.
Odpowiedz
0
@ LOJ
dnia 13.08.2012, 19:46 · Zgłoś
Dziwisz sie ze ludzi interesuje cos czego nie mozna było sie spodziewać. Jedni wychodzą na ulice a drudzy tacy jak ty komentują przez PC. Jedno i to samo. Naturalna kolej rzeczy.
Odpowiedz
2
@ Janusz
dnia 13.08.2012, 19:39 · Zgłoś
PRacownicy Na nie spalonej jeszcze hali pracują dalej !!! Nie zostali wypuszczni do domu. !!!
Odpowiedz
1
@ kakub
dnia 13.08.2012, 19:42 · Zgłoś
nie wierze ze straz do takiej sytuacji by dopusciła
Odpowiedz
-1
@ lady in white
dnia 13.08.2012, 20:21 · Zgłoś
Nie dziwie się w końcu to obóz pracy.
Odpowiedz
-16
@ ggg
dnia 13.08.2012, 19:38 · Zgłoś
podobno 2 osoby spalone
Odpowiedz
0
@ dżaga
dnia 13.08.2012, 19:41 · Zgłoś
zastanow sie nad soba co Ty piszesz...
Odpowiedz
0
@ Emily
dnia 13.08.2012, 19:42 · Zgłoś
Skąd te informacje?
Odpowiedz
3
@ fan
dnia 13.08.2012, 19:38 · Zgłoś
właśnie strażacy mówili na radiu że pożar opanowany
Odpowiedz
2
@ mika
dnia 13.08.2012, 19:39 · Zgłoś
nareszcie ...
Odpowiedz
1
@ dawid
dnia 13.08.2012, 19:38 · Zgłoś
te dymy widziałem od siebie w trzcinicy
Odpowiedz
-2
@ mika
dnia 13.08.2012, 19:40 · Zgłoś
mieszkasz na górce ? :D
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 13.08.2012, 19:35 · Zgłoś
Podobno dym jest niebezpieczny i trzeba zamykac okna ;/
Odpowiedz
0
@ dżaga
dnia 13.08.2012, 19:33 · Zgłoś
Jest 19.30 a raczej minęła a Straż z Brzostka jedzie
Odpowiedz
1
@ Kamil
dnia 13.08.2012, 19:32 · Zgłoś
Z tego co wiem jest 20 jednostek straży i spłonęła prawie cała hala.
Odpowiedz
1
@ dżaga
dnia 13.08.2012, 19:34 · Zgłoś
tylko ze nawet jakby bylo strazy 50...to woda tu nic nie da...
Odpowiedz
-4
@ rokita
dnia 13.08.2012, 19:32 · Zgłoś
jest 13 osub zatrutych
Odpowiedz
1
@ Emily
dnia 13.08.2012, 19:35 · Zgłoś
Skąd te wiadomości?
Odpowiedz
6
@ ortografia
dnia 13.08.2012, 19:37 · Zgłoś
osób [...]a! ;o
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 13.08.2012, 19:31 · Zgłoś
Nawet z Krosna jakies straże jadą!! Masakra
Odpowiedz
-1
@ et
dnia 13.08.2012, 19:30 · Zgłoś
[...] jest straszny jaki sie unosi w powietrzu postalem na polu 5min i juz mialem dosc.Nic tylko teraz zamykac okna w domu i nie wychodzic;x Armaaagedon:D
Odpowiedz
0
@ warzyce
dnia 13.08.2012, 19:29 · Zgłoś
ludzie to Warzyce a nie Hankowka !!!
Odpowiedz
-1
@ xyz
dnia 13.08.2012, 19:39 · Zgłoś
w hankówce tez to jest [...]cu
Odpowiedz
17
@ Hala
dnia 13.08.2012, 19:18 · Zgłoś
Sprawa dla miasta i okoli jest bardzo poważna.
Wszystkie opary chromu są rakotwórcze. Jasło i okoilice wdycha skazone powietrze.
Ludzie zastanówcie się co piszecie i nie drwijcie z pożaru, bo to poważna strata dla waszych płuc - a mała szkoda dla zakładu. Zakład się odbuduje - a wasze płuca nie,
Uważajcie na dzieci.
Odpowiedz
2
@ Janusz
dnia 13.08.2012, 19:37 · Zgłoś
a pracownicy nie zostali wypuszczeni do domu _ pracuja dalej na innej nie spalonej hali. - wiem przed chwilą romzwaiałem telefonicznie.
Odpowiedz
5
@ byłam widziałam
dnia 13.08.2012, 19:17 · Zgłoś
Byłam na miejscu może 20 min i powiem, że zapach który się wytworzył- okropny. głowa boli od razu. nie ma żartów tyle środków łatwopalnych i trujących... farby lakiery itp. i przerażenie wśród pracowników. coś okropnego!
Odpowiedz
-7
@ dddd
dnia 13.08.2012, 19:17 · Zgłoś
Wstyd i hańba... Byłem popatrzeć, jest ok 20,30 straży i tylko jedna straż nadająca się do ugaszenia takiego pożaru. Spłonie cała lakiernia. Gratuluje Jasłu takiej straży pożarnej.
Odpowiedz
1
@ Aras
dnia 13.08.2012, 19:25 · Zgłoś
Niestety to prawda. Te sraże mają sikawki z wodą, wersja 19 wieczna, takich rzeczy nie gasi sie wodą tylko pianą.
Odpowiedz
0
@ strazak
dnia 14.08.2012, 12:53 · Zgłoś
Ja tez bylem ale gasic nie

patrzec tak jak ty widze ze nie masz zielonego pojëcja o dzialaniach
ratowniczo-gasniczych
Odpowiedz
5
@ Kosiek
dnia 13.08.2012, 19:15 · Zgłoś
http://www.facebook.com/ko5iek
jak ktos chce zobaczyc
Odpowiedz
-5
@ lol
dnia 13.08.2012, 19:24 · Zgłoś
ale sie palilo na poczatku falny filmik :)
Odpowiedz
0
@ rew
dnia 13.08.2012, 19:14 · Zgłoś
tak to szkodliwe substancje unoszą się wszędzie
Odpowiedz
1
@ bumba
dnia 13.08.2012, 19:14 · Zgłoś
Stała się straszna rzecz.Ciekawe,czy ktoś nie ucierpiał?!
Odpowiedz
-1
@ Alex
dnia 13.08.2012, 19:14 · Zgłoś
Jakie są przyczyny ?
Odpowiedz
3
@ onasylwia
dnia 13.08.2012, 19:13 · Zgłoś
byłam tam i widziałam masakra poprostu oby jak najszybciej to ugasili ... i oby nikt nie ucierpiał z bliska wyglada to strasznie a dział to chrom styl ogien jest wyzej dachu strazacy wierzymy w was!!! i wielki szacun za robote widziałam jak pracuja...
Odpowiedz
4
@ rew
dnia 13.08.2012, 19:13 · Zgłoś
unoszący dym jest strasznie szkodliwy więc uwaga !!!
Odpowiedz
5
@ sd
dnia 13.08.2012, 19:13 · Zgłoś
jeżdżą samochody z megafonami i mowia zeby zamykac okna i nie chodzic po dworze.
Odpowiedz
3
@ Kasia
dnia 13.08.2012, 19:13 · Zgłoś
Na razie nie ma informacji o zagrożeniu powietrza w mieście, ale coś czuć z ulicy. Tam już są wszystkie służby kryzysowe.
Odpowiedz
2
@ Emily
dnia 13.08.2012, 19:14 · Zgłoś
Wiesz, musi coś czuć, bo ja czuje, choć w Jaśle nie mieszkam. "Trochę" dalej. Także coś musi być...
Odpowiedz
1
@ OLO
dnia 13.08.2012, 19:20 · Zgłoś
u nas policja jeździ i każe zamykac okna i nie wychodzić
Odpowiedz
0
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:31 · Zgłoś
to umyj w końcu nogi
Odpowiedz
-3
@ lop
dnia 13.08.2012, 19:12 · Zgłoś
nie ma rannych co Ty gadasz
Odpowiedz
-1
@ skorka
dnia 13.08.2012, 19:12 · Zgłoś
niezle sie tam pali.ludzie straca prace:/
Odpowiedz
1
@ karol
dnia 13.08.2012, 19:12 · Zgłoś
Wydarzyła sie wielka tragedia
Odpowiedz
-2
@ Alex
dnia 13.08.2012, 19:10 · Zgłoś
Jest zagrożenie mieszkańców Jasła ?
Odpowiedz
-3
@ mika
dnia 13.08.2012, 19:11 · Zgłoś
chyba nie , ale nie wiem dokładnie :)
Odpowiedz
1
@ Osp...
dnia 13.08.2012, 19:07 · Zgłoś
OSP Brzyska i Kołaczyce też pojechały...
Odpowiedz
-1
@ kiki
dnia 13.08.2012, 19:12 · Zgłoś
no a jak...
Odpowiedz
-6
@ wa
dnia 13.08.2012, 19:05 · Zgłoś
są ranni i to ogrom ludzi
Odpowiedz
0
@ Macho
dnia 13.08.2012, 19:07 · Zgłoś
skad takie wiadomosci???
Odpowiedz
-2
@ mika
dnia 13.08.2012, 19:08 · Zgłoś
no właśnie ???
Odpowiedz
-3
@ lady in black
dnia 13.08.2012, 19:05 · Zgłoś
jezus maria...
Odpowiedz
-4
@ lady in white
dnia 13.08.2012, 20:07 · Zgłoś
[...]!
Odpowiedz
-5
@ Jaslak
dnia 13.08.2012, 19:04 · Zgłoś
Zadnych dymow nie ma.
Odpowiedz
0
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:30 · Zgłoś
wpadnij na sniadeckich 29 to zobaczysz dym
Odpowiedz
-1
@ Yanek
dnia 13.08.2012, 19:01 · Zgłoś
A na TVN24 piszą, że fabryka mebli się pali i co więcej mają informację taką od KW PSP w Rzeszowie.
Odpowiedz
-1
@ mika
dnia 13.08.2012, 19:04 · Zgłoś
dzięki za zdjęcia :]
Odpowiedz
0
@ Kamil
dnia 13.08.2012, 19:00 · Zgłoś
Napisałem na gorąca linie rmf i właśnie mówią.
Odpowiedz
-3
@ mika
dnia 13.08.2012, 19:02 · Zgłoś
to fajnie :)
Odpowiedz
-1
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:29 · Zgłoś
teraz pisz na [...]
Odpowiedz
0
@ Taa
dnia 13.08.2012, 19:00 · Zgłoś
prawdopodobnie do póki sie to nie wypali to raczej nie ugasza
Odpowiedz
0
@ ogniomistrz
dnia 13.08.2012, 19:00 · Zgłoś
to teraz produkcje przeniosą do Krosna, Korczyny itd masakra...
Odpowiedz
2
@ mika
dnia 13.08.2012, 18:58 · Zgłoś
5 straż z trzcinicy ... nieźle tam się musi palić
Odpowiedz
-2
@ Emily
dnia 13.08.2012, 19:00 · Zgłoś
Straży ogólnie jest tam sporo.
Odpowiedz
0
@ Maniek
dnia 13.08.2012, 21:59 · Zgłoś
piec strazy z Trzcinicy:)))to chyba auta osobowe musialy byc
Odpowiedz
-1
@ opko
dnia 13.08.2012, 18:58 · Zgłoś
pali się pali dużo jak o 17.00 się zaczęło to długo się paliło
Odpowiedz
-2
@ lady in black
dnia 13.08.2012, 18:57 · Zgłoś
ja [...]e...
Odpowiedz
-1
@ dziabongo
dnia 13.08.2012, 18:57 · Zgłoś
Moj brat tez tam pracuje i mam nadzieje ze go nie zwolnia chyba ze zaklad caly od tego pozaru upadnie bo i tak nie było roboty..
Odpowiedz
0
@ mika
dnia 13.08.2012, 18:55 · Zgłoś
4 straż z trzcinicy jedzie
Odpowiedz
-1
@ lop
dnia 13.08.2012, 18:54 · Zgłoś
groźne chemikalia unoszą się ku górze ;/;/;/
Odpowiedz
-5
@ pracc
dnia 13.08.2012, 18:53 · Zgłoś
niech sie pali niech sie wali:D
Odpowiedz
1
@ miecio
dnia 13.08.2012, 18:52 · Zgłoś
bardzo dobrze ze sie pali ,ja pracowalem tam rok czasu za 700zl a niech ich szlak trafi to jest kara za wyzysk.Tylko niech to szybko zgasza bo nas truje narrrka
Odpowiedz
1
@ janpan
dnia 13.08.2012, 18:51 · Zgłoś
krempna jedzie 2 autami star 66 bedzie na jutro rano , a gazela jedzie z ekipa osp .
Odpowiedz
1
@ xxxx
dnia 13.08.2012, 18:58 · Zgłoś
taka tragedia a tY dziecko takie zarty sobie robisz , lepiej zastanow sie nad tym ciesz sie ze nie pracowales tam .
Odpowiedz
-1
@ sambora
dnia 13.08.2012, 18:50 · Zgłoś
ciekawe czy techniczny jutro pracuje bo bum sie nap...il
Odpowiedz
0
@ bakomakoooo
dnia 13.08.2012, 18:50 · Zgłoś
z Nowego stylu nic nie zostało :( nigdy czegoś takiego nie widziałam
Odpowiedz
9
@ Kasia
dnia 13.08.2012, 18:53 · Zgłoś
To klęska dla miasta i okolicy... bezrobocie już było ogromne, a teraz tyle miejsc pracy poszło z dymem... Czy nikt nie został ranny? Przecież tam byli pracownicy na pewno.
Odpowiedz
2
@ Paweł
dnia 13.08.2012, 19:16 · Zgłoś
Prawdopodobnie 4 osoby pojechały do szpitala
Odpowiedz
-1
@ lopi
dnia 13.08.2012, 21:42 · Zgłoś
szkoda że ty nie pojechałeś - jednego co pisze bzdury mniej
Odpowiedz
-1
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:26 · Zgłoś
no widzisz to miałaś okazje
Odpowiedz
4
@ mmm
dnia 13.08.2012, 18:49 · Zgłoś
trzaski i wybuchy było słychać w Tarnowcu
Odpowiedz
3
@ Emily
dnia 13.08.2012, 18:50 · Zgłoś
I nie tylko w Tarnowcu... Choć u nas to ładnie widać było...
Odpowiedz
5
@ mika
dnia 13.08.2012, 18:50 · Zgłoś
lol :c
Odpowiedz
1
@ pracownik
dnia 13.08.2012, 18:48 · Zgłoś
tam masz konkretne instalacje,nie takie jak w domu
Odpowiedz
10
@ smutny
dnia 13.08.2012, 18:46 · Zgłoś
Jak by na Baltic Wood przeszło to koniec.. tam tylko drewno...
Odpowiedz
3
@ Taa
dnia 13.08.2012, 18:50 · Zgłoś
wiesz drewno da sie jakos ugasic szybko(chociaz taka ilosc...) a jak pali ci sie w cholere toksycznych substancji jak chrom itd. to sobie wyobaz.
Odpowiedz
2
@ pracownik
dnia 13.08.2012, 18:45 · Zgłoś
instalacje nowe zakladali i zwarcie jakies zrobilo!!!
Odpowiedz
0
@ ogniomistrz
dnia 13.08.2012, 18:47 · Zgłoś
nie złe zwarcie ze az tak sie [...] to wszystko ogniem
Odpowiedz
1
@ Emily
dnia 13.08.2012, 18:47 · Zgłoś
Wszystko jasne...
Odpowiedz
-1
@ Elektryk
dnia 14.08.2012, 00:46 · Zgłoś
D*pa jaś nie zwarcie ... pomysl człowieku od zwarc są odpowiednie zabezpieczenia w ktore napewno była hala wyposazona ... zreszta nie byliscie a wszystko wiecie lepiej co i jak najlepiej
Odpowiedz
-1
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:25 · Zgłoś
to sie woda [...] nie ogniem
Odpowiedz
21
@ Maslak
dnia 13.08.2012, 18:44 · Zgłoś
Jest to prawdziwa tragedia dla pracownikow i ich rodzin, mój ojciec z bratem pracują na tej hali... Pozostaje modlić. Się o to żeby nie było zwolnień.
Odpowiedz
9
@ Taa
dnia 13.08.2012, 18:47 · Zgłoś
Moj ojciec jest kierownikie/Mistrzem na tej hali... Jak sie od znajomego dowiedzial, to zaczelo go tak dygotac, ze normalnie mu wspolczuje. Musialem mu cos na uspokojenie dac.
Odpowiedz
-13
@ tarzan-zan
dnia 13.08.2012, 19:25 · Zgłoś
kielicha ??
Odpowiedz
1
@ xf460
dnia 13.08.2012, 23:16 · Zgłoś
małpko... nastepnym razem jak znowu masz zamiar cos glupio komentowac to [...] sobie konika i sie przespij
Odpowiedz
0
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:24 · Zgłoś
Dr. smirnoff jest the best
Odpowiedz
-1
@ ogniomistrz
dnia 13.08.2012, 18:44 · Zgłoś
teraz jechało pogotowie gazowe
Odpowiedz
-2
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:23 · Zgłoś
eeeee a teraz GOPR
Odpowiedz
-7
@ Ibanez
dnia 13.08.2012, 18:44 · Zgłoś
Żeby tylko Masonite się nie zajęło :))
Odpowiedz
-6
@ Laura Diaz
dnia 13.08.2012, 19:44 · Zgłoś
A mogłoby... zwłaszcza gabinety tzw. dyrektorów;)))
Odpowiedz
-4
@ Masonite
dnia 13.08.2012, 20:00 · Zgłoś
Masonite - Ja tam pracowałem - mogę powiedzieć - OBÓZ PRACY, po przyjściu komp, kąpiel i sen, bo na nic innego nie było siły.
Odpowiedz
6
@ aro
dnia 13.08.2012, 20:52 · Zgłoś
robiłem w Masonite, ale jak się przyjmowałem to Kronodoor. Na Stylu robiłem i dokładnie na H1 później na H4 i H13 te dwie hale to właśnie jest po środku galwanizerni 1 i drugiej. Źle tam nie miałem dobrze wspominam NS, jedynie mam im za złość grupowe zwolnienia w 2009r.
Odpowiedz
-1
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:22 · Zgłoś
bo jesteś [...] :D
Odpowiedz
-5
@ dżaga
dnia 13.08.2012, 18:43 · Zgłoś
o [...] masakra
najgorsze osoby zatrudnione...tyle osob...
Odpowiedz
13
@ NEWS
dnia 13.08.2012, 18:43 · Zgłoś
mam informacje naszczescie nic sie nikommu nie stalo!!!
Odpowiedz
10
@ ogniomistrz
dnia 13.08.2012, 18:42 · Zgłoś
od gaszenia jest staż a nie cywile to chyba zrozumiałe
Odpowiedz
7
@ Ta [...]
dnia 13.08.2012, 18:41 · Zgłoś
Cos okropnego tyle osob straci prace masakra
Odpowiedz
6
@ zwolnieni strażacy
dnia 13.08.2012, 18:41 · Zgłoś
a to ma do tego że była zawodowa straż a panowie mieli za mało kasy dla siebie i ją [...] nie patrząc na niebezpieczeństwo pożarowe w naszym rejonie
Odpowiedz
2
@ MM
dnia 13.08.2012, 19:09 · Zgłoś
A dlaczego to prywatna firma ma niby dbać o bezpieczeństwo w całym rejonie
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 13.08.2012, 19:10 · Zgłoś
A dlaczego to prywatna firma ma niby dbać o bezpieczeństwo w całym rejonie
Odpowiedz
0
@ były
dnia 13.08.2012, 21:37 · Zgłoś
może zaczniesz winić też siebie za to co się stało tzn likwidacja straży z o.o.
Odpowiedz
0
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:21 · Zgłoś
najwidoczniej Bóg tak chciał
Odpowiedz
3
@ mika
dnia 13.08.2012, 18:40 · Zgłoś
z trzcinicy 2 straże już pojechało
Odpowiedz
-3
@ buczek
dnia 13.08.2012, 18:41 · Zgłoś
nooo widziałemm
Odpowiedz
11
@ jaaaa
dnia 13.08.2012, 18:39 · Zgłoś
no i co z wiaderkiem mam biec ?? :D
Odpowiedz
-5
@ ppp
dnia 13.08.2012, 18:40 · Zgłoś
no nie?? :P
Odpowiedz
-15
@ Emily
dnia 13.08.2012, 18:38 · Zgłoś
Weźcie nie wyliczajcie tych wszelkich straży, a sami ruszcie te [...]...
Odpowiedz
15
@ ppp
dnia 13.08.2012, 18:40 · Zgłoś
i co z tego ze ruszy się [...] jak i tak Cie nie dopuszcza żeby pomoc!!
Odpowiedz
13
@ buczek
dnia 13.08.2012, 18:40 · Zgłoś
Liczyć straże sobie możemy ale nie rozumiem docinków innych... ale poo raz kolejny potwierdza się teza Że każdy umie kogos oceniać a siebie nie...
Odpowiedz
-6
@ Emily
dnia 13.08.2012, 18:44 · Zgłoś
Jeżeli siebie nie umie się oceniać, to coś się ma nie tak w sobie.
Odpowiedz
-10
@ jaaaa
dnia 13.08.2012, 18:35 · Zgłoś
co ma rafineria do nowego stylu ?
Odpowiedz
0
@ buczek
dnia 13.08.2012, 18:37 · Zgłoś
No właśnie też sie zastanawiam...
Odpowiedz
11
@ osp
dnia 13.08.2012, 18:46 · Zgłoś
to ze straz z rafineri miala samochody ze proszkiem gasniczym i duzymi ilosciami srodka pianotworczego a osp czy nawet psp nie ma takich bo srodek sie przeterminuje i nie oplaci sie przechowywac wiekszej ilosci.
Odpowiedz
5
@ ala
dnia 13.08.2012, 22:17 · Zgłoś
Straz w Rafinerii miala jako jedyna w powiecie srodki i sprzet do kaszenia srodkow chemicznych.
Odpowiedz
9
@ czeslaw
dnia 13.08.2012, 18:35 · Zgłoś
Tak jak ktoś napisał-pali się galwan, prawdopodobnie w wyniku wybuchu łatwopalnej substancji, ale nikt z pracowników nie został ranny. Takie info dostałem od osoby tam pracującej.
Odpowiedz
-31
@ zwolnieni strażacy
dnia 13.08.2012, 18:32 · Zgłoś
bardzo dobrze niech się pali zlikwidowali straż w rafinerii w jaśle i myślą że wszystko w porządku tyle sprzętu i środka prezesi niech czę-są porami w razie w bo jak się zapali to i oni pójdą na zieloną trawkę
Odpowiedz
-9
@ buczek
dnia 13.08.2012, 18:36 · Zgłoś
Uważaj żebyś ty sie nie spalił ...
Odpowiedz
25
@ aaaa
dnia 13.08.2012, 18:37 · Zgłoś
Bardzo dobrze niech się pali?? Ty człowieku pierw pomyśl zanim coś napiszesz!! Nawet sobie sprawy nie zdajesz ile ludzi straci pracę!!!
Odpowiedz
0
@ były
dnia 13.08.2012, 20:30 · Zgłoś
o jakiej ty człowieku straży piszesz, szkoda że tam pracowałeś i tego co tam było nie widziałeś, obudź się ze snu
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 13.08.2012, 22:15 · Zgłoś
drogi aaa a jak zwolnili strazakow z rafineri to nikt nie płakał. czy beda mieli za co utrzymac rodzine , nikt im nie zapewnil pracy. Nikt otym nie napisal.
Odpowiedz
-1
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:19 · Zgłoś
ala boli cie to?
Odpowiedz
-5
@ haha
dnia 13.08.2012, 18:30 · Zgłoś
Nowy styl jest w Jaśle ulica Farbyczna 1 a nie hankówka byłem niedaleko tego to wygląda strasznie
Odpowiedz
-4
@ ESQI
dnia 13.08.2012, 18:36 · Zgłoś
Pali się obok skrzyżowania Piłsudskiego z Przemysłową a nie na Fabrycznej!
Odpowiedz
-3
@ hihi
dnia 13.08.2012, 19:56 · Zgłoś
tak... w Jasle, ale na Hankówce, która jest dzielnicą Jasła
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.08.2012, 23:02 · Zgłoś
Aś [...] jest ha ha! no wlasnie ha ha...żalll
Odpowiedz
0
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:17 · Zgłoś
taa na jareniówce :D
Odpowiedz
-4
@ ehehehe
dnia 13.08.2012, 18:30 · Zgłoś
jest po 18 i ode mnie właśnie straż jedzie.. wydaje mi się że tam
Odpowiedz
4
@ Kamil
dnia 13.08.2012, 18:27 · Zgłoś
[...] się hale z Chromem.
Sieklówka też wyjechała.
Odpowiedz
1
@ niuch
dnia 14.08.2012, 09:17 · Zgłoś
spoko wyślijcie pocztówke
Odpowiedz
-5
@ Roman
dnia 13.08.2012, 18:27 · Zgłoś
Prawdopodobnie była eksplozja w galwanizerni, coś mówią o czterech osobach rannych.
Odpowiedz
-6
@ Taa
dnia 13.08.2012, 18:27 · Zgłoś
czyli prawdopodobnie ci co pracowali na tych halach, zwolnia...
Odpowiedz
2
@ buczek
dnia 13.08.2012, 18:26 · Zgłoś
Z Trzcinicy i Skołyszyna też pojechały...
Odpowiedz
-4
@ pracownik
dnia 13.08.2012, 18:25 · Zgłoś
bo jeden obok drugiego jest
Odpowiedz
7
@ jork
dnia 13.08.2012, 18:23 · Zgłoś
pali sie galwan
Odpowiedz
2
@ Taa
dnia 13.08.2012, 18:24 · Zgłoś
ponoc sie oba galwany pala...
Odpowiedz
5
@ obozowicz
dnia 13.08.2012, 18:23 · Zgłoś
chrom styl, galwanizeria sę zapaliła
Odpowiedz
-8
@ nina
dnia 13.08.2012, 18:22 · Zgłoś
nie w hankówce tylko w warzycach!!! fabryki
Odpowiedz
21
@ zuzu
dnia 13.08.2012, 18:22 · Zgłoś
CHROMSTYL najgorsze świństwo więc uwaga zamykać okna
Odpowiedz
8
@ Emily
dnia 13.08.2012, 18:26 · Zgłoś
Bo już [...].
Odpowiedz
-34
@ Prezes
dnia 13.08.2012, 18:21 · Zgłoś
Jutro cały NOwy Styl ma wolnee ;dd
Odpowiedz
11
@ Taa
dnia 13.08.2012, 18:23 · Zgłoś
Chyba cale zwolnione...
Odpowiedz
21
@ Macho
dnia 13.08.2012, 19:03 · Zgłoś
Ty sie modl czlowieku zeby to wolne sie nie przedluzylo niektorym-ludzie maja dzieci i musza za cos zyc. A z tego co widac nie beda mieli isc gdzie do pracy-jaka by nie byla!
Odpowiedz
5
@ mikis
dnia 13.08.2012, 18:20 · Zgłoś
juz jechalo osp brzyska i kolaczyce sa nawet sciagane
Odpowiedz
1
@ Straze
dnia 13.08.2012, 19:56 · Zgłoś
Straże OSP beda czuwac nad bezpieczenstwem w Jasle, natomiast PSP będą brać udział w gaszeniu - powiedział to mój kolega strazak.
Odpowiedz
1
@ strazak
dnia 14.08.2012, 06:39 · Zgłoś
To nie prawda bylem na miejscu i razem psp gasilismy pozar
Odpowiedz
-26
@ ......
dnia 13.08.2012, 18:19 · Zgłoś
a czarnecki jest na miejscu zdarzenia to jego robota teraz ludzi ogniem i dymem wypedza
Odpowiedz
-19
@ Emily
dnia 13.08.2012, 18:21 · Zgłoś
No to ten Czarnecki prawie jak demony hehe.
Odpowiedz
20
@ Bonifacy
dnia 13.08.2012, 18:56 · Zgłoś
Mała poprawka...Czy wy nawet nie wiecie jak się wasz burmistrz nazywa? Czernecki a nie Czarnecki...Może mała literówka , ale robi różnicę...

Szkoda mi ludzi którzy tam pracują. Bo nie dość, że ciężka praca to teraz prawdopodobnie ją stracą...Co za czasy...Za za miasto...Co za życie...ehh

PS: Dziwię się ludzią piszącym takie bzdety w komentarzach w takiej sytuacji...
Odpowiedz
3
@ AGA
dnia 13.08.2012, 22:18 · Zgłoś
przeciez jakby mieli nie ktorzy chociaz troche oleju w glowie to glupot by nie pisali !
Odpowiedz
-6
@ mark
dnia 13.08.2012, 18:15 · Zgłoś
baltic wood czy top styl?
Odpowiedz
0
@ poker
dnia 13.08.2012, 19:08 · Zgłoś
Chrom Styl
Odpowiedz
0
@ Michał
dnia 13.08.2012, 20:14 · Zgłoś
ZPM- dawny chrom styl
Odpowiedz
1
@ kossos
dnia 14.08.2012, 09:12 · Zgłoś
Waterloo ...
Odpowiedz
23
@ smutny
dnia 13.08.2012, 18:15 · Zgłoś
Nie dość że ktoś może ucierpieć , to na dodatek jeszcze stracić pracę... TRAGEDIA
Odpowiedz
-8
@ on
dnia 13.08.2012, 18:13 · Zgłoś
argamedon!!!
Odpowiedz
-10
@ Emily
dnia 13.08.2012, 18:22 · Zgłoś
Zgadzam się.
Odpowiedz
-2
@ wiki
dnia 13.08.2012, 18:43 · Zgłoś
chyba Armagedon
Odpowiedz
3
@ ddd
dnia 13.08.2012, 19:09 · Zgłoś
pisze się armagedon
Odpowiedz
-34
@ Felixx
dnia 13.08.2012, 18:13 · Zgłoś
Jeszcze się dobrze nie rozpaliło,a wy już o tym piszecie. . . Chyba,że pierwsze napisaliście artykuł a potem podfurali
Odpowiedz
-18
@ Mhm
dnia 13.08.2012, 18:19 · Zgłoś
Zamiast isc gasic to ty piszesz jakies glupoty... redakcja powinna nie pisac i isc gasic -.- ?
Odpowiedz
4
@ wiki
dnia 13.08.2012, 18:13 · Zgłoś
Prawdopodobnie dobrze było ubezpieczone
Odpowiedz
13
@ wz
dnia 13.08.2012, 18:13 · Zgłoś
tak a ja mieszkam 1 km od stylu i wygląda to tragicznie
Odpowiedz
-1
@ do wz
dnia 13.08.2012, 19:54 · Zgłoś
Napisz, co się tam dzieje
Odpowiedz
30
@ ja
dnia 13.08.2012, 18:12 · Zgłoś
pożar musi być groźny bo mieszkam 35 km od jasła a kłęby dymu widzę
Odpowiedz
-73
@ tarzan-zan
dnia 13.08.2012, 18:18 · Zgłoś
wreszcie ręka Boska dosięgła ten obóz pracy i odwdzięcza się za krzywdy wyrządzone wszystkim pracownikom...
Odpowiedz
18
@ Gusiołak
dnia 13.08.2012, 18:24 · Zgłoś
W Krośnie (Turaszówce) też widać.
Odpowiedz
94
@ abc
dnia 13.08.2012, 18:27 · Zgłoś
co ty [...] kogo ręka boska dosięgła właściciele mają kasę a zwykłe szaraki zostały bez pracy, ludzie idą i płaczą.
Odpowiedz
69
@ mistrzu
dnia 13.08.2012, 18:27 · Zgłoś
Może i krzywdy ale pomyśl [...] ile osób tetaz pójdzie do zwolnienia.
Zanim coś napiszesz pomyśl.
Odpowiedz
-28
@ tarzan-zan
dnia 13.08.2012, 18:38 · Zgłoś
e tam, będą pracować przy oczyszczaniu i remoncie budynku, ew przy rozbiórce i budowie nowego...
Odpowiedz
15
@ yhym
dnia 13.08.2012, 19:07 · Zgłoś
tam macie obaj racje ale wiedzcie, że ubezpieczenie da im więcej niż ten budynek i wszystko co w nim się znajduje. Więc starczy na odbudowę na zaległe wypłaty pracownikom oraz na Majorke dla kierownictwa ;)
Odpowiedz
6
@ ddd
dnia 13.08.2012, 19:08 · Zgłoś
na zdjęciu dym idzie w stronę krosna dlatego tam go widać w jaśle nic nie widać za wyjątkiem zapewne mieszkających w wieżowcach i na Górce
Odpowiedz
17
@ jaś
dnia 13.08.2012, 19:17 · Zgłoś
pokarało,ale jak zwykle pracowników co za grosze tyrali a teraz i tego nie zarobią, a właściciele zabiorą kasę z ubezpieczeń i może nawet będą na plusie,pamiętaj że to biednemu zawsze wiatr w oczy.
Odpowiedz
5
@ :)reee
dnia 13.08.2012, 19:54 · Zgłoś
uważaj żeby cb ręka Boska ni dosięgła!!!jeśli masz tak głupio komentować to lepiej wg nie komentuj!!!Tam mogli ucierpieć ludzie!!!
Odpowiedz
-1
@ maggi
dnia 13.08.2012, 19:58 · Zgłoś
trzeba miec ubezpieczenie!
Odpowiedz
7
@ Michał
dnia 13.08.2012, 20:12 · Zgłoś
jak by nie było . ja jestem zwykłym pracownikiem tego zakładu , i żal tego co sie stało, przecież teraz ludzie stracą prace. ogólnie zakład i pracownicy są uczeni jak się zachować w takiej sytuacji i mam nadzieje ze nikomu nic się nie stało,bo przecież hale da się odbudować a ludzkiego życia nikt nie wróci.
Odpowiedz
6
@ n
dnia 13.08.2012, 20:30 · Zgłoś
Ludzie opamiętajcie się z tej zazdrości zawińcie rękawy i sami stwórzcie firmę a jak wam brak talentu i odwagi to niestety musicie byc na cudzej łasce . Takie jest życie bez pracy nie ma kołaczy
Odpowiedz
4
@ do @tarzan-zan
dnia 13.08.2012, 20:32 · Zgłoś
Jak można takie bzdury wypisywać, wstydź się. Ludzie teraz prace mogą stracić.
Odpowiedz
-19
@ Obserwator
dnia 13.08.2012, 18:11 · Zgłoś
Gdzie na Hankówce Nowy Styl ma hale?
Odpowiedz
0
@ kossos
dnia 14.08.2012, 09:10 · Zgłoś
tam gdzie djabeł mówi dobranoc...
Odpowiedz
79
@ aaaa
dnia 13.08.2012, 18:11 · Zgłoś
miejmy nadzieje ze nikt nie został ranny
Odpowiedz
19
@ Arek
dnia 13.08.2012, 18:53 · Zgłoś
Jedzie OSP Trzcinica, Opacie, Skołyszyn...
Ja z Trzcinicy widzę dymy ...
Oby nikt ranny nie został ...
To jest Lakiernia Nowy Styl na Hankówce.
Odpowiedz
-23
@ Pseudo
dnia 13.08.2012, 20:07 · Zgłoś
To pewnie ta firma co nie zatrudnia ludzi normalnych, głupio gadali jak fabryka powstała że bedą zatrudniać ludzi. Owszem zatrudniają tylko z grupą inwalidzką. Trafiła kosa na kamień.
Odpowiedz
-1
@ ogarnijtensyf
dnia 13.08.2012, 20:18 · Zgłoś
Na Hankówce tez sie pali ;o?
Odpowiedz
-14
@ Wieśniara
dnia 13.08.2012, 20:40 · Zgłoś
Jo z kunowy jok myłom opla auto widziolam pożar !
Odpowiedz
-2
@ kossos
dnia 14.08.2012, 09:09 · Zgłoś
nie to lakiernia na syberii :D:D:D:D
Odpowiedz
1
@ dziodzio
dnia 25.10.2012, 19:53 · Zgłoś
to niemożliwe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.